PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 18 AF CONCEPT Jantlarım Satılıktır

GLR
28-03-2010, 00:53
Arkadaşlar jantlarım satılık burayada yazayım dedim.İsteyene yazdığım fiyata jantları boyatıp sıfır gibi çiziksiz şekilde veririm.Bu şekilde almak isteyen olursa ufak tefek çizikler mevcut 600 tl son fiyatım.Bana ulaşmak isteyenlere pm ile telefon numaramı verebilirim.İstediğiniz zaman jantları görmek isterseniz buluşabiliriz.

http://www.sahibinden.com/peugeot_18_mat_siyah_jant-16WQQaXQQ23082478WQQpXQQdisplayitem?

γuяdaeя
28-03-2010, 04:32
Hayırlı şatışlar Ahmet'im... ;)

GLR
29-03-2010, 21:39
Sağolasın abicim işler yoğun heralde yoksun ortalıkta.

TanerHoca
29-03-2010, 21:48
Sağolasın abicim işler yoğun heralde yoksun ortalıkta.

yurdaer'in foruma giriş saatlerine dikkat :D

GLR
29-03-2010, 21:59
Evet kardeşim lincancabur geliyor yerine.Bilemiyorum istersen deneriz bir ara takarız senin arabaya bakarsın. :) Beyaz da çok hoş duruyor siyah aracına takanda var forumda onda da çok hoş olmuş.Onun yandan çekilmiş fotosundan mygold senin araca shoplayabilir belki.

Hocam Yurdaer abi gecelerin adamı. :D

okann
29-03-2010, 23:34
''Sahibinden satılık Lincancabur'lar tertemiz 8) ''

GLR
30-03-2010, 00:33
Kullanılmış almam ;) :D

okann
30-03-2010, 09:53
Kullanılmış almam ;) :D

De get almazsan alma :D

Abdullah
30-03-2010, 11:40
okan helalinden 500TL de seninkilere verelim ;D

okann
30-03-2010, 12:28
Yanlış anlaşılma var kardeşim :P

Aylar Lincancabur diye kıvranıp durdum satarmıyım :D

Abdullah
30-03-2010, 12:53

şimdi yaylar çıktıya malum bide baba kullanıyor aracı yamulma riskine karşı belki satarsın diye ;D bu arada benim aracı da babam aldı bugün işe gitti onun partner ı arkadaşına vermiş 1 günlüğüne içim nasıl cız ediyor kalbim nasıl atıyor biliyor musun? jantları çizecek, çukura düşecek yamultacak diye sabahtan beri düşünüp duruyorum ne zor şeymiş yahu aracı baban da olsa başkasına vermek ;(

okann
30-03-2010, 12:54

şimdi yaylar çıktıya malum bide baba kullanıyor aracı yamulma riskine karşı belki satarsın diye ;D bu arada benim aracı da babam aldı bugün işe gitti onun partner ı arkadaşına vermiş 1 günlüğüne içim nasıl cız ediyor kalbim nasıl atıyor biliyor musun? jantları çizecek, çukura düşecek yamultacak diye sabahtan beri düşünüp duruyorum ne zor şeymiş yahu aracı baban da olsa başkasına vermek ;(

Yok ya olmaz bişey sıkma canını ;)

Abdullah
30-03-2010, 13:02

Yok ya olmaz bişey sıkma canını ;)

inşallah heyacanla akşamı bekliyorum ;D

Ömer Gedik
31-03-2010, 08:30
benden lincancaburlara 600 TL :D Var mı arttıran :)

neyse konuyu dağıtmayayım hayırlı satışlar Ahmet

γuяdaeя
31-03-2010, 13:50
Ahmet sonunda alıyorsun demek Lincancaburları... Hadi şimdiden hayırlı olsun. Bizim şirketin bitişiğinde beyaz bir 308 cc var. Valla çok afili duruyo jantlar. Yakışıyor beyaza.
Dün sabah 10 civarı seni tem'de gördüm. Okmeydanı sapağından önce. Dedim yakalayayım ama ne mümkün. Tekerleklerin yere değmiyordu maşaallah :p

TanerHoca
31-03-2010, 14:04
yurdaer ben de cuma günü serviste gördüm gri bir 308 cc
licancaburlar yakından ve çıplak gözle bakıldığında gerçekten muhteşem duruyorlar.
uzun uzun seyrettim anın keyfini çıkartmak için licancaburları.

γuяdaeя
31-03-2010, 14:13
licancaburlar yakından ve çıplak gözle bakıldığında gerçekten muhteşem duruyorlar.

