PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Peugeot 307 Amortisör Sorunu Yardım !!!

pegasus
21-09-2013, 18:42
Merhaba Arkadaşlar,

Peugeot 307'lerde arka amortisörler de sorun var diyorlar yani bu duz yolda belli olmuyo ama hafif bi taslı yola girince hemen ses mi yapıyor?yoksa örneğin 100 km hızla gidiyosunuz büyük bi çukur görmediniz girdiniz ve tak tak diye bir ses sadece o zman mı oluyor yani az taşlı bi yolda bile böle bi ses yapıyorsa gerçekten sinir bozucu.307 alıcaktım her şey tamamdı böyle bir sey dediler pişmiş aşa su kattılar ya ama ben 307 istiyorum :( sürekli varsa böyle bi ses gerçekten kötü.Sizden bu konu ile ilgili yorumlar bekliyorum.Teşekkürler.

pegasus
21-09-2013, 20:35
yokmu bir fikri olan forumpeugeot te???

Ömer Gedik
22-09-2013, 12:07
Arka amortisör ses durumu özellikle ilk çıkan 307lerde kötü bir durumdu. Daha sonra iyileştirmelerle kabul edilebilir bir hal aldı. Kimi kullanıcılar bundan çok rahatsız olurken kimisi 307sinden hiç vazgeçemiyor.

Bende bir akrabamız için 307 arayışındayım. Ferah iç Hacmi, Kullanışlı yapısı ile güzel araç 307

Almayı planladığınız aracı test ederek kafanızdaki soru işaretlerini yok edebilirsiniz.

HamzaHakkı
23-09-2013, 11:50
Böyle bir şey olacağını sanmıyorum. En iyi yöntem ömer abinin de dediği gibi aracı test etmek olur.

Brutal
03-10-2013, 09:35
307 kullanıcısıyım ve ön amörtisörler kasisten geçerken pss pss diye hava sesi çıkarım darbeyi emiyor fakat arka amörtisörler gerçekten en ufak taşlı yolda bile dangır dungur ses çıkarıyor .

Spor yay takmak yada coilover almak belki bu durumu çözer mantığı ile şimdilik kafamı yormuyorum .

Yasin CCK
03-10-2013, 09:48
Düşündüğünüz 2 seçenek durumu çözmez. Ayrıca birbirinden çok farklı işlemler.

Brutal
08-10-2013, 10:18
Merhaba gençler , bir arkadaş aracını sattı bende denk getirerek kendisinin yaylarını aldım .

Yaylar 5'lik Vogtland marka oldukça kaliteli bir marka diye biliyorum . Bunları taktıracak yer arıyorum bir iki kişiye sordum sanayide .

Elim dolu , işim var beklersen 150 TL'ye takarım gibi ifadeler aldım açıkcası 150TL vereceğim adamın bana bu denli lakayıt davranması hoş değil .

Zira 3 günlük yevmiyemi kendisine 2 saatte bırakacağım halen artistik yapıyorlar canım sıkılıyor yok mu bir tanıdık 100 lira verelim taksın .