PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ön sol tekerim geride duruyo

raito66
27-11-2012, 22:41
aracı aldıgımızda pek dıkkat etmemıstım ama arabayı bastırdıktan sonra baya belli etti kendını sol teker geride duruyo rot balanscıya gıttım bana bı kagıt verdı ve bellı bı derecede kaydıgını söyledi kagıdı bana verıp şaseciye kriko vurdurmamı ıstedı bu konu hakkında bılgısı olanınız varmı veya ne kadara yaptırabilirim çok mu pahalıdır ?http://img69.imageshack.us/img69/6420/67979545995939071736510.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/69/67979545995939071736510.jpg/)http://img594.imageshack.us/img594/206/pc280224.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/594/pc280224.jpg/)

mimit
27-11-2012, 23:48
Sol teker i senden önce sahibi ile sağlam bir darbe almış,çok fazla bir şey tutmaz masraf olarak düzelttirmek ama sonrasında umarım sorun çıkarmaz çünkü o tekere bağlı bütün aksam darbeden nasibini almıştır salıncağı falan kontrol etmeni tavsiye ederim düzeltme sonra çatlak falan olup olmadığını tesbit.

raito66
27-11-2012, 23:50
Sol teker ile senden önce sahibi ile sağlam bir darbe almış,çok fazla bir şey tutmaz masraf olarak ama sonrasında umarım sorun çıkarmaz çünkü o tekere bağlı bütün aksam darbeden nasibini almıştır salıncağı falan kontrol etmeni tavsiye ederim düzeltme sonra çatlak falan olup olmadığını tesbit.

bana rot balanscı sadece şasede 3 derecelik yamulma var dedi kriko ıle duzelttırırsın dedı verdı kagıdı elıme bu degere gore duzeltcek dedı ben tam olarak ne kadara mal olur bana dıye sorcaktım ona göre ayarlıyacagımda kendimi :)

mimit
28-11-2012, 00:00
geçen sene wv golf da benzer bir durum yaşamıştık karda kayıp kaldırama vurmuştuk aracı ozaman düzeltme işlemi için 50 lira almışlardı.ama açısı yada derecesi nedir ona göre işcilik ücreti değişir mi bilemem.

raito66
28-11-2012, 00:01
geçen sene wv golf da benzer bir durum yaşamıştık karda kayıp kaldırama vurmuştuk aracı ozaman düzeltme işlemi için 50 lira almışlardı.ama açısı yada derecesi nedir ona göre işcilik ücreti değişir mi bilemem.

bilgilendirdiğin için teşekkür ederim :)

reisG
28-11-2012, 09:29
Eğer İstanbul'da isen benim gittiğim ve şirket araçlarını da götürdüğümüz bir lastikçimiz var. işinin ehlidir. onun adres ve telefonunu veririm.

raito66
28-11-2012, 17:50
Eğer İstanbul'da isen benim gittiğim ve şirket araçlarını da götürdüğümüz bir lastikçimiz var. işinin ehlidir. onun adres ve telefonunu veririm.

gebzede oturuyorum bahsettıgınız usta istanbulun tem olarak neresinde yakın ıse oraya gıdebılırımk

parkmen
28-11-2012, 18:42
Sol teker i senden önce sahibi ile sağlam bir darbe almış,çok fazla bir şey tutmaz masraf olarak düzelttirmek ama sonrasında umarım sorun çıkarmaz çünkü o tekere bağlı bütün aksam darbeden nasibini almıştır salıncağı falan kontrol etmeni tavsiye ederim düzeltme sonra çatlak falan olup olmadığını tesbit.
Çok isabetli bir uyarı bende katılıyorum bağlantılı tüm organlar zarar görmüş olabilir birde jantları aldığında üzerinde olan jantlarsa eğrilik var mı yada düzeltme var mı diye kontrol ettir istersen. Yazın transporter t4'ün şasesini 200tl'ye çektirildiğine şahit olmuştum fiyatı şasenin hammaddesi ektiliyor diye biliyorum, ayrıca bazı yerler kırılmayacağına garanti vermiyor düzeltmeye çalışırım ama bir şey olursa sorumluluk almam diyorlar. Ustayı iyi araştır sakata gelme bence.

raito66
28-11-2012, 19:15
Çok isabetli bir uyarı bende katılıyorum bağlantılı tüm organlar zarar görmüş olabilir birde jantları aldığında üzerinde olan jantlarsa eğrilik var mı yada düzeltme var mı diye kontrol ettir istersen. Yazın transporter t4'ün şasesini 200tl'ye çektirildiğine şahit olmuştum fiyatı şasenin hammaddesi ektiliyor diye biliyorum, ayrıca bazı yerler kırılmayacağına garanti vermiyor düzeltmeye çalışırım ama bir şey olursa sorumluluk almam diyorlar. Ustayı iyi araştır sakata gelme bence.

tamam teşekkür ederim goz onunde bulundurucam bu arada arac bakımı yaptırılmıs amartısor falan patlamış onlar yenısıyle travers falan değiştirilmiş ama onu yaptırmamıslar bıtek şaşse duzeltılcek o kadar

reisG
29-11-2012, 09:09
gebzede oturuyorum bahsettıgınız usta istanbulun tem olarak neresinde yakın ıse oraya gıdebılırımk
Toyoğulları --Şinasi Toy beylerbeyi burhaniye mah. abdullah ağa cad. no.30 üsküdar 0 216 318 02 80
en azından telefonla durumu anlatır bilgi alırsın. Şinasi usta işi bilen bir insandır. güngen denizcilikten arkadaşlarım tavsiye etti dersen yardımcı olacaktır.

raito66
29-11-2012, 21:00
Toyoğulları --Şinasi Toy beylerbeyi burhaniye mah. abdullah ağa cad. no.30 üsküdar 0 216 318 02 80
en azından telefonla durumu anlatır bilgi alırsın. Şinasi usta işi bilen bir insandır. güngen denizcilikten arkadaşlarım tavsiye etti dersen yardımcı olacaktır.

teşekkur ederım telefonla goruşürüm