PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbuldan Selamlar

SerhatRCZ
18-06-2013, 19:20
Merhaba Arkadaşlar ,
İsmim Serhat ASLAN , 25 yaşındayım Uludağ Üniversitesi Çevre Müh. mezunuyum ve 1 yıldır özel bir bilişim kursunda yöneticilik yapıyorum . Forumu son zamanlarda sıklıkla takip ediyorum . Sebebi nick imden de anlaşılacağı gibi RCZ ye olan ilgimdir . Peugeot aşkım abimin 2001 de almış olduğu 206 gti ile başlamış olup bu zamana kadar süregelmiştir . Bu süreç içinde ailemde 206 , 207 , 308 ve Partner gibi Peugeot araçları kullanılmış bazıları hala aktif olarak kullanılmaktadır . Şimdi nasip olursa benim de ilk arabam olacak RCZ Evo yu almaya çalışıyorum . Forumda ki Rcz konularından da kararım iyice kesinleşti diyebilirim . Bayilerle yaklaşık 1 aydır görüşüyorum eğer yeni rcz ile ilgili birşey aklınıza takılıyorsa elimden geldiği kadar cevaplamaya çalışırım .
Herkese iyi forumlar , Saygılar .

Yasin CCK
18-06-2013, 21:07
Aramıza hoşgeldiniz.

Benim de Peugeot ile olan flörtüm 2001 206 GTI ile başlamıştı :) Umarım gönlünüzde ki aracı alır ve diğer RCZ sahibi üyelerimizin aksine aktif olursunuz.

Keyifli forumlar...

Can ÖNEL
18-06-2013, 21:18
Hoş geldiniz. Keyifli paylaşımlar.

301gti
18-06-2013, 21:54
Hoş geldin aramiza , keyirli forumlar diliyorum, en kısa zamanda rcz nin fotolarini bekliyoruz...

Ömer Gedik
18-06-2013, 23:01
Forumun ilk RCZ Evo'su geliyor gibi gözüküyor. Senin adına sevindim. Aramıza hoşgeldin ve Keyifli forumlar :)

Bu arada Senin için fiyat alabilirim.

sessizgece
19-06-2013, 00:34
Hosgeldiniz. Keyifli forumlar

akin
19-06-2013, 01:30
Hosgeldiniz aramiza mevzun oldugunuz fakultede okumaktayim ben de umarim istediginiz araca en kisa surede kavusursunuz

reisG
19-06-2013, 09:08
Aramıza hoşgeldiniz. Bende Uludağ Üniversitesinde Ekonometri'de okudum. RCZ mükemmel bir seçimdir. Fiyat konusunda bende yardımcı olabilirim.

SerhatRCZ
19-06-2013, 11:55
Aramıza hoşgeldiniz.

Benim de Peugeot ile olan flörtüm 2001 206 GTI ile başlamıştı :) Umarım gönlünüzde ki aracı alır ve diğer RCZ sahibi üyelerimizin aksine aktif olursunuz.

Keyifli forumlar...

Benim ozamanlar yaşım gereği direksiyona pek geçmişliğim olmasa da araba kullanmayı 206 gti ile öğrendim ve çok keyifliydi. Aktif olmayı bende çok isterim. Teşekkürler

SerhatRCZ
19-06-2013, 11:56
Hoş geldiniz. Keyifli paylaşımlar.
Teşekkürler hoşbulduk.

SerhatRCZ
19-06-2013, 11:57
Hoş geldin aramiza , keyirli forumlar diliyorum, en kısa zamanda rcz nin fotolarini bekliyoruz...
Son pürüzleri hallerince de resimleri en kısa zamanda yükleyeceğim. Teşekkürler hoşbulduk.

SerhatRCZ
19-06-2013, 11:59
Forumun ilk RCZ Evo'su geliyor gibi gözüküyor. Senin adına sevindim. Aramıza hoşgeldin ve Keyifli forumlar :)

Bu arada Senin için fiyat alabilirim.

Fiyat konusunda özelden mesaj attım tekrar teşekkür ederim. Kısmet olursa ilk rcz evo paylaşımını yapmayı çok isterim. Alacağım araç sedefli beyaz.

SerhatRCZ
19-06-2013, 11:59
Hosgeldiniz. Keyifli forumlar
Teşekkür ederim size de keyifli forumlar.

