PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Peugeot 407 İle Aranızdayım

Araba
06-01-2013, 18:33
Herkese tekrar merhabalar ilk konuda biraz sertleşmiştik.Ben İstanbuldan aranıza Peugeot 407 ile katılıyorum 28 yaşındayım özel şirkette müdürüm şirket otomobil ve inşaat üzerine kurulu.Aracımda bir çok sorun yaşadım aslında satıcaktım ama vaz geçtim çünkü gerçekten yakışıklı bir araba yolda giderken kendine baktıran araba hiç unutmam ilk senemdi aracımı almıştım memlekete gidiyordum Düzceliyim bu arada :) bir tane köye gidiyorduk kahvenin önünden geçerken herkes dem çıkan ses şuydu '' oo bu araba ne arıyor burda'' '' arabaya bak arif abi'' nereden baksanız 30 kişi abartısız bakıyordu napcaksın yakışıklı 407 halleri :) ve çok rahat 180 buluyorum aracı ilk aldığım zaman açmak istemiştim Düzceden evime dönüyordum İstanbul'a 200' e kadar ayagım gazda gitmiştim düzlük bir yolda 200 den sonra yavasladım bilerek açıkcası araba deyince aklıma hız ve konfor geliyor yani araba alırken direk olarak motor gücünü ve konforu sorarım anlaşılcağı gibi hız yapmaya meraklıyımdır gerçi şuan tedbirli kullanıyorum makas bile atmam.Şimdiki merakımda 407 ye geniş ralli tekerleklerinden almak :)

Aracımın resimlerini çekme çıktım ancak akşam olduğu için resimler karanlıktı yarın çekicem inşallah.

Can ÖNEL
06-01-2013, 18:46
Tekrar hoş geldiniz. Sertlik demeyelim. Başka forumlarda peugeot'u öyle kötü tanıtanlar var ki dediklerini duysanız hayattapeugeot galerisinin önünden geçmezsiniz. Hiç bir tanıtım vermeden araçlar hakında kötü yorum yapanlara anladığım kadarıyla bu forumda tedbirle yaklaşılıyor.

Başınıza gelen sorunlara inanın üzüldüm. Ben arabaları seven araç almasamda modelleri takip eden yeni ne çıkmış donanımı motoru neymiş fiyatı neymiş araştıran biriyim. Haliyle aldığımız arabaları da severim ve sorunsuz çıkmasını beklerim bir sorun çıktığında ne kadar üzüldüğünüzü tahmin edebiliyorum. Umarım bu gibi hataları tekrar yaşamazsınız.

Geniş ralli tekerinden kastınızı tam anlamadım belki de ben bilmiyorum. Alman stili'ni mi kastettiniz? Bence 407 orijinalinde jilet gibi araba. Hayatımda ilk test sürüşümde ve ilk hidrolik direksiyonlu araba kullanışımı onla yaptım. Çok beğendiğim, bence dönemine göre çok konforlu ve standartları yüksek, tasarımı çağının ilerisinde olan bir araç.

Aracınızla keyifli sürüşler ve forumda keyifli muhabbetler dilerim.

Araba
06-01-2013, 19:04
Tekrar hoş geldiniz. Sertlik demeyelim. Başka forumlarda peugeot'u öyle kötü tanıtanlar var ki dediklerini duysanız hayattapeugeot galerisinin önünden geçmezsiniz. Hiç bir tanıtım vermeden araçlar hakında kötü yorum yapanlara anladığım kadarıyla bu forumda tedbirle yaklaşılıyor.

Başınıza gelen sorunlara inanın üzüldüm. Ben arabaları seven araç almasamda modelleri takip eden yeni ne çıkmış donanımı motoru neymiş fiyatı neymiş araştıran biriyim. Haliyle aldığımız arabaları da severim ve sorunsuz çıkmasını beklerim bir sorun çıktığında ne kadar üzüldüğünüzü tahmin edebiliyorum. Umarım bu gibi hataları tekrar yaşamazsınız.

Geniş ralli tekerinden kastınızı tam anlamadım belki de ben bilmiyorum. Alman stili'ni mi kastettiniz? Bence 407 orijinalinde jilet gibi araba. Hayatımda ilk test sürüşümde ve ilk hidrolik direksiyonlu araba kullanışımı onla yaptım. Çok beğendiğim, bence dönemine göre çok konforlu ve standartları yüksek, tasarımı çağının ilerisinde olan bir araç.

Aracınızla keyifli sürüşler ve forumda keyifli muhabbetler dilerim.
Sağolun teşekkür ediyorum,hani geniş tekerlekler olur baya büyük o tarz diyorum adını bende bilmiyorum maalesef

mahmut
06-01-2013, 19:23
aramıza tekrardan hoşgeldiniz lastik ve jant konusunda bir cok 407 oldugu gibi 18 galax öneririm ayrıntılı bilgi icin F407 ,gümüş ok,karaşimsek inceleyeblirsiniz.

Araba
06-01-2013, 20:16
aramıza tekrardan hoşgeldiniz lastik ve jant konusunda bir cok 407 oldugu gibi 18 galax öneririm ayrıntılı bilgi icin F407 ,gümüş ok,karaşimsek inceleyeblirsiniz.
hoş bulduk hocam bir şey daha sorcam 407 var galiba sizde maksimum kaç bastınız denemeniz oldu mu

mahmut
06-01-2013, 21:06
max 215 gördüm.

Araba
06-01-2013, 23:32
max 215 gördüm.
bir ara deniyeyim :)