PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "Gümüş Ok"

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

TanerHoca
07-06-2011, 08:25
Zaman zaman araç sahiplerinin araçlarıyla ilgili yaşadıkları sorunlardan şikayet ettiklerini, bu konuda ne kadar talihsiz olduklarından dem vurduklarını, sorunsuz bir araca duydukları özlemi vurguladıklarını duyuyor, okuyoruz.

Sorunsuz araç istiyoruz ama peki biz ne durumdayız acaba?!

Hafta sonu iki günlüğüne bir tatil kaçamağı yapmak için İstanbul dışındaydım. Güya biraz olsun rahatlayacak, yoğun işlerden bir nebze uzaklaşmış olacaktım. ancak nükseden şiddetli bel ağrılarım beni mahvetti. tatili bırakın aldığım nefes bile burnumdan geldi. tüm keyfim kaçtı. O derece ki her şey bir kenara foruma girmek bile gelmedi içimden. varın artık siz hesap edin durumumum vahametini.

Şu an ağrı kesici kullanıyorum ve biraz olsun rahatlamış durumdayım. Sizlere tavsiyem elinizdeki en önemli değerin sağlığınız olduğunu aklınızdan bir an bile çıkartmayın. Ne demiş Kanuni Sultan Süleyman:

“Halk içinde muteber bir nesne yok devlet gibi,
Olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi.”

Herkese sorunsuz (sağlıklı) bedenler ve o bedenleri sorunsuzca taşıyacak araçlar dilerim.

abdullah hal hatır soran mesajın için teşekkür ederim.şu an iyiyim.

Yasin CCK
07-06-2011, 08:29
Tanerhocam çok geçmiş olsun, yeni duydum çok üzüldüm, herşeyin başı sağlık, dikkat edin kendinize, en kısa zamanda sağlığınıza kavuşmanız temennisiyle...

Dreamcatcher
07-06-2011, 08:35
Haklısın Taner hocam...Allah bize büyük dertler vermeyince bizde ufak sorunları büyütüyoruz..geçmiş olsun..

Esat
07-06-2011, 08:36
Abi cok gecmis olsun

İlkay
07-06-2011, 08:44
Hocam çok büyük geçmiş olsun.

erener
07-06-2011, 08:51
Çok geçmiş olsun Taner abi. Bu ağrıyı çekmiş biri olarak seni çok iyi anlıyorum. Umarım kısa sürede atlatırsın.

Abdullah
07-06-2011, 09:10
Zaman zaman araç sahiplerinin araçlarıyla ilgili yaşadıkları sorunlardan şikayet ettiklerini, bu konuda ne kadar talihsiz olduklarından dem vurduklarını, sorunsuz bir araca duydukları özlemi vurguladıklarını duyuyor, okuyoruz.

Sorunsuz araç istiyoruz ama peki biz ne durumdayız acaba?!

Hafta sonu iki günlüğüne bir tatil kaçamağı yapmak için İstanbul dışındaydım. Güya biraz olsun rahatlayacak, yoğun işlerden bir nebze uzaklaşmış olacaktım. ancak nükseden şiddetli bel ağrılarım beni mahvetti. tatili bırakın aldığım nefes bile burnumdan geldi. tüm keyfim kaçtı. O derece ki her şey bir kenara foruma girmek bile gelmedi içimden. varın artık siz hesap edin durumumum vahametini.

Şu an ağrı kesici kullanıyorum ve biraz olsun rahatlamış durumdayım. Sizlere tavsiyem elinizdeki en önemli değerin sağlığınız olduğunu aklınızdan bir an bile çıkartmayın. Ne demiş Kanuni Sultan Süleyman:

“Halk içinde muteber bir nesne yok devlet gibi,
Olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi.”

Herkese sorunsuz (sağlıklı) bedenler ve o bedenleri sorunsuzca taşıyacak araçlar dilerim.

abdullah hal hatır soran mesajın için teşekkür ederim.şu an iyiyim.

Hocam çok geçmiş olsun yapabileceğim birşey var mı? Hatta var mı diye sormayayım hocam babamda bu dertten çok çekti ben ona bir sorayım onun tanıdıkları vardı bir doktora götürelim sizi mutlaka siz gitmişsinizdir ama tekrar nüksetmesinin sebebi nedir? Ağır felan kaldırmadınız inşallah tekrar geçmiş olsun hocam görüşelim bu konuyu

TanerHoca
07-06-2011, 09:11
iyi dileklerini belirten tüm dostlara teşekkürler. :)

Yasin CCK
07-06-2011, 09:12
BEL- BOYUN FITIĞI VE EKLEM AĞRILARI ÇEKENLERE ÇÖZÜM HİNDİSTAN’DAN GELDİ.
Bel ve boyun fıtığı; hastaların hayatını kabusa çeviren, hareket kabiliyetlerini son derece kısıtlayan, acısı ve ağrısı katlanılmaz bir hastalık.
Hastalar, ilaçlardan ve uzun fizik tedavilerden çare bulamadığı zamanlarda ameliyat masasına yatmak zorunda kalıyorlar.
Ameliyat ise, öncesi, ameliyat sırası ve sonrasıyla son derece zorlu bir süreç.
Romatizma ve benzer eklem hastalıkları ise öncelikli olarak hastaların diz eklemlerinin yapısını bozarak hastaların yürümesini, merdiven inip çıkmasını nerdeyse imkansız hale getiren, ağrısı, sancısı dayanılmaz hastalıklardır
Kullandığı ağrı kesicilerle, fizik tedavi metodlarıyla ya da ehil olmayan kişlerin uygulamalarıyla hastalıklarına çare bulamayan hastalara çözüm Hindistan’dan geldi.
Yüzyıllardır Hint tıbbında, bel-boyun fıtığı ve eklem hastalıkları tedavisinde kullanılan Boswellia Serrata adlı bitkinin tedavi edici etkileri modern tıp tarafından da kabul gördü. Amerikalı doktorlar tarafından hastalar üzerinde uzun süredir denenen Boswellia tedavisinde ortaya çıkan sonuçlar ise bel ve boyun fıtığı ağrısı çekenlere diz ağrısından yürüyemeyenlere müjde niteliğinde.
Boswellia Serrata içeren ilaçlarla tedavi gören hastaların tamamına yakınının 1 hafta içinde ağrılarında çok önemli ölçüde azalma tespit edilirken, bir ayın sonunda hasarlı ve hastalığa sebep olan eklemlerin bozulmuş yapılarının düzelmeye başladığı gözlemlendi. Bel ve boyun fıtığı tedavisinde devrim niteliği taşıyan Boswellia Serrata, artık Türk hastaları tarafından da ilgi göreceğe benziyor. (Alıntıdır)

http://www.sativlaya.com/bel-boyun-fitigi-urun-detayi-16.aspx

Hocam gazete okurken aklıma geldiniz, bir göz atın isterseniz...

Gökay
07-06-2011, 09:30
Geçmiş olsun Taner hocam.

Şimdi konu açılmışken forumdaşlara ve kendime sormak isterim ;

otomobillerimize gözümüz gibi bakarız ya, rutin bakımlarını hiç kaçırmadan aksatmayız ya, hatta yıllık yükü en ağır olan full kaskomuzda vardır.

Ama aramızda kaç kişinin sağlık sigortası var, hayat sigortası var en son ne zaman chek-up'a girdik ?

Otomobiller bizden değerlimi ki ?

TanerHoca
07-06-2011, 09:32
yasin ilgin ve bilgilendirme için teşekkürler. :iyi

benim temel sıkıntım kilo fazlası ve hareketsizlik.bu iki temel sorunu halledebilirsek zaten bir sorun kalmaz diye düşünmekteyim.

TanerHoca
07-06-2011, 09:33
Geçmiş olsun Taner hocam.

Şimdi konu açılmışken forumdaşlara ve kendime sormak isterim ;

otomobillerimize gözümüz gibi bakarız ya, rutin bakımlarını hiç kaçırmadan aksatmayız ya, hatta yıllık yükü en ağır olan full kaskomuzda vardır.

Ama aramızda kaç kişinin sağlık sigortası var, hayat sigortası var en son ne zaman chek-up'a girdik ?

Otomobiller bizden değerlimi ki ?

ilk mesajımda ima ettiğim şey tam da buydu :iyi

Abdullah
07-06-2011, 09:46

benim temel sıkıntım kilo fazlası ve hareketsizlik.bu iki temel sorunu halledebilirsek zaten bir sorun kalmaz diye düşünmekteyim.

Hocam o zaman beraber bir spor salonuna yazılıyoruz akşamları buluşup sporumuzu yapıyoruz nedersiniz?

