PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bi-xenon far sistemi orjinale uygun hale getirme

converse10
26-12-2012, 20:02
arkadaşlar çoğu arkadaşımızın aracının üzerinde bulunan bi-xenon farlar aktif hale getirilebiliyor.yani sürüşe duyarlı oluyor.İsteyen arkadaşlar varsa telefon numarasını atıp bilgi alabilirler

mygold
26-12-2012, 20:24
araçta bi xenon varsa zaten sürüşe duyarlı olmuyor mu ismail..biraz daha geniş bilgi verirmisin..

converse10
26-12-2012, 21:14
http://www.youtube.com/watch?v=F9hchXrbqCc
maalesef 308 ait video bulamadım.Sonradan takılan farlar hani bilmediklerim vrsa hepsi işlevsiz pozisyonda ben çeşitli araştırmalar yaptım ve bugün görüştüğüm bir usta farlarları arka akslara takılan esktra malzemler ve far beyni sayesinde calıştırdıklarını söylediler

mygold
26-12-2012, 21:24
cok guzel haber..emeklerin için teşekkürler ismail...paylaşmaya devamm..

Cem B
27-12-2012, 00:37
İsmail selam,

Nedir bu durum? benim farlarımda da işe yararmı sence?

orhun57
27-12-2012, 00:55
İsmail selam,

Nedir bu durum? benim farlarımda da işe yararmı sence?

Eğer işe yararsa Cem abi bu mercek işine ben de katılıyorum demektir çok arıyorum bu özelliği çok

Cem B
27-12-2012, 00:58
Kardeşim harika olur gerçekten bende araştırdım.rcz lerde sağ arka lastik te şaşe üzerinde bi parça varmış ve agırlık oldugunda oradan ayarlama yapılıyormuş gibi bişeyler var. umarım olurda özelliğini kullanabiliriz.

Benim bildiğim şu. Standart içeriden ayarlanan farlarda volt gücü ile çalışan ufak çapta bir parça varken diger mercekli farlarda 110 volt luk elektrik gerektiren bir parça kullanılıyor.

Cem B
28-12-2012, 00:55
http://www.youtube.com/watch?v=F9hchXrbqCc
maalesef 308 ait video bulamadım.Sonradan takılan farlar hani bilmediklerim vrsa hepsi işlevsiz pozisyonda ben çeşitli araştırmalar yaptım ve bugün görüştüğüm bir usta farlarları arka akslara takılan esktra malzemler ve far beyni sayesinde calıştırdıklarını söylediler

Bir gelişme varmı dostum? benim farlarda bu uygulamayı yapma şansımız varmı sence? Usta istanbuldamı?

converse10
28-12-2012, 09:53
uygulama arka ask çubuklarının iki adet parça takılıyor ve bi-xenon far beyni ekleniyor ve farlarınız aktif hale geliyor maliyeti bi-xenon farları araçınıza monta ettirirken ki fiyata eş değer diyebilirim :gül6:Kendi adıma sevinerek söyleyeyim ustası Afyon'da

Cem B
28-12-2012, 20:02
maliyeti bi-xenon farları araçınıza monta ettirirken ki fiyata eş değer diyebilirim

gerek yok :)