PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : obd cheak programı

dentis
10-07-2014, 19:41
slm arkadaşlar resimdeki aleti almıştım hata kodlarını almak icin ancak sadece anladığım kadariyla göstergelerin durumunu gösteriyor bilgisi olan ya da kullanan var mı http://img.tapatalk.com/d/14/07/11/rajy2u8e.jpg

rocker307
11-07-2014, 02:18
Ben de bundan alacağım bir ara. Mesela bu cihazı bluetooth ile tablete bağlayıp bilgileri ekranda görebiliyorsunuz. Hatta arabanın cam açma kapama gibi bazı özellikleri bile kullanılabiliyor sanırım ama ayrıntısını bilmiyorum. Kafamda araca bilgisayar koyma projesi var. O zaman ayrıntıları araştıracağım..

dentis
11-07-2014, 07:04
ben hararet göstergesi icin almıştım anlık hareket (düşüp tekrar normale dönmesi olayı) ediyo da sabahlari dedim acaba bunda bişey gösterir mi diye ama gösterge nasıl davranırsa o da onu gösteriyor

Özgür D.
11-07-2014, 12:23
Ben kullaniyorum. Bluetoothlu modelinden. Andriod telefonumda da torque pro programi var. 308 dizel aracimda ecu dan alinan bazi verileri gosteriyor. Hiz,devir,motor suyu sicakligi, hava akis debisi gibi. Lpgli araclarda da yanan ariza isigini sondurmek icin kullandim ayrica.

orhun57
11-07-2014, 14:12
Üründen haberim yoktu ancak benimde dikkatimi çekti açıkçası.

Ben kullaniyorum. Bluetoothlu modelinden. Andriod telefonumda da torque pro programi var. 308 dizel aracimda ecu dan alinan bazi verileri gosteriyor. Hiz,devir,motor suyu sicakligi, hava akis debisi gibi. Lpgli araclarda da yanan ariza isigini sondurmek icin kullandim ayrica.

Sizdekinin modeli nedir acaba?

Mümkünse eğer link atarsanız çok sevinirim.

dentis
11-07-2014, 14:18
tam kullanımı nasıl oluyor ben bir defa taktim sadece gösterge tarzi oldugu için bi daha kullanmadım acaba cd sinin icinde program varmidir bilgisayara takilacak hani belki daha detaylı biseyler gösterir

Özgür D.
11-07-2014, 14:28
http://img.tapatalk.com/d/14/07/11/yga8y9e5.jpg
Bendeki bu. Alali 1 yil oluyo link bulamadim :) bu tur cihazlar sadece belli datalari okuyabildiginden cesitli programlarla elde edilecek veriler kisitli ister istemez

orhun57
11-07-2014, 15:13
tam kullanımı nasıl oluyor ben bir defa taktim sadece gösterge tarzi oldugu için bi daha kullanmadım acaba cd sinin icinde program varmidir bilgisayara takilacak hani belki daha detaylı biseyler gösterir
Biraz bakındım iki farklı model gördüm biri kablolu biri kablosuz. Kablolu olan usb ile pc bağlantısı yapabiliyor diğeri kablosuz yapıyor. Farkları bu sadece sanırım.

http://img.tapatalk.com/d/14/07/11/yga8y9e5.jpg
Bendeki bu. Alali 1 yil oluyo link bulamadim :) bu tur cihazlar sadece belli datalari okuyabildiginden cesitli programlarla elde edilecek veriler kisitli ister istemez
Teşekkür ederim. Bende alayım bir tane bakalım nasıl birşey ;)

dentis
11-07-2014, 15:59
ben de minisi var ama genede takinca kapak acik kalıyor ondan dolayi kullanmadim belki bi gün hata sildirmek gerekirse işe yarar ama kullanmak ne kadar güvenli o da bir başka konu kısa devre yaptırırsa kötü olur ebaydan alabilirsin turk sitelerinde biraz daha pahalı galiba

orhun57
11-07-2014, 16:18
Verdim bile siparişi. Geldiğinde buradan görüşlerimi ve görselleri paylaşırım.

rocker307
11-07-2014, 18:29
Bunun bir ufağı var parlament mavi renk. Bluetooth ile aktarım yapıyor. Bu işlerden anlayan arkadaşım onu önermişti bana..

rocker307
11-07-2014, 18:29
Aliexpresste var..

dentis
11-07-2014, 19:42
bendeki de o dediginden galiba ufak mavi