TanerHoca
07-06-2011, 10:01

Hocam o zaman beraber bir spor salonuna yazılıyoruz akşamları buluşup sporumuzu yapıyoruz nedersiniz?

abdullah bir aydır sıkı yürüyüşler yapıyorum zaten.ama boğaz durmuyor ki :kafa

Dreamcatcher
07-06-2011, 10:40
Tesadüf odur ki dün itibarı ile perhize başladım...hedef bir ayda 5 kg ..başka türlü olmuyor hocam ben ve göbeğim mutsuzduk..ayrılmak istiyorum :dayak :dayak :dayak :dayak

Abdullah
07-06-2011, 10:41

hocam yürüyüşle felan olmaz kondisyon fitnes yapmamız lazım

TanerHoca
07-06-2011, 11:14
Tesadüf odur ki dün itibarı ile perhize başladım...hedef bir ayda 5 kg ..başka türlü olmuyor hocam ben ve göbeğim mutsuzduk..ayrılmak istiyorum :dayak :dayak :dayak :dayak

sakın bu klasik pazartesi başlayıp ertesi gün biten diyetlerden olmasın. :D

abdullah askerden yeni geldin, zımba gibi adamsın.ben şimdi seninle fitnese gidersem tek sorunum bel ağrısı olmaz. bana yazık olur :fiuw :gul6

Dreamcatcher
07-06-2011, 11:35
[quote=Dreamcatcher ]

...

Yok hocam..olmayacak inşallah ben ve göbeğim ayrı dünyalara aitiz :halter2 :halter2 :halter2

Abdullah
07-06-2011, 12:10

abdullah askerden yeni geldin, zımba gibi adamsın.ben şimdi seninle fitnese gidersem tek sorunum bel ağrısı olmaz. bana yazık olur :fiuw :gul6

Yok yok hocam siz ayrı çalışırsınız ben ayrı sizi zorlamam fazla =D

Hasan_33
07-06-2011, 13:35
cok gecmis olsun hocam. doktora gitmediniz mi ? ne dedi? cok kisada hafifde olsa bende yasamisdim cok zor. benim ki gecici birseydi fazla zorlamadan (yanlis anlasilmasin :dur ) demisdi doktor. insallah sizinkide gecicidir. fazla kilolardan kurtulmak ve spor yapmak lazim ve en önemlisi kendimize(belimize) dikkat etmemiz cok önemli. saglicakla kaliniz :nazar

reisG
07-06-2011, 13:40
Hocam çok geçmiş olsun. Seninle defalarca bu konu hakkında konuştuk. Ne yazık ki bir an evvel spor destekli rejime girmem ve eşinin güzel yemeklerinden biraz uzaklaşman gerekmekte.

γuяdaeя
07-06-2011, 17:17
Geçmiş olsun Taner hocam... Tez zamanda şifa bulursun inşaallah.
Benim de boynumda 3 gündür bir ağrı var. Üşütme mi yoksa başka birşey mi anlamadım :bilmem
Yazılanlara bir ek de ben yapmak istiyorum.. Kendimize bakmadığımız gibi, çoğu zaman, yumurta kapıya gelmeden de doktora falan gitmiyoruz :D

TanerHoca
07-06-2011, 18:19
hasan reis ve yurdaer iyi dilekleriniz teşekkür ederim.
tüm forumdaşlara sağlık-sıhhat dolu günler dilerim :)

BahadırALTUN
07-06-2011, 19:40
Hocam gecmis olsun acil şifalar. Bende kendi kendime Taner Hocam yok muhtemelen güzel bir gezi yazısı okuyup fotograflara bakarız duyordum. Kısmen hakliymisim , ancak hastalık faktörü devreye girmiş .
Tekrar acil şifalar , 20 yıldır benzer hastalıktan muzdarip biri olarak yaşadıklarınızı tahmin edebiliyorum.

Erbil'den selamlar.

TanerHoca
07-06-2011, 20:37
sağol bahadır. :)
gezi yazısı ve foto kısmet değilmiş.madem ki erbildesin artık biz de bağdat izlenimlerinden sonra erbil izlenimleri okuruz senin klavyenden ;)

taurine
07-06-2011, 20:43
Geçmiş olsun Taner hocam. Acil şifalar diliyorum. Umarım bir an önce ağrılarınızdan kurtulursunuz.
Sağlıklı günler diliyorum.

Ozan
07-06-2011, 22:45
Hocam geçmiş olsun.Fıttık olabilir.Baktır.

Konya'dan selamlar... :)

TanerHoca
07-06-2011, 23:55
Hocam geçmiş olsun.Fıttık olabilir.Baktır.

Konya'dan selamlar... :)

öyle zaten ozan.yaklaşık 20 yıldır var.ara sıra uğrar halimi hatırımı sorar :bam3

istanbuldan da konyaya selamlar :)

Ranilin
08-06-2011, 12:31
Taner abi çok geçmiş olsun, acil şifalar dilerim.

TanerHoca
08-06-2011, 15:01
taurine ve ranilin(mehmet) iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

bu arada belirtmek istediğim bir şey var: foruma üye olan 407 kullanıcılarının sayısı giderek artmasına rağmen ki bu beni çok sevindiriyor bir iki kişi dışında aktif olan 407 kullanıcısı yok maalesef.bir heves girenler de kısa süre sonra ellerini eteklerini çekiyorlar forumdan.benim de sevincim kursağımda kalıyor.bugün itibariyle 24 kayıtlı 407 kullanıcısı var ancak paylaşım yapanlar belli :uzgun
keşke 407 kullanıcısı üyelerimiz forumda sürekli olsalarda elbirliği ile şu forumu 308 in gölgesinden kurtarabilsek.peugeotun her modelinin aktif başlıklarla temsil edildiği bir peugeot forumu olabilsek ;)

mygold
08-06-2011, 15:13
yogunluktan dolayı foruma gıremiyordum.. bılırsınız egıtımın sene sonu..
taner hocam gecmıs olsun acil şifalar dilerim. bu arada bende gecen hafta bogazlarımdan rahatsızdım ama cok sukur sımdı ıyıyım. herkese selamlar saglıklı gunler dılerım..

TanerHoca
07-07-2011, 15:45
bu sabah dünkü buluşmada murattan aldığım stikırı aracıma yapıştırdım.
artık küçük de olsa benim de bir RC Le Mans'ım var. :gul5

http://i1213.photobucket.com/albums/cc477/tkhoca/Photo-0505.jpg

http://i1213.photobucket.com/albums/cc477/tkhoca/Photo-0504.jpg

Abdullah
07-07-2011, 15:58
bu kadar küçük bir detay bir araca bu kadar yakışır arkadaşlar ben canlı gördüm gerçekten süper bir ayrıntı olmuş güle güle çizksiz nice günlere hocammm :iyi

TanerHoca
07-07-2011, 16:29
sağol abdullah.eğer sitikırlar tek yönlü olmasaydı bir iki atraksiyon daha yapacaktım :havali2

Abdullah
07-07-2011, 16:29
soğol abdullah.eğer sitikırlar tek yönlü olmasaydı bir iki atraksiyon daha yapacaktım :havali2

hocam o konuyu da konuştuğumuz gibi hiç vakit kaybetmeden hallet hemde yarın sabah bostancı sabah sporu esnasında gir sanayiye olsun bitsin bence:D

TanerHoca
07-07-2011, 16:31
hocam o konuyu da konuştuğumuz gibi hiç vakit kaybetmeden hallet hemde yarın sabah bostancı sabah sporu esnasında gir sanayiye olsun bitsin bence:D

iyi diyorsun da sonra işin ucunda "kimse ben modifiyeden anlarım demesin" bölümünde görüp güldüğümüz adamlara benzemek var :nargile

γuяdaeя
07-07-2011, 16:32
Çok güzel olmuş Taner... Arslanı yapıştırdığın yer konusunda ise ayrıca tebrik ederim ;)

Abdullah
07-07-2011, 16:34

iyi diyorsun da sonra işin ucunda "kimse ben modifiyeden anlarım demesin" bölümünde görüp güldüğümüz adamlara benzemek var :nargile

olmaz olmaz hocam fazla abartmadan düşündüğümüz gibi yaparsak gayet güzel şık bir ayrıntı olur

TanerHoca
07-07-2011, 16:40
Çok güzel olmuş Taner... Arslanı yapıştırdığın yer konusun da ise ayrıca tebrik ederim ;)

eyvallah :) beğenin için ben teşekkür ederim :iyi

Ranilin
07-07-2011, 16:56
Taner abi hakkaten çok hoş olmuş. O stickerlardan edinmek lazım :)

