PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Satılık Araç Aranıyor

Abdullah
19-04-2010, 19:28
arkadaşlar babamın partnerı satıyoruz benim araca el koymaması için hemen yerine araç bulmam lazım aklınızda bulunsun bana araç lazım. 2002 model ve üzeri hafif ticari araç olabilir,4x4 olursa modeli daha da düşük olabilir. Yeter ki temiz olsun fazla ahım şahım birşey istemiyoruz. Çünkü zaten aslanlar gibi benim Tropikim var ;D fiyatta en fazla 13000TL ye kadar. (Daha fazlası benim önümü kapatıyor ;) ) 2000 model 8500TL ye aldığımız Partner ı 9500 e alıcısını bulduğumuz için satıyoruz. Onun yerine olacak yani bu araç.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Ömer Gedik
01-05-2010, 18:57
Abdullah denk gelirsem haber vereceğim. O fiyatlarda yine Partner makul gözüküyor.

Not:Konu araç alım satım bölümüne taşınmıştır.

Abdullah
02-05-2010, 00:06
ok teşekkürler Ömer haber bekleyeceğim.

Abdullah
31-05-2010, 15:03
arkadaşlar bu konuyu açalı çok oldu. Hala araç aramaktayım ama bu sefer aradığım araç tipi değişti ve 2 adet araç arıyorum biri dayıma diğeri babama ;D
Öncelikle yukarıda yazdığım fiyat babam için 18000 TL ye kadar yükseldi ve aradığımız araç tipi tam olarak belli oldu. Bir kere kesinlikle Dizel ve otomatik olacak. Modeli önemli değil temiz olsun yeter ;D daha 4x4 lere bakıyoruz. Şuan bir adet bulduk Nissan terrano2 2.7 motor intercooler araç önden hasarlı 3000 masrafı var ve 13.500 e almak üzereyiz. Bunu haricinde sizin bildiğiniz duyduğunuz araç var ise haber vermenizi rica edeceğim.

2. aradığım araç ise dayım için 20.000TL ye kadar maximum 23-25 e kadar. Aracın tipi modeli önemli değil az yaksın temiz olsun yeterli. bu arada ben gezinirken şöyle bir ilan gördüm sizce bu 308 de ne vardır bu kadar ucuz takla felan atmış olabilir mi? Belki aramızda bilen gören vardır?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-308-39-000-km-peugeot-308-1-6-hdi-dizel/detay

Yasin CCK
31-05-2010, 15:12
Abdullahcım umarım aradığınız, bütçenize uygun araçları bulabilirsiniz..

İlandaki 308'e gelince kesinlikle uzak durulması gereken bir araç bence, tam bir esnaf ağzıyla yazılmış açıklama, belden aşağısı çizikten dolayı boyalıysa neden bağajdaki yapıştırmalar olması gerekenden 10cm yukarıda ;)

Dikkatki incelemek gerek 8)

Abdullah
31-05-2010, 15:14
Abdullahcım umarım aradığınız, bütçenize uygun araçları bulabilirsiniz..

İlandaki 308'e gelince kesinlikle uzak durulması gereken bir araç bence, tam bir esnaf ağzıyla yazılmış açıklama, belden aşağısı çizikten dolayı boyalıysa neden bağajdaki yapıştırmalar olması gerekenden 10cm yukarıda ;)

Dikkatki incelemek gerek 8)

evet yasinim kesinlikle araçta birşey var fiyat itibariyle büyük ihtimalle takla felan atmış olabilir bende forumumuzun sakinlerinin dikkatine güvenerek bir sorayım dedim ki sen bir detay yakaladın bile ;D

BahadırALTUN
31-05-2010, 15:22
Fren pedalı 39.000 km için fena aşınmış
Ön kaput sol tarafı sağ tarafına göre daha alçak duruyor. Ara boşluk simetrik değil.
Teybin üzerindeki aşınmalar garip orası nasıl öyle aşınıki ve klima panelinin sağ alt tarafındaki iki parçanın birleşimi düzgün değil.

