PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Satılık PP2000 Cihazı Ve Yazılımı

cemoandcemo
24-09-2014, 12:05
Arkadaslar aracımı baska marka araç ile değiştirmem sonucu planet 2000 cihazım boşa çıktı. Forum üyelerine özel 120 liraya satıyorum. Cihazı bilmeyenler için biraz anlatayım :

Bu cihaz peugeot ve citroenin servislerde kullandığı cihazdır. aracın tüm hata kodlarını görebilir ve silebilirsiniz. Ayrıca cruıse control kodlaması eger sonra sis farı eklersenız onun kodlaması , cd changer kodlaması , bluetooth kodlaması , aux girişinin açılması , yağmur ve far sensörü ayarlarının değiştirilmesi, gündüz farı kodlaması, eğer aracın lastik ve jantlarının büyüklüğünü değiştirirseniz araç bilgisayarından müdahale ederek km yanılmasını engelleyebilirsiniz ve bunun gibi benzeri özelliklere ulaşabiliyorsunuz. kısacası servisin yapabildiği her şeyi yapabilirsiniz sadece araç programı güncelleyemezsiniz çünkü onu sadece yetkili servisler yapabiliyor.

- Cihaz klon cihazdır ama kendin 3-4 defa kullandım hiçbir sıkıntı yaşamadım.
-yanında gönderilen yazılımla 2011 modele kadar tüm araçları destekliyor. Daha üst modelleri destekleyip desteklemediğinden emin değilim destekliyor diyenler var ama kendim emin olmadığım çin yanıltmak istemem kimseyi
- Diagbox yazılım v6.19a kadar sorunsuz destekliyor. ( pp2000 yerine üretilmiş yazılım pp2000 sadece xpde calısırken diagbox windows 7de de calışabiliyor)

Şimdilik aklıma gelenler bunlar arkadaşlar ürünün yanında tüm aksesuarlar verilecektir ayrıca baska bilgi isteyenlere yardımcı olabilirim. Herkese iyi günler dilerim

ayzinim
25-09-2014, 22:15
Hayırlı satışlar.

cemoandcemo
25-09-2014, 22:18
Tesekkurler ilan hala guncel forumdan birine gider insallah

komez
11-12-2014, 21:59
Tesekkurler ilan hala guncel forumdan birine gider insallah

merhaba
ürün hala duruyormu?

cemoandcemo
11-12-2014, 22:00
Cihaz satildi ne yazik ki

KAYA308
11-12-2014, 22:11
galericilerin eline geçmemesi gereken bir alet

cemoandcemo
11-12-2014, 22:23
Yetkili servis sifresi olmadan onemli ayarlarla oynanamiyor. Gecse bile ellerine km dusuremezler ama arizalari silebilirler.

KAYA308
11-12-2014, 23:11
km düşürmeyi bir problem olarak görmüyorum duyduklarıma dayanarak 20tl ye heryerde yapılıyormuş.