Ömer Gedik
07-07-2011, 17:15
Peugeot yazısının üzerine ne güzel olmuş yahu. Tebrikler Taner Hocam süper görünüm elde etmişsin. Gümüş Ok RC Le Mans :)

Gökseld
07-07-2011, 17:23
Vay vay vay, süper durmuş hocam. Çift yönlü stickerlarıda hallederiz sen ebat söyle yeter. R&R dakiler kadar yetermi?? :cilgin

TanerHoca
07-07-2011, 17:26
Vay vay vay, süper durmuş hocam. Çift yönlü stickerlarıda hallederiz sen ebat söyle yeter. R&R dakiler kadar yetermi?? :cilgin

aklımdan geçeni yazmışsın :havali

BahadırALTUN
07-07-2011, 17:34
Çok yakışmış Hocam. Gule gule kullan. :havali

Esat
07-07-2011, 17:38
Klas bi hareket bravo abi fark ytarattigin icin eline saglik gumus okun papyonu yakismis

mygold
07-07-2011, 17:44
ee taner hocam genclık ruhu dedıklerı bu olsa gerek.. :iyi :alkis2

TanerHoca
07-07-2011, 18:08
ee taner hocam genclık ruhu dedıklerı bu olsa gerek.. :iyi :alkis2

mücahit mesajına karşılık yasinin konuda hüsmen e verdiğim cevaptan alıntı yapayım :fiuw

yasin ne desem kafi gelmez :nazar

Le Mans 308..süper..biraz genç olsam ben de yapacam ama :tesekkur :tesekkur :tesekkur

ben gencim, yaptıracağım :D
407 sillhoutte :kral

Ozan
07-07-2011, 19:14
ben gencim, yaptıracağım :D
407 sillhoutte :kral

Yaşını başını almışsın uğraşma böyle işlerle,artık meydanı gençlere bırak. :bee

Dreamcatcher
07-07-2011, 20:01
Hocam adım da geçmiş konuda zati...güle güle kulllanın,çok zarif olmuş... :havali

TanerHoca
07-07-2011, 20:37
Çok yakışmış Hocam. Gule gule kullan. :havali

bahadır elimde fazladan bir siyah daha var senin araca da siyah pek bi yakışır.göndereyim mi :D

Yasin CCK
07-07-2011, 21:17
TanerHocam tam anlamıyla cuk oturmuş :alkis2

Elinize sağlık, küçük ama çok süper bir ayrıntı, güzellik katmış :iyi

TanerHoca
07-07-2011, 21:22

yasin seninkinin yanıda bizimki sadece teferruat :D

Yasin CCK
07-07-2011, 21:26

Şeytan ayrıntıda gizlidir hocam :seytan

TanerHoca
07-07-2011, 21:32

eyvah!!! yoksa sende de mi böyle başlamıştı :gul6

Yasin CCK
07-07-2011, 21:33

eyvah!!! yoksa sende de mi böyle başlamıştı :gul6

Sıcak bir yaz akşamı herşey bir stickerla başladı... :gul5

γuяdaeя
07-07-2011, 21:33

Hazır başlamışken senin arabayı silhouette yapalım hadi ;)

Yasin CCK
07-07-2011, 21:35

Hazır başlamışken senin arabayı silhouette yapalım hadi ;)

Go go go go :koskos

TanerHoca
07-07-2011, 21:41
Sıcak bir yaz akşamı herşey bir stickerla başladı... :gul5

işte şimdi tırsmaya başladım. :korku3
dün akşamki buluşmada göksel ve abdullah şahidimdir buram buram
terliyordum ve sitikırda dün akşam elime geçti. :gul5 sanırım bu herşeyi açıklıyor :gul9

yurdaer böylece senin mesaj da gerçek olacak o zaman :nargile

mygold
07-07-2011, 21:46
yasın sen hazırlıklı ol bence bu konularda her an yardım ıstenebılır. :iyi

γuяdaeя
07-07-2011, 21:47

Gümüş oku silhouette yapmak kolay da, arkadan ateş nasıl çıkarırız onu bilemedim işte :cilgin

Yasin CCK
07-07-2011, 21:49

Sizlere her zaman müsaitim Mücahit hocam biliyorsunuz ;)

NÖBETÇİ MODİFİYECİ :polis

Yasin CCK
07-07-2011, 21:53

Gümüş oku silhouette yapmak kolay da, arkadan ateş nasıl çıkarırız onu bilemedim işte :cilgin

O da kolay hocam yardımcı oluruz. Bir flame kit taktıkmı olay tamamdır ;) :dans5

http://img250.imageshack.us/img250/8122/alevkiti2ar2.jpg

mygold
07-07-2011, 21:53

Sizlere her zaman müsaitim Mücahit hocam biliyorsunuz ;)

NÖBETÇİ MODİFİYECİ :polis

eyvallah yasıncım... :arkadas

γuяdaeя
07-07-2011, 22:00
O da kolay hocam yardımcı oluruz. Bir flame kit taktıkmı olay tamamdır ;) :dans5

Valla süpermiş Yasin.. Bu arada Ford Sierra da hayran olduğum modellerden biri. Hele bir de Cosworth olursa tadından yenmez ;)

TanerHoca
07-07-2011, 22:12

böyle bir sonuç için tüketilmesi gereken kuru fasülye miktarı nedir yasin :cilgin :gul9

Yasin CCK
07-07-2011, 22:16
Bir litre yeterli hocam..

Taneleri sizee,

Suyu Gümüş Ok'a,

Sucuklarda banaaa :gul5

http://www.mutfakpenceresi.com/wp-content/uploads/2008/11/kurufasulye.jpg

γuяdaeя
07-07-2011, 22:17
:gul5 :gul6 :gul9

Abdullah
08-07-2011, 07:40
:D :D :D :D :D :D

gokhancpt
08-07-2011, 08:23
afiyetler olsun :D :D :D

Ahmet Ç.
15-07-2011, 13:34
Geriden geliyorum biraz kusura bakmayın :)
abi nasıl yakısmıs bu jantlar 407 ye içim gitti vallahi nazarda değdirmeyelim ama süper duruyo ahh ahh yazık oldu su jant işi benim için arac bomba duruyo vallahi tebrik ederim tanerhoca.

dün "gümüş ok" abantdaydı.buluşma ile ilgili tüm ayrıntılar ilgili konuda var.
buluşmanın yolculuk kısmıda son derece keyifli idi. :iyi

seyir halindeyken "gümüş ok"un galaxieleri görüntüleyebilmek için montebellonun içinde
insan üstü bir gayret gösteren enes kardeşimin gözlerinden öpüyorum. :alkis2

http://i1213.photobucket.com/albums/cc477/tkhoca/DSC09527.jpg
http://i1213.photobucket.com/albums/cc477/tkhoca/DSC09483.jpg
http://i1213.photobucket.com/albums/cc477/tkhoca/DSC09478.jpg
http://i1213.photobucket.com/albums/cc477/tkhoca/IMG_3903.jpg

bu da günün sonundaki manzara...
http://i1111.photobucket.com/albums/h480/thoca407/Photo-0445.jpg

not:göl kenarı turunda boğazına kadar çamura batan gümüş ok bugün yıkandı.
esat sütün etkisi lastiklerde olmasa bile jantlarda halen devam ediyor. :D

TanerHoca
17-07-2011, 20:50
ahmet hocam öncelikle beğenin için teşekkür ederim :)

arkadaşlar kısmetse yarın sabah memlekete gidiyoruz.1 hafta veya 10 gün kadar istanbulda olmayacağım.
az önce full'ün pazar günü ekstra indirimi ile beraber litresi 3.45 ten depoyu fulledim.ancak 197 lira ödemek
bayağı bir canımı acıttı. :'(
umarım keyifli bir yolculuk olur.görüşmek üzere...

γuяdaeя
17-07-2011, 20:56
Hayırlı yolculuklar hocam.. güle güle gidin, gelin :)

Ömer Gedik
17-07-2011, 21:11
Gümüş ok a ve Size hayırlı yolculuklar Hocam... Sorunsuz Kazasız Belasız ve Keyifli bir tatil geçirmenizi dilerim.

Esat
17-07-2011, 21:52

arkadaşlar kısmetse yarın sabah memlekete gidiyoruz.1 hafta veya 10 gün kadar istanbulda olmayacağım.
az önce full'ün pazar günü ekstra indirimi ile beraber litresi 3.45 ten depoyu fulledim.ancak 197 lira ödemek

Güzel insan hayırlısıyla git hayırlısı ile gel abicim ama beni düşündüren burdan 197 e fulledin ya peki orda full yok kaça fulleyeceksin :)

Yasin CCK
18-07-2011, 07:58
Hocam hayırlı yolculuklar iyi tatilller...

