PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : irmscher ön spoiler kaç kişi alır?

Cem B
28-03-2013, 00:10
Arkadaşlar merhaba herkese,

Almanya da bazı tanıdıklarım aracılığı ile bu üründen bir çift Türkiye ye getirmek istiyorum.Kalıp çıkarıp almak isteyene satmak istiyorum aynı zamanda. Şimdiden bir piyasa araştırması yapmak istedim kaç kişi almak ister ona göre işe girişicem..

Öncelikle istanbulda iyi bir kalıp ustası bularak ürünün kalıbını çıkaracağım.

Almanya satış fiyatı 250 euro

Kalıptan sonra kalıp parasını bilmiyorum normal olarak ama ortalama fiyat aralığı 150 TL - 250 TL arası olabilir.

ürün bu
http://img25.imageshack.us/img25/9327/image1bdr.jpg

onur
28-03-2013, 08:25
aslında bu değilde gti ın karlık gibi bişeyi varya hatta yan taraflar içinde var siyah. onlardan getirebilsen çok iyi olur bu aracı çok düşürücek ve sürtme yapıcak

mimit
28-03-2013, 10:59
200 tl yi aşmadığı sürece bende alabilirim.Kalıp alacak yerle konuşursanız size ücretsiz bir kaçtane yapıp verirler,sonrasında zaten satıştan onlar fazlasıyla kazanır.

@ onur senin dediğin ürünün benzer versiyonu ebay de var üstelik esnek.birebir aynısı değil ama iş yapar genede.

POLISTNBLS
28-03-2013, 12:02
Aslında spoileri de orjinal üründen kopyalayıp piyasada 100-150 arasında boyalı şekilde satıyor firmalar.
O yüzden toplu siparişle anlaşılacak bir firma spoiler fiyatı gibi boyalı şekilde yaptırabiliriz 100-150 ye ve bu şartlarda da forumdaki birçok 308 ci arkadaşlar alır diye düşünüyorum. Bende şimdiden talibim çünkü uzun zamandır takip ettiğim bir aksesuar...

Eren
28-03-2013, 15:02
............

Eren
28-03-2013, 15:43
Bende ürünün araçlarımıza çok yakışacağı kanısındayım, fiyat aralığı da muhtemelen 100-150tl olur bence. Biraz dikkatlı kullanım sonunda majör bir sorun yaratacağını kesinlikle düşünmüyorum. Bir çok arkadaşımızın ekleyeceğimiz fotoğraflar akabinde talep edeceğini düşünüyorum. Zira modifiye anlamında çok fazla seçeneğimiz yok bilindiği üzere. Ve bence irmscher gayet iyi iş çıkarmıştır bu spoiler ile.

Bir fotoğraf da benden gelsin,

http://img259.imageshack.us/img259/6888/img0222rg.jpg

Türkiye'nin en farklı ve güzel 308lerine neden sahip olmayalım?

Velhasıl bende varım dostlar :)

POLISTNBLS
28-03-2013, 17:52
Bu işe ciddi anlamda konsantre olup bir an önce uygulamaya geçirmek lazım.
Bence bir liste hazırlayalım kesin alacak arkadaşlar olarak...

Furkann
28-03-2013, 18:06
Bence cogu 308 kullanıcısı tercih eder boyle bişeyi cunku fazla seçenek yok gercekten . Bugun bir tanidigimla görüştüm cem bey müsaade ederse kalıp alabileceğini ve uretebilecegini söyledi . Eğer boyle bisey mümkün olursa kar amacı gutmeden forumdaki arkadaslara temin edebilirim . Fiyat uygun oldugu ölçüde bende varım ..

Cem B
28-03-2013, 18:32
Bence cogu 308 kullanıcısı tercih eder boyle bişeyi cunku fazla seçenek yok gercekten . Bugun bir tanidigimla görüştüm cem bey müsaade ederse kalıp alabileceğini ve uretebilecegini söyledi . Eğer boyle bisey mümkün olursa kar amacı gutmeden forumdaki arkadaslara temin edebilirim . Fiyat uygun oldugu ölçüde bende varım ..

