PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arka kapı alt aydınlatmaları...

Ozan
05-03-2010, 08:49
2009 Mayıs ayından itibaren gelen Premium donanımlı araçlarda arka kapı altında bulunan aydınlatma lambaları yanmıyor.

İşin ilginci kapının altındaki lambanın içerisinde ampul dahi olmasına rağmen
ön kapıdan arka kapıya giden elektrik kablosu Peugeot tarafından tasarruf amacıyla >:( kaldırılmış.
Servise gittiğinizde ücretsiz olarak kabloyu çekip aktif hale getiriyorlar.Ben bakıma EFE'ye gittiğimde bu işi hallettirdim.
Bilginiz ola...

reisG
05-03-2010, 09:03
Forum genelindeki 308lerin donanımı comfort ve ne yazık ki bu aydınlatma comfortta yok. ama güzel bilgi.Premium donanımlı 308 sahibi arkadaşların dikkatine.Bu arada kablo tasarrufu güzel miş >:D

Ömer Gedik
05-03-2010, 10:21
ozan abi gayet güzel bir işlem :) Keşke bizim araçlarda Premium olsa diyebileceğimiz bir fark daha...

Yasin CCK
05-03-2010, 18:12
Keşke bizim araçlarda Premium olsa diyebileceğimiz bir fark daha...

Sıkma canını Ömer ya, arka kapıya küçük bir delik açıp, çekiveririz bizde bir kablo ampul ;D

aero
05-03-2010, 21:40
bu adamlar premium ile comfort un farkını bu detay seviyesinde anlatmayı başaramadılar ki ben premium alayım?!!!
iki bilemedin 3 fark saydılardı. pişman oluyorum böyle güzel extraları duyunca. gerçi çalışmıyormuş ama olsun.

Gökay
06-03-2010, 00:29
Ekonomik nedenlerle bi sürü şeyi kıstılar bunun bir listesini vermişti aramızdan bi arkadaşımız...

Ömer Gedik
06-03-2010, 03:48
Yasin, zaten 207 alma niyetindeydim 308 de indirim olması beni 207 Dynamic yerine 308 Comfort almaya itti. Şimdi avaş yavaş Premium PAck görünümünü elde ediyorum. Sadece ön ızgaram değişecek :) Ardından katlanır ayna ve böyle detayları araştıracağım.

aero ben satış sanışmanı ike ndetaylı da anlatıyordum ama alıcılar genelde parasal açıdan Comfort tercih ediyor. Bende imkansızlıktan Comfort aldım mesela...

jakar1 o listeyi de ben verdim. :) O liste Peugeot'tan bayilere liste alinde gelmişti.

reisG
06-03-2010, 10:21
Bende elimde yeni araç için ayırdığım tüm nakiti ucu ucuna denk getirerek 308'in comfort donanımını alabildim. geçen yıl ocak ayında comfort ve premium arasındaki fark 5.000 tl civarındaydı. özellikle iç rengin bej olması benim çok büyük isteğimdi ve bu renk seçeneği sadece premium ile alınıyordu. diğer pek çok ekstra donanımı ayrı tutarak söylüyorum. ama para yetmeyince 308 comfort donanım (bundan çok mutluyum aslında içi siyah olsada krom/alüminyum dekorasyon siyah ile daha şık oluyormuş)oldu. Ömer'in düşündüğünü bir an bende düşündüm. 207 dynamic mi alsam diye ama hacim olarak 206dan çok fazla farkı olmayan benim ihtiyaçlarımı görmeyecek bir araçtı ve ayrıca 207 yi ben bir türlü sevemedim. 206 nın sıcaklığı 207 de yok.tabii bana göre.