PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ön cam kontak açıkken bir çalışıyor bir çalışmıyor

tesla
29-04-2013, 17:39
Mrb arkadaşlar. 2011 308'imin sol ön camı dün gece birden arızalandı. Kontak açıkken sol ön cam çalışmıyor. kontak kapatılınca normal çalışıyor. Motor çalıştığında sol ön camı indirmek ya da kaldırmak için bir camı indiriyorum, tam o anda indirirsem ön cam iniyor ya da kalkıyor, o da her seferinde olmuyor. Tek başına ön camı çalıştırmaya çalışınca ne yapsam da sol ön cam çalışmıyor.

düğmede temassızlık olsa kontak kapalıyken niye çalışsın? Motor arızası olsa yine kontaksız çalışıyor (ya da anahtara uzun basınca çalışıyor). Akünün bir başını söküp bekleyip tekrar taktım, birşey değişmedi. Bir fikri olan var mı acaba?

converse10
29-04-2013, 21:04
benim eski aracım citroen c4 aynısını yapıyordu bilgisayara bağlattım ayarlarını yaptılar düzeldi.Mekanik bir problem değil yani

tesla
29-04-2013, 21:36
Teşekkürler converse10, içim rahatladı. Denizli'ye gidince bilgisayara bağlatayım bari.

tesla
14-05-2013, 15:49
Sorun kendiliğinden düzeldi. Hiçbir şey yapmadığım aracımı 1 hafta sonra kullandım ve tüm camlar normal çalışıyordu. Geçici bir sorunmuş. Eğer bu sorunu yaşayan olursa biraz sabretsin. :)

editör arkadaşlar konuyu kilitlerse silmesinler, belki arama motoruyla aynı sorunu aratan biri olursa boşuna canını sıkmaz.