PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Statik Elektrik..

Taylan43
04-01-2013, 13:55
Arkadaşlar size oluyor mu bilmiyorum ama bana son 1-2 aydır çok sık olmaya başladı. Arabamın motorunu durdurduktan sonra, inerken ve kapıyı kapatırken, parmaklarım acıyor artık ya :) nedeni giydiğim kıyafetlerden olduğunu söylüyorlar ama sizin başınıza geliyor mu hiç?

Abdullah
04-01-2013, 13:59
öncelikle ayakkabı abi ayakkabını değiştir sorun çözülür :) bide fazla elektrikli ortamdan uzak dur. Ben sürekli server kabininin içinde gezdiğimden bende de çok fazla olur bu durum ayakkabıyı değiştirince sorun çözüldü ;)

Can ÖNEL
04-01-2013, 14:08
Aynı durum bana da bir ara aşırı oldu. Giydiklerimden olduğunu söylediler. Öyleki parmağım uyuşuyordu elektrikten. Çıkan sesi yanımdakiler duyabiliyordu. Arkadaşlarla tokalaşırken de aynı sorunu yaşadım. Elimde magnet olup olmadığını soran oldu. Sonra kendiliğinden geçti. Anlamadım, çözemedim sorunu. Arabadan inerken kapıya dokunmadan önce avucumla yere dokunup sonra kapıya dokunuyordum :) 1-2 ay öyle oldu. Hatta hala kazak çıkardıktan sonra duvara elimi tutarım :)

Yasin CCK
04-01-2013, 14:14
Ne güzel işte karşı taraf sizden çok elektrik alır :cilgin

Abdullah
04-01-2013, 14:23
Ne güzel işte karşı taraf sizden çok elektrik alır :cilgin

ki Taylan abimiz çok elektriksel bir abimizdir. O kadar elektriksel ki araç bile dayanamıyor her gün bir arıza veriyor. Şimdi anlaşıldı 508 in bu kadar sık arıza verme nedeni :gül6:

Taylan43
04-01-2013, 14:30
ki Taylan abimiz çok elektriksel bir abimizdir. O kadar elektriksel ki araç bile dayanamıyor her gün bir arıza veriyor. Şimdi anlaşıldı 508 in bu kadar sık arıza verme nedeni :gül6:

Apo sana karşı elektriklenme var bende, sana karşı boş değilim haberin olsun :D

Yasin CCK
04-01-2013, 14:31

Abovvv :kac

orhun57
04-01-2013, 14:44
Bana da çok olur arabadan çıkarken, bazen anahtarı kontağa takarken, Taylan abiyi görünce, buluşmalara gelirken. Oluyor öyle :)

Abdullah
04-01-2013, 15:08

cevabını Orhunum vermiş benim birşey dememe gerek kalmamış :keyifli

Bana da çok olur arabadan çıkarken, bazen anahtarı kontağa takarken, Taylan abiyi görünce, buluşmalara gelirken. Oluyor öyle :)

gokhancpt
04-01-2013, 15:51
arada bir toprağa ayak basmak rahatlacaktır taylan. günlük yaşamımızda sinir ve stres elektriklenmeyi biraz daha artırıyor. sakin olmakta fayda var;)

Ekrem Sezer
04-01-2013, 17:26
Abi ayakkabı... Mevsimlik lastik Lacoste ları çıkarıp ne zaman İzmirin KARA KIŞINA :gül4: karşı Timber ları giysem bu sorunum çözülüyor.