PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Peugout partner tepe allure 1.6 hdı 115

Evren37
16-04-2014, 20:13
Arkadaşlar foruma yeni katılıyorum sizlerin bilgisine güvenerekten foruma kaydoldum . 2012 partner tepee allure aldık yeni . Araçta otomatik farlar falan var ama ben ledlerle birlikte sisleri ve farları kullanamıyorum . bunu nasıl kullanabilirim bide aracın teyibi amfi hoporler falan bağlatsam kaldırabilir mi

budsing
21-04-2014, 22:05
Arkadaşlar foruma yeni katılıyorum sizlerin bilgisine güvenerekten foruma kaydoldum . 2012 partner tepee allure aldık yeni . Araçta otomatik farlar falan var ama ben ledlerle birlikte sisleri ve farları kullanamıyorum . bunu nasıl kullanabilirim bide aracın teyibi amfi hoporler falan bağlatsam kaldırabilir mi

Foruma Hoşgeldiniz . Bende 2013 Allure Mevcut . Partner Tepee de Gündüz Farları Led far olarak geçiyor o yüzden hava karardığında gündüzler otomatik kapanıyor . Ama bende denemedim tam kesin konuşmuyorum cd player menüsünden gündüz farları kapatsak acaba akşam normal far ile yanarmı onu bende bilemiyorum . Ses sistemine gelicek olursak bence anfi felan düşünüyorsanız bunun yanında double din ve daha iyi sistem hoparlör fln yapsanız daha iyi olur ..