PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : aracıma yapmak istediğim modifiye ve aksesuarlar

horus
19-02-2014, 22:38
merhaba, aracıma yapmak istediğim uygulamaları listeleyeceğim ve sizlerden fikir almak istiyorum. konu ile ilgili fiyat bilgisi verirseniz sevinirim.
aracım 2011 308 sportium 1.6 manuel

tabi ki orijinal parça kullanarak

bi-xenon farlar
beyaz kadran
arka yolcu hava kanalları kolçağın arkasındaki
usb-bluetooht kitleri yada duble dın

parçalarla ilgili desteklerinizi beklemekteyim.

tşk ederim.

ayı_boğan
19-02-2014, 23:43
geçen günlerde paylaştığınız spoiler,yeni anten ve direksiyona yapılan parçalardan sonra işlemlere devam ediyorsunuz. şimdiden hayırlı olsun.uygulamalar sonrasında ki detaylı resimleri bekliyoruz.

Cem B
20-02-2014, 00:59
merhaba, aracıma yapmak istediğim uygulamaları listeleyeceğim ve sizlerden fikir almak istiyorum. konu ile ilgili fiyat bilgisi verirseniz sevinirim.
aracım 2011 308 sportium 1.6 manuel

tabi ki orijinal parça kullanarak

bi-xenon farlar
beyaz kadran
arka yolcu hava kanalları kolçağın arkasındaki
usb-bluetooht kitleri yada duble dın

parçalarla ilgili desteklerinizi beklemekteyim.

tşk ederim.

merhaba;

arka yolcu havalandırmaları çok çok zor bir iş.Yakın bir zamanda Converse10 denedi o yapmadıysa gerçekten olmayacaktır :)
Far konusunda piyasadan çıkma bularak en az maliyetle orjinal bi xeno takabilirsiniz artık bu uygulama kolay farları bulmak zor.Yada piyasada uygulanan farın içine belirli piyasadan mercekler vs eklenerek uylunanan bir çalışma var.Buda yapılabilir.Maliyet olarak daha az bir maliyet çıkarır size. Beyaz kadranı da piyasadan yine çıkma bulmanız daha makul bir fiyat çıkarır size.

iyi forumlar.

converse10
22-02-2014, 22:45
Cem kardeşim bana orjinal bi-xenon far bul halojenlerle aram kötü arabadan soğudum arabam kurbağa yavrusu gibi bakıyor.

horus
22-02-2014, 22:47
selam, bugün aküyü yeniledim. 246 tl ye 74 amperlik taktırdım. havalandırma işlemini sipariş aşamasına getirdim. 15 gün içinde tamamlanacak, resimleri eklerim.

ANKA
04-07-2014, 21:38
Arkadaşlar merak ettim arkaya hava kanalı yapmak için neler lazım? Ben envy'de var sanıyordum otomatik çift bölgeli klima var ön sağ sola hava veriyor öne arkaya verse çok daha mantıklı olurdu. Bu duruma ya çok lüks ya da çok saçma diyesim geliyor ortası yok çünkü. Arkada olsaydı mükemmel olurdu.

converse10
04-07-2014, 22:39
Arka havalandirmaya kanal yapilmasi icin cebinizden parca parasi olarak 400 tl ve işçilik.parasının çıkması yeterli

Taktir sizin o paraya evinize 7000 lik bir klima alabilirsiniz

ANKA
04-07-2014, 23:01
Ama İsmail diyelimki hadi 500 lira verdik yaptırdık. Benim araçtaki çift bölgeli sistemi arkaya yönlendiremedikten sonra benim için anlamı yok. Hani olsa da yolcu tarafını arkaya yönlendirip sürücü ve yolcuyu birbirine bağlayacak bir proje belki ilgimi çekebilirdi ama diğer türlü çok anlamlı değil.
Zaten daha tampon kenarlarına baktıramadım, güzel bir yazlık bakım yaptım ama tatil dönüşü önceliklerim var. Hava kanalı bekleyebilir bi 4-5 sene :)