PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : III. İstanbul Buluşması-Anadolu Yakası'nda Kahvaltı

Ömer Gedik
15-02-2010, 11:46
Madem herkes çok istekli :) Taner Hocam ve karşı yakadaki arkadaşlardan bir organizasyon çalışması isteyelim. :)

Abdullah
15-02-2010, 12:05
ok ben Beykoza geçer geçmez İBB Beykoz Sosyal tesislerine sorucam kahvaltı için konuşuyoruz dimi bu arada.

Ömer Gedik
15-02-2010, 12:58
Evet Abdullah, kahvaltı istiyoruz. Beykoz, Çamlıca vb olabilir.

mistiks
15-02-2010, 13:15
Evet Abdullah, kahvaltı istiyoruz. Beykoz, Çamlıca vb olabilir.

Eğer olursa şayet ailece olabilir,bir fırt daha güzel olur sanki ;)

reisG
15-02-2010, 13:26
Aileler ile ilk buluşma yapıldığında çok eğlenmiştik. Uygundur bence de ....

mistiks
22-02-2010, 16:37
beykozdaki ibb tesislerinde 10 kisiye grup indirimi yapıyorlar %10 o kadar da abartı bir fiyat çıkmaz sanırım max. kişi başı 20 olur kanımca,çünkü biz akşam yemeği yemiştik 15tl kişi başı ödedik ama aramızda i.b.b.de çalışan bir arkadaş vardı onların iskonto oranları %20.dilerseniz bu pazar müsait olunursa bir kahvaltı yapalım derim ((: hazır havalarda güzelken (inş. bozulmaz hafta sonuna kadar )

Abdullah
23-02-2010, 00:34
Mustafam sen benden daha çabuk davrandın. Diğer arkadaşlardan da özür dilerim Beykoz tarafına hiç uğrayamadım. Ama İBB personel indirimi olduğunu biliyorum bana da bir tanıdık söylemişti fakat personelin de gelmesi gerekiyormuş zaten oda pek sorun değil bence çünkü Mustafanın da dediği gibi kişi başı en fazla 20tl :D

mistiks
27-02-2010, 12:48
Yarın için ne yapıyoruz FP ailesi ? Hava pek iç açıcı değil ama yarın ne olur bilinmez .. Ne dersiniz ? Değerli fikirlerinizi bekliyorum..Selam ile..

Ömer Gedik
27-02-2010, 13:22
bu hafta değilde belki haftaya düşünüp organize olabiliriz.

Abdullah
27-02-2010, 23:40
bencede bu hafta hem hava kötü zaten kahvaltı yapacaksak Beykoz da biraz daha düzelsin bence.

TanerHoca
28-02-2010, 12:56
arkadaşlar buluşma için bu kadar istekli olunması güzel.ancak ben de havaların biraz daha düzelmesini beklememiz gerektiğini düşünüyorum.şöyle çoluk çocuk rahatça oynayabilsin.bununla birlikte bugün daha önce de bir kaç kez gidip memnun kaldığımız çekmeköydeki saklıbahçe isimli yere giderek ön görüşme yaptım.cumartesi kahvaltı tabağı artı isteğe bağlı menemen vb. pazar ise açık büfe kahvaltı veriyorlar.kahvaltı tabağı 13 lira, açık büfe 20 lira fiyatlar oldukça uygun.yer gayet temiz ve güzel.otoparkı var. özellikle çocukla gelecek olanlar açısından çok çok iyi.çocuklar parkta ve kırda oynarken bizler de sohbet muhabbeti koyultabiliriz.merak edenler için bu da linki http://www.saklibahce.com.tr/ (http://www.saklibahce.com.tr/).çekmeköy kısmını tıklamanızı ve foto galeriye bir göz atmanızı öneririm.selam ile...

TanerHoca
28-02-2010, 12:58
bu arada eğer saklıbahçede karar kılınırsa ümraniye meydan alışveriş merkezi toplanma yeri olur.oradan 10 dakikada mekana gideriz.

Enes Gedik
28-02-2010, 13:16
Saklıbahçe'nin gerçekten çok güzel bir havası var. Bahçeside ve parkıda güzel. fiyatlarda oldukça uygunmuş.

Abdullah
07-03-2010, 00:41
arkadaşlar kahvaltı için Taner Hoca saklıbahçeyi önermişti bende bugün alternatif olsun diye İBB tesislerine gittim kahvaltı için fiyat araştırması yaptım. Öncelikle Beykoz Burun Bahçe diye tabir edilen deniz kenarındaki tesis için;
http://tesislerimiz.ibb.gov.tr/beykoz-sosyal-tesisleri.html
Açık büfe kahvaltı yok. Kahvaltı tabağı+2 çay şeklinde 10tl.