Estcım dün Shell'den 3,75e aldım sen çarpıver artık 60 ile :) Şaka bi yana yolda iskontolu bir istasyon yakalar hocam artık ;)

cmr_cihangir
18-07-2011, 08:05

Tanerhocam, Allah yolunuzu açık etsin. Memlekete benden de selam iletin lütfen :)

gokhancpt
18-07-2011, 08:20
hocam, hayırlı yolculuklar, tatilinizin iyi geçmesi dilekleriyle...

TanerHoca
18-07-2011, 19:02
iyi dileklerini belirten herkese teşekkür ederim :)
çok şükür yolculuk iyi geçti, kazasız belasız büyüklerimizin yanına ulaştık :iyi

yalniz memleketin havası gümüş ok'a pek yaramadı.biraz kapris yaptı(ekranda egzos emisyon hatası) diye bir uyarı verdi.servise gidip kontrol ettirdik, hata kodunu sildiler.şimdilik herşey normal.bakalım şu an beklemedeyiz.

γuяdaeя
18-07-2011, 19:14
Temiz hava çarptı seninkini anlaşılan :D

BahadırALTUN
18-07-2011, 19:25
Nazar olabilir . :nazar

mygold
18-07-2011, 19:37
hocam merhaba aynı zamanda gecmıs olsun gumusok ıns. sıkıntısız yollara devam eder. bu sıkıntı bence kalıtesız mazotton kaynaklanıyor. her taraf kalıtesız akaryakıt kaynıyor aman dıkkat.gecen bakıma gıttıgımı yazmıstım .orda usta her gun en az 3 arac kotu yakıttan dolayı arıza sebebıyle gelıyor demıstı.
sag salım ıstanbula donmenız dılegıyle gorusmek uzere hocam..

Gökseld
18-07-2011, 20:52
Geçmiş olsun, yakıt konusunda mygold a katılıyorum ama dönünce biraz ilgi alaka şımartırız gümüş ok'u (olay tamam). :gul2 İyi tatiller.

Ozan
18-07-2011, 22:55
yalniz memleketin havası gümüş ok'a pek yaramadı.biraz kapris yaptı(ekranda egzos emisyon hatası) diye bir uyarı verdi.servise gidip kontrol ettirdik, hata kodunu sildiler.şimdilik herşey normal.bakalım şu an beklemedeyiz.

Sen FULL'den almaya devam et. :kafa
Ucuz etin yahnisi yavan olur hocam.

Bu arada yolculuğunu kazasız belasız tamamlar ve biran önce saflarımıza katılırsın inşallah.

Abdullah
19-07-2011, 00:38
hocam 2 gün girmedim foruma memlekete gitmişsin kazasız belasız gitmene çok sevindim hocam gümüş ok a gelince temiz hava çarpmış hocam onu. Anne baba amasyada hocam yolun düşerse mutlaka beklerim uğra ağırlasınlar hocam seni çocuklar bağ bahçe dolaşır :D

taurine
27-07-2011, 23:17
Taner hocam bende yeni gördüm iyi izinler diliyorum. Bizlerde yılda en az bir kez kendimizi resetlemeliyiz tatilin tadını çıkarın.
Ben de aracınızdaki soruna benzer bir konu açmıştım bilmiyorum okudunuzmu. Geçmiş olsun dileklerimi iletir kazasız sorunsuz güzel bir tatil dilerim.

Abdullah
28-07-2011, 08:04
hocam gel artık ya özlettin kendini ama olmaz ki hocam ya bu kadar ayrı kalınmaz ki :(

TanerHoca
28-07-2011, 18:48
döndüm :) :iyi

Dreamcatcher
28-07-2011, 18:49
Evinize hoşgeldiniz hocam :)

mygold
28-07-2011, 18:49
hocam hosgeldın. :alkis.. :iyi

TanerHoca
28-07-2011, 18:55
Evinize hoşgeldiniz hocam :)

sağol.aslında bugün sana da uğrayacaktım ama kastamonu il sınırından döndüm.

hocam hosgeldın. :alkis.. :iyi

sağol mücahit :)

Dreamcatcher
28-07-2011, 19:05
Hocam şu an İzmir-Dikili de yazlıktayım..buraya beklerim :)

mygold
28-07-2011, 19:24
hocam gumus ok nasıl onun hal hatırını sormayı unuttuk..

TanerHoca
28-07-2011, 19:44
Hocam şu an İzmir-Dikili de yazlıktayım..buraya beklerim :)

sağol.iyi olurdu ama tatil faslını kapattık :'(

hocam gumus ok nasıl onun hal hatırını sormayı unuttuk..

iyi iyi gayet keyifli kereta :iyi

cmr_cihangir
29-07-2011, 08:05
Tanerhocam hoşgeldiniz. Umarım memlekette yılın yorgunluğunu ve sitresini atmışsınızdır. Saygılar.....

Ömer Gedik
29-07-2011, 08:59
Hocam Hoşgeldiniz. Gümüş ok'ta iyi olduğuna göre keyifler yerinde olmalı :)

Abdullah
29-07-2011, 09:01
hocammmmmm hoşgeldin sen ya en kısa sürede görüşelim hocam özledim sizi

İlkay
29-07-2011, 19:35
Hocam hoş geldiniz. Antalya dan selamlar.

TanerHoca
29-07-2011, 22:32

ilkay istanbuldan da antalya ya selam.tatilin tadını çıkar :iyi

İlkay
30-07-2011, 10:56

Teşekkürler Hocam :gunesli :gunesli :gunesli

BahadırALTUN
30-07-2011, 11:47

Hosgeldiniz , didim'dende selamlar. :)

Dreamcatcher
30-07-2011, 21:51
Ayvalık'tan da :D

Esat
31-07-2011, 00:52
Abı hoş geldin safa geldin

Abdullah
26-10-2011, 15:43
o artık bir fosilllllll lütfen başlığı "Gümüş OK FOSİLİ" olarak değiştirelim :gul5 :cilgin :o

gokhancpt
26-10-2011, 16:10
o artık bir fosilllllll lütfen başlığı "Gümüş OK FOSİLİ" olarak değiştirelim :gul5 :cilgin :o

apocan bence sen sandalyenin buyugunu hakettin :bam3 :bam3 :bam3

TanerHoca
29-10-2011, 15:13
bu başlığı uzun süredir boşlamıştım.hal böyle olunca da boş oturmaktan canı sıkılan bir arkadaş
fosil mosil diye abuk subuk mesaj attı. :bam3
ben de kalbi kırılan ve psikoloji bozulan "gümüş ok" u bugün servise götürerek zamanı dolmadığı
halde sırf moral olsun diye bakıma soktum :havali

bu arada öyle birşey daha yaptım ki...

Yasin CCK
29-10-2011, 16:18
???

Merak ettik ama...

Ömer Gedik
29-10-2011, 16:35
Hala bekliyoruz ???

Esat
29-10-2011, 17:36
Yoksa Aracı sedeli beyazamı kaplattınmı abi:)

mygold
29-10-2011, 17:40
yay takıldı herhalde... :D :D :D

Ömer Gedik
29-10-2011, 17:50
Bende Jantlar Chrome Shadow oldu diyeceğim. :)

cmr_cihangir
29-10-2011, 17:56
Açıkçası bende merak ettim ???

İlkay
29-10-2011, 18:01
Gümüş Ok un morali düzeldiyse ne mutlu hocam. Bence Taner hocam 18'' lik Galaxileri depoya kaldırdı. 16'' lik kışlık lastiklere geçti. Bu soğuk kış günlerinde en büyük yapılacak fantazi araca kışlık ayakkabılarını taktırmaktır. :dans :gul5 :cilgin

mygold
29-10-2011, 18:43
ilkay fantazı lastık degısim degıldır gibime gelıyor. bekleyelım gorelım...

γuяdaeя
29-10-2011, 18:55
ilkay fantazı lastık degısim degıldır gibime gelıyor. bekleyelım gorelım...

Carbon clean yaptırmış işte :)

Esat
29-10-2011, 19:06
An itibari ile biliyorum ama soylemem buyuk dusunun:)

gokhancpt
29-10-2011, 19:09

Esatim, büyük düşünün derken, 508 mi demek istedin :D

Esat
29-10-2011, 19:11

Esatim, büyük düşünün derken, 508 mi demek istedin :D

Demek vardiniz:( oysa ne planlarim vardi
Buyuk dusun derken 508 i tercih etmez abim baska bisi bu baskaaaa

Ozan
29-10-2011, 19:18
Plakalıklarımı değiştirdin. :cilgin

cmr_cihangir
29-10-2011, 19:18
Peki ben daha büyük düşünüyor ve 3008 diyorum :cilgin

Ozan
29-10-2011, 19:30
Hocam burnuna estetikmi yaptırdın acaba ???

