PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : F1-Bahreyn Grand Prix'i

Enes Gedik
14-03-2010, 13:19
Yeni sezon bugünkü yarışla başlıyor. Sıralamalarda şu sonuçlar alındı:
1. Vettel Red Bull-Renault
2. Massa Ferrari
3. Alonso Ferrari
4. Hamilton McLaren-Mercedes
5. Rosberg Mercedes
6. Webber Red Bull-Renault
7. Schumacher Mercedes
8. Button McLaren-Mercedes
9. Kubica Renault
10. Sutil Force India-Mercedes
11. Barrichello Williams-Cosworth
12. Liuzzi Force India-Mercedes
13. Hulkenberg Williams-Cosworth
14. de la Rosa Sauber-Ferrari
15. Buemi Toro Rosso-Ferrari
16. Kobayashi Sauber-Ferrari
17. Petrov Renault
18. Alguersuari Toro Rosso-Ferrari
19. Glock Virgin-Cosworth
20. Trulli Lotus-Cosworth
21. Kovalainen Lotus-Cosworth
22. di Grassi Virgin-Cosworth
23. Senna HRT-Cosworth
24. Chandhok HRT-Cosworth

Tabii ki sezonun ilk yarışında en merak edilen Schumacher'in Mercedesle göstericeği performans olucak. Ayrıca Ferrari motorunu değiştirmiş bir süpriz yapabilirler.

Enes Gedik
14-03-2010, 16:52
Ferrari yeni motoruyla yarışa damgasını vurdu. 1. Alonso 2.Massa 3.Hamilton oldu.

γuяdaeя
15-03-2010, 06:27
Her şey çok havada henüz Enes... Yorumculardan birinin dediği gibi bu yarış bir nevi antrenman niteliğinde oldu. Cosworth'ün katılması güzel, BMW'nin çekilmesi kötü oldu. Umarım heyecanlı bir sezon olur :)

reisG
15-03-2010, 09:20
Ferrari duble yapmış Birinci de Alonso olmuş. Ben rally'i sevdiğimden F1 sadece öylesine takip ediyorum. İstanbul parktaki bir yarışa gitmiştim. Start düzlüğünden geçerlerken oluşan gürültü Atatürk havaalanındaki gürültüden fazla idi. O gün biraz daha soğudum. Ama teknolojik olarak süper araçlar ve piste göre taktik değiştirilmesi lastik seçimleri vb. herşey çok profesyonel. Ama ben gene de grup Blerin zevkini vermese de WRC diyorum. hele etap takip etmek için elinizde parkur notu koşturmak harika oluyor.

Ömer Gedik
20-03-2010, 21:17
Bende WRC den yanayım. F1 i de takip etmeye çalışıyorum. Fabrika takımları çekilince WRC öksüz kaldı. Bu arada Nisan da Rally of Turkey yapılacak. Gitmeyi düşünüyorum. Aslında Forumpeugeot ekibi olarak da gidebiliriz.