Furkan arkadaşın nerede? hangi il / ilçe? eger fiyat olarak uygun bir iş çıkarırsa tabiki konuşabiliriz ve yapılabilir.

Bu konuda forum olarak çok sıkıntı çektiğimiz için topluluk olarak açıkçası dürtmeden hiçkimse katılmıyor bazı şeylere.Bu yüzden kapora bile almayı düşünebiliriz yani en azından örnek olarak böyle bişey yapma düşüncem var tabiki farklı alternatiflerde olabilir.

Çünkü ben bu ürünü 250 Euro ödeyerek getireceğim.Bazı şeyleri de göze almamız gerekecek.Gelen talebe göre alımı yapacağız.

Site yöneticilerimizin uygulayacağı bazı kurallar ile liste oluşturarak işlemi yapabiliriz.

Furkann
28-03-2013, 20:09
Furkan arkadaşın nerede? hangi il / ilçe? eger fiyat olarak uygun bir iş çıkarırsa tabiki konuşabiliriz ve yapılabilir.

Bu konuda forum olarak çok sıkıntı çektiğimiz için topluluk olarak açıkçası dürtmeden hiçkimse katılmıyor bazı şeylere.Bu yüzden kapora bile almayı düşünebiliriz yani en azından örnek olarak böyle bişey yapma düşüncem var tabiki farklı alternatiflerde olabilir.

Çünkü ben bu ürünü 250 Euro ödeyerek getireceğim.Bazı şeyleri de göze almamız gerekecek.Gelen talebe göre alımı yapacağız.

Site yöneticilerimizin uygulayacağı bazı kurallar ile liste oluşturarak işlemi yapabiliriz.

Ankaradayız biz fiyat olarak ürünü göstermedim fakat konuşacağım . Uygun yapacağı kanaatindeyim. Fakat bazı şeyleri göze almamız gerekiyor sizin de söylediğiniz gibi , bu nedenle kesin bir liste oluşturmamız şart. Siz İstanbuldasınız sanırım , birde ordan fiyat alır kararlastırırız.

Cem B
28-03-2013, 20:24
Tamamdır. Önce ben ürüni bi getireyim Türkiye ye ondan sonra uzun uzun konuşuruz:) Piyangodan para çıksa ne alırım hayali gibi oluyormuş bu şekilde anlaşıldı. Talep te fazla olmayacağı kanaatindeyim :) bir kaç kişi gibiyiz. Ben getirip sizin içinde kalıp çıkarıcam.

Şimdilik benim söyleyeceklerim bunlar.

Furkann
28-03-2013, 20:36
Konu daha bugun açıldığı için fazla kişinin gördüğünü zannetmiyorum. O yüzden katılım düşük gibi gelebilir.

POLISTNBLS
28-03-2013, 22:19
Tamamdır. Önce ben ürüni bi getireyim Türkiye ye ondan sonra uzun uzun konuşuruz:) Piyangodan para çıksa ne alırım hayali gibi oluyormuş bu şekilde anlaşıldı. Talep te fazla olmayacağı kanaatindeyim :) bir kaç kişi gibiyiz. Ben getirip sizin içinde kalıp çıkarıcam.

Şimdilik benim söyleyeceklerim bunlar.

Arkadaşlar, o zaman hem konunun güncel kalması hem de işin bir ucundan başlamak adına bence şuanda güncel bir liste yapmaya başlayalım. Belirli bir sayıya ulaştığımızda site yönetiminin tavsiyesi ve kurallar dahilinde geçerli listeye dönüştürelim.
Şuan da yukarıdaki yorumlara göre alacak arkadaşlarımız;

1- Cem B
2- Polistnbls
3- Furkann
4- Eren
5- Mimit

Eren
28-03-2013, 22:37
Bende bu konunun sürekli takipçisi olacağım, talebin bizim uygulamayı yapıp fotoğraf eklememiz akabinde artacağı kanaatindeyim.

sessizgece
29-03-2013, 08:43
tam karar vermedim ama beni de sayabilirsiniz.:kahve Hatta yan maşpiyerlerden de istiyorum:nargile

Furkann
31-03-2013, 23:17
Cem bey ne yaptınız ? Sonuc nedir ?