PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 1.4 hdi komple motor parçaları

huseyinturk
22-03-2013, 16:17
racıma motor şişrme yaptığı için sıfır motor aldım. Üst kapağı, pistonu segmanı herşeyi blok çatlattığımızda yeni almıştık ama ustaya denk geldiğimiz için hepsini boşuna almış olduk bloktan şişiriyormuş araba 1,5 yıldır son zamanlarda artınca komple motor alırım kafam rahat binerim dedim. Sağlam parçaları satıyorum.

Parçaların durumu çok iyi, detaylı bilgiyi ustamdan alıcaksınız yinede söylenilenin aksi bir şey çıkarsa iade kabul ediyorum. Konumuz belli adımız belli.

piston, piston kolları 350 TL

krank 450 TL

alt kep 250 TL

silindir kapağı 300 TL

eksantirik, eksantirik kepi 200 TL

fren vakumu 80 TL

egzos manifoltu 70 TL

volant var birde sıfır aldığımız motorun üstünden çıktı ama bizim baskıya uymadı neyin volantı olduğunu bilen varsa söylerse sevinirim.

emme manifoltu 200 TL ( 2006 sonrası, aldığım motorun üstündekini satıyorum, biz kendi manifoltumuzu kullandık fark olmadığından )

daha detaylı resim isteyen varsa yollarız.

0530 494 04 22

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 768x1024.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 768x1024.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768.