SerhatRCZ
19-06-2013, 12:00
Hosgeldiniz aramiza mevzun oldugunuz fakultede okumaktayim ben de umarim istediginiz araca en kisa surede kavusursunuz
Hoşbulduk , aynı fakülte derken mühendislik mimarlık mı yoksa aynı bölüm çevre mühendisliği mi :)

SerhatRCZ
19-06-2013, 12:02
Aramıza hoşgeldiniz. Bende Uludağ Üniversitesinde Ekonometri'de okudum. RCZ mükemmel bir seçimdir. Fiyat konusunda bende yardımcı olabilirim.
Hoşbulduk , Uludağ Üniversitesi forumda aktif belli ki :) umarım tanışmak nasip olur hepinizle. Fiyat konusunda özelden konuşabiliriz abi ancak peşinatı verdim bugün araştırmalarıma göre aldığım rcz ucuza geliyor.

akin
19-06-2013, 16:26
Hoşbulduk , aynı fakülte derken mühendislik mimarlık mı yoksa aynı bölüm çevre mühendisliği mi :)
Yok zirrat fakultesindeyim ben bizde saniyordum cevre ama degilmis :)

SerhatRCZ
19-06-2013, 16:34
Yok zirrat fakultesindeyim ben bizde saniyordum cevre ama degilmis :)

Yok bizim ki müh-mim lıktaydı aşağı da sizin fakülte de gıda ve ziraat var sadece :)

Bekir
20-06-2013, 10:39
Serhat aramıza hoş geldin umarım gönlündeki araca sahip olursun çok güzel bir seçim benimde başka bir peugeot tercihim olsa bu RCZ olur.

SerhatRCZ
20-06-2013, 11:15
Serhat aramıza hoş geldin umarım gönlündeki araca sahip olursun çok güzel bir seçim benimde başka bir peugeot tercihim olsa bu RCZ olur.

Çok teşekkür ederim Abi . Gönlümde ki araç kesinlikle RCZ ve inşAllah bugün yarın teslim edecek Peugeot bir aksilik çıkarmazsa :) . Hoşbulduk Abi .

reisG
20-06-2013, 12:09
Serhat ile dün yaptığımız telefon sohbetlerimiz çok güzeldi. RCZ yi beklerken ki heyecanını telefondan hissetmemek mümkün değil. Aynı duyguları bizler de paylaşıyoruz.

SerhatRCZ
20-06-2013, 12:36
Serhat ile dün yaptığımız telefon sohbetlerimiz çok güzeldi. RCZ yi beklerken ki heyecanını telefondan hissetmemek mümkün değil. Aynı duyguları bizler de paylaşıyoruz.

Reis Abi çok teşekkür ederim . Sıcak karşılamandan uzun uzun konuşmamızdan ve ilginden ötürü çok mutlu oldum . Heyecanım dorukta ancak peugeot faturayı kesmediği için hala teslim alamıyorum buakşam yarın vereceğiz falan diyorlar kısmet bekliyoruz Abi . Duyguların ortak olması çok güzel . En yakın zamanda resimlerle sizi heyecanıma ortak etmek isterim .
Saygılar Abi .

Yasin CCK
21-06-2013, 07:40
Araç ne renk Serhat? 156 mı 200 mü ?

EmRaH.
21-06-2013, 07:47
Aramıza hoş geldin Serhat

SerhatRCZ
21-06-2013, 08:05
Araç ne renk Serhat? 156 mı 200 mü ?

Abi arac peugeotun turkiyeye getirdigi rcz lerin %90 inda oldugu gibi sedefli beyaz ilk tercihim kirmizi olmasiydi ama beyazi da cok begeniyordum. Arac 200 hp olanlardan ve yeni kasada suan turkiye de benim bulabildigim tek arac :) insAllah bugun veya ptesi falan teslim edecek peugeot bende resimleri paylasirim.

SerhatRCZ
21-06-2013, 08:06
Aramıza hoş geldin Serhat
Tesekkur ederim hosbulduk cokta sicak bir karsilama oldu herkese cok cok tesekkur ederim.

ssgti
21-06-2013, 08:19
Hayırlı olsun aracınız. Kazasız belasız iyi günlerde kullanın.

Yasin CCK
21-06-2013, 08:30
200'lük olması şahane olmuş :iyi Beyaz güzeldir :)

mygold
21-06-2013, 08:35
hoşgeldiniz.keyifli forumlar :nargile..rcz hayırlı olsun :havali..

SerhatRCZ
21-06-2013, 08:56
Hayırlı olsun aracınız. Kazasız belasız iyi günlerde kullanın.

Teşekkür ederim henüz aracı teslim almadım ama inşAllah hepimiz kazasız belasız bir hayat yaşarız .

SerhatRCZ
21-06-2013, 08:57
200'lük olması şahane olmuş :iyi Beyaz güzeldir :)

Teşekkür ederim , önceliğim tabi ki 200 lük olmasıydı oyüzden renk arka planda kaldı yoksa beyaza alternatif siyah kırmızı falan bulmuştum ama 200 ağır basıyordu . Güzel yorumunuz için teşekkür ederim . Bi kavuştursa peugeot sevenleri sizin için hemen fotoraflayacağım forumunda ilk Evo'su olur :) .

