PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 406 xenon far

murat46
08-04-2014, 13:19
Değerli abiler kardeşler 406 aracıma xenon far takmak istiyorum ama bizim farlar h7 sisler h1 mi bu konuda bi kesinlik kazanalım ve en iyi görüntüyü kaç k olarak alabilirim. yardımcı olan herkese şimdiden çok çok tesekkür ederim

Bekir
08-04-2014, 16:51
406 Araçlarımızın uzun kısa ampulleri ayrı kısada H7 U sislerde H1 kullanılıyor ben 2 yıl önce orjinal philips 4300k xenon aldım ve halen sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. daha yüksek K değerler mavi ışık tonu olduğundan tercih etmedim. Philips xenon üretimini artık yapmıyor piyasada satılan ürünler orjinal olmayabilir Bu arada xenon cazip ve güzel olsada yasak biliyorsundur.
Sen neden kullanıyorsun diye soracak olduğunu tahmin ederekten ne demişler Hocanın dediğini et ettiğini etme :)

406team
09-04-2014, 09:05
Ben mfk marka taktım 120 liraya aldım çankırıdan gerçekten muhteşem aydınlatıyo uzunlardada osram nıght breaker plus var uzunları. Açmaya gerek bile duymuyorum o derece :)

iPhone 'den Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1) aracılığı ile gönderildi

murat46
25-04-2014, 20:41
406 Araçlarımızın uzun kısa ampulleri ayrı kısada H7 U sislerde H1 kullanılıyor ben 2 yıl önce orjinal philips 4300k xenon aldım ve halen sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. daha yüksek K değerler mavi ışık tonu olduğundan tercih etmedim. Philips xenon üretimini artık yapmıyor piyasada satılan ürünler orjinal olmayabilir Bu arada xenon cazip ve güzel olsada yasak biliyorsundur.
Sen neden kullanıyorsun diye soracak olduğunu tahmin ederekten ne demişler Hocanın dediğini et ettiğini etme :)

Abi phılıps cok pahalı ya uygun fiyatlı orginal olarak nasıl temin edebiliriz :)

Bekir
28-04-2014, 14:24
Phılıps marka olarak üretim yapılmıyor ama yine philips premıum olarak piyasaya sürüyor diye biliyorum kaliteli xenon kit 350TL 400TL arası

murat46
03-05-2014, 13:09
Abi uygun ve kaliteli olarak monza marka buldum pazar günü takıyoruz inş resimlerini atarım inceleriz