Ömer Gedik
29-10-2011, 19:30
19 veya 20 inç jant mı acaba :D

Nedense hep janta odaklandım.

mygold
29-10-2011, 19:36
galıba eksoz işi :moto

TanerHoca
29-10-2011, 19:58
geldim arkadaşlar.
gökhanla zeytinburnuna giderek rusyaya gidecek olan bir gemiye parça yetiştirip
oradan da fatihe geçip esatın gözlerinden öptükten sonra nihayet sıra forum ahalisinin
merakını gidermeye geldi. :havali

TanerHoca
29-10-2011, 20:01
alıştıra alıştıra yükleyeyim ki fotoları milleti kalp krizinden öldürmeyelim. :cilgin

buyrun bakalım :alkis tanıdık geldi mi :fiuw

http://i1213.photobucket.com/albums/cc477/tkhoca/Photo-0670.jpg

http://i1213.photobucket.com/albums/cc477/tkhoca/Photo-0671.jpg

mygold
29-10-2011, 20:07
galaxilere ne oldu hocam.. :yahoo

TanerHoca
29-10-2011, 20:09
ahmet hocam neredesin.? galaxieler boşa çıktı yetiş. :havali

mygold
29-10-2011, 20:14
şimdide siyah renk formu etkisi altına aldı... :yahoo hadi hayırlısı bakalım :havali :havali

TanerHoca
29-10-2011, 20:18
:keyifli

http://i1213.photobucket.com/albums/cc477/tkhoca/Photo-0667.jpg

http://i1213.photobucket.com/albums/cc477/tkhoca/Photo-0672.jpg

Gökseld
29-10-2011, 20:18
Fotoş falan diil dimi? Hocam yay takmazsan hakkım kalır :D

mygold
29-10-2011, 20:23
hocamın galaxılerden vazgeçecegını sanmıyorum ama iyi bir fantazı yapmış helal olsun taner hocam :alkis :alkis2

cmr_cihangir
29-10-2011, 20:25
Buna yay şart :gul5

TanerHoca
29-10-2011, 20:26
Fotoş falan diil dimi? Hocam yay takmazsan hakkım kalır :D

göksel yayı bilmem ama bir sıkıntımız var.bize tersine flanş lazım :gul5 lastik bir hayli dışarı taştı.

http://i1213.photobucket.com/albums/cc477/tkhoca/Photo-0676.jpg

muhti
29-10-2011, 20:26
rczdeki en sevdiğim jant çift renk süper :yahoo.. fakat sadece sağ arka lastiğin resminin olması kafamda soru işareti bıraktı hocam deneme amaçlı mı temelli bi değişim mi bu?

γuяdaeя
29-10-2011, 20:27
ahmet hocam neredesin.? galaxieler boşa çıktı yetiş. :havali

Ahmet bunu gördükten sonra artık galaxie ister mi sanıyorsun? :D

TanerHoca
29-10-2011, 20:28
...fakat sadece sağ arka lastiğin resminin olması kafamda soru işareti bıraktı hocam deneme amaçlı mı temelli bi değişim mi bu?

;) :havali

alıştıra alıştıra yükleyeyim ki fotoları milleti kalp krizinden öldürmeyelim. :cilgin

BahadırALTUN
29-10-2011, 20:35
http://i1213.photobucket.com/albums/cc477/tkhoca/Photo-0676.jpg

Yakışmış ama öndeki galaxiler daha iyi. :) .Ayrıca arabasına bu kadar titizlenen bir kişi Et sine felan bakmadan almaz böyle bir şeyi.

Gökseld
29-10-2011, 20:37
fakat sadece sağ arka lastiğin resminin olması kafamda soru işareti bıraktı hocam

:gul5 :gul5 :gul5 :gul5 :gul5 :gul5 :gul5 :gul5 :gul5 :iyi

Ömer Gedik
29-10-2011, 21:03
Galaxie iyidir Hocam :)

Esat
29-10-2011, 21:04
Taner abim yanliz bisi diim mi galayx yi cizenin eline koluna saglik hem cok yakisikli jant hemde bu 19 lardan daha buyuk dama karizmatik duruyor

TanerHoca
29-10-2011, 21:12
Yakışmış ama öndeki galaxiler daha iyi. :) ...

Taner abim yanliz bisi diim mi galayx yi cizenin eline koluna saglik hem cok yakisikli jant hemde bu 19 lardan daha buyuk dama karizmatik duruyor

:iyi :iyi :iyi
aklın yolu bir arkadaşlar.zaten siyah jantı oldum olası sevmedim.(tropix hariç :havali)

aşağıdaki fotoğraf herşeyi gayet net anlatıyor :iyi :iyi :iyi

http://i1213.photobucket.com/albums/cc477/tkhoca/Photo-0673.jpg

Ozan
29-10-2011, 21:27
Belki 19 un beyazı olsa daha farklı olurdu.
İnan hocam galaxieler 19 lardan daha heybetli duruyor.

Hasan_33
29-10-2011, 21:28
Hocam aksam aksam saglam bir sok yasattiniz :S Fotoyu ilk görünce basimdan asagi kaynar sular döküldü, Taner Hocam bunu yapamaz galaxielere ve bize ihanet edemez dedim :terli
Aman hocam fantazi olarak kalsin, jantlar iyi hos ama galaxielerin yeri ayri :ask

muhti
29-10-2011, 21:31
ikisini aynı karede görünce galaxielerin ne kadar ağır bastığını bir kez daha anladım sanırım.. :D

γuяdaeя
29-10-2011, 21:36
"Galaxie candır" derken bir bildiği var elbette Taner hocamın...

RCZ orada mıydı bilmiyorum ama bir de galaxie jantı onun üstünde görseydik keşke. Eminim çok yakışırdı :)

Esat
29-10-2011, 21:48

RCZ orada mıydı bilmiyorum ama bir de galaxie jantı onun üstünde görseydik keşke. Eminim çok yakışırdı :)
.

Hazir Taner abi fatos islerine baslamisken bi hunerini konustursun:)

TanerHoca
29-10-2011, 21:49

yurdaer rcz de orada liftteydi.zaten o sayede jantını "gümüş ok" a takma imkanımız oldu.
galaxie yi rcz ye takma fikri benim de aklıma geldi ama tadında bırakalım diye denemedik.
ama ben de senin söylediğin gibi "Eminim 19 luklardan daha çok yakışır" diye oradakilere söyledim :iyi

erener
29-10-2011, 21:56
Taner abi hiç fena durmuyor, ama dediğin gibi tersine flanş lazım buna.. Olsun gözlerimiz şenlendi valla nazar değmasin gümüş aslana..

TanerHoca
29-10-2011, 21:59
Taner abi hiç fena durmuyor, ama dediğin gibi tersine flanş lazım buna.. Olsun gözlerimiz şenlendi valla nazar değmasin gümüş aslana..

eren jant arkada bile o kadar dışarıda duruyordu ki zaten jantı ön tarafa takmak pek akıllıca olmayacaktı. :)

TanerHoca
29-10-2011, 22:02
bu da ferhan abiye gelsin.gümüş ok selam eder ellerinden öper :)

http://i1213.photobucket.com/albums/cc477/tkhoca/Photo-0681.jpg

Ömer Gedik
29-10-2011, 23:05
Bir zamanlar 18" Galaxie diye Tanerhocaya çok direttim. Gümüş ok da Galaxie'ye kavuşunca

Galaxie patladı gitti :)

γuяdaeя
29-10-2011, 23:29
Bir zamanlar 18" Galaxie diye Tanerhocaya çok direttim. Gümüş ok da Galaxie'ye kavuşunca

Galaxie patladı gitti :)

Ben keşfettim diyosun yani :gul5

Abdullah
30-10-2011, 01:50
19 veya 20 inç jant mı acaba :D

Nedense hep janta odaklandım.

yok zaten Ömer senden korkulur o kadar direttin birşey söylemedim vahiy mi iniyo yoksa malum mu oluyor sana anlamadım gitti ya ??? ama arkadaşlar yakından gören biri olarak söylüyorum bu jant 407 ye çok güzel gitti eğer dışarı taşmasa galaxie felan hikaye yakından görseniz anlardınız :D

γuяdaeя
30-10-2011, 06:03
yurdaer rcz de orada liftteydi.zaten o sayede jantını "gümüş ok" a takma imkanımız oldu.
galaxie yi rcz ye takma fikri benim de aklıma geldi ama tadında bırakalım diye denemedik.
ama ben de senin söylediğin gibi "Eminim 19 luklardan daha çok yakışır" diye oradakilere söyledim :iyi

Galaxie takılsaydı en az şunun kadar güzel olurdu bence ;)

http://img196.imageshack.us/img196/2955/rcz1.jpg

Ömer Gedik
30-10-2011, 08:54
Galaxie Candır :)

RCZ jantı 407 için fazla agresif durmuş. Galaxie ise hem ağır hem sportif duruyor.