Açık büfe kahvaltı için yine Beykoz da koruda bulunan tesislerde;
http://tesislerimiz.ibb.gov.tr/beykoz-koru-sosyal-tesisleri.html

Açık Büfe kahvaltı 20tl.

Otopark konusunda araçlarımızın yanyana durması için Burunbahçe deki tesis daha uygun hem arkasındaki manzarada güzel olur. Koruda da otopark var tabiki. Yalnız araçlar için yer ayırmıyorlar sabah 8.30-9.00 gibi gelirseniz yer bulursunuz aksi taktirde biraz zor dedi.

Bu iki tesiste de çocuklar için park mevcut.

Birde alternatif olarak kartal sosyal tesisleri var;
http://tesislerimiz.ibb.gov.tr/kartal-dragos-sosyal-tesisleri.html

Ömer Gedik
07-03-2010, 01:13
Abdullah değerli çalışmaların için teşekkür ederim.

13 MART Cumartesi veya 14 Mart Pazar olarak bir buluşma ayarlayalım. Anketle de yeri belirleyelim diyorum. İlgilenecek arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

TanerHoca
07-03-2010, 01:17
bu arada dragos sahilde belediyenin sosyal tesislari var.otoparkı falan gayet müsait.oyun parkı var.gidiş dönüş güzergahı harika.
giderken caddebostan sahil yolunda dönerken de cadde de(bağdat caddesi) bir tur yapmış oluruz cemaat halinde :)

Abdullah
07-03-2010, 03:09

13 MART Cumartesi veya 14 Mart Pazar olarak bir buluşma ayarlayalım. Anketle de yeri belirleyelim diyorum. İlgilenecek arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

rica ederim ömer. Bence pazar olursa çok daha iyi olur.

bu arada dragos sahilde belediyenin sosyal tesislari var.otoparkı falan gayet müsait.oyun parkı var.gidiş dönüş güzergahı harika.
giderken caddebostan sahil yolunda dönerken de cadde de(bağdat caddesi) bir tur yapmış oluruz cemaat halinde :)

evet hocam alternatif olarak oranın linkinide verdim hem cadde den hep beraber gidiş süper olur doğrusu :) ama çok kararsızım yahu şimdi Beykoz Burun Bahçe de manzara süper. Koru da ağaçların arasında çok güzel bir ortam. Dragos sahil yol güzergahı çok iyi (iyi reklam yapmış oluruz) hepsi güzel ve hepsi benim devamlı gittiğim mekanlar :D

TanerHoca
07-03-2010, 09:13
evet hocam alternatif olarak oranın linkinide verdim hem cadde den hep beraber gidiş süper olur doğrusu :) ama çok kararsızım yahu şimdi Beykoz Burun Bahçe de manzara süper. Koru da ağaçların arasında çok güzel bir ortam. Dragos sahil yol güzergahı çok iyi (iyi reklam yapmış oluruz) hepsi güzel ve hepsi benim devamlı gittiğim mekanlar :D

abdullah hiç kasma kendini güzel kardeşim. zaman içinde sırasıyla hepsine gideriz :D Allah nasip ederse.

TanerHoca
07-03-2010, 18:01

ömer havaların biraz daha ısınması için beklenebilir.örneğin bugün hava çok güzel olasına rağmen çoluk çocuk çıkıp şöyle bir dolaşalım dedik.
herkes dondu.dışarlarda oturamadık. ha baktık havalar sıcak yaptı. hemen planlarız buluşmayı.

Abdullah
12-03-2010, 10:00
arkadaşlar 3 günlük hava durumuna baktım ve pazar günü yağış yok cumartesi güneşli pazar günü biraz bulutlu görünüyor. Eğer herkes müsaitse bu pazar toplanalım mı kahvaltı için. Gideceğimiz yeri kararlaştırmak için konuya anket ekleyecektim fakat konuyu ben açmadığım için anket ekleyemedim yeni konuda açmak istemedim. Eğer herkes müsaitse pazar günü anketi yapıp bu pazar buluşalım derim ben.

mistiks
12-03-2010, 10:08
Eğer herkes müsaitse pazar günü anketi yapıp bu pazar buluşalım derim ben.

