PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Satılık 4*108 17 inç jant lastik takımı

hakan308
18-06-2010, 18:24
edit

BahadırALTUN
18-06-2010, 20:49
Hayirli satışlar . Neden satiyorsunki diyecektim ama ilana bakınca mukaddes ;D bir amac için olduğunu anladım. Hedefteki jant nasıl bir seyki ? bunlarda bayağı bı güzel çünkü. Bir soru daha brembo lar gerçekmiş yoksa sadece kapakmi?

hakan308
18-06-2010, 21:22
Hayirli satışlar . Neden satiyorsunki diyecektim ama ilana bakınca mukaddes ;D bir amac için olduğunu anladım. Hedefteki jant nasıl bir seyki ? bunlarda bayağı bı güzel çünkü. Bir soru daha brembo lar gerçekmiş yoksa sadece kapakmi?

Teşekkür ederim tamamen can sıkıntısı model değişikliği için satıyorum aklımda 18 licancabur var ama o olmazsada gene 17 veya 18 değişik bi jant takmak istiyorum brembolar kapak gerçeği nerdeee :D

Ömer Gedik
18-06-2010, 22:56
Hakan

Jantlar yakışmıştı aslında ama sıkıldım diyorsan Seni lincancabur kesecek anlaşılan :D

hakan308
19-06-2010, 09:08
Hakan

Jantlar yakışmıştı aslında ama sıkıldım diyorsan Seni lincancabur kesecek anlaşılan :D

Evet Ömer jantlar çok yakıştı ve çok kollu olduğu için yamulma kırılma eğilme vs. gibi bir problemim olmayacağınıda biliyorum sürerken çok rahattım ama ben o 18 lincancabur ilanını gördükten sonra durmam ;D

Ömer Gedik
19-06-2010, 09:43
Aslında kol sayısının yamulma da etkili olacağını düşünmüyorum. Malzemesi çok daha önemli

hakan308
19-06-2010, 10:12
Aslında kol sayısının yamulma da etkili olacağını düşünmüyorum. Malzemesi çok daha önemli

Ben önemli olduğunu düşünüyorum her noktadan bir destek var sonuçta şöyle bi örnekle gidersek

En çok çukurlara maruz kalan arabalar şüphesiz ralli arabaları ve bu araçların %90 jantı çok kollu oluyor bu bir tesadüf veya görselliğe hizmet eden birşey olmadığını düşünüyorum

http://peugeot.mainspot.net/pics/peugeot_206_wrc_10.jpg

Ömer Gedik
19-06-2010, 11:06
Rally de Magnezyum Alaşımlı özel jantlar kullanılıyor. Alttaki resimde de 5 kollu jant takılı bir araç var. Gerilme Formulü F/A yani kuvvet bölü yüzey alanıdır. Bu sebeple az kollu da kola gelen darbe bu bağlamda daha iyi de olabilir. Aynı zamanda Ralli de jant lar ve bazı seri üretim jantlar dövme ile şekillendirilir bu da o jantın kalitesini çok farklı kılar. Bu jantları bizlerdeki standart veya devino marka jantlarla kıyaslayamayız. O.Z. ve BBS hem seri üretimde hemde Motorsporların oldukça iyi firmalardır. Zaten bunlarda kullandıkları üretim yönetemleri ve malzemeler sebbiyle oldukça pahalıdır. Ben hala çok kollu veya az kollu jantların öyle acayip farklı bir yamulma etkisi olduğunu düşünmüyorum.

http://img149.imageshack.us/img149/8912/rallylegend1.jpg

hakan308
19-06-2010, 19:47
Rally de Magnezyum Alaşımlı özel jantlar kullanılıyor. Alttaki resimde de 5 kollu jant takılı bir araç var. Gerilme Formulü F/A yani kuvvet bölü yüzey alanıdır. Bu sebeple az kollu da kola gelen darbe bu bağlamda daha iyi de olabilir. Aynı zamanda Ralli de jant lar ve bazı seri üretim jantlar dövme ile şekillendirilir bu da o jantın kalitesini çok farklı kılar. Bu jantları bizlerdeki standart veya devino marka jantlarla kıyaslayamayız. O.Z. ve BBS hem seri üretimde hemde Motorsporların oldukça iyi firmalardır. Zaten bunlarda kullandıkları üretim yönetemleri ve malzemeler sebbiyle oldukça pahalıdır. Ben hala çok kollu veya az kollu jantların öyle acayip farklı bir yamulma etkisi olduğunu düşünmüyorum.

http://img149.imageshack.us/img149/8912/rallylegend1.jpg

Tabi O.Z. veya BBS ile mukayese bile edilemez ama çevreden duyduklarımda mantıken de çok kollu jant hep daha sağlam olur diyorum ben