Yasin CCK
30-10-2011, 09:19
Taner hocam sen ne yaptın yaa :D

Hiçbir ara parça olmadan jantın bu şekilde oturması süper olmuş :iyi Fakat hakikaten Galaxie'nin yeri başka ;)

Hep diyorum 308 için Lincancabur neyse 407 için Galaxie odur :havali

TanerHoca
30-10-2011, 14:44
Hazir Taner abi fatos islerine baslamisken bi hunerini konustursun:)

407 ye canlı canlı rcz jantı takıp bakan adam fatoş öğrendiğinde neler yapmaz ki :cilgin
ama kurs henüz başlamadı hele bir başlasın... :tehlikeli

mygold
30-10-2011, 16:23
taner hocam sanal bolumune beklerız :havali

individual
30-10-2011, 18:05
Taner abi,
galaxie'ler 4 bijon olsaydı 307 ye kesinlikle onları alırdım.
hatta şimdi jant alacak olsam yine galaxie alırdım , flanş mlanş bişeylerle hallederdik.

RCZ jantı bile galaxie'lerin yanında sönük kalmış.
:nazar

GLR
30-10-2011, 18:27
Haksızlık yapmayalım ben o jantlarıda beğeniyorum.Jant değilde aracın kendisi olsa o da olur.Ama hocamın arabası hem sportif hem ağırbaşlı o yüzden galaxie. :kral

TanerHoca
30-10-2011, 18:57
...Ama hocamın arabası hem sportif hem ağırbaşlı o yüzden galaxie. :kral

ne demişler "taş yerinde ağırdır" :iyi

GLR
30-10-2011, 21:10
Ahhhh keşke bir rcz im olsa. :ask Satar z4 alırdım. :kac

Ahmet Ç.
30-10-2011, 22:46
Yaa tanerhocam bir haftasonu tatiline gittim neler olmus neler!
az daha galaxileri sattın zannettim noluyo dedim yüreğim ağzıma geldi.
galaxie için yazılanlar beni bir kere daha aldı götürdü ne diyeyim hayali bile süper :)

Abdullah
30-10-2011, 23:32
galaxie için yazılanlar beni bir kere daha aldı götürdü ne diyeyim hayali bile süper :)

abi artık hayal etme yahuu şenlendir senin aslanıda kış geldi indirimde yaparlar şimdi al artık şu jantları :D

Ahmet Ç.
30-10-2011, 23:38

abi artık hayal etme yahuu şenlendir senin aslanıda kış geldi indirimde yaparlar şimdi al artık şu jantları :D

Abdullahcım bende artık senin hissetiklerini yasadıklarını yasamak istiyorum :)
(ucu cokmu acık oldu ne ????? :)

Abdullah
30-10-2011, 23:39

Abdullahcım bende artık senin hissetiklerini yasadıklarını yasamak istiyorum :)
(ucu cokmu acık oldu ne ????? :)

:gul5 ucu biraz açık olmuş abi şimdi neyse ben bir ara özelden mesaj atarım yoksa admin tepeme indirir sandalyeyi :D tak artık abicim sende :D

TanerHoca
31-10-2011, 09:04

ahmet hocam satmam merak etme.senin kara şimşeğe galaxieleri takıp yan yana "galaxie kardeşliği"
pozu vermeden olmaz.şunun şurasında mart ayına ne kaldı. :cilgin :gul5

İlkay
31-10-2011, 23:00

ahmet hocam satmam merak etme.senin kara şimşeğe galaxieleri takıp yan yana "galaxie kardeşliği"
pozu vermeden olmaz.şunun şurasında mart ayına ne kaldı. :cilgin :gul5

:cilgin :tehlikeli :dans :durbunlu :gul5

mahmut
03-11-2011, 20:04
abı bu resımlerı gorunce galax nın degerını daha ıyı anladım :gul5

TanerHoca
03-11-2011, 20:12
abı bu resımlerı gorunce galax nın degerını daha ıyı anladım :gul5

sadece sen mi? aşağıdaki mesajlara bir bak :havali :D

Yakışmış ama öndeki galaxiler daha iyi. :) ...

:iyi :iyi :iyi
aklın yolu bir arkadaşlar.

TanerHoca
12-11-2011, 13:00
bugün "gümüş ok" çok direndi çok çırpındı ama dişlerinin sökülmesine engel olamadı.
artık takma dişlerle geziyor ve karizma "sıfır" :fiuw

http://i1213.photobucket.com/albums/cc477/tkhoca/Photo-0696.jpg
http://i1213.photobucket.com/albums/cc477/tkhoca/Photo-0697.jpg
http://i1213.photobucket.com/albums/cc477/tkhoca/Photo-0698.jpg
http://i1213.photobucket.com/albums/cc477/tkhoca/Photo-0699.jpg
http://i1213.photobucket.com/albums/cc477/tkhoca/Photo-0700.jpg
http://i1213.photobucket.com/albums/cc477/tkhoca/Photo-0701.jpg
http://i1213.photobucket.com/albums/cc477/tkhoca/Photo-0702.jpg
http://i1213.photobucket.com/albums/cc477/tkhoca/Photo-0703.jpg
http://i1213.photobucket.com/albums/cc477/tkhoca/Photo-0704.jpg

mygold
12-11-2011, 13:16
hepimiz hayırlı bir kış gecıririz inş...bende arefe gunu kışlıga gectım hocam..jant aynı lastık degıstı. bu arada gumuşok cok uzgun bakıyor galaksiye hocam.

cmr_cihangir
12-11-2011, 13:19
Sevdiklerimizin güvenliği her şeyin önünde gelir; kışın karşılaşacağımız zor yol koşullarında soğuk soğuk terler dökmek istemiyorsak bu fedakarlıkları yapmamız gerekiyor. Taner ağabey, hayırlı olsun. Allah kaza beladan uzak etsin.

gokhancpt
12-11-2011, 14:02
Taner Hocam, konfor nasıl? :fiuw

ÇΔĞLΔΨΔ∏
12-11-2011, 14:56

taner hocam daha iyi bilir ama bana göre takma dişler daha rahattır konfor bakımından :)görüntü ve şekilde ise galaxie :havali

Ozan
12-11-2011, 17:00
Niye karizma sorun olsun.Arka difüzör piano black değilmiki? :havali

BahadırALTUN
12-11-2011, 17:20
Bu arac üzerinde hic jant olmasa bile her türlü karizmatik.

TanerHoca
12-11-2011, 17:37

araç tam anlamıyla "pambıh* gibim" oldu. :dans :D

*pamuk :havali

Esat
12-11-2011, 17:43
Taner abi hakketten gümüş ok lakabini tam anlamı ile 18 galaxie lere baglı sahibindene ilan koy 2 bin lira oynar:)

Yasin CCK
12-11-2011, 17:53
Gümüş Ok yazı dört gözle bekliyor :)

Biz bu yazlık kışlık muhabbetine çok yabancıyız, burda pek kış olmazda :fiuw

eyup_31
12-11-2011, 17:54
gözler galaxielere alıştı ya çok ufak görünüyor...at sinek olayı gibi :D :D :D

TanerHoca
12-11-2011, 18:01
Bu arac üzerinde hic jant olmasa bile her türlü karizmatik.

işte bu :alkis :iyi
gerçek bir 407 sever :arkadas

mahmut
12-11-2011, 18:10
at sınegıne katılmamak elde degıl :gul5

TanerHoca
12-11-2011, 18:18
Sevdiklerimizin güvenliği her şeyin önünde gelir; kışın karşılaşacağımız zor yol koşullarında soğuk soğuk terler dökmek istemiyorsak bu fedakarlıkları yapmamız gerekiyor. Taner ağabey, hayırlı olsun. Allah kaza beladan uzak etsin.

cihan kesinlikle haklısın.ayrıca iyi dileklerin için de teşekkür ederim :arkadas

TanerHoca
12-11-2011, 18:27
Gümüş Ok yazı dört gözle bekliyor :)

Biz bu yazlık kışlık muhabbetine çok yabancıyız, burda pek kış olmazda :fiuw

yasin merak etme kısmet olursa ben buradan senin için bir karlı ortam videosu yayınlarım :havali

Ömer Gedik
12-11-2011, 18:31
Garibim kurbanlık koç gibi bakmış Yazlık ayakkabılarına :(

TanerHoca
12-11-2011, 18:37
Garibim kurbanlık koç gibi bakmış Yazlık ayakkabılarına :(

güzel betimleme :iyi :)

Ahmet Ç.
12-11-2011, 18:47
407 galaxie lemi 407 olduki sevgili hocam :)
Biz ilk gördüğümüzde galaxie olmamasına ragmen arabalarımıza tutkuyla bağlandık.
mevzu 407 ise galaxie güzellik katan bir teferruattır.
gümüş ok bölede güzel hayırlı olsun :)

TanerHoca
12-11-2011, 18:59
"mevzu 407 ise galaxie güzellik katan bir teferruattır."

imza olarak bile kullanılabilir :arkadas

Abdullah
13-11-2011, 04:25
hocam hayırlı kazasız belasız bir kış geçirmeniz dileğiyle....

