PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 308 arka havalandirma kapaklari

Grkn
12-03-2013, 09:19
Arkadaşlar aracımdaki arka havalandırmalardan biri kırılmış. Yuvarlak şekilde içinden çıkıyor bunu nerden temin edebilirim?

reisG
12-03-2013, 09:49
Çıkmacılardan ikinci el olarak bulabilmen mümkün. premium premium pack benzeri üst donanım paketlerinde std. olan arka havalandırma mazgallarını bu tip kazalı araçlardanıkma olarak bulabilirsin. maslak efe otoyu ararsan kendi çıkmacılarına yönlendirebilirler. servise gidip sipariş te verebilirsin. ancak o parça nasıl geliyor sorman lazım. (tek mi çift mi yoksa full set mi?)

Grkn
12-03-2013, 10:01
hocam ben mersindeyim maslak biraz ters gelir :)
sadece sol kapak çıkıyo sağdaki sağlam.

reisG
12-03-2013, 10:24
ödemeli kargo ile istersin, problem olmaz. ayrıca Ankara'daki çıkmacılarda da bulursun.Yine aynı şekilde istersin.

Grkn
12-03-2013, 10:28
tmm bi araştırma yapayım teşekkürler

Ömer Gedik
17-03-2013, 15:29
Orjinali oldukça pahalı , haliyle çıkmacılara sormak lazım.

Parça Kodu: 7589.SZ
Rengi Ham İpek
Parça Fiyatı: 306,95 TL

Grkn
18-03-2013, 10:14
:korku3 neyse Ömer hocam teşekkürler. Kırık kırık idare edecez artık :D

ANKA
30-03-2013, 23:08
Plastik kaynakla falan adam olmaz mı ya da içten japonla falan mini yama yapın kullanın bence. 306 TL nasıl bir fiyatmış şaşırdım.

tkartin
24-11-2014, 14:40
Selam
Bir sorum olacak, arkadaki bu ızgaralardan sadece soguk hava mı alabiliyoruz. Geçen gün farkettim. Ne yaptıysam, sıcak hava uflemiyor bu ızgaralar. Burdan sıcak hava üfletmenin bir püf noktası var mıdır ?

http://www.resimekle.com/image/VA

suloman
24-11-2014, 16:43
Benim bildiğim içeriye, ön klima panelinden kaç derece ayarladıysanız, arka ızgaralardan da aynı derecede hava üflemesi gerekir. Bazı lüks araçlarda arkada ayrıca klima paneli (dört bölgeli, üç bölgeli gibi.) olduğu için böyle bir durum söz konusu olabilir, ancak bizim araçlarda böyle bir durum yok.

tkartin
24-11-2014, 16:50
Daha dogrusu ornegin bu havalarda motor sicakken Isiyi 20 derecenin altina cektigimde on ve arka izgaradan soguk hava almaya basliyorum. Isiyi 20 derecenin uzerine cikardigimda onden sicak hava uflerken arka izgaradan hic bir sekilde ufleme olmuyor. Bunu AC yi acipta denedim. Sadece ataklara cekipte denedim. Ama hic bir sekilde arka izgaralarda sicak hava uflemesi yaptiramiyorum.

matara
24-11-2014, 17:01
Selam
Bir sorum olacak, arkadaki bu ızgaralardan sadece soguk hava mı alabiliyoruz. Geçen gün farkettim. Ne yaptıysam, sıcak hava uflemiyor bu ızgaralar. Burdan sıcak hava üfletmenin bir püf noktası var mıdır ?

http://www.resimekle.com/image/VA

Genelde soğuk hava daha etkin geliyor. Sıcak hava ancak HI konumunda ve uzun süreli çalışınca sadece orta konsoldaki havalandırmalara ayarlandığında geliyor

tkartin
25-11-2014, 07:38
Aksam test yaptim. Orta konsola manuel basip debiyi yuksek tuttugumda arka izgaralardan sicak hava almaya basladim. Yalniz bana cok sacma geldi. On izgaralardan ne aliyorsak en fazla 1 metrelik bir uzatma borusundanda ayni gucte sicak hava almamiz lazim. Tesekkurler.