PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cam Tavan Kapama

tkartin
12-09-2014, 06:22
Selam
Araci kumandaya 2 sn. Basili tutarak tum kapilari kitleyip,camlari kaldirabiliyoruz. Bu durumda neden cam tavanini da otomatik kapatamiyoruz. Kac defa arabaya geri donup cam tavani kapattim. Kucuk bir arastirma yaptim kullanicilar tam kitleme modunda cam tavaninda kapanmamasindan oldukca sikayetci. Yazilimsal bir degisiklik ile duzeltilebilir mi , yoksa bilmedigimiz bir yolu varmi?
Tsk
Syg

reisG
12-09-2014, 08:53
Bildiğim kadarıyla cam tavanın perdesini kapatamıyorsunuz. Ancak açılır cam tavan olsaydı ve bu fabrikasyon donanım içinde olsaydı o zaman camlar ile birlikte cam tavanda kapanırdı. ancak o zaman da alt perdenin kapanmadığını biliyorum.

Ömer Gedik
12-09-2014, 08:57
Tavan perdesi kapanmaz ama sunroof olsa kapanırdı.

reisG
12-09-2014, 09:12
Az önce X1 de denedim. tüm camlar ve cam tavan kapandı ancak cam tavanın iç perdesi kapanmadı.

tkartin
12-09-2014, 09:50
Kışın sıkıntı yaratmazda, yazın güneşli ortamda perdeyi açık unutmak akıl karı olmuyor. (Zaten perdeyide kızım açıyor sürekli-ama kapamaya geldimi oda unutuyor:) Aklıma, cam kaldırma modulu takmak geldi. Cam perde switch'inin hemen altına bağlantı yapsak aynı mantıkla çalışmazmı ?

reisG
12-09-2014, 10:06
Muhakkak çalışması lazım. ancak Peugeot'nun elektronik/elektrik sistemini bilen bir teknisyene danışmak lazım.