PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 308 vurdurarak calisir mi?

anakin
28-09-2013, 11:12
Merhabalar
Arkadaskar benim 308 in akusu bitti galiba .ekrandan oto kilit yaziyor.
Mazot filtresinde su var uyarisu geciyor.ama buyuk ihtimal aku bitik.
Marsa hic basmiyor.tik tik sesinden baska ses yok. Akucuye gidecem simdik.yokus asagi vurdursam calisir mi diger mekanik araclar gibi. Acil cvp lutfen

Ömer Gedik
28-09-2013, 11:19
Calisir ancak tavsiye etmem.

powerb
28-09-2013, 11:46
Geçen ay dizel bir vw caddy vurdurduk çalıştı ancak bana sorsanız sadece o vurdurma sırasında çıkan ses için bile vurdurmam arabamı.

anakin
28-09-2013, 12:23
neyse ki vurdurmadım. gittim yiğit akü aldım kendime. 130 liraya. içinden çıkan orijinal aküyü görünce içim cız etmedi değil:( Fransız malı akü idi markası aklımda değil. fabrika çıkışı idi 3 senelik

mmusavir
28-09-2013, 14:02
aracın kendini kilitlemiş akü ile alakası yoktur mazot filitresinde su olunca veya mazot filitresindeki mazot donunca araç kendini kilitliyor aynısını 2012 kışında bende yaşadım sabah bir kaç marşa basınca çalışmadı daha sonra ekranta " aktif güvenlik devreden" yazısı çıktı ara kablusu ile uğraştım marş dönüyor ama araba hiç tık yok servise telefon açtım filitredeki mazot donmuş dediler çözülünce çalışır dediler gerçekten bir kaç gün sonra havalar ısındı ve araç çalıştı bence vurdurum çalıştırma sıkıntı çıkabilir

tolgabşkn
28-09-2013, 18:01
akü bitmiş vurdurunca çalışır ama yapmayın yazıktır günahtır geçmiş olsun şimdiden