PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 308 vti otomatik arıyorum.

gkmn
05-05-2014, 09:05
Arkadaşlar merhabalar,
Öncelikle çok güzel bir forumunuz var, araç hakkında fikrim gerçekten değişti okuduktan sonra kesin kararımı verdim. 206 xt kullanıyodum yakın zamanda sattım aracımı ve şimdi 308 vti otomatik almaya kesin kararlıyım fakat yine de size danışmak istediğim birkaç konu var tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.
206 dan çok çok memnundum bütün önyargılara rağmen aldım ve sorunsuz kullandım, şimdi de 308 vti almaya karar verdim.
öncelikle lpg konusunda kronik problerimiz var mı varsa nasıl çözülebilir, uyum problemi olduğunu pek sanmıyorum okuduğum kadarıyla fakat varsa da bilgi almak isterim.
İkinci olarak yanılmıyosam 4 ileri otomatik şanzıman kullanıcaz, bir pişmanlık yaratmamasını diliyorum, şikayetçi olanınız var mı acaba bu durumdan ?
2009 - 2010 düşük km li lpg benzin farketmez, 308 vti arıyorum eğer satılık olan varsa temasa geçip görüşebilirim de, İstanbul, Balıkesir veya Diyarbakır, Şanlıurfa çevresi benim için uygun olur.
Biraz uzun yazdım ama vakit ayırıp tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim, iyi günler herkese.

gonsales
05-05-2014, 09:26
Öncelikle hayırlı olmasını diliyorum. Vti motor bildiğim kadarı ile lpg ile uyumsuz bir motor değil hatta çevremde birkaç 308 ve 508 modelinde uygulanan araçlar var şikayetçi olanı da pek duymadım. Otomatik şanzıman konusuna gelince tamamen yakıt ekonomisi amaçlanarak üretilmiş bir şanzıman eğer performans delisi değilseniz bence sizi üzmeyecektir. 308 tasarımı çok hoş bir otomobil bence pişman olmazsınız.
saygılar

reisG
05-05-2014, 09:36
Size özelden bir mesaj gönderdim.

TanerHoca
05-05-2014, 09:42
Size özelden bir mesaj gönderdim.

reis, tüm merak edenler için bizzat kullanıcısı ağzından bilgi kaynağı olması bakımından mesajı sakıncası yoksa burada da paylaşmanı isterim. gerçi daha önce çok yazdın ama olsun.:iyi

reisG
05-05-2014, 09:51
reis, tüm merak edenler için bizzat kullanıcısı ağzından bilgi kaynağı olması bakımından mesajı sakıncası yoksa burada da paylaşmanı isterim. gerçi daha önce çok yazdın ama olsun.:iyi
Hocam bir BMW X1 şansı belirdi. Bu yüzden babylone 308 i iyi bakabilecek bir arkadaşa verme niyetim var. Tabii BMW için yaptığım bütçeye göre bir fiyat koydum, babylone için yani aslında keyfe keder bir uğraş. Sende anlarsın !
Az önce sahibinden.com a da ilan çıktım. Gün içinde yayınlanmaya başlanır.