PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Peugeot 407 bronz gri

HakanAnt
25-01-2013, 23:25
Tüm forum dostlarına ve özellikle 407 kullanıcılarına merhaba.Aranıza Antalya dan yeni katıldım,ismim Hakan SÖNMEZ 43 yaşındayım,forumunuza eklerseniz memnun olurum 2006 Peugeot 407 executive bronz gri...saygılar selamlar

Yasin CCK
25-01-2013, 23:31
Eklerseniz ne demek. Eklediniz bile kendinizi :) Aramıza hoşgeldiniz. Örnek olacak derecede güzel girişiniz için teşekkür ederim.

Keyifli forumlar...

γuяdaeя
25-01-2013, 23:32
Hoşgeldiniz, keyifli forumlar dilerim ;)

HakanAnt
25-01-2013, 23:37
Sayın Yasin CCK bey,Sayın Yurdaer bey; Bu güzel karşılama için çok teşekkürler,formumuzda bilgilerinizi bilgilerimle harmanlayıp çok hoş vakitler yaşayacağımıza eminim...Antalya dan kucak dolusu sevgiler selamlar...

Aslına bakarsanız birkaç akşam önce de sizlere farklı bir nick ile merhaba dedim fakat sanırım kurallara aykırı hareket ettim,yönetici kardeşlerimizden bir tanesi tabiri caizse '' beni şutladı '':gül9: ben forum kurallarını bilmiyordum sevgili kardeşimiz de beni uyarma yolunu seçmedi,canı sağolsun,ben hatayı tamamı ile üzerime alıyorum...:-)

Can ÖNEL
25-01-2013, 23:47
Hakan Bey hoşgeldiniz. Keyifli forumlar ve sürüşler.

HakanAnt
25-01-2013, 23:50
Sayın Can ÖNEL hoşbuldum safalar gördüm,çok teşekkürler selamlar saygılar...

baturalpm
26-01-2013, 00:01
Hoşgeldiniz Hakan bey keyifli forumlar diliyorum aracınızlada kazasız cezasız sürüşler dilerim :)

HakanAnt
26-01-2013, 00:04
Sayın Baturalp bey hoşbuldum çok teşekkürler selamlar saygılar...

Abdullah
26-01-2013, 00:21
Aramıza hoşgeldiniz. Güzel girişiniz için teşekkür ederiz. Takdir edersiniz ki çok fazla değişik kişiler ile karşı karşıya kalıyoruz. Bazı tartışılmaz kurallar dahilinde üyelerimize en güzel şekilde paylaşım ortamı oluşturmaya çalışıyoruz dolayısıyla en ufak taviz ilerde bazı sorunlara gebe olabilir. Tekrar hoşgeldiniz ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

TanerHoca
26-01-2013, 00:25
hoşgeldiniz hakan bey. keyifli sürüşler, keyifli forumlar :iyi

HakanAnt
26-01-2013, 00:28
Sayın Abdullah bey,Sayın Taner hoca hoşbuldum çok teşekkürler selamlar saygılar...

emrexxcv
26-01-2013, 03:12
hoş geldiniz aramıza :arkadas

Yasin CCK
26-01-2013, 09:27
Sayın Yasin CCK bey,Sayın Yurdaer bey; Bu güzel karşılama için çok teşekkürler,formumuzda bilgilerinizi bilgilerimle harmanlayıp çok hoş vakitler yaşayacağımıza eminim...Antalya dan kucak dolusu sevgiler selamlar...

Aslına bakarsanız birkaç akşam önce de sizlere farklı bir nick ile merhaba dedim fakat sanırım kurallara aykırı hareket ettim,yönetici kardeşlerimizden bir tanesi tabiri caizse '' beni şutladı '':gül9: ben forum kurallarını bilmiyordum sevgili kardeşimiz de beni uyarma yolunu seçmedi,canı sağolsun,ben hatayı tamamı ile üzerime alıyorum...:-)

:D

Siz bir ortama girerken merhaba veya selamınaleyküm demeden direk muhabbete başlıyormusunuz :)

Gördüğünüz gibi her giriş şeklinin değişimi çok daha sıcak bir karşılamayı beraberinde getirdi. Öz eleştirinizi de için taktir ediyorum ;)

HakanAnt
26-01-2013, 11:56
Sayın Emrexxcv hoşbuldum çok teşekkürler...

