PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Taban Halı Döşemesi yardım ?

sydoby
10-09-2014, 14:10
selam arkadaşlar 407 aracımda sol arka köşe kısımda taban döşemesinde yırtık var çok kötü bir görüntü sergiliyor bu sorunu nasıl giderebilirim ne önerirsiniz yama tamir gibi vs yapılırmı veya taban döşemesini değiştirmekmi gerekir yedek parça olarak satışı varmıdır taban döşemesi 2 parça ön ve arka olarak ???

http://i.hizliresim.com/ozPQ02.jpg

reisG
10-09-2014, 15:31
Ufak çaplı halı ve döşeme yırtıklarında onarım yapan yerler vardır.

Ömer Gedik
10-09-2014, 15:46
Değişimi işçilikke beraber oldukça maliyetli olur. Onarım öneririm.

sydoby
10-09-2014, 15:48
Onarım yapılırmı daha önce yaptıran oldumu acaba

orhun57
10-09-2014, 15:55
Koltuk döşemesi yaptıran biliyorum ama taban hiç görmedim.

Sonax gibi detailing şirketleri ufak tefek yırtıkları sigara yanıklarını yapıyordu isterseni sorup fiyat alabilirsiniz. Hatta birde temizlerler mis gibi olur. Bunun dışında oto döşeme yapan her yer yapar. Servisteki değişim oldukça maliyetli olur bence.

sydoby
10-09-2014, 15:59
Servis düşünmüyorum oto deşemeciler falan onarım yapabilirmi

sydoby
10-09-2014, 16:04
AUTO KING bu tür koltuk döşeme onarım bakım işlemleri yapılıyor diye duymuştum ama taban halısı için onarım yapıyorlarmı bilmiyorum

orhun57
10-09-2014, 16:08
Döşemecilere bir sorun bence yaparlar ama nasıl olur bilemem. Auto King yapıyor mu bilemiyorum bir şey diyemeyeceğim.

Döşemeciler yapılmaz tamamen değişir deseler bile bir kaç yere sorun çünkü genelde "tutturduğumuza" diye adlandırdığımız pazarlama stratejisi üzerinden çalışıyorlar. Dikkatli olmak kendimizi kollamak lazım ;)

sydoby
10-09-2014, 16:12
AUTO KING bu tür koltuk döşeme onarım bakım işlemleri yapılıyor diye duymuştum ama taban halısı için onarım yapıyorlarmı bilmiyorum

Döşemecilere bir sorun bence yaparlar ama nasıl olur bilemem. Auto King yapıyor mu bilemiyorum bir şey diyemeyeceğim.

Döşemeciler yapılmaz tamamen değişir deseler bile bir kaç yere sorun çünkü genelde "tutturduğumuza" diye adlandırdığımız pazarlama stratejisi üzerinden çalışıyorlar. Dikkatli olmak kendimizi kollamak lazım ;)
Müsait bir zamanda döşemecilerden başlıyarak bir fikir alayım bakalım ne diyecekler umarım parca yama gibi birşeyler yapılır

HamzaHakkı
10-09-2014, 16:23
İki parça olarak satılıyor. 453 lira ve 475 lira olarak iki çeşit fiyatı var arka taban halısının.

TanerHoca
10-09-2014, 18:09
Sizin acinizdan son derece talihsiz bir alis veris olmuş üstadim. Arac degil sorun yumagi mübarek :(

Gümüş Ok...

dirtyharry
10-09-2014, 18:16
Konulariniza bi goz attim da Actiginiz konularin buyuk cogunlugu sik gorulmeyen problemler oncesinde bu aracin kazasi olmus mu ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

sydoby
10-09-2014, 20:35
Konulariniza bi goz attim da Actiginiz konularin buyuk cogunlugu sik gorulmeyen problemler oncesinde bu aracin kazasi olmus mu ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

kazası vs yok hasar kayıtsız 2 parça yüzelsel boya dışında orjinal ekspertiz raporu ile aldık fakat biraz dikkatsiz binmişler

sydoby
10-09-2014, 20:48
Sizin acinizdan son derece talihsiz bir alis veris olmuş üstadim. Arac degil sorun yumagi mübarek :(

Gümüş Ok...

evet biraz öyle ama yinede aractan memnunum ufak defek basit görünen ama masraf yapılması gereken yerler var arac orjinal hasar kayıtsız ve kazasız oldugu için gözüm kapalı aldım alacagım aracın orjinal ve kazasız olmasına çok önem verdigim için böyle ufak defek masraflara takılmadan aldım açtıgım konulardaki sorunların bir çoğunu büyük masraflar yapmadan halletim inşallah bu sorunlarıda halledersem çok güzel olacak

sercanadli
11-09-2014, 09:16
Aynı sorun bende de var. Benim arka sağ tarafta 10 cm büyüklüğünde yırtık var, sizinkisi yine iyi. Kaç yere sorduysam yapamayız tutmaz falan dediler bende üstelemedim. Ama gerçektende çok kötü duruyor.

sydoby
11-09-2014, 09:19
Aynı sorun bende de var. Benim arka sağ tarafta 10 cm büyüklüğünde yırtık var, sizinkisi yine iyi. Kaç yere sorduysam yapamayız tutmaz falan dediler bende üstelemedim. Ama gerçektende çok kötü duruyor.

nasıl olacak halı değişicekmi başka çözüm yokmu

TanerHoca
11-09-2014, 09:38
evet biraz öyle ama yinede aractan memnunum ufak defek basit görünen ama masraf yapılması gereken yerler var arac orjinal hasar kayıtsız ve kazasız oldugu için gözüm kapalı aldım alacagım aracın orjinal ve kazasız olmasına çok önem verdigim için böyle ufak defek masraflara takılmadan aldım açtıgım konulardaki sorunların bir çoğunu büyük masraflar yapmadan halletim inşallah bu sorunlarıda halledersem çok güzel olacak

umarım kısa sürede tüm sıkıntılardan kurtulur ve aracınıza keyifle binersiniz. :iyi

sercanadli
11-09-2014, 09:44
nasıl olacak halı değişicekmi başka çözüm yokmu

Bana değişmesi daha sağlıklı olur demişlerdi. Dediğim gibi üstüne pek düşmedim. Araştırınca belki yapabilecek birisi çıkabilir. Kocaeli'de oturuyorum bizim burada ki ustalar biraz vurdum duymazlar o yüzden buradakilere güvenmiyorum.

sydoby
11-09-2014, 10:04
Bana değişmesi daha sağlıklı olur demişlerdi. Dediğim gibi üstüne pek düşmedim. Araştırınca belki yapabilecek birisi çıkabilir. Kocaeli'de oturuyorum bizim burada ki ustalar biraz vurdum duymazlar o yüzden buradakilere güvenmiyorum.
aslında yapılmayacak birşey değil araştırıp yapacak birini bulmak lazım son seçenek olarak ise pert bir aractan cıkma veya sıfır alarak değiştirmek lazım halının ön ve arka olarak 2 parça olmasıda bir avantaj