PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tropix & siyah 18" (Satıldı)

Sayfa : 1 2 [3] 4 5

GLR
17-10-2011, 12:52
Abdullah far karartma yapacaksan tavanda siyah olursa arabayı boğarsın bence. :) Bu benim görüşüm.

Abdullah
17-10-2011, 12:55
Abdullah far karartma yapacaksan tavanda siyah olursa arabayı boğarsın bence. :) Bu benim görüşüm.

ahmetin kesinlikle katılıyorum sana bende o yüzden tavan siyah olayını iptal ettim hem polislerle uğraşmamak yada ruhsat işiyle uğraşmamak için hemde aracı boğmamak için ama far karartmaya çok kötü taktım var mı senin tanıdık garantili yapacak bir yer.

GLR
17-10-2011, 13:11
Arabanın rengini ön planda bırakıp siyah kombinesi yapmak çok daha mantıklı.Tanıdık olayı ise sen karşıdasın bostancı tarafında bu işi yapan vardır.Onun dışında Ergin abi ile kontağa geçersen o seni doğru kişiye yönlendirir.Maslakta bu işi yapanlar daha fazla ama orası bu işe hevesli insanları sömürmekle meşgul.Sen karar verdiysen bir araştırma yaparız.

Abdullah
17-10-2011, 13:13
Arabanın rengini ön planda bırakıp siyah kombinesi yapmak çok daha mantıklı.Tanıdık olayı ise sen karşıdasın bostancı tarafında bu işi yapan vardır.Onun dışında Ergin abi ile kontağa geçersen o seni doğru kişiye yönlendirir.Maslakta bu işi yapanlar daha fazla ama orası bu işe hevesli insanları sömürmekle meşgul.Sen karar verdiysen bir araştırma yaparız.

karartmayı yaptırcam kesin ama keseyede uygun olacak tabi buğulanmama garantisi de önemli böyle temiz şekilde yapan varsa bi bakarsan sevinirim Ahmetim.

Ahmet Ç.
17-10-2011, 13:15
Abdullahcım slm,
senden mutlusu yok bu ara ne güzel :)
rica etsem bi aralık söle eski yeni jant lastik deneyimlerini benim dün yakıt tüketiminde yaptığım son çalısma gibi detaylandırabilirmisin.
farklar artılar eksiler neler mesela.
Tabi ben kendi şartlarıma göre yazdım çizdim sende sana göre bi yazarsan sağlıklı bir paylaşım daha kazanmıs oluruz.
şimdiden tskrlr.
sevgiler :)

mygold
17-10-2011, 13:29
eldekı resım cok ıyı olmadıgı ıcın sonuc bu . far ıcı net olsaydı daha rahat calısılabılırdık..bır fıkır verır galıba abdullah..
http://img853.imageshack.us/img853/1162/tropixfar.jpg

γuяdaeя
17-10-2011, 13:30
Eline sağlık Mücahit.. son foto Abdullah'ı nakavt etmeye yeter :D

Esat
17-10-2011, 13:40
bende zenonlarımın saçma sapan yerleri aydınlatmasından sıkıldım bendemi yapsam acaba

mygold
17-10-2011, 13:43
bende zenonlarımın saçma sapan yerleri aydınlatmasından sıkıldım bendemi yapsam acaba

esat ben karartmayı mercek takarken yaptıracagım. hatırladıgım kadarıyla ergının bır arkadası vardı mercek takan. onunla bı temasa gecılırse adetlı yaptıralım esat..

Abdullah
17-10-2011, 14:17
abi ellerine sağlık kesinlikle süper olacak bu iş esat abim sende yaptır senin aslana da fena yakışır hani. herkesler yaptırsın farı kararmayan 308 kalmasın :dans4 :dans4 :dans4 :dans6 :dans6

Esat
17-10-2011, 15:03
abi mercek için uçuk paralar istiyorlar zaten mercek yaparlarsa far karartma yaptırmaya gerek kalmaz

mygold
17-10-2011, 15:18
abi mercek için uçuk paralar istiyorlar zaten mercek yaparlarsa far karartma yaptırmaya gerek kalmaz

goruntu acısından karatma ıyı oluyor esat..merceklıde olsa karartma yapmak aracı sportıf yapıyor. son kasa 308 ın merceklısıne bak onlarda karartılmıs..

