PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 308 1.6 vti 120 beygir triptonik vites

srknclb
03-07-2014, 20:51
Herkese iyi akşamlar. 308 1.6 vti 120 beygir triptonik vites 2012 model 35 bin km de. boya değişen yok yok artıları eksileri nelerdir? Büyük ihtimalle yarın serviste gösterdikten sonra arabayı alacağım. İlk arabam olacağı için biraz sıkıntılıyım. Yardımcı olursanız çok sevinrim. Değerli yorumlarınızı bekliyorum

emrexxcv
03-07-2014, 22:33
Hos geldiniz oncelikle almayi dusundugunuz 308 3 yildir kullanmaktayim aldigimda egr sensoru arizasi vermisti parca degisimi ile hsllettim ve o gunden bu yana sorunsuz kullanmaktayim arac her yonden benim beklentilerimi karsiliyor 90bg dizel unite mevcut aracimda sizin baktiginiz model benzinli forumda kullanan arkadaslar mevcut o da sikintiskz yalniz auto6r kullanimina alismak gerek bu sure icerisinde balafa kokulari alabilirsiniz alistiktan sonra o da guzel sanzimandir arac genel olarak sorunsuz tabi 2.el sans isi birazda eksi yonlerine gelirsem bence klima biraz yetersiz kaliyor nedeni ise yine bence on camin boyutu :) diger bir sıkıntı iceriye biraz fazla yol sesi aliyor fakat yeni modellerde daha iyi durim ve arka koltuklar rahat degil bu üc nokta disinda gayet guzel bir arac pisman etmez birde benzinli olunca ortalama tuketim hali ile biraz fazladir

Ömer Gedik
03-07-2014, 22:41
308 1.6 VTI 120Hp motor Atmosferik ve Değişken subap zamanlamasına sahip bir ünitedir. Performans için yeterli diyebiliriz. Emre sanırım atlamış doğrusu bu araçta tam otomatik şanzıman var. Auto6R değil.

Tam otomatik şanzıman sebebiyle tüketim yüksek gelebilir. Arka koltuklar ve yalıtım konusunda Emreye katılamıyorum. Sınıfında en iyi yalıtım 308de bile derim. İşim gereği çok fazla araç kullanıyorum ve bence ses yalıtımı diğer araçlara göre çok iyi.

Araç 2012 model ve henüz 35,000 kmde . Size sorunsuz bir şekilde uzun kmlerde hizmet edecektir.

emrexxcv
03-07-2014, 22:52
Ömer şanzıman konusunu atlamışım teşekkürler fakat yalıtım ve arka koltuklar hakkındaki düşüncem maalesef seninle ayrıldığımız konular.

srknclb
03-07-2014, 23:33
fiyat 34.5 diyor sizce nasıl ederi nedir

srknclb
03-07-2014, 23:35
yorumlar için teşekkürler

gonsales
04-07-2014, 02:52
bence bu fiyata alınabilir araçlar arasındadır
hayırlısı olsun

reisG
04-07-2014, 08:14
Makyajlı kasaya sahip bir 308 alacaksınız. donanımı yazmamışsınız access mi active mi ? active paket ise far ve yağmur sensörü, otomatik klima gibi konfor özellikleri de olan bir araç olacaktır.
VTi motorlu 308 imi 2009 ocak ayından beri kullanıyorum. Bu motor gerçekten keyif veren bir makine ancak VTi motorun keyfi manuel şanzuman ile çıkmakta .
Diğer özellklerini zaten arkadaşlarım detaylı olarak anlatmışlar.
Hayırlısı olsun.