Hayırlısı derim ben ;D

TanerHoca
13-03-2010, 19:15
bugün kahvaltı buluşması için adı geçen dragos tesislerinde bir keşif yaptım.
anladım ki orası buluşma için hiç uygun bir yer değil.aşırı kalabalık.
otoparkta başlayan yer bulma problemi; tesiste oturacak yer bulma sorununa dönüşüyor.
yani şöyle topluca oturup ağız tadıyla birşeyler yiyip muhabbet etmeye hiç gelmez orası.
eminim güzel havalarda belediyeye ait tüm tesisler bu durumda olacaktır.
haftasonu tam bir ziyaretçi akınına uğruyor belediyenin tesisleri...

Abdullah
14-03-2010, 02:04
bugün kahvaltı buluşması için adı geçen dragos tesislerinde bir keşif yaptım.
anladım ki orası buluşma için hiç uygun bir yer değil.aşırı kalabalık.
otoparkta başlayan yer bulma problemi; tesiste oturacak yer bulma sorununa dönüşüyor.
yani şöyle topluca oturup ağız tadıyla birşeyler yiyip muhabbet etmeye hiç gelmez orası.
eminim güzel havalarda belediyeye ait tüm tesisler bu durumda olacaktır.
haftasonu tam bir ziyaretçi akınına uğruyor belediyenin tesisleri...

aynen hocam o yüzden sabah 8-9 arası mutlaka gitmek gerekiyor.

reisG
14-03-2010, 10:13
O saatte Anadolu yakasında olmak için Ceren'i uykudan kaldırırsam evde öyle bir cıngar çıkarki anlatamam Çengelköy deki tarihi çay bahçesi nasıl olur minik ve sıcak simitler ile nefis deniz manzaralı bir kahvaltı arka tarafta bir de büyük otopark vardı

mistiks
22-03-2010, 13:12
Maşallah istanbul bugun ne kadar güzel 8) hafta sonu da iyi diyorlar acaba ne yapsak ???

okann
22-03-2010, 13:39
Bu buluşma rafa'mı kalktı yavv :(

Anadolu yakası'ndaki buluşmada kesinlikle varım. ;)

Abdullah
22-03-2010, 13:46
valla bilmiyorum kalkmadı da havalar biraz daha ısınsın diye bekliyoruz sanırım. Bu arada benim de sınavlar var 4-5 nisan bence bu kadar bekledik biraz daha bekleyelim mesela 10-11 nisan olabilir bence

okann
22-03-2010, 14:19
valla bilmiyorum kalkmadı da havalar biraz daha ısınsın diye bekliyoruz sanırım. Bu arada benim de sınavlar var 4-5 nisan bence bu kadar bekledik biraz daha bekleyelim mesela 10-11 nisan olabilir bence

11 nisan olmaz :) Sınava giriyorum :D

mistiks
22-03-2010, 14:40

sınav mı ;D

TanerHoca
22-03-2010, 14:49
benim de sınavlarım var...
ama allaha şükür artık sınavlara sadece uygulayıcı olarak giriyorum ;D

eğer hesapta olmayan herhangi bir şey çıkmaz ise 17 nisan hariç ne zaman olursa uygunum.

TanerHoca
22-03-2010, 14:51
Maşallah istanbul bugun ne kadar güzel 8) hafta sonu da iyi diyorlar acaba ne yapsak ???

mustafa baktın kahvaltı buluşması olmuyor.al çoluğu çocuğu gel kardeşim.
yaparız biz kahvaltının kralını...

mistiks
22-03-2010, 15:00

,

Eyv Taner Hocam eksik olma :) Olur aslında,neden olmasın,Haberleşiriz hocam.Selam ile...

Abdullah
22-03-2010, 15:48

,

Eyv Taner Hocam eksik olma :) Olur aslında,neden olmasın,Haberleşiriz hocam.Selam ile...

Galiba öyle olacak yoksa toplu buluşma isan veya 24-25 nisandan önce olamayacak gibi çünkü 4-5 nisan benim sınavlar 10-11 okanın 17 sinde TanerHocammüsait değil ya 18 nisanda buluşabiliriz gibi görünüyor yada 24-25 nisan.

okann
22-03-2010, 21:36

sınav mı ;D

Sınav ;D

reisG
23-03-2010, 08:58

Biz de varız Hocam. Oldu mu üç aile bayağı kalabalık sayılırız.Bu sefer sürpriz olarak babylone'u eşim kullanacak... ;)

Abdullah
23-03-2010, 09:14

Biz de varız Hocam. Oldu mu üç aile bayağı kalabalık sayılırız.Bu sefer sürpriz olarak babylone'u eşim kullanacak... ;)

Reis abim seni unutmuyuz hiç sen gelmesende biz gelir iş yerinin kapısına dayanırdık zaten ;D Bu arada eşinize kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.

reisG
23-03-2010, 09:22

Reis abim seni unutmuyuz hiç sen gelmesende biz gelir iş yerinin kapısına dayanırdık zaten ;D Bu arada eşinize kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.