Abdullah
17-10-2011, 16:48
Mercek için bence sonradan yapılma bir işlem için o kadar para vermeye değmez hemde çok riskli ama karartmada sorun yok karartma aracı gerçekten çok agresif gösteriyor.

gokhancpt
17-10-2011, 16:54
Mercek için bence sonradan yapılma bir işlem için o kadar para vermeye değmez hemde çok riskli ama karartmada sorun yok karartma aracı gerçekten çok agresif gösteriyor.

vay, artık agresif takılıyoruz yani :cilgin

Yasin CCK
17-10-2011, 17:18
;) :ask :nazar

http://img835.imageshack.us/img835/1971/60087144024458973983100.jpg

mygold
17-10-2011, 17:25
yasin kardeşim yapma boyle aksam aksam .
gerçi modıfıye kardeşligi için boyle şeyler lazım :arkadas

TanerHoca
17-10-2011, 18:09
bugün itibariyle fotoşop kursuna kaydımı yaptırmış bulunmaktayım :havali
artık hepiniz yandınız ben karışmam :cilgin tüm aracım başlıklarına girip herkesin huzurunu kaçıracağım :tehlikeli :dans

mygold
17-10-2011, 18:13
bugün itibariyle fotoşop kursuna kaydımı yaptırmış bulunmaktayım :havali
artık hepiniz yandınız ben karışmam :cilgin tüm aracım başlıklarına girip herkesin huzurunu kaçıracağım :tehlikeli :dans

guzel haber..sanalda calısmalar beklıyoruz ozellıkle 407 calışmaları hocam..

TanerHoca
17-10-2011, 19:43
guzel haber..sanalda calısmalar beklıyoruz ozellıkle 407 calışmaları hocam..

dediğim gibi bir çok üyenin uykusu kaçacak :cilgin :tehlikeli

Ahmet Ç.
17-10-2011, 21:57
;) :ask :nazar

http://img835.imageshack.us/img835/1971/60087144024458973983100.jpg

Yani yasin ohaaa dememek için kendimi zor tuttum!
Mükemmel bir uyum :)
ikisinede defalarca masallah
Bu civicden bir tanede bizde var,kardesimde,18 likleri o çoktan çaktı baba makina :)

TanerHoca
18-10-2011, 08:35
abdullah far karatmayı ciddi ciddi düşün iyi olacak bence de :iyi

Ozan
18-10-2011, 08:51
Ön tamponuda siyaha boyatsan nasıl olur acaba?Bütünlük baabında :)

Abdullah
18-10-2011, 10:46
far karartma kesinlikle yapılacak hocam kaçışı yok önemli olan referans versin bu işle uğraşan arkadaşlar.

Tropixte yapılacaklar

1- Far Karartma
2- Kaliper Kapak
3- Spoiler (Belki es geçilebilir)

ozan308
18-10-2011, 21:24
5 cm'lik H&R marka yaylarım satılıktır abdullah kardeşim.bilgin olsun :)

Abdullah
18-10-2011, 21:32
5 cm'lik H&R marka yaylarım satılıktır abdullah kardeşim.bilgin olsun :)

zaten yay yay diyip duruyorlar olmaz olmaz takamam takarsam soğurum binemem arabaya :D böyle iyi iyi hele bide tanerhocam fatoşa başlıyor ki daha başıma çok çorap örecek :D

ozan308
18-10-2011, 21:36
bence tam tersi yayları taktıktan sonra 'ben bunca zaman niye takmamışım şu yayları' dersin :) şahsen ben öyle demiştim :)

erener
19-10-2011, 12:27
Abdullah, benim yayların daha yakışıklı ona göre. Benimkileri al :ask

Abdullah
20-10-2011, 08:03
açık arttırmaya çıkartalım yayları fiyatları kırdıralım :D :D

gokhancpt
20-10-2011, 08:50
abdullah, yaya hiç gerek yok, arkaya kum torbası koy, aynı hesap :gul5

cmr_cihangir
20-10-2011, 08:50
Dün akşam Tropixi yakınen görme imkanı yakaladık. Resimlerdekinden daha yakışıklı olduğuna bizzat şahit oldum. Yay takarsın takmazsın bilemem ama Tropix farklı ve kendini her ortamda belli eden bir araç. :havali

gokhancpt
20-10-2011, 08:52
Dün akşam Tropixi yakınen görme imkanı yakaladık. Resimlerdekinden daha yakışıklı olduğuna bizzat şahit oldum. Yay takarsın takmazsın bilemem ama Tropix farklı ve kendini her ortamda belli eden bir araç. :havali

spoiler ve 2x50kg kum torbası daha yakışıklı olacaktır :D

Yasin CCK
20-10-2011, 08:55

Ön taraf ne olacak :cilgin

gokhancpt
20-10-2011, 08:59

Ön taraf ne olacak :cilgin

yasin'im ondan kolay ne var; her iki teker kısmının altına 25 kg lık dolu demiri, sağlam bir fiter ile kaynak yaptımı fıstık gibi olur, ne demişler "demokraside çareler tükenmez" :cilgin

Abdullah
20-10-2011, 09:02

helal abicim bende aynısını diyorum yok diyorlar aslında ona da gerek yok dün tanerhocam ile cihan abi oturdu arkaya aynı seviyeye geldi zaten araç ya tanerhocamla cihan abi hem benim arka koltukta seyahat edecek yada onların yerlerine ortalama 45-50 kilodan 4 bayan arkadaş bu işi çözecek :D

