PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 308 için normal cd çalar çerçevesi

tolgabşkn
21-12-2012, 22:12
arkadaşlar mrb daha önceleri aracımda double çerçeve takarak hem pioneer f930 btde alt gözü çıkartarak hemde normal cd çalar olan 8350de al gözü takıp üst tarafı kullanmıştık. şu an pioneer avh 6300bt in dash kullanıyorum ama bu çerçeve gözümü rahatsız edior alt göz olan yer çok amatör gelmeye başladı. daha önce forumda bi arkadaşımda görmüştüm die hatırlıyorum sanki alt tarafa bizim orj gözü takıpda üste sadece normal cd çalar çerçevesi var mı acaba nerden temin edebilirim. sahibindene falan baktım hep double çerçevesi buldum. şimdiden tşk ederim

mimit
22-12-2012, 01:04
bende çok araştırdım ama bulamadım öyle bir ürün, aklıma gelen alternatiflerde görsel olarak pek güzel olmadığından vazgeçtim, yani aklımdaki, aldığımız çerçeveyi ortadan kesip teyp için üstü kısmını kullanmak alt kısma da orijinal parçayı takmak tı, hatta sonrada, fiber işi yapan bir yerde parçaları birbirine yapıştırır,tekrar boyar kullanırım dedim ama o gözümün önünde canlanan içime sinmiyor bir türlü.

orhun57
22-12-2012, 01:16
Bu teyp olayı beni de çok düşündürüyor. Normal teybin usb-aux özelliklerinin olmayışı, çıkışlarının düşük olması değiştirmeye itse bile görüntünün bozulacak olması beni engelliyor sonuçta bir bütünlük var ve onu tamamen bozuyor bu iş. Çok düşündüm bir çözüm bulamadım. Double teyp almayı düşündüm ama hiç bir fonksiyonunu kullanmayacağım şeye o kadar para vermekte bana saçma geliyor. Hatta bir ara teyp alıp torpido gözüne mi koysam dedim yani o derece abartıp tuhaf fikirler üretmeye başladım. Şimdilik ne yapacağımı bilmiyorum. Birde o gözde çok işe yarıyor ??? Araba cd çöplüğü gibi :kafa

tolgabşkn
22-12-2012, 01:16
bende çok araştırdım ama bulamadım öyle bir ürün, aklıma gelen alternatiflerde görsel olarak pek güzel olmadığından vazgeçtim, yani aklımdaki, aldığımız çerçeveyi ortadan kesip teyp için üstü kısmını kullanmak alt kısma da orijinal parçayı takmak tı, hatta sonrada bir bir fiber işi yapan bir yerde parçaları birbirine yapıştırır,tekrar boyar kullanırım dedim ama o gözümün önünde canlanan içime sinmiyor bir türlü.

aynı şeyleri düşünüyoruz bende ortadan düzhünse kesıp alt tarafı yıne bızım orjınalı takmayı planlıyorum suan (:

tolgabşkn
22-12-2012, 01:18
Bu teyp olayı beni de çok düşündürüyor. Normal teybin usb-aux özelliklerinin olmayışı, çıkışlarının düşük olması değiştirmeye itse bile görüntünün bozulacak olması beni engelliyor sonuçta bir bütünlük var ve onu tamamen bozuyor bu iş. Çok düşündüm bir çözüm bulamadım. Double teyp almayı düşündüm ama hiç bir fonksiyonunu kullanmayacağım şeye o kadar para vermekte bana saçma geliyor. Hatta bir ara teyp alıp torpido gözüne mi koysam dedim yani o derece abartıp tuhaf fikirler üretmeye başladım. Şimdilik ne yapacağımı bilmiyorum. Birde o gözde çok işe yarıyor ??? Araba cd çöplüğü gibi :kafa

bi kalıp çıkartıp seri üretimemi başlasak (:

orhun57
22-12-2012, 01:21
aynı şeyleri düşünüyoruz bende ortadan düzhünse kesıp alt tarafı yıne bızım orjınalı takmayı planlıyorum suan (:

Sadece altını kesmekle olmuyor maalesef. Yani nasıl anlatırım bilemiyorum ama kesildiğinde alt tarafı boş olacak orasının olması lazımki otursun teyp altınında doldurulması lazım aslında kısaca oraya bir çerçeve yaptırmak gerekecek.

Ben yaptıracak bir yer bulmuştum ama rengi tutmaz dedi adam gümüşe boyatırız dedi bende yok sarı yap altın olsun daha az sırıtır dedim anlamadı sen bilirsin olur dedi :D :D (ciddiyim konuşma böyle oldu)
Bir iki yer vardı onlara da sordum hepsi aynı şeyi söyledi. Zaten renk olmayacaksa ne uğraşıyoruz diye düşündüm bende.

tolgabşkn
22-12-2012, 05:35
... ben yaptıracak bir yer bulmuştum ama rengi tutmaz dedi adam gümüşe boyatırız dedi bende yok sarı yap altın olsun daha az sırıtır dedim anlamadı sen bilirsin olur dedi :D :D (ciddiyim konuşma böyle oldu)

yazıklar olsun (: deseydin

mimit
22-12-2012, 11:29
Bende şimdilik orijinal ana ünitedeyim, kapı döşemelerini kestiğim andaki kadar gaza geldiğimde sanırım bi double din monte edeceğim oraya :) ben birde ses işlemcisi koyup denemek istiyorum orijinal teybi ama o meretinde iyisi çok pahalı.