:)

mistiks
23-03-2010, 09:25

;D

TanerHoca
23-03-2010, 09:30

mesaj amacına ulaşmıştır :D

mistiks
23-03-2010, 09:31

mesaj amacına ulaşmıştır :D

Ömer Gedik
23-03-2010, 12:44
Yine sınavlar var ufukta :(

Abdullah
23-03-2010, 13:28
Yine sınavlar var ufukta :(

ahh ahh sorma çıldıracağım nerdeyse.

TanerHoca
30-03-2010, 19:52
konu iyice gündemden düştü.arkadaşlar bu hafta sonu çekmeköy saklı bahçede kahvaltı buluşmasını yapalım mı? ne dersiniz.
anladığım kadarıyla herkes uygun gibi. nisanın ilerleyen haftalarında sınavlardan falan bahsedilmiş.
11 nisan üniversite sınavının ilk basamağı zaten.
eğer dört beş kişi olursak bu cumartesi buluşmayı gerçekleştirelim.baharın gelişini kutlayalım ;)

Abdullah
30-03-2010, 22:52
;( hocam diğer arkadaşları bilmiyorum ama bu hafta sonu komple sınavlarla boğuşuyor olacağım ben malum açıköğretim.

Ömer Gedik
31-03-2010, 01:08
Hocam benimde sınavlar var maalesef :( 7 günlük makina müh sınavları üstüne, aöf açıköğreitm sınavları :S

reisG
01-04-2010, 13:25
konu iyice gündemden düştü.arkadaşlar bu hafta sonu çekmeköy saklı bahçede kahvaltı buluşmasını yapalım mı? ne dersiniz.
anladığım kadarıyla herkes uygun gibi. nisanın ilerleyen haftalarında sınavlardan falan bahsedilmiş.
11 nisan üniversite sınavının ilk basamağı zaten.
eğer dört beş kişi olursak bu cumartesi buluşmayı gerçekleştirelim.baharın gelişini kutlayalım ;)

Hocam akşamki telefon konuşmasından sonra hanıma söyledim. bu hafta sonu pazar sabahı Anadolu yakasında kahvaltı diye. gidelim dedi. ben zaten dünden hazırım. Hanımlar ve çocuklar ile şöyle bir bahara hoşgeldin diyelim derim. Tabii gelmek isteyen tüm arkadaşlara davet açıktır.

Abdullah
01-04-2010, 13:39
Reis abim Taner Hocam pazar günü 14.30 da sınava gireceğim takriben 16.00 yada 16.30 gibi çıkarım eğer sizde o saatte hala beraber olursanız sizleri görmek için gelirim yanınıza sonrada beşiktaşa geçeceğim karşıya da beraber geçmiş oluruz reis abim.

TanerHoca
01-04-2010, 15:20
Reis abim Taner Hocam pazar günü 14.30 da sınava gireceğim takriben 16.00 yada 16.30 gibi çıkarım eğer sizde o saatte hala beraber olursanız sizleri görmek için gelirim yanınıza sonrada beşiktaşa geçeceğim karşıya da beraber geçmiş oluruz reis abim.

abdullah güzel kardeşim.daha iyi ya seni sınav öncesi yedirir içirir öyle yollarız sınava.
bu pazar kahvaltı buluşmasına gelebilecek olan varsa belirtsin.bakalım kaç kişiyiz?

Abdullah
01-04-2010, 15:25

abdullah güzel kardeşim.daha iyi ya seni sınav öncesi yedirir içirir öyle yollarız sınava.
bu pazar kahvaltı buluşmasına gelebilecek olan varsa belirtsin.bakalım kaç kişiyiz?

ahh Taner Hocam istemez miyim hiç :( fakat 9 dan 12 ye kadar sabah oturumundada sınavım var maalesef ;(

TanerHoca
01-04-2010, 15:33
yahu hayırdır ne sınavı bu böyle ???

Abdullah
01-04-2010, 15:34
hocam açıköğretim ;D

TanerHoca
01-04-2010, 15:35
hocam açıköğretim ;D

tamam bizde açık havada yapacağız kahvaltıyı zaten :D :D :D

Abdullah
01-04-2010, 15:49
hocam açıköğretim ;D

tamam bizde açık havada yapacağız kahvaltıyı zaten :D :D :D

;D ;D ;D ;D

TanerHoca
01-04-2010, 20:02
yok mu kahvaltıya gelen ???

