PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : VW Golf'ün sahtekarlıkla 2013'te birinci olduğu ortaya çıktı

ssgti
22-01-2014, 15:28
VW markalı ürünlerin parasının arabası olmadığını biliyoruz. ADAC 2013'te büyük skandala imza attı ve sahtekarlıkla VW Golf'ü yılın otomobili seçtiği ortaya çıktı. http://www.otohaber.com.tr/Haberler/Piyasa/2014/01/22/adactan-buyuk-skandal

akin
22-01-2014, 15:43
Az çok tahmin ediyorduk bir çoğumuz zaten :)

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yasin CCK
22-01-2014, 15:53
Yoooook canııııım, olur mu öyle şey. Golf insanoğlunun şimdiye kadar ürettiği en iyi araba. Lütfen çamur atmayalım...

İlkay
22-01-2014, 16:01
Yoooook canııııım, olur mu öyle şey. Golf insanoğlunun şimdiye kadar ürettiği en iyi araba. Lütfen çamur atmayalım...

"Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu" :) der VOLSKWAGEN...

Ömer Gedik
22-01-2014, 16:41
Fosfosun karizması çizildi. Adacın bütün itibarı yerle bir oldu.

sessizgece
22-01-2014, 16:45
Şimdi golf cülerin ne diyeceklerini merak ediyorum.
Kimse çıkarak" ben sizin yüzünüzden bu aracı aldım, zararlı çıktım. Zararımı tazmin edin" diyecek mi? Golfcüler sizleri bekliyoruz :)
En iyi araba " başkasının övdüğü değil , senin beğendiğin arabadır." :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

reisG
22-01-2014, 16:49
Zaten bildiğimiz bir gerçeğin kesinliğini okumak keyif verici

Sent from my RM-821_eu_turkey_244 using Tapatalk

akin
22-01-2014, 20:23
Zaten bildiğimiz bir gerçeğin kesinliğini okumak keyif verici

Sent from my RM-821_eu_turkey_244 using Tapatalk

+1

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HamzaHakkı
22-01-2014, 20:43
Yılın otomobili mevzusunu hiç anlamam zaten. Benim sevdiğim o araba değilse isterse yüzyılın arabası seçilsin ne önemi var? Ama sevdiğim beğendiğim araba en kötü araba da seçilse o araba bana göre en iyi arabadır.

mimit
22-01-2014, 22:37
yakın geçmişte wv in olmayan bir emisyon sınıfını listeye ekleyerek araç emisyon değerini iyi gösterdiğini de hatırlıyorum ben :) şaşırmadım yani :)

converse10
22-01-2014, 22:38
Doğruda Afyonkarahisarda Golf ölüsü bile kapış kapış gidiyor.Ne iştir anlamadım gitti:cilgin

mimit
22-01-2014, 22:50
Doğruda Afyonkarahisarda Golf ölüsü bile kapış kapış gidiyor.Ne iştir anlamadım gitti:cilgin

Ona da wv yok satıyoruz stratejisi deniyor, bizzat yaşadığım bir olaydır,kısa özet geçeyim, tdi dsg highline jetta istiyoruz, opsiyon istemiyoruz siyah renk tercihimiz, istediğimiz araç yok 4 ay sonrasına yazılıyoruz,bu arada parayı istiyorlar, sonra ismi lazım değil bir bayi çalışanı tanıdık çıkıyor,sohbet muhabbet derken, beş dakika müsaade istedi gitti geldi araç bir hafta içinde hazır dedi :) ya nasıl olur başkasının arabasını mı bize satıyorlar falan derken, araç hazırdı. adamlar depoda bekleyen araca gemide yok şurada yok burada çok satıyor yok satıyor diyerek bir potansiyel oluşturuyorlarmış.

TanerHoca
22-01-2014, 22:53
golfle uğraşmayın.çarpılırsınız...:keyifli

Excpower
24-01-2014, 20:49
Zaten bu sıra verme moda oldu. Bursa doğuşun arkasında envai çeşit vw dolu. Arkadaşında bahsettiği gibi var olan arabaya yok çekiyorlar. Şuan vw'in yaptığı bende tamamen fırsatçılık. Resmen stok tutuyorlar. F/p oranı bence en düşük marka.Şuan sıfır araç alınmaz piyasa aldı başını gidiyor. Bence herkes elindeki arabasının değeri bilmeli, uzun süre kullanmalı. Bu fiyatlarla ne devleti ne üreticileri zengin etmenin manası yok.

iPhone 'den Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1) aracılığı ile gönderildi

mechanix
03-02-2014, 13:33
Zaten bu sıra verme moda oldu. Bursa doğuşun arkasında envai çeşit vw dolu. Arkadaşında bahsettiği gibi var olan arabaya yok çekiyorlar. Şuan vw'in yaptığı bende tamamen fırsatçılık. Resmen stok tutuyorlar. F/p oranı bence en düşük marka.Şuan sıfır araç alınmaz piyasa aldı başını gidiyor. Bence herkes elindeki arabasının değeri bilmeli, uzun süre kullanmalı. Bu fiyatlarla ne devleti ne üreticileri zengin etmenin manası yok.

Çok güzel yorum. Altına imzamı atarım.

ayı_boğan
01-01-2018, 15:33
https://imageshack.com/a/img923/3983/988IlW.jpg

GOLF , 34 milyon dedi;
Golf, ilk piyasaya çıktığından beri hiç tartışmasız VW markasının en başarılı modellerinden biri. 1974’ten beri üretimi devam eden otomobilin bugüne dek 34 milyon örneği üretildi. 2017’de tam 1 milyon Golf üretildi.Volkswagen yaptığı resmi açıklamada, “Golf hatchback, Almanya ve Avrupa'daki segment liderliğini korumaya devam ediyor. Golf Estate, önceki yıla oranla gösterdiği yüzde 11’den fazla büyüme ile en güçlü gelişimi gösterdi.” ifadelerinde bulundu.
Bununla birlikte, 2017 yılında Alman otomobil markasının en güçlü büyümesi, satışları geçen yıla göre yüzde 40 artan Tiguan'dan geldi. Özellikle Çin’den ve Almanya’dan gelen siparişler doğrultusunda SUV’un toplamda 730,000 örneği teslim edildi.Volkswagen’in Almanya’da MPV segmentini kontrol ettiği model ise Touran. Minivan diğer Avrupa ülkelerinde de oldukça popüler. Firma 2017’de bu modelin de 150,000 örneğini üretti.

NOT:Volkswagen Grubu henüz 2017’ye ait yıllık satış rakamlarını yayınlamadı. Bu yüzden markanın dominant pozisyonunu halen koruyup korumadığı henüz bilinmiyor

https://imageshack.com/a/img924/7213/zSDpX4.jpg