PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 307777

kaptikacti
08-01-2013, 08:30
Herkese Merhaba
Tekirdağ Çerkezköyden Veysel, peugeot 307 xt 2002 model aracım var yeni aldım. 4-5 ay oldu. 120000 km aldım ama çok sorun çıktı. benden önceki sahipleri baya güzel kullanmışlar anlıyacağınız. burdan yazarım sorunları artık. resimlerinide telefonum servisten gelsin hemen yükleyeceğim.

Abdullah
08-01-2013, 08:36
Herkese Merhaba
Tekirdağ Çerkezköyden Veysel, peugeot 307 xt 2002 model aracım var yeni aldım. 4-5 ay oldu. 120000 km aldım ama çok sorun çıktı. benden önceki sahipleri baya güzel kullanmışlar anlıyacağınız. burdan yazarım sorunları artık. resimlerinide telefonum servisten gelsin hemen yükleyeceğim.

Veysel aramıza hoşgeldin. Aracında sorunlar çıkması üzücü umarım kısa zamanda halledebilirsin. Öncelikle forumumuzdan biraz bahsetmek isterim. Forumumuz 2009 Yılında kurulmuş olup bünyesinde barındırdığı üyelerin hepsi birbiriyle abi,kardeş,dost gibidirler. Dolayısıyla forumumuz hiçbir zaman sadece sorun çözmeye yönelik değildir. Eğer böyle bir amacın mevcut ise lütfen diğer peugeot forumlarına üye ol. Bu arada nick olarak kullandığın "kaptikacti" nın bir anlamı var mıdır?

EmRaH.
08-01-2013, 08:40
Aramıza hoş geldin ..

307 güzel arabadır . Ufak tefek sorunlar illaki olur .. Arca iyi bakmak gerekir