:D

Siz bir ortama girerken merhaba veya selamınaleyküm demeden direk muhabbete başlıyormusunuz :)

Gördüğünüz gibi her giriş şeklinin değişimi çok daha sıcak bir karşılamayı beraberinde getirdi. Öz eleştirinizi de için taktir ediyorum ;)

Sevgili kardeşim; ben,selam vermeden kaba bir üslupla hiçbir cemiyete girmem girenleri de sevmem,o gün de selamımı vermiştim fakat dediğim gibi forum kurallarını bilmediğim için hata yaptım hepsi bu...neyse kapatalım bu konuyu geçmişi tenkit ile tartışan bir toplum asla ileriyi göremez,bizler ileriye bakalım...sevgiler selamlar herkese...

Tüm dostlara huzur ve keyif ile yaşayabilecekleri güzel bir hafta sonu temenni ediyorum...Ayrıca arkadaşlar profilime fotograf nasıl yükleniyor beni bu konularda bilgilendirirseniz çok mutlu olurum...Teşekkürler sevgiler saygılar

sessizgece
26-01-2013, 12:19
hoşgeldiniz.Keyifli formlar.

γuяdaeя
26-01-2013, 21:51
Tüm dostlara huzur ve keyif ile yaşayabilecekleri güzel bir hafta sonu temenni ediyorum...Ayrıca arkadaşlar profilime fotograf nasıl yükleniyor beni bu konularda bilgilendirirseniz çok mutlu olurum...Teşekkürler sevgiler saygılar

En üstte sağ tarafa doğru Üye Kontrol Paneli var. Oraya tıklayınca açılan sayfada sol sütunda avatar sekmesinden istediğini yapabilirsin ;)

Ekrem Sezer
26-01-2013, 22:25
Hakan Abim hoşgeldin. Aracının detaylı resimlerini bizimle paylaşırsan seviniriz ;)

Ömer Gedik
26-01-2013, 23:03
Aramıza hoşgeldiniz. Keyifli forumlar

HakanAnt
28-01-2013, 00:02
Hoşbuldum sevgili dostlar,Ekremcim hoşbuldum canım kardeşim.Bu sıcak karşılama için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.Antalya dan sevgiler selamlar...En kısa zamanda aracımın fotograflarını paylaşacağım siz sevgili dostlar ile...

orhun57
28-01-2013, 00:09
Hoş geldiniz, keyifli forumlar kazasız sürüşler dilerim.

HakanAnt
28-01-2013, 00:15
Çok teşekkürler Orhun bey saygılar...

eyup_31
28-01-2013, 12:13
Hakan bey hoşgeldiniz, uzun zamandır aktif 407 kullanıcısı gelmiyordu forumda aktif olursunuz umarım, aracın fotolarını da bekliyoruz

EmRaH.
28-01-2013, 12:19
Aramıza hoş geldiniz

HakanAnt
29-01-2013, 00:16
Merhabalar Eyup bey hoşbuldum;zaman buldukça siz güzel dostlarla burada olmaktan keyif ve mutluluk duyacağım... sizler gibi güzel dostlarla tanışma fırsatı yaratan bu güzel forumu bizlere kazandıran tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler...İnşallah yavaş yavaş öğreneceğim fotograf eklemeyi ve paylaşmayı,aslına bakarsanız profilime bir tane ekledim fakat şu an görünür değil,bana yardımcı olursanız ayrıca çok sevinirim...saygılar mutlu huzurlu geceler...

Çok teşekkürler Emrah bey hoşbuldum...

Yasin CCK
29-01-2013, 08:53
Cevapları bir mesaj içinde verelim. Mesajlarınız birleştirilmiştir.

Sorunuzun cevabına gelirsek; Profil fotosu ayrı, avatar ayrıdır.
Biri profiline baktığında görünür profil fotosu, mesela aracın arkadan çekilmiş bir fotoğrafını görebiliyorum ben http://www.forumpeugeot.com/images/smilies/g%C3%BCl1.gif

Sağ üstte üye kontrol panelinden avatar ekleyebilirsiniz.

HakanAnt
29-01-2013, 11:54
Sonunda hallettim,yardımlarınız için teşekkürler...

onur
29-01-2013, 17:21
aramıza hoş geldiniz merak ettiğiniz herhangi bir konuya sağ üst köşede bulunan arama motorundan ulaşabilirsiniz keyifli forumlar:)

HakanAnt
04-09-2013, 23:17
Uzun bir aradan sonra tüm özlenen güzel dostlara sevgiler selamlar...:yahoo