Taner hocam seyredilmeyecek gibi değil ki... Bence bir arabayı gösteren en önemli organ jantlar. Dizayn ve detay çok güzel gerçekten lincancaburda. Bir de 407 cosmos jantları çok beğeniyorum ben.

okann
31-03-2010, 14:15

Taner hocam seyredilmeyecek gibi değil ki... Bence bir arabayı gösteren en önemli organ jantlar. Dizayn ve detay çok güzel gerçekten lincancaburda. Bir de 407 cosmos jantları çok beğeniyorum ben.

naptın sen Yurdaer :-\

Taner Hocam'ı can damarından vurdun :'(

GLR
31-03-2010, 14:31
Sağolasın Yurdaer abi çok yakışacağından eminim beyaza.Bu arada kusura bakma taksim girişi civarı görmüş olmalısın saat 10 a çeyrek vardı sanırım sınavım vardı 10 da uçuş modundaydım ;D Okula yetiştim. :D Bende beşiktaş levent sarıyer girişinden giriş yapıyorum.

γuяdaeя
31-03-2010, 14:46
Yok kardeş Okmeydanı sapağından önceydi. 9-10 arası bi saat işte. Sonra nereden gittin bilemiyorum artık, yetişemedim ::)
Ben Okmeydanı sapağından giriyorum, Nurtepe viyadüğünü geçip E5'e ordan da Beşiktaş'a geçiyorum...

γuяdaeя
31-03-2010, 14:48

Bizim patronun arabasında var cosmos.. Bi gece operasyonuna bakar iş. Dert ettiğiniz şeye bak ;D

Abdullah
31-03-2010, 14:54

Bizim patronun arabasında var cosmos.. Bi gece operasyonuna bakar iş. Dert ettiğiniz şeye bak ;D

Abi taner hocam için hertürlü yardıma gelirim jantları çıkarınca altına koymak için kütük felan bulayım geleyim bende.

TanerHoca
31-03-2010, 14:56

yurdaer bak beni ümitlendiriyorsun.etme gözünü seveyim. bir gece ansızın gelebilirim.
sen patrona şimdiden türkiye şartlarında 17" jant takmanın sakıncalarını, 16" jant takmanın avantajlarını anlatmaya başla ;D

GLR
31-03-2010, 15:02
Doğrudur abi ordan maslak alt geçit ile ayazağa ya gidiyorum işte. :) Sabahları tem deyim bir an için görebilirsiniz. :D Ah birde arada trafik kilitlenmese.7 den 9 a kadar daha çok var 10 gibi biraz rahatlıyor ara ara tıkanıyor.

Jantlara operasyon varsa vasıta ayarlarım.pisletmeyin arabaları :)

γuяdaeя
31-03-2010, 15:09
yurdaer bak beni ümitlendiriyorsun.etme gözünü seveyim. bir gece ansızın gelebilirim.
sen patrona şimdiden türkiye şartlarında 17" jant takmanın sakıncalarını, 16" jant takmanın avantajlarını anlatmaya başla ;D

Elinden gelse 18 inc takacak ama şirket aracı olunca pek oynayamıyoruz... İkna yoluyla bu işi halletmemiz mümkün değil :D

γuяdaeя
31-03-2010, 15:13
Doğrudur abi ordan maslak alt geçit ile ayazağa ya gidiyorum işte. :) Sabahları tem deyim bir an için görebilirsiniz. :D Ah birde arada trafik kilitlenmese.7 den 9 a kadar daha çok var 10 gibi biraz rahatlıyor ara ara tıkanıyor.

Jantlara operasyon varsa vasıta ayarlarım.pisletmeyin arabaları :)

Ya sorma o trafikten gına geldi artık... Kamyon, TIR, otobüs ve tahammülsüz binek oto sürücüleri biraraya gelince süper oluyo >:(

TanerHoca
31-03-2010, 15:16

Elinden gelse 18 inc takacak ama şirket aracı olunca pek oynayamıyoruz... İkna yoluyla bu işi halletmemiz mümkün değil :D

tamam o zaman sen sürekli 18" gazı ver adama.
çıkmaları da satarız falan diye gazla :D.18" e yönlendirelim arkadaşı.
önce tatlılıkla deneyelim. bakarız olmadı.gereğini yaparız ;D

GLR
31-03-2010, 23:35
407 ye 19 bile olur. :)
Şaka bir yana jantları şehirdışından isteyenler oluyor.Ancak ben İstanbul dan alıcı çıksın istiyorum anlaşalım serviste değiş tokuş olsun.Boyama balans ne varsaben karşılayacağım.Anlaştım bir yerle zaten.

Bugün annem benim arabayı aldı bahçeşehirde bir yer sormuş liseli çocuklara kızlı erkekli herkes aracın başına toplanmış.Abla sen bu arabaya ne yaptın 10 numara olmuş jantlar falan diye. :D :D :D Evde geldiğinde anlattı baya güldüm. :)

okann
31-03-2010, 23:53
407 ye 19 bile olur. :)
Şaka bir yana jantları şehirdışından isteyenler oluyor.Ancak ben İstanbul dan alıcı çıksın istiyorum anlaşalım serviste değiş tokuş olsun.Boyama balans ne varsaben karşılayacağım.Anlaştım bir yerle zaten.