NOT: Lütfen gümüş oku bu halde buluşmalara getirmeyin :D

TanerHoca
13-11-2011, 08:01

abdullah iyi hoş demişsin de zaten buluşmalara kaç araç geliyor ki!?

TanerHoca
13-11-2011, 18:06
bugün gümüş okla turlama imkanım oldu.

16 " lik jantların ve yumuşak hamurlu kış lastiklerinin takılmasıyla birlikte konfor odaklı bir sürüş hakim araçta.
ancak gelgelelim 16"lık jantların özellikle arkada çamurluğun içine gömülmüş görüntüsü beni sinir ediyor. :kafa
yaza kadar ödünç flanş bulsam hiç fena olmayacak :fiuw

Esat
13-11-2011, 18:35
Abicim sen kullandıktan sonra gümüş ok her zaman kaplan olur ;)

TanerHoca
13-11-2011, 18:40
Abicim sen kullandıktan sonra gümüş ok her zaman kaplan olur ;)

yok be esat, kaplanlık ancak yazın:fiuw

gokhancpt
13-11-2011, 18:48
Hocam, bizim gemilerden 2 tane alır takarız, üzme tatlı canını :cilgin

TanerHoca
13-11-2011, 19:06
Hocam, bizim gemilerden 2 tane alır takarız, üzme tatlı canını :cilgin

son baktığımız gemideki torna tezgahlarında değil flanş jant bile yapılırdı valla :havali

individual
13-11-2011, 19:31

Abdullah'cım , al bakalım. :D
:bam3

Taner abi , Gökselden ben bir tane sökecektim , 2 tane de senin için sökerim.
:)

TanerHoca
13-11-2011, 19:37
...
Taner abi , Gökselden ben bir tane sökecektim , 2 tane de senin için sökerim.
:)

eyvallah ergin :havali uysaydı hemen derdim :cilgin

mygold
13-11-2011, 19:39
pekı abdullah buluşmalara 18lıklerlemı gelecek hıc sanmam . :)
taner hocam dış guzellıge degıl iç guzellıge bakmak lazım .. :havali :havali

TanerHoca
13-11-2011, 19:43

mücahit bunu bana değil gençlere söyle :havali :D
baksana 18" likler gitti diye buluşmalara bile istemiyor adam bizi :bam3

individual
13-11-2011, 19:55

Abicim sen gel buluşmalara
biz fotoğraf çektirirken kapatırız önünü merak etme

:kac

TanerHoca
13-11-2011, 19:58
bu arada benim lastiklerin (205/60/16 petlas snowmaster) geçen sene aldığım yerdeki
şu anki fiyatı lastik başına 175 lira.epey pahalanmış...

http://img836.imageshack.us/img836/4883/photo0104m.jpg
http://img693.imageshack.us/img693/4430/photo0118f.jpg
http://img831.imageshack.us/img831/924/photo0119v.jpg

mygold
13-11-2011, 19:59

gençler evlendikten sonra anlarlar taner hocam :gul9 :gul5

Yasin CCK
13-11-2011, 20:01
Hocam desen güzelmiş :havali

TanerHoca
14-11-2011, 09:35
geçen sene yaptığım yokuş tırmanmayı da içeren mini test.

Kış 2 mpeg | İzlesene.com Video (http://www.izlesene.com/video/kis-2-mpeg/5040005)

Esat
14-11-2011, 09:41
Taner abi bende omerin 15 demirleri alip kis lastigimi alsam onlara:)

TanerHoca
14-11-2011, 09:58

fena olmaz. kartepeye sucuk-ekmek yemeye gideriz :havali

Esat
14-11-2011, 10:23
Oda hic fena olmaz bizim kayak tavan aparatida var :yahoo

Ömer Gedik
14-11-2011, 10:43
Güzel Video olmuş Hocam, Ben karda araç kullanmayı çok sevenlerdim çok eğlenceli oluyor. Zemindeki karın ezilme sesi bile mutluluk verici :D

Abdullah
14-11-2011, 10:43

Bu videoyu gördükten sonra abi bende benim saçlarda hazır kış lastiği takılı onlara mı geçsem diye düşündüm :D

TanerHoca
14-11-2011, 10:49
Güzel Video olmuş Hocam, Ben karda araç kullanmayı çok sevenlerdim çok eğlenceli oluyor. Zemindeki karın ezilme sesi bile mutluluk verici :D

özelliklle de yürürken :havali

cmr_cihangir
14-11-2011, 11:59
Öyle tahmin ediyorum buralar Yedpa'nın arka yolları :)

TanerHoca
14-11-2011, 12:34
Öyle tahmin ediyorum buralar Yedpa'nın arka yolları :)

öyle de sayılır. :iyi

cmr_cihangir
14-11-2011, 13:21
Biraz daha ilerleseniz Türkİş bloklarına varırsınız ki orada kardan iz bulamazsınız. Testi gerçekleştirdiğiniz bölgede iklim değişiveriyor. :D

TanerHoca
14-11-2011, 15:29
Biraz daha ilerleseniz Türkİş bloklarına varırsınız ki orada kardan iz bulamazsınız. Testi gerçekleştirdiğiniz bölgede iklim değişiveriyor. :D

cihan zaten o gün bu kar sadece o bölgede vardı ve ben bu çekimi yaptıktan sonra
1 saat içinde de tamamen erimişti. sabahleyin yağmıştı ve istanbula yağan son kardı. :)

Abdullah
14-11-2011, 15:55
Hocam buda sizin için kodu kopyalayın :D

http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/GUMUSOK4-1.png (http://www.forumpeugeot.com/index.php?topic=75.0)

TanerHoca
14-11-2011, 15:56
abdullah "s" ye nokta koyar ve o çizgiyi de "ok" a benzetirsen olur tabii :havali

Abdullah
14-11-2011, 15:58
abdullah "s" ye nokta koyar ve o çizgiyi de "ok" a benzetirsen olur tabii :havali

hocam türkçe karakter olduğu için ş olmuyor maalesef ok olayına da < > bunları koyacaktım başlarına ama bunlarıda tanımıyor en yakın onlar oldu ben birkaç deneme daha yapıp buraya yüklerim hocam beğendiğinizi yaparsınız :D

TanerHoca
14-11-2011, 15:59
hocam türkçe karakter olduğu için ş olmuyor maalesef ok olayına da < > bunları koyacaktım başlarına ama bunlarıda tanımıyor en yakın onlar oldu ben birkaç deneme daha yapıp buraya yüklerim hocam beğendiğinizi yaparsınız :D

tamam, özelden yolla bir bakalım.olmadı sadece yazı koyarız :)

TanerHoca
15-11-2011, 19:04
abdullah gelen yazılara baktım. ellerine sağlık ama imzam bir süre böyle kalsın :havali

TanerHoca
19-11-2011, 18:29
aracımı 45.000 bakımına götürdüğümde -ki araç 43.000 kmdeydi- yetkili serviste carbon clean yaptırdım.
aracı bir miktar kullandım ve bununla ilgili bir paylaşımda bulunayım istedim.

nasıl yapılıyor?
aracın motor kısmında bulunan yakıt giriş ve çıkış hortumları sökülerek buraya carbon clean cihazının hortumları bağlanıyor.
araç bu şekilde yarım saat çalıştırılıyor.bu esnada cihazın haznesindeki sıvı motora gidip tekrar cihaza gelerek
devir daim oluyor.güya böylece gerekli temizlik yapılmış oluyor ve bu sırada çözülen kurum, kir vb. de egzosdan
dışarı atılıyor.

izlenim ve düşüncem
carbon cleandan sonra aracı 1000 km ye yakın kullandım. doğruyu söylemek
gerekirse öncesi ve sonrası arasında pek bir fark yok gibi.en azından bu şekilde yapılan bir
temizliğin ne kadar etkili olduğu ve ne derece işe yaradığı tartışılır.