SerhatRCZ
21-06-2013, 08:58
hoşgeldiniz.keyifli forumlar :nargile..rcz hayırlı olsun :havali..

Hoşbulduk , kısa zamanda forumun keyifli olduğunu anlamam güç olmadı :) . İyi niyetiniz için sağolsun .

Can ÖNEL
21-06-2013, 08:59
Aracınız hayırlı olsun. Çok güzel bir araç almışsınız. Allah içinize sindirsin, hep mutlu günlerde kullanın. :iyi

SerhatRCZ
21-06-2013, 09:08
Aracınız hayırlı olsun. Çok güzel bir araç almışsınız. Allah içinize sindirsin, hep mutlu günlerde kullanın. :iyi

Teşekkür ederim dediğiniz gibi umarım içime alınca daha da bir siner çünkü bazı istediğim özellikler yok araçta . Umarım daha iyileri gönlünüzde ki araçlar sizin olur .

akin
21-06-2013, 09:24
Valla 2 gundur rcz ile geziyorum benim cc deki bazi ozellikler yok ancak aramiyorum desem yeri var cok keyifli arac

SerhatRCZ
21-06-2013, 09:33
Valla 2 gundur rcz ile geziyorum benim cc deki bazi ozellikler yok ancak aramiyorum desem yeri var cok keyifli arac

Genciz güzeliz Akın :) aramayız tabi ki şükretmek lazım . CC de çok havalı muhtemelen Bursada ki yıllarımda fsm de görmüşümdür senin aracı ancak RCZ de güzel özellikle plakası tam isteyeceğim türden AS (Aslan Serhat :) hem soyadım hemde peugeot amblemi) güzel günlerde dolaş Akın . Üni de ve görüklede dikkatleri topladığına eminim :) .

akin
21-06-2013, 12:13
Genciz güzeliz Akın :) aramayız tabi ki şükretmek lazım . CC de çok havalı muhtemelen Bursada ki yıllarımda fsm de görmüşümdür senin aracı ancak RCZ de güzel özellikle plakası tam isteyeceğim türden AS (Aslan Serhat :) hem soyadım hemde peugeot amblemi) güzel günlerde dolaş Akın . Üni de ve görüklede dikkatleri topladığına eminim :) .
Cc yi alali 4 ay oldu benim bilemiyorum belki gormussundur bulvarda rcz yi mecburiyetten aldim cc yi vurdum carsamba gubu kaldirima evden ise isten eve gidip geliyoruz babamla normalde amcam kullaniyor o da yurtdisinda bambaska araclar diyebilirim araci hic kullandin mi bilmiyorum ama iceri verdigi homurtu harika

SerhatRCZ
21-06-2013, 13:19
Cc yi alali 4 ay oldu benim bilemiyorum belki gormussundur bulvarda rcz yi mecburiyetten aldim cc yi vurdum carsamba gubu kaldirima evden ise isten eve gidip geliyoruz babamla normalde amcam kullaniyor o da yurtdisinda bambaska araclar diyebilirim araci hic kullandin mi bilmiyorum ama iceri verdigi homurtu harika

Ozaman benim gördüğüm CC senin bahsettiğin 4 lüden birisidir . Rcz yi kullanma şansım hiç olmadı bikaç kere denk geldi ama sorun çıktı en son kiralamaya gittim o arabada benden önce 1 ay kiralanmış falan benimde en merak ettiğim kısmı çıkardığı ses , senin kullandığın 200 lük mü ? Resimde gördüğüm siyah ise 156 otomatik olmalı amcanın ki umarım verdiği ses çok hoşuma gider çünkü teslimata saatler kala ilk marşa bastığımda neler hissedeceğimi çok merak ediyorum ve tabiri caizse yerimde duramıyorum :) . Bu arada geçirdiğin ufak kaza için de geçmiş olsun daha beterini yaşamak nasip olmasın . Nazar değmiştir diyelim .

akin
21-06-2013, 14:12
156 otomatik bizimki bir tek direksiyon biraz fazla sert ona alisman gerekebilir

Selim Sümer
21-06-2013, 19:14
Yeni aracınız hayırlı olsun.Güzel günlerde kullanmanızı dilerim.

yaşar306
21-06-2013, 20:01
hoş geldiniz keyifli forumlar.

SerhatRCZ
24-06-2013, 12:04
Yeni aracınız hayırlı olsun.Güzel günlerde kullanmanızı dilerim.
Teşekkür ederim Abi , hoşbulduk .

hoş geldiniz keyifli forumlar.
Teşekkür ederim , hoşbulduk .

156 otomatik bizimki bir tek direksiyon biraz fazla sert ona alisman gerekebilir

Haklısın Akın direksiyon diğer kullandıklarıma göre sert ancak bu beni pek rahatsız etmedi ben aksine çok hafif direksiyonları sevmem nedense elimden kayıp gidecek gibi hissederim .