Bugün annem benim arabayı aldı bahçeşehirde bir yer sormuş liseli çocuklara kızlı erkekli herkes aracın başına toplanmış.Abla sen bu arabaya ne yaptın 10 numara olmuş jantlar falan diye. :D :D :D Evde geldiğinde anlattı baya güldüm. :)

Hehe :D Babama da bu tarz bişe demişlerdi :D

Ahmet yav aklıma gelmişken. Senin jantları canlı gördüğüm için ne kadar güzel olduklarını biliyorum.
ama şöyle Lincancaburları canlandırdım gözümde. Tabi ki Linc.'larda güzel durur ama bu siyahlar jantların Linc.'ların senin araçta duracağından kat kat daha güzel duruyor diye düşündüm :-\

GLR
01-04-2010, 00:11
Okan bana çok olduğu için artık dikkatimi çekmiyor.Şimdi benim aracı Annem kullanınca bir bayanın öyle bir aracı kullanması dikkat çekmiş.Gerçi cam filmleri güzel bir koruma sağlıyor.

Aslına bakarsan ben bu jantları lincancabur alabilecekken seçtim ve aldım.Neden dersen tavan,spoyler siyah ve siyah boyalı yerler mevcut aracın konseptine uyacağını düşündüm. :) Benim amacım başka lincancaburları almakta.Ben araç orjinal olsun istiyorum ve bu şekil kalsın satana kadar.Yoksa jantları alalı çok olmadı ve hala memnunum.Acelem de yok açıkçası.Biliyorsun sen jantları istediğinde önümüzdeki ay olsun en azından dedim.

γuяdaeя
01-04-2010, 00:16
Tabi ki Linc.'larda güzel durur ama bu siyahlar jantların Linc.'ların senin araçta duracağından kat kat daha güzel duruyor diye düşündüm :-\[/b]

Siyaha boyarız lincancaburları :P
Şaka bi yana... Böyle balata tozu bulaşmış bir renk te fena durmazdı hani... Özel bir adı var mı bilmiyorum ama bazı marka jantlarda var, hoş duruyor ;)

GLR
01-04-2010, 00:24
Füme tarzı orjinal jantlarda var onlarda çok hoş.

okann
01-04-2010, 11:43
Evet Ahmet o konuda bende senle aynı düşünüyorum. Orjinalliği çok bozmamak lazım ;)

GLR
10-04-2010, 18:04
Ben bu jantların fiyatını düşürsem mi ne yapsam ilgilenemiyorum zaten satışla falan.jantları haftaya boyatacağım.

okann
10-04-2010, 20:41
18' jantı Peugeot'ya takan kişi sayısı çok az Ahmet. Ondan gitmesi çok zor :-\

Genelde 106,206,306 vb. araçlara modifiye yapıyorlar. Ve çoğuda en fazla 17' jant takıyor. 308'e falan alan olur belki. Benim jantları 406 coupe'si olan bi arkadaş aldı mesela :)

GLR
26-06-2010, 22:43
Arkadaşlar jant ilanını son kez güncelliyorum. :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-jant-ve-lastik-jant-mat-siyah-4x108-18-jant/detay

okann
26-06-2010, 22:49

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-jant-ve-lastik-jant-mat-siyah-4x108-18-jant/detay

400 verem ? :D

GLR
26-06-2010, 22:52
Ver la seni mi kıracam :D Yola çıkmadan jant alacağız diye ne hallere düştük.

okann
26-06-2010, 23:15
Ver la seni mi kıracam :D Yola çıkmadan jant alacağız diye ne hallere düştük.

Kazaylan senin jantları alıyordum hatırladın mı ??? :D

Lincancabur forever O0

havada atarım. ;)

GLR
26-06-2010, 23:50
Sen istiyordun canım ben sana lincancabur al dedim zaten. :) Araba 1 yıldır bu halde bi değişiklik olsun gtd de ;D

Ömer Gedik
27-06-2010, 02:12
İlan pasif mi Ahmet

hakan308
27-06-2010, 09:24

bende güncelleyim benim ilanı benimkide satılsında senin jantları alıyım ben Ahmet

GLR
27-06-2010, 14:55
Tamam Hakan sen alacaksan ilanı kaldırayım gitmeden sende istediğin fiyata sat jantlarını lastikte almalısın.Akşam konuşuruz.

GLR
05-07-2010, 20:22
Hakan jantlara rötüş yaptırıyorum arka tamponu komple boyattım çizikler yüzünden bu arada jantları parlak siyah yapsam mı dedim ama sen nasıl olsa boyatacaksın diye girişmedim bu işe. :D

GLR
17-03-2011, 18:27
Güncelleme zamanı geldi.Jantlar sıfır gibi çiziksiz,lastikler ise sıfır nankang istediğim fiyat 1100 tl.

TanerHoca
17-03-2011, 18:32
konudaki linkler ölü haberin olsun.
olmazsa buraya jant lastiğe özel foto yükle.

GLR
17-03-2011, 18:34
yok ilan açmadım daha eski ilan zaten ilk mesajdaki.düşünen varsa diye ilk buraya yazdım.