PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni Kasa ' da Gelen Wipcom Navi Eski Kasaya Uygulanabilirmi ?

budsing
24-08-2013, 19:33
Arkadaşlar Aklıma Takıldı Eski Kasa Rcz ' nin Turuncu Ekranını Söküp Servisten Sipariş İle Wipcom Takılırmı ?

Ömer Gedik
25-08-2013, 09:08
Rneg değilde Wipcomdan bahsediyoruz değil mi? Bu iki ünitede takılır diye düşünüyorum ama servisten sipariş edip taktırmak çok maliyetli olacaktır.

budsing
25-08-2013, 15:52
Rneg değilde Wipcomdan bahsediyoruz değil mi? Bu iki ünitede takılır diye düşünüyorum ama servisten sipariş edip taktırmak çok maliyetli olacaktır.
2500-3000 bin ' in Geçermi Ömer Bey ? Rneg De olabilir Wipcomda .. Yeterki O Göğüsten Bir Ekran Açıllsın :)

Wipcom 3D Orta göğüste şu joystickli olan onun fiyatı ne kadar olur ?
Rneg ' de Şuan Partner Tepee , 3008 ve Rcz İle Gelen Sistem O Ne Kadar Olur ? Bu da Yeter Aslında ..

Ömer Gedik
25-08-2013, 21:32
Rneg sistem elimde mevcut. Uygun fiyata da satabilirim. Ayrıca Rneg için Servislerden Harita alınabiliyor ancak Wipcom için harita yok. Yani Navigasyon fonksiyonunu Wipcomda kullanamazsınız.

Servisten alırsanız bahsettiğiniz tutarı aşarsınız.

budsing
26-08-2013, 15:19
Rneg sistem elimde mevcut. Uygun fiyata da satabilirim. Ayrıca Rneg için Servislerden Harita alınabiliyor ancak Wipcom için harita yok. Yani Navigasyon fonksiyonunu Wipcomda kullanamazsınız.

Servisten alırsanız bahsettiğiniz tutarı aşarsınız.

Peki Türkçe ve Navigasyon Oluyor demi Elinizdeki Rneg ' e ?

Ömer Gedik
27-08-2013, 12:04
Servisten Türkiye haritası alabiliyorsunuz. Türkçe seslendirme durumunu tam bilmiyorum.

budsing
22-02-2014, 18:30
Tam olarak herkesin istediği şekli video ' da göstermiş yabancı ustamız :D

http://www.youtube.com/watch?v=HXqDuBYoVO0

SerhatRCZ
23-02-2014, 13:29
İşte istediğim kesinlikle bu . Ömer ve Çoşkun hocamla uğraştık ama olmadı bu video sayesinde halledebilir miyiz acaba :). Paylaşım için teşekkürler.

converse10
23-02-2014, 14:46
Ben yaparım aslinda elektrik seması olsa bir demlikte çay tamamdır iş

dirtyharry
23-02-2014, 15:06
Evet semayla kolay is rt4-5-rneg paylastigim semayla bu sisteminin semasi ayni.
Yeni rcz de kullanilan sema cok farkli yeni nesil rneg2 veya ng4 ile tam uyumlu olur

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

SerhatRCZ
23-02-2014, 15:32
Evet semayla kolay is rt4-5-rneg paylastigim semayla bu sisteminin semasi ayni.
Yeni rcz de kullanilan sema cok farkli yeni nesil rneg2 veya ng4 ile tam uyumlu olur

Bulamıyoruz di mi rcz için rneg :(.

converse10
23-02-2014, 18:22
Aracinizin sasesinden elektrik semasi ve elinizdeki rneg cihazının elektrik seması olsa yeter ben adaptif farlara el atarken bu şekilde calışmıştım ve farklı olacağını sanmam