Neyse neden satılmadı daha günceli ;D

Ömer Gedik
19-06-2010, 19:52
Birde benden Tekrar hayırlı satışlar günceli :D

hakan308
19-06-2010, 19:56

Ömer sana satalım günceli ;D

Ömer Gedik
19-06-2010, 20:03

Ömer sana satalım günceli ;D

Bende iki takım Santiaguito var. Ben almayayım günceli :)

TanerHoca
19-06-2010, 22:22
hakan öncelikle hayırlı satışlar.umarım istediğin licancaburlara kavuşursun.harika dururlar senin araçta ;)
bir de şu 206 wrc yi koymuşsunuz.hastasıyım o aracın.zamanında mcrae rally oyununda az mı sürdüm bu aracı :D

hakan308
19-06-2010, 22:32
hakan öncelikle hayırlı satışlar.umarım istediğin licancaburlara kavuşursun.harika dururlar senin araçta ;)
bir de şu 206 wrc yi koymuşsunuz.hastasıyım o aracın.zamanında mcrae rally oyununda az mı sürdüm bu aracı :D

teşekkürler tanerhoca maksat jant değişikliği falan değil aslında Okanı tahtından indirmek dizel bir GTİ yaratmak ;D ;D ;D

407 satalım baştan bir wrc yaratalım rollbarlı falan ;D

TanerHoca
19-06-2010, 22:35

teşekkürler tanerhoca maksat jant değişikliği falan değil aslında Okanı tahtından indirmek dizel bir GTİ yaratmak ;D ;D ;D

407 bize yeter.wrc direksiyonunda gençleri görmek isteriz :)

hakan308
19-06-2010, 22:40

oğlana hazırlayalım o zaman tanerhoca zaten öyle bir araba yaratmak 1 seneyi bulur e o zamanda oğlan ehliyete yazılır falan filan derken çok güzel bir hediye olur :D

TanerHoca
19-06-2010, 22:46

oğlana hazırlayalım o zaman tanerhoca zaten öyle bir araba yaratmak 1 seneyi bulur e o zamanda oğlan ehliyete yazılır falan filan derken çok güzel bir hediye olur :D

düşüncesi bile ürkütücü ;D

hakan308
19-06-2010, 22:52

düşüncesi bile ürkütücü ;D

bişeyi 40 kere söylersek olurmuş 40 kere alıntı yapıp cevaplasammıki:D

GLR
20-06-2010, 00:35
Hayırlı satışlar Hakan kardeşim bende satışa çıkardım lincancabur için jantlarımı fiyatıda replika olduğu için gerçekten uygun.ancak yine satamadan yola çıkacağım sanırım.Gitmeden de boyatacağım jantları.İzmir e gitme olasılığı var gidersem işi yerinde halledebilirim belki.

hakan308
20-06-2010, 08:54
Hayırlı satışlar Hakan kardeşim bende satışa çıkardım lincancabur için jantlarımı fiyatıda replika olduğu için gerçekten uygun.ancak yine satamadan yola çıkacağım sanırım.Gitmeden de boyatacağım jantları.İzmir e gitme olasılığı var gidersem işi yerinde halledebilirim belki.

teşekkürler Ahmet inşallah en kısa sürede satılır ikimizin jantlarıda evet lincancabur gerçekten çok uygun bende onun için satmayı düşünüyorum yoksa jantımdan lastiğimden en ufak bir şikayetim yok ama malesef senin gibi bir imkanım yok bunu satmadan onu alamam(malum öğrenciyiz ;D) ama bir iş bulup en azından 1 ay çalışırsam işte o zaman jantlarımı satmadan alabilirim bu arada benden sana bi tavsiye madem jantları boyatıcaksın ne gri ne de siyah olsun füme yaparsan çok yakışacaktır (benim jantlar satılsa alacağım jant seninkinin fümeside olabilir o yüzden ;D ;D ;D)

mygold
20-06-2010, 09:44
hakan gercekten fiyatı cok uygun bi jant. bende ilk fırsatta alacagım . hayırlı satıslar..... ;)

hakan308
20-06-2010, 19:10
hakan gercekten fiyatı cok uygun bi jant. bende ilk fırsatta alacagım . hayırlı satıslar..... ;)

ben jantları sattıktan sonra elimizde kalmadı derse ;D

GLR
22-06-2010, 02:35
Hakan haftasonuna kadar jantlar gunmetal olacak.Aynalarıda siyah mı denesem can sıkıntısı beğenmezsem eski haline boyatırız :)
Anlaşıldı yola lincancaburlarla çıkamayacağım haftaya inş sen benden önce satar takarsın yeni jantlarını. :D
Peugeot göbekleri alsak uyar mı bu janta acaba onlarıda da boyatalım uyumlu olsun tam olsun yapacaksak.

hakan308
22-06-2010, 07:43
Hakan haftasonuna kadar jantlar gunmetal olacak.Aynalarıda siyah mı denesem can sıkıntısı beğenmezsem eski haline boyatırız :)
Anlaşıldı yola lincancaburlarla çıkamayacağım haftaya inş sen benden önce satar takarsın yeni jantlarını. :D
Peugeot göbekleri alsak uyar mı bu janta acaba onlarıda da boyatalım uyumlu olsun tam olsun yapacaksak.

