PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İzmir Yetkili Servis

BluEegE
14-03-2010, 00:17
Aracımı yeni aldım 2005 model.
Yeni olduğu için komple bir bakım yaptırayım diye düşündüm ama inanın yetkili servise korka korka gittim.
Çok pahalı olacağını düşünerek, ama yanılmışım. Yerli sayabileceğimiz eski aracımın servisinden çokta pahalı değilmiş inanın. Eğer isim vermek reklama girmeyecekse isimde veririm, çünkü İzmir'de sanırım 3-4 yetkili servis var.

TanerHoca
14-03-2010, 00:26
servislerle ilgili olumlu veya olumsuz deneyimlerin paylaşımı peugeot kullanıcılarının faydasına olacaktır.
hele de bazı servislerin insanı çileden çıkaran tavırları düşünüldüğünde...
o yüzden işini iyi yapan da işini savsaklayan da bilinmeli bence.
geçenlerde abdullah servislerin zihniyetiyle ilgili çok güzel sınıflandırma yapan bir mesaj atmıştı.
içeri giren cam suyu kokusunun ele alındığı konudaydı.

BluEegE
14-03-2010, 23:10
Yoo gerçekten servisten çok memnun kaldım,
ilgi, alaka, bakım çok memnuniyet verici ve fiyatlarda dedim ya ürkütücü değil.
Sanırım bundan sonra tüm bakımlarımı aksatmadan serviste yaptırırım.

ysf76
14-03-2010, 23:49
blueege hangi servisten bahsediyorsun acaba.ben manisadayım,servise izmire geliyorum.memnun kaldıysan bizde gideriz oraya.

BluEegE
15-03-2010, 21:22
blueege hangi servisten bahsediyorsun acaba.ben manisadayım,servise izmire geliyorum.memnun kaldıysan bizde gideriz oraya.

Halil Öztürk Otomotiv, Atatürk stadına çok yakın. Satada yakın Shell benzin istasyonu var onun sokağında.
Ama memnuniyet görecelidir, umarım sizde memnun kalırsınız, yok memnun olmaz yada olumsuzluklarla karşılaşırsanız eğer, müsebbibi ben olmam umarım.

ysf76
15-03-2010, 21:28
Halil Öztürk Otomotiv, Atatürk stadına çok yakın. Satada yakın Shell benzin istasyonu var onun sokağında.
Ama memnuniyet görecelidir, umarım sizde memnun kalırsınız, yok memnun olmaz yada olumsuzluklarla karşılaşırsanız eğer, müsebbibi ben olmam umarım.
kardeş en son bende ordaydım.evet benimde hoşuma gitti.murat bey var orda özellikle onunla görüş oraya gidince.

BluEegE
15-03-2010, 21:39
kardeş en son bende ordaydım.evet benimde hoşuma gitti.murat bey var orda özellikle onunla görüş oraya gidince.

Kardeş yerine arkadaşımı tercih ederim,
Mustafa Bey ile görüştüm, zaten kişilerden ziyade genel yaklaşım çok iyi servisin.
O nedenle memnun kaldım, olay kişilerde değil genel mantalite iyi.

BluEegE
24-04-2010, 15:47
Arkadaşlar en son Gaziemir'de bulunan Arkas otomotive gittim,
Servis anlayışı mükemmel derecede iyi
Müşteri temsilcisi İlker Bey'e ise söyleyecek tek bir olumsuz kelime bulamıyorum. İlgili, alakalı, işini bilen bir insan. Servis olarak kesinlikle tavsiye edebilirim. Fiyat konusundada inanın çok abartılı değilller, neredeyse piyasa ile aynı.

hakan
01-01-2011, 23:35
Ben halil öztürk servisi tercih ediyorum mustafa bey e aracımdaki sorunu söyleyip arkasın arızayı çözemediğini dile getirmiştim.Aracımı içeri almadan servis müdürüne haber verdi kendisi aracımla sonuna kadar ilgilendi atölyeden bir arkadaş ile arcımı test sürüşüne çıktık ve aynı gün aracımı tekrar sapa sağlam teslim aldım.Benimle başta servis müdürleri Ahmet bey olamak üzere tüm arkadaşlar ilgilendiler.Gönül rahtlığıyla tavsiye ederim.artık sadece halil öztürk e gitmeyi düşünüyorum.