PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Service box tan baktığımız parçanın fiyatını nasıl öğreniriz?

bodrum7
07-05-2013, 11:56
Merhaba, bazı arkadaşlar service box tan parçaları bulup forumda fiyatlarını söylüyorlar. Service box ta parçaların fiyatları yazıyormu yada kod nosunu aldığımız parçanın fiyatını nerden öğrenebiliriz. İlle servisimi aramak gerek, internetten bulabileceğimiz bir yer varsa güzel olur.

Ekrem Sezer
07-05-2013, 17:39
Bunu bende merak ediyorum gerçekten.

HamzaHakkı
07-05-2013, 18:48
Service box ta fiyat yazmaz. Box tan aldığı parça numarasını satıcı kendi stok programına kopyalar ve fiyat verir, iskonto yapar vs. diye biliyorum.

Ömer Gedik
07-05-2013, 20:49
Merhaba

Service Box'ta fiyatlar mevcuttur.

Bunun için;

Öncelikle dilediğiniz parçayı ilgili alanda çift tıklayarak sepete atarsınız. Ardından Sipariş Etmek Sekmesine gelinir açılan alt sekmede Parça Sipariş Etmek Seçilir. Buradan Sipariş ekranına geçilmiş olur. Burada Sepet işaretine tıklanır ve ürünler kod-isim ve fiyatlarıyla görünür.

Parça kodunu biliyorsanız direk olarak sipariş ekranındaki sol bölümde bulunan kutucuğa kod yazarak fiyat görebilirsiniz.

GOXIN
08-05-2013, 07:25
Peki bu Service Box programına nasıl ulaşabiliyoruz? İnternetten ulaşma imkanı var mıdır yoksa program mı yüklemek gerekiyor?

Ömer Gedik
08-05-2013, 08:45
Peki bu Service Box programına nasıl ulaşabiliyoruz? İnternetten ulaşma imkanı var mıdır yoksa program mı yüklemek gerekiyor?

http://public.servicebox.peugeot.com/

Bu site üzerinden kullanım mümkün. Bu siteye üye olup giriş yapabilirsiniz.

GOXIN
08-05-2013, 11:40
http://public.servicebox.peugeot.com/

Bu site üzerinden kullanım mümkün. Bu siteye üye olup giriş yapabilirsiniz.

Paylaşım için teşekkür ederim. Buraya üye olmaya çalışmıştım ama Profesyonellere aittir gibi bir uyarı çıkmıştı. İlk sayfada Profesyonel Onarımcıyı mı seçmem lazım?

bodrum7
08-05-2013, 13:41
cevaplar için teşekkürler evet service box ta dediğiniz yöntemle fiyatlar yazıyorumuş, fakat her parçanın yazmadığını gördüm. Peki bu fiyatlarla servislerden alacağımız fiyatlar aynımıdır?

asdfg112
08-07-2013, 19:53
Paylaşım için teşekkür ederim. Buraya üye olmaya çalışmıştım ama Profesyonellere aittir gibi bir uyarı çıkmıştı. İlk sayfada Profesyonel Onarımcıyı mı seçmem lazım?

ben de kullanmayı başaramadım :(

Ömer Gedik
08-07-2013, 23:14
Otomobil Onarımı Profesyoneli seçip bilgilerinizi girip kaydolabilirsiniz.

asdfg112
09-07-2013, 22:46
Otomobil Onarımı Profesyoneli seçip bilgilerinizi girip kaydolabilirsiniz.

kaydoldum :) parça fiyatlarını göremedim ama kurcalayınca çıkar herhalde