PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dostlar Rampa aşşağı 2.vitesteki devir düzensizliği hakkında

hexen
23-06-2014, 18:43
Sevgili dostlar iki güne kısmetse bir servis yolu var bizim aslana, salıncaklar değişecek ve otomatik şanzuman kontaktörü değişecek yalnız servise durumu açıklamadan fikrinizi almak istediğim bana göre ileride sorun çıkarabilecek bir husus var. Aracımı çalıştırır çalıştırmaz kalkıp gitmem en az 1-2 dakika çalıştırırım yola çıkarım tam 1 den 2 ye attıktan sonra bir rampa aşşağı iniyorum yaklaşık 400 metre kadar ve ayağımı gazdan çekip kompresöre bırakıyorum arabayı doğal olarak araç 2.viteste kompresöre binerek iniyor yalnız inerken devir ara gaz yapıyormuşum gibi 1200dd.dan 2200dd.lara doğru vınnn vınnn diye ara gaz veriyor gibi tutamıyor arabayı bu hidroliktenmi kaynaklanır ya da hangi parçadan bu konuda fikirlerinizi paylaşırsa tecrübeli dostlar çok sevinirim biraz bilinçli gidersem servise hem sorunu rahat çözer hem gereksiz bir masrafdan kurtulurum şimdiden teşekkür ederim

Ömer Gedik
23-06-2014, 22:18
Muhtemelen araç kompresyona binip vites düşürüyor. Bu bir sorun değil ya da ben sorunu anlamadım.

hexen
23-06-2014, 23:19
Kompresöre binemiyor rampa bitene kadar dalgalanıyor devir 2.viteste