PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : araç kumada arızası

sinanoguzz
08-07-2014, 23:17
aracı en son kitledim tekrar açamadım kumanda çalışmadı anahtarla kitleme çalışıyor ama açılmıyor.

zamanla herkes yaşayacak bu arızayı.kapı açma ücreti içinde en az 50 tl para almak isteyecekler.

kumandanın pili bittiği için kumanda devre doğal olarak anahtarda tanımsız hale geldiği için kapı acılmıcak.

kumandanın pilini değiştirdim.

kapının açma kitleme pozisyonunda kumandadan kitlemeye 5 sn basılı tutarak anahtarı tanımladım.

kapılar açıldı ama kumanda hala devreye girmeyecek.

kontağı açarak açma tuşuna 5 sn basarak da kumanda tanımladım.

caglar06
09-07-2014, 14:37
İlginç bilgiymiş, teşekkür ederiz ...

KRATERYA
17-12-2014, 21:53
Bu şekilde tanımlamayı bilmediğim için anahtarın dış kabını anahtarcıya değiştirtmiştim bilseydim alırdım internetten 20 liram cepte kalırdı...Paylaşımın için teşekkürler

canmühür
18-12-2014, 01:00
Manuel açardım böyle bir durum başıma gelirse :)

ergngll35
05-02-2015, 21:02
Güzel paylaşım için teşekkürler. Bende pil bitti ancak böyle bir şey başıma gelmedi şansıma

salih zeki
06-11-2015, 11:31
arkadaşlar benimde kumanda çalışmıyor.iki ay öncede aynı şeyi yaptı. anahtarcıya gittim.kodu sıfırlamış dedi.yeniden kodladım dedi(20 TL) .çalışmaya başladı..ama iki ay geçmeden aynı sorunu yaptı.iki ayda bir kodama yaptıracakmıyım ..yada kendim yapabilirmiyim kodlamayı.int.de bikaç yerde tarif edilenler gibi yapmaya çalıştım ama olmadı.bilgisi olan..??