PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 206+ için Angel Eye far dezavantajları

bl4cksta
07-09-2014, 23:03
Merhabalar,
1,5 senedir kullandığım 2013 model bir 206+'a sahibim.Angel eye taktırmak istedim ancak bazı sıkıntılar yaratabileceğini duydum içerisindeki mercekler eriyormuşmuymuş plastik kısmı eriyebiliyormuymuş böyle bir şeyler varmış.Konu ile ilgili bilgisi olan varmı? angel eye taktırsam hangisini taktırmam kalite açısından daha iyi olur ve sorun yaşatmaz.Sorun yaşatırsada ne gibi sorunlar yaşatır?

Yasin CCK
08-09-2014, 09:55
Öncelikle hoşgeldiniz. Sizi aracınızı "aracım" bölümünde daha yakından tanımak isteriz.

Sorunuzun cevabına gelirsek; 206 için piyasada oldukça fazla ürün bulunmakta. Tabi bunların çoğu orjinal ekipman olmadığından kalite sorunu yaşayabilmeniz mümkün. Mesela diğer negatif yönü kaliteli mercekler kullanılmadığından aydınlatmada da problem yaşayabilirsiniz. Piyasayı iyi araştırıp daha kaliteli markalar bulabilirseniz sorun yaşama ihtimalinizi minimuma indirebilirsiniz.

Keyifli forumlar...

reisG
08-09-2014, 12:54
206 + ın farları 206 dan farklı,.. 206 + için angel eye farlar var ise kaliteli bir marka ile (Yasin in yazdığı gibi) sorun yaşamazsınız.

bl4cksta
09-09-2014, 18:43
Öncelikle cevaplarınız için teşekkür ederim.Junyan ve sonar angel eyelerin var olduğunu öğrendim sanırım ikiside güzel markalar.Daha da güzeli alman bir marka buldum ne yazık ki türkiyede yok ancak inanılmaz kaliteli far.Peki bu angel eyelarda su alma gibi problemler oluyormuş mesela sonar ürünlerin bazılarında not olarak yıkama esnasında tazikli su tutmayın içerisine falan diyorlar bu konuda bilginiz var mı acaba?

Yasin CCK
09-09-2014, 18:45
sökülüp sonradan el ile yapılan farlarda su alma, bugu yapma sorunu oluyor. Orijinallerde sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum.

Tapatalk'tan...

bl4cksta
09-09-2014, 19:00
Anladım.Çok teşekkürler araştırmalarımı ona göre yapayım ozaman.Elektrik aksanında da bir sorun yaratmaz sanırım yanma sönme falan da yapmaz değilmi ?