Temida
23-02-2014, 19:08
Sadece şunu diyim; ben 407 ye RNEG sistem taktırdım,
Harita olarak 3008 in SD kartlı haritası uyuyor, harita Türkçe ve SESLİ OLARAK DA TÜRKÇE, BLUETOOTH ÖZELLİĞİDE var, ama en iyisi menüyü türkçe yaptı.

illa Wip COM 3D istiyorsanız servisten mümkün değil getirtsinler :), getirseler bile uçuk rakamlara gelir, tek farkı da haritada 3 boyut olması ama o zamanda maalesef Türkiye yok :(

ÖMER beydeki RNEG kaçırılmıyacak fırsat, araçlarınıza tam uyumlu kesinlikle tavsiye ederim.

EKRAN RNEG (WİP NAW) VE WİPCOM DA AYNI ZATEN
Montaj hiç sorun değil bu konuda inanılmaz tecrübeli bir kişi var :)
Türkiye haritasına ve TÜRKÇE sesli yönlendirmeye ve Bluetooth a sahip olursunuz , 50.03 versiyon yüklenince menü türkçe değilse onuda türkçe yapıyor :)

bunlarda bir kaç örnek foto

http://i1030.photobucket.com/albums/y362/mcbural/09_zps29b69be7.jpg (http://s1030.photobucket.com/user/mcbural/media/09_zps29b69be7.jpg.html)

budsing
23-02-2014, 20:27
Ya ben yanlış anlamışım normalde şuan yeni makyajlıdaki açılıp kapanan rneg versiyonunu diyorum wipcım diyerek yanlış anlatmışım ben bu şekilde istiyorum bunun adı tam olarak rneg mi yoksa wipcom mu ? eğer eski rczlere bu benim paylaştığım videodaki ürün oluyorsa servsitende getirtebiliriz . Tam olarak bu işten bilen biri anlata bilirmi :D :D

dirtyharry
23-02-2014, 21:05
Bulamıyoruz di mi rcz için rneg :(.

Rneg2 getirirsen yada ng4 ebayden rcz ile uyumlu olur converse inde dedigi sema uyarlamasi kolay olur.eskisinde rnegde gordugun gibi sema uymuyor soket yerleri cok farkli yerlere gidiyor buda cihazi calistirmiyor.
Rt4-5-6 sistemin asil adi wipcom
Rneg1-2 wipnav dir.
Videodaki sistem rneg.

budsing
23-02-2014, 21:56
Rneg2 getirirsen yada ng4 ebayden rcz ile uyumlu olur converse inde dedigi sema uyarlamasi kolay olur.eskisinde rnegde gordugun gibi sema uymuyor soket yerleri cok farkli yerlere gidiyor buda cihazi calistirmiyor.
Rt4-5-6 sistemin asil adi wipcom
Rneg1-2 wipnav dir.
Videodaki sistem rneg.

Bu videodaki sistem şuanki yeni rcz lerle gelenle aynı değilmi yani ömer beyin elindeki olandan ?

dirtyharry
23-02-2014, 22:03
Sistemin kasasi hep ayni versiyon degisik sadece omerin elindeki sistem rneg dir yeni kasa rcz ye uymaz

budsing
23-02-2014, 22:19
Sistemin kasasi hep ayni versiyon degisik sadece omerin elindeki sistem rneg dir yeni kasa rcz ye uymaz

Eskisine uyarmı ben zaten eski kasa rcz düşünüyorum ??
Birde yeni kasadaki rneg eski kasaya olurmu ??

dirtyharry
23-02-2014, 22:56
Normal de bu sistemler genelde uyumlu oluyor.cunku bende yaptirirken uymaz denilen araca yaptirdim.yeni kasa rcz de uyar mantigiyla hareket ettik ama en basit olayi anlatayim rneg de teypten cikan a kablosu ekrana gitmesi gerekirken direksiyona cikisi yapilmis direksiyon baska yere kablolama yeni kasada cok farkli.Eski kasa rcz de denemedim semasina bakmak lazim...