PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Servisde Yaşanan İlginç Bir olay.

okann
10-04-2010, 15:33
Arkadaşlar, ben tamponları taktırırken ustalar benim araçdaki Premium ızgarayı görünce anlatmıştı ; bende size anlatmak istedim.

Kazalı mı bilmiyorum ama bir comfort bir 308'in ön ızgarası değişecek. Servistekiler yanlışıkla Comfort araca Premium ızgara takıyorlar.

Daha sonra araç sahibi geliyor. Kıyamet :D İlla ki aracıma eski ızgaradan takılacak diyor. Bunun üzerine servistekiler durumu anlatıyorlar. Bu ızgara daha kıymetli vs. Araç sahibi kabul etmiyor. Bu sefer servistekiler bu plastik eritme yani tampona yapıştırdık sökmemiz mümkün değil diyorlar. Bu da fayda etmiyor ve adamın aracına yeni ön tampon ve comfort ızgara takıyorlar :D

Selahattin
10-04-2010, 16:10
bende şans olsa anamdan kız doğardım ;D bize denk gelmez öle şeyler ;) memlekette ne insanlar varya.gerçi adamada hak vermek lazım.anlamayan biri demekki o tampon işlerinden.bilmiyorsa napsın

TanerHoca
10-04-2010, 18:32
Daha sonra araç sahibi geliyor. Kıyamet Cheesy İlla ki aracıma eski ızgaradan takılacak diyor. Bunun üzerine servistekiler durumu anlatıyorlar. Bu ızgara daha kıymetli vs. Araç sahibi kabul etmiyor. Bu sefer servistekiler bu plastik eritme yani tampona yapıştırdık sökmemiz mümkün değil diyorlar. Bu da fayda etmiyor ve adamın aracına yeni ön tampon ve comfort ızgara takıyorlar Cheesy

aman "orjinalliği" bozulmasın... ;D ;D ;D

γuяdaeя
10-04-2010, 19:27
Aslında çok yadırgamamak lazım.. Adam bilmiyordur donanımları aracının orjinalliği bozuldu diye tedirgin olur. Ya da farkındadır ama yine ornjinal kalmasını istiyordur. Ayrıca şahsi görüşümdür premium ızgaranın comfort olandan çok ta matah bir tarafı yok. Hadi GT tampon olsa neyse ;D

SAMET010
10-04-2010, 19:37
Aslında çok yadırgamamak lazım.. Adam bilmiyordur donanımları aracının orjinalliği bozuldu diye tedirgin olur. Ya da farkındadır ama yine ornjinal kalmasını istiyordur. Ayrıca şahsi görüşümdür premium ızgaranın comfort olandan çok ta matah bir tarafı yok. Hadi GT tampon olsa neyse ;D

+ samet
adam bilmiyoda olabilir orjinalliğinide bozmak istemez hakkı yani ...

bencede premium ön tamponun comforttan cok farkı yok ahım şahım arka pack tampona ise dicek lafım yok :)

TanerHoca
10-04-2010, 19:46

+ samet
adam bilmiyoda olabilir orjinalliğinide bozmak istemez hakkı yani ...

bencede premium ön tamponun comforttan cok farkı yok ahım şahım arka pack tampona ise dicek lafım yok :)

tabiki canım. elbette ki adamın kendi aracı ile ilgili söz söyleme hakkı olsun. ;)

reisG
10-04-2010, 19:48

aslında adamın belkide bir şeyden anladığı yoktu. belki de comfort ızgarayı premium ızgaradan daha çok beğeniyordur. ki bende comfort ızgarayı premiumdan daha çok beğeniyorum

TanerHoca
10-04-2010, 19:51
ba arada yıllar önce ben de şahit olduğum bir şeyi anlatayım.
adamın fren balatalarını adamdan onay almadan değiştirmişler. servise geldi.
durumu öğrenince para mara vermem sökün dedi. ortalık biraz karıştı.
gidildi, gelindi, görüşüldü.balatalar yarı fiyatına aracın üzerinde kaldı. ;)

GLR
10-04-2010, 19:56
Benim disklerim 22 bin civarı değişti.Daha sonra 26 binde yine aynı sorunla servise gittim garanti onay vermemesine rağmen servisteki eleman yanlışlıkla sıfır diskleri takmış.Oysaki taşlama yapılacak denmişti.Servis benden para almadı. ;)

Premium ızgarada comforta göre daha çok plastik kullanılmış.Kendim yedek parçadan alıp araç üstünde deneme yaparken bu ne komple plastik demiştim.Comfort ızgarada krom vs kullanılmış en azından. :)

reisG
10-04-2010, 21:28
.Comfort ızgarada krom vs kullanılmış en azından. :)

Ahmet haklısın premium ızgarada metalik renk boya var. ama comfort ızgarada kalın krom çubuklar var.

Abdullah
10-04-2010, 23:18

aslında adamın belkide bir şeyden anladığı yoktu. belki de comfort ızgarayı premium ızgaradan daha çok beğeniyordur. ki bende comfort ızgarayı premiumdan daha çok beğeniyorum

aynen bende premium ön ızgarayı beğenemedim bir türlü arka tampon ok çok süper am ön ızgara bilmiyorum ısınamadım gitti.

ali-34
11-04-2010, 12:41
Ben değiştirdim ızgarayı conforttu premıum taktırdım bence çok fark var arabanın önden görünüşünü epey bir değiştiriyor. İki aracı yan yana görünce farkı anlıyorsunuz. Şahsi kanaatim :)