PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : millesium serisindeki usb ve bluetooth

mygold
07-06-2010, 09:31
arkadaşlar servıse gıttıgımde millesıum serisinde usb ve bluetooth oldugunu gordum. tanıtım gorevlisine sordugumda bluetooth ozellıgının cd calardan kaynaklandgını soyledi. baktım bızımkılerle aynı cd calar herseyı aynı . pek anlatamadı durumu ama.... usb girişini ıse torpıdoda oldugunu soyledi...
bilgisi olan arkadasım bilgi verirse sevınırım.....

Yasin CCK
07-06-2010, 09:39
Hocam mercedes araçta bluetooth kullanmıştım, telefonunuzu araca tanıtıyorsunuz, telefon gelmesi durumunda cep telefonunuzu aracın hoparlörlerinden kullanıyorsunuz..

2.bir özelliği cep telefonunuzdaki müziği aracın teybinden dinleyebiliyorsunuz, USB içinde aysını geçerli..

Konuşma özelliği kullanılmıyor olabilir bizim araçlarda ama müzik özelliği nedeniyle koymuşlardır bu opsiyonları.

mygold
07-06-2010, 10:38
yasin dedıgını anladım. aynen dedıgın gibi.. ama baktıgım cd calar bızımkılerın aynısı hatta uzerınde bluetooth işareti bile yok. acaba cd calara yazılımsal bi yuklememi yaptılar, yoksa cd calar donanımsal olarakmı destekli bunu ogrenmek ıstıyorum.

ali-34
07-06-2010, 12:39
Ben de inceledim o aracı ama usb girişi torpidoda değil, kol dayamanın içindeydi diye hatırlıyorum.

Abdullah
07-06-2010, 13:45
Ben de inceledim o aracı ama usb girişi torpidoda değil, kol dayamanın içindeydi diye hatırlıyorum.

Torpidoda olan girişi bende görmedim fakat kol dayamanın içerisinde var ve çok hoşuma gitti bu özellik. Ayrıca kesinlikle şuna karar verdim hiçbir aracın ilk çıkan serisi alınmamalı aynen benim araç gibi ;( bunu bizzat servistekilerde acı ama gerçek söylediler yüzüme ;D

mygold
07-06-2010, 13:53
bluetooth olay nasıl peki. cd calardanmı destekli....kesin bilgi varmı?

mygold
07-06-2010, 17:15
eger bır modul ile bluetooth ozelligi kazandırılıyorsa alınabılır

Abdullah
08-06-2010, 08:54
bluetooth olay nasıl peki. cd calardanmı destekli....kesin bilgi varmı?

bluetooth olayını hiç farketmedim Mygold abim. Bende merak ettim ama şimdi var mı bilgisi olan?

reisG
08-06-2010, 10:32
308 kullanım klavuzunda anlatıyor ama comfort donnaımda var mı belli değil aslında hangi donnaımda nasıl var oda karışık. ben Nokia nın kitini aldım kibrit kutusu gibi bir alet problemsiz kullanıyorum. bardaklıkların orada duruyor.

mygold
10-06-2010, 15:13
acaba bluetooth destegını cd calarmı veriyor yoksa ayrı bir modulmu var?

karaaslan
28-07-2010, 18:51
arkadaşlar usb ve bleutooth kitlerinin bulunduğu modellerin tesisatları tamamen farklıdır değiştirilmeden o fonksiyonları kullanamazsınız değiştirmenizi de tavsiye etmem

horus
12-12-2013, 00:25
fiyatı 625 lira arkadaşlar :D