Fotolardan ancak bu kadar anlaşılıyor. Çıplak gözle görmek lazım.

Dediğim gibi hepsi fotolara bakarak söylenenler hiç biri doğruda olmayabilir.

Abdullah
31-05-2010, 15:24
bahadır abim hayranım vallahi dikkatine aynen onaylıyorum dikkat edildiğinde hepsi bir bir ortada. teşekkür ederim ilgin ve alakan için.

reisG
31-05-2010, 15:26
ilandaki araç tamamen yapılmış gözüküyor hemde serviste değil sanayi de konu bile etme sil gitsin. Nissan konusu ilginç ülkemizde az satmış viraj ve otoyol kullanımı vasat olan bir araç ayrıca üretimi bitmiş. 10 yaş limitini geçmiş araçların parça stoğunun tutulmasının tamamen keyfe keder olduğunu da unutmamak lazım.

TanerHoca
31-05-2010, 15:27
[b]Abdullahcım umarım aradığınız, bütçenize uygun araçları bulabilirsiniz..

.......... belden aşağısı çizikten dolayı boyalıysa neden bağajdaki yapıştırmalar olması gerekenden 10cm yukarıda ;)

yasin belki bel altı boya henüz tam olarak kurumadığı için onları idareten biraz yukarı yapıştırmış olamaz mı

Yasin CCK
31-05-2010, 15:41
yasin belki bel altı boya henüz tam olarak kurumadığı için onları idareten biraz yukarı yapıştırmış olamaz mı
[/quote]
;D
Dimi hocam, boş yere aldık adamın günahını :D

Abdullah birde buna incelesene, direk sen geldin aklıma ;) 2008 model,30,000de Comfort araca 35,500 istenirmi yaa ???

İddaa ediyormuş böylesi yok, bakda gör..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-308-iddaa-ediyorum-boylesi-yok-bak-da-gor/detay

Yanlız ben Full+Full luk bir durum göremedim, gören varsa bi zahmet bana söylesin...

Abdullah
31-05-2010, 15:42
[b]Abdullahcım umarım aradığınız, bütçenize uygun araçları bulabilirsiniz..

.......... belden aşağısı çizikten dolayı boyalıysa neden bağajdaki yapıştırmalar olması gerekenden 10cm yukarıda ;)

TanerHocam alemsin yahuu ;D ;D ;D

Reis Abi Nissan konusunda haklısın fakat dizel otomatik ve 4x4 olması itibariyle babam bu araca takmış durumda ;D bide zaten 90KM hızı geçmeyeceği ve dağ tepe dolaşacağı için istiyor bu aracı ;D

Abdullah
31-05-2010, 15:44
Yasin o fiyat ve full+full renkten kaynaklanıyordur sonuçta o bir tropix ;D

MaLi
31-05-2010, 16:03
Abdullah birde buna incelesene, direk sen geldin aklıma ;) 2008 model,30,000de Comfort araca 35,500 istenirmi yaa ???

İddaa ediyormuş böylesi yok, bakda gör..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-308-iddaa-ediyorum-boylesi-yok-bak-da-gor/detay

Yanlız ben Full+Full luk bir durum göremedim, gören varsa bi zahmet bana söylesin...[/b]

Şimdi Yasin gidiyorsun depoyu Fulluyarsun. Birde bagajada eşyaları dolduruyorsun.
O zaman Full + Full oluyor.
:)

TanerHoca
31-05-2010, 16:11
o da bişey mi.alın size full+full araç

http://img229.imageshack.us/img229/8256/covoiturage.jpg

Abdullah
31-05-2010, 16:21
hocam bu araçlara full+full biraz hafif kalmış yahu ;D

Ömer Gedik
31-05-2010, 23:23
Piyasada belden aşağı boyalı tabiri tavan harici boyalı demektir. Ama genel olarak çıta altı boyalı gibi düşünülmektedir. Bu sebeple o yazıların yerlerinin farklı olması gayet normal

Abdullah
01-06-2010, 00:42
bende çıta altı boyalı olarak biliyordum Ömer bu bilgi için teşekkürler...