Aynaları gidip bir aksesuarcıya siyaha kaplat beğenmezsen çıkartırsın boya ile hiç uğraşma ama siyah çok yakışır emin ol ;)

Ben satıyım diye fazla bir çaba sarfetmiyorum o yüzden satılması biraz uzun sürebilir ;D jant göbeği işine gelince bişeye heveslendik ya kesin uymaz göbeği ;D ;D ;D

γuяdaeя
22-06-2010, 09:39
407 bize yeter. wrc direksiyonunda gençleri görmek isteriz :)

Taner hocam gel senin 407'yi Silhouette yapalım... WRC falan hikaye kalsın :)

Hayırlı satışlar Hakan... Çok ulvi bir amaç için yola çıkmışsın umarım kısa sürede istediğine kavuşursun ;)

hakan308
22-06-2010, 13:29
407 bize yeter. wrc direksiyonunda gençleri görmek isteriz :)

Taner hocam gel senin 407'yi Silhouette yapalım... WRC falan hikaye kalsın :)

Hayırlı satışlar Hakan... Çok ulvi bir amaç için yola çıkmışsın umarım kısa sürede istediğine kavuşursun ;)

teşekkürler :D

okann
22-06-2010, 22:37
Hayırlı satışlar Hakan. ;)

Linc. takmanı dört gözle bekliyorum kardeşim. ;)

hakan308
27-06-2010, 09:27
Hayırlı satışlar Hakan. ;)

Linc. takmanı dört gözle bekliyorum kardeşim. ;)

Teşekkürler Okan maksat Linc. takmak değil seni tahtından indirmek(replika Linc. ile nası olucaksa ;D ) satılsın diye birkere daha fiyat düşürüp ilanı güncelliyeceğim maksat Ahmetin jantlar satılmadan alabilmek ;)

γuяdaeя
28-06-2010, 18:48
Teşekkürler Okan maksat Linc. takmak değil seni tahtından indirmek(replika Linc. ile nası olucaksa ;D ) satılsın diye birkere daha fiyat düşürüp ilanı güncelliyeceğim maksat Ahmetin jantlar satılmadan alabilmek ;)

Sen lincancabur almaktan vaz mı geçtin? Ahmet'in jantlar da güzel. Hadi hayırlısı ikiniz için de ;)

hakan308
28-06-2010, 19:13

Sen lincancabur almaktan vaz mı geçtin? Ahmet'in jantlar da güzel. Hadi hayırlısı ikiniz için de ;)

ya hangisi olursa benim için farketmez lincancaburda olabilir Ahmetin jantlarıda ama önce benimkileri satmam lazım

ozan308
12-09-2010, 03:01
Arkadaşlar 2-3 aydır jant araştırıorum şuana kadar gördüğüm en güzel jant lincancabur.18'' çok güzel ama arabayı yormamak açısından 17'' almayı düşünüyorum,replikalarda bu mümkün sanırım.çok araştırdım çin mallarını kesinlkle tavsiye etmediler o yüzden italyan malı lincancabur arıyorum fiyat çok uçuk olmamak kaydıyla.bildiğiniz satan biyer veya 2.el temiz satanınız olursa görüşmek isterim şimdiden tşk ederm

γuяdaeя
12-09-2010, 04:17
Arkadaşlar 2-3 aydır jant araştırıorum şuana kadar gördüğüm en güzel jant lincancabur.18'' çok güzel ama arabayı yormamak açısından 17'' almayı düşünüyorum,replikalarda bu mümkün sanırım.çok araştırdım çin mallarını kesinlkle tavsiye etmediler o yüzden italyan malı lincancabur arıyorum fiyat çok uçuk olmamak kaydıyla.bildiğiniz satan biyer veya 2.el temiz satanınız olursa görüşmek isterim şimdiden tşk ederm

18" arabayı yormaz. Sadece konfordan biraz kaybınız olur. Elbette yolların durumuna göre olası jant lastik deformasyonları da olabilir.

Bir de aynı konu için fazladan başlık açıp her konuya yazmayalım lütfen. Sadece bir yere yazmanız yeterli. Biri mutlaka cevap verecektir ;)

hakan308
12-09-2010, 08:49
Satalım benim jantları ;)

hakan308
10-10-2010, 10:14
ilanı güncelledim arkadaşlar

hasnckmk
05-07-2017, 19:02
Jantlar satıldmı usta resim atarmısın ?

ozdemir
18-09-2017, 22:48
4x108 Jantınızın modelini 0.505.5239235 Telefonuma atarmısınız.Özdemir .

ozdemir
18-09-2017, 22:50
4x108 Jantlarınızın resimlerini 0.505.5239235 tlf numa atarmısınız.Özdemir.