Ömer Gedik
04-04-2010, 01:01
Hocam yarın maalesef aöf sınavı ve işler var. Ben katılamayacağım. Ama bir organizayson düşünüyorum. ForumPeugeot olarak, Peugeot Türkiye Ralli Takımını desteklemek için ekip olarak Rally of Turkey Seyirci Özel etabına gidelim istiyorum. Bunun için ayrı başlık açacağım.

TanerHoca
04-04-2010, 15:28
2. istanbul buluşması sonunda herkes bir dahaki buluşma anadolu yakasında kahvaltı şeklinde olsun demişti.
bundan yola çıkarak ta bu başlık açılmış ve kahvaltı buluşması için muhabbet dönmüştü.
ha bugün ha yarın derken reis ve ben bugün ailecek bu kahvaltı buluşmasını gerçekleştirdik.
gerçi sınavlardan ötürü biraz ters bir zamana denk geldi ama. biz en azından işin pratiğini yapmış olduk.
daha uygun bir zamanda çok daha fazla katılımla bir haftasonu belki kartepeye sucuk ekmek yemeye gideriz.
neyse son derece güzel bir havada son derece sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşti kahvaltı buluşmamız.
saat 10:00 ümraniye meydan alışveriş merkezinde buluşulup saklıbahçeye gidilerek kahvaltı edildi.
çocuklar oyun parkında ve kırda oynayarak güzel havanın tadını çıkardılar.
ilerleyen saatlerde reisin uçurtma uçurma azmine tanıklık ettik.
ardından 14:00 e doğru ikeaya gidilerek açık havanın iştahlarını tetiklediği çocukların karnı doyuruldu.
hanımlar alışverişlerini yaptılar.her zaman beraber olmaktan ve sohbet etmekten büyük keyif aldığım
sevgili dostum reis ve onun değerli ailesi ile birlikte dolu dolu bir pazar günü geçirdik.
15:30 da vedalaşarak tekrar buluşmak üzere ayrıldık.

ceren ve betül...
http://img683.imageshack.us/img683/3136/resim1eewq002o.jpg

fotoroman şeklinde asistanı mustafa ile beraber reisin uçurtma uçurma azmi
http://img62.imageshack.us/img62/4283/resim1eewq004.jpg

http://img704.imageshack.us/img704/3489/resim1eewq005.jpg

http://img177.imageshack.us/img177/3237/resim1eewq006.jpg

kısa da sürse mutlu son...
http://img339.imageshack.us/img339/776/resim1eewq009.jpg

mekandan bir görünüm...
http://img202.imageshack.us/img202/9321/resim1eewq008.jpg

reisG
04-04-2010, 20:16
Evet bugün 3.buluşma gerçekleşti.Taner Hocam ve ailesi ile ben ve ailem. Taner Hocamın da özetlediği gibi çok güzel bir geçirdik. Bahar aylarında Kartepe ve Abant planları ile öğleden sonra İkea sonrasında ayrıldık.

Abdullah
04-04-2010, 20:38
Taner Hocam, Reis abim aranızda olmayı o kadar çok istedim ki fakat bir türlü olmadı bu sınavlar ve sınav yerleri belimi büktü ;( umarım en kısa sürede buluşup doyumsuz ve büyük keyif veren sohbet içine gireriz tekrar ;D Gerçekten çok güzel bir buluşma olmuş.

reisG
04-04-2010, 20:51
Kulağını çok çınlattık. keşke yanımızda olsa diye. ama sınav önemli bir konu yakında telafi ederiz.merak etme

GLR
04-04-2010, 23:24
Abant sapanca gibi düşünce varsa bence şimdiden plan yapılmalı.24 veya 25 nisan olabilir.

Abdullah
05-04-2010, 07:50
Kulağını çok çınlattık. keşke yanımızda olsa diye. ama sınav önemli bir konu yakında telafi ederiz.merak etme

evet Reis abi mutlaka telafi edelim. Taner Hocam aradı sağolsun sınavlarımı merak etmiş konuştuk oda söyledi bende sizin kullaklarınızı çok çınlattım çok iç geçirdim ahhh ahhh diye ;D

okann
26-04-2010, 22:30
Evet Arkadaşlar.

Anadolu yakasında ki bu kahvaltı organizasyonu için halen talep varsa düzenleyebiliriz :)