PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : RCZ lip

CKURT
25-01-2013, 11:42
herkeze tekrar selam arkadaşlar,kemo tedavim bitti aranıza tekrar geri döndüm:)

Geçende arabanın tamponn altını sürekli sürtmekten oraya buraya kaplama parçalandı ve kötü bi görüntü oluştu, kaplama yenilenicek ama orjinalde olan küçük lip gördüm tampon altına YETKİLİ SATICI 420 LİRA dedi ikisine yuh dedim ki ufak 2 parça yani bunlar....bana bu parçaları ortalama kaça yaptırabilirim bi fiyat tavsiyesinde bulunurmusunuz, hemde arabaya güzel ve yırtıcı sadeliğini bozmicak bi hava vericeğini düşünüyorumhttp://d1301.hizliresim.com/15/t/jblb3.png

Gajiin
25-01-2013, 11:47
öncelikle geçmiş olsun.
fiberden mi yaptırmak istiyorsunuz ?

CKURT
25-01-2013, 11:53
dayanıklı olsun istiyorum açıkcası fiber dayanıklıdır heralde

Gajiin
25-01-2013, 12:01
kesinlikle değildir, o bölgedeki lipin amacı zaten ufak alt sürtmelerde tamponu korumak, esnek bir plastik malzemeden olması gerek. fiber görüntü olarak tatminkar olsa da hızlı girilen bir kasiste kaçınılmaz olarak kırılacaktır.

CKURT
25-01-2013, 12:04
kesinlikle değildir, o bölgedeki lipin amacı zaten ufak alt sürtmelerde tamponu korumak, esnek bir plastik malzemeden olması gerek. fiber görüntü olarak tatminkar olsa da hızlı girilen bir kasiste kaçınılmaz olarak kırılacaktır.

anladım, birinde görmüştüm supra sına bi tampon yaptırmıştı fiber görüntüsü vardı ama tampon bükmene rağmen eski haline geri geliyordu....tabi bu 6 sene önce görmüştüm :) ortalama fiyat plastikte nedir fiberde nedir çünkü sarı kaplama sürekli sıkıntı yaratıyor

Ömer Gedik
26-01-2013, 12:02
Öncelikle geçmiş olsun. Kemoterapi çok zorlu bir tedavi yöntemi. Bitirmenize sevindim.

Camfiber yani fiberglass kırılmaya çok müsait bir malzeme. Hele ki bahsettiğiniz bölge için uygulandığında çabucak deforme olacaktır. Plastik uygulamasında da maliyet daha yüksek çıkacaktır.