Ahmet Ç.
19-11-2011, 18:30
aracıma bakım 45.000 bakımı esnasında araç 43.000km deyken yetkili serviste carbon clean yaptırdım.
aracı bir miktar kullandım.

nasıl yapılıyor?
aracın motor kısmında bulunan yakıt giriş ve çıkış hortumları sökülerek buraya carbon clean cihazının hortumları bağlanıyor.
araç bu şekilde yarım saat çalıştırılıyor.bu esnada cihazın haznesindeki sıvı motora gidip tekrar cihaza gelerek
devir daim oluyor.güya böylece gerekli temizlik yapılmış oluyor ve bu sırada çözülen kurum, kir vb. de egzosdan
dışarı atılıyor.

izlenim ve düşüncem
carbon cleandan sonra aracı 1000 km ye yakın kullandım. doğruyu söylemek
gerekirse öncesi ve sonrası arasında pek bir fark yok gibi.en azından bu şekilde yapılan bir
temizliğin ne kadar etkili olduğu ve ne derece işe yaradığı tartışılır.

Motor sesi ve titreşimi?

Yasin CCK
19-11-2011, 18:32
Siz hissetmesenizde Gümüş Ok hissetmiştir hocam değişimi ;)

TanerHoca
19-11-2011, 18:35
Siz hissetmesenizde Gümüş Ok hissetmiştir hocam değişimi ;)

hissetmez olur mu hiç.özellikle de enjektörlede bayağı bir hissedildi :fiuw
öyleki temizlik sonrası enjektörlerin püskürtme delikleri o kadar açıldı ki 9 litre ortalama tutturdu. :cilgin :gul9

Yasin CCK
19-11-2011, 18:39
İştahı açılmış :gul5

TanerHoca
19-11-2011, 18:50
Motor sesi ve titreşimi?

pek bir fark yok derken onlar da dahil.

mahmut
19-11-2011, 22:35
taner abı arabanın yaylarını dusurmek ıstıyorum.yay konusunda onerecegın bır sey varmı ???

TanerHoca
19-11-2011, 22:38
taner abı arabanın yaylarını dusurmek ıstıyorum.yay konusunda onerecegın bır sey varmı ???

valla mahmut yay değil ama hazır sıcak konuyken erenerin konusundaki
yay ile ilgili deneyimini okumanı öneririm :iyi :)

http://www.forumpeugeot.com/index.php?topic=2135.msg63873;topicseen#msg63873

mahmut
19-11-2011, 22:44
mesajı aldım :buldum

Ömer Gedik
19-11-2011, 23:19
Carbon Clean ile ilgili bir düzeltme; Bu işlem enjektörleri değil motor içi kurumu temizlemek için yapılır.

Carbon Clean yüksek km'li araçlarda hiçbir fayda sağlamaz çünkü zaten kurum katran tabakası oluşturacak şekilde fazladır ve bu temizlik işlemi o kadarını sökemez. Ancak düşük km li araçlarda faydası olabilir ki ben buna da pek inanmıyorum. :)

TanerHoca
19-11-2011, 23:23
ömer mesajı bir daha okursan işin enjektörlerle ilgili o kısmı latife idi :iyi

Ömer Gedik
19-11-2011, 23:24

Yok Hocam ben Size değil genel kanıya karşı bir yazı yazmıştım Ama doğru ifade edemedim.

TanerHoca
19-11-2011, 23:27

Yok Hocam ben Size değil genel kanıya karşı bir yazı yazmıştım Ama doğru ifade edemedim.

:iyi :)

Abdullah
20-11-2011, 00:36
ben söylemiştim birşeye yaramıyor diye :D sakalımız yok kiii :gul5

TanerHoca
20-11-2011, 14:12

tamamen işe yaramadığını söyleyemeyiz.
en azından uygulamayı yapan yerlere küçük de olsa ekonomik katkısı olduğu bir gerçek :fiuw :D

slaey
20-11-2011, 15:49
vay maşşalllahhh nazar değmesin :nazar

Abdullah
20-11-2011, 15:54

tamamen işe yaramadığını söyleyemeyiz.
en azından uygulamayı yapan yerlere küçük de olsa ekonomik katkısı olduğu bir gerçek :fiuw :D

:gul5

TanerHoca
20-11-2011, 17:26
vay maşşalllahhh nazar değmesin :nazar

sağolasın :iyi

mygold
20-11-2011, 21:20
taner hocam ihtiyac olmasa yaptırmazdı bence.. bir bildigı vardır... :arkadas

TanerHoca
20-11-2011, 21:46
taner hocam ihtiyac olmasa yaptırmazdı bence.. bir bildigı vardır... :arkadas

mücahit türkiyede satılan mazotun kalitesi! beni carbon clean yaptırmaya yöneltti açıkçası.

mygold
20-11-2011, 21:55
anladım hocam ;)

TanerHoca
21-11-2011, 10:48
anladım hocam ;)

konuya 1000. mesaj mücahitten gelmiş :alkis :arkadas

Yasin CCK
21-11-2011, 10:58
anladım hocam ;)

Gümüş Ok sizle birlikte olduğu sürece daha çok 1000 mesaj görür hocam ;)

Nice binlere...

Abdullah
21-11-2011, 10:58
anladım hocam ;)

Nice binlere...

Kazasız belasız inşallah.

TanerHoca
21-11-2011, 11:01
iyi dilekleriniz için teşekkür ediyor AMİN diyorum.

Nice binlere...

Kazasız belasız inşallah.

Esat
21-11-2011, 11:05
bi 18 fenomeni bi galaxy sever olarak bide hiç kimse yokken 407 bayragını göklere çıkarmış bi adam olarak bence 1000 mesa jaz alkışlar Taner abiye ve gümüş ok a :alkis2 :alkis2 :alkis2 :alkis2 :alkis2 :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis

TanerHoca
21-11-2011, 11:09
bi 18 fenomeni bi galaxy sever olarak bide hiç kimse yokken 407 bayragını göklere çıkarmış bi adam olarak bence 1000 mesa jaz alkışlar Taner abiye ve gümüş ok a :alkis2 :alkis2 :alkis2 :alkis2 :alkis2 :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis

sağol gönlü zengin kardeşim :arkadas

Ahmet Ç.
21-11-2011, 13:49

Esat seni kutluyorum cok güzel özetlemişsin.
Taner Abiye yakısmazda kime yakısır :)
Yaaaa lanet olsun bi yüz yüze tanısamadık su 10 numara adamlarla lanet olsun böle kadere ...

TanerHoca
21-11-2011, 15:15
ahmet hocam kaderin bir suçu yok, top bizde ;) Allah nasip ederse o da olur bir gün inşallah. :)
geç olsun, güzel olsun :iyi

mygold
22-11-2011, 18:31
anladım hocam ;)

1000.mesajın benden olmasına ayrıca sevındım taner hocam..özel bır hatıra olarak bende kalacak.. :arkadas

TanerHoca
25-12-2011, 13:39
dün istanbulda soğuk ve yağmurlu bir hava vardı.
ara ara yağmurla beraber kar atıştırıyordu.
bu sabah ise düne inat güneş muhteşem bir şekilde parlıyordu.adeta ne oturuyorsun kalk dolaş diyordu bana. :)
ben de fazla dayanamayıp dün atıştıran karlardan bir kaç kristal denk getirebilirmiyim acaba diye
bir keşfe çıktım. :D
ne mi oldu?tabiki aranan KAR bulundu.nerede mi:yakacık'ta :havali

not: elbette ılgaz dağındaki kadar değil ama istanbul için ben daha iyisini bulana kadar en iyisi bu :fiuw :iyi

http://i1213.photobucket.com/albums/cc477/tkhoca/IMG_5298.jpg

http://i1213.photobucket.com/albums/cc477/tkhoca/IMG_5303.jpg

tanerhoca gözünü gökyüzüne dikmiş kar bulutu beklerken :D
http://i1213.photobucket.com/albums/cc477/tkhoca/IMG_5305.jpg

http://i1213.photobucket.com/albums/cc477/tkhoca/IMG_5307.jpg

http://i1213.photobucket.com/albums/cc477/tkhoca/IMG_5309.jpg

http://i1213.photobucket.com/albums/cc477/tkhoca/IMG_5312.jpg

http://i1213.photobucket.com/albums/cc477/tkhoca/IMG_5313.jpg