Yasin CCK
20-10-2011, 09:04
yasin'im ondan kolay ne var; her iki teker kısmının altına 25 kg lık dolu demiri, sağlam bir fiter ile kaynak yaptımı fıstık gibi olur, ne demişler "demokraside çareler tükenmez" :cilgin

Sanki yay daha daha az zahmetli gibi :D

Abdullah
20-10-2011, 09:05

Sanki yay daha daha az zahmetli gibi :D

abi benim söylediğim yöntemin zahmeti yok yahu ön tarafta dediğim yöntemi uygularsa otomatikman çözülür zaten :cilgin

gokhancpt
20-10-2011, 09:12

helal abicim bende aynısını diyorum yok diyorlar aslında ona da gerek yok dün tanerhocam ile cihan abi oturdu arkaya aynı seviyeye geldi zaten araç ya tanerhocamla cihan abi hem benim arka koltukta seyahat edecek yada onların yerlerine ortalama 45-50 kilodan 4 bayan arkadaş bu işi çözecek :D
:gul8 :gul8 :gul8

Ömer Gedik
20-10-2011, 09:18
Abdullah'ın araca yay fazla kum torbası ideal :D

Abdullah
20-10-2011, 09:56

yok yok illede benim yöntem :cilgin

gokhancpt
20-10-2011, 09:59

apocan sen ömer ile beni dinle. şayet sen kendi yöntemini yapmayı düşünürsen avrupa semineri çıkar, dikkatli ol, demedi deme :fiuw

Abdullah
20-10-2011, 10:04

apocan sen ömer ile beni dinle. şayet sen kendi yöntemini yapmayı düşünürsen avrupa semineri çıkar, dikkatli ol, demedi deme :fiuw

sorma abi ya insana ağız tadıyla ceviz kırdırtmıyorlar yani olmuyor kısıtlıyorlar bu genç yaşımda beni :D

Abdullah
20-10-2011, 11:01
arkadaşlar spoiler bakarken bir ilana rastladım ne diyorsunuz yakışmış mı?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araci-peugeot-308-spoiler-36495268/mega-foto/?photo=2

http://www.sahibinden.com/data/images/blank.gif

http://www.sahibinden.com/data/images/blank.gif

Ömer Gedik
20-10-2011, 11:13
Hayır yakışmamış bence. GT Spoiler en iyisi :havali

gokhancpt
20-10-2011, 11:13
abdullah, bir fotoşopla bakmak lazım hangisi tropix siyaha yakışır diye :D

Abdullah
20-10-2011, 12:08
Hayır yakışmamış bence. GT Spoiler en iyisi :havali

Öyle Ömerim de çok para o :D

Abdullah
20-10-2011, 12:13
araştırmalarım doğrusunda benim yavru aslanı buldum güzel olmuş bence

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-peugeot-207-spoiler-fifty-tuning-61211746/detay/

Abdullah
20-10-2011, 12:41
baktım far karartma konusunda kimseden ses seda yok tanıdık arkadaşla görüştüm filmleri yaptırdığım ustaya götüreceğim cumartesi bir aksilik çıkmaz ise gelmek isteyen arkadaşlar haber verirlerse beraber gideriz hemen hemen herkeste telim var zaten.

GLR
20-10-2011, 16:07
Abdullah 45 kg az ortalamayı 50 55kg ya çıkar. :fiuw

Giremedim kaç gündür eve ve foruma.Arayacaktın beni sende.Bahçelievler civarı bu uygulamayı yapan çok var.Maslak zaten bildiğin gibi.Bir komşu vardı taşındı sormuştum daha önce o da bizim buralarda 80 tl ye falan yaptırdığını söylemişti siyah 207 ye.Ama karşı tarafı bimiyorum.İnternet ilanında bulduklarımı koyabilirim buraya istersen onlarada sor.

Tanıdık olsun istiyorsan Maslak ta tanıdık bulabilirim.Tuning garage İbrahim abi yi tanırım o yardımcı olur.Spoyler de var kendisinde.

Sana yazdım Ergin abinin tanıdığı var farlarını yaptırmıştı.(bixenon mercek uygulaması)Bende 308 e yaptırmıştım deneme için.Kendisi bu işi yapabilir.

Bulduğun yerde uygun yapıyorsa yaptırabilirsin.Bildiğim kadarıyla bu işin inceliği camı sökme takma.Onun dışında boyama genel olarak heryerde aynı şekil.Sorup garantisini alacaksın.Bu sektörde araştırma en önemli olay.Bir yer buluyorsun fiyat alıyorsun sonra başka bir yere daha soruyorsun yaptıkları işin detaylarını konuşup sonuca gidiyorsun.

Abdullah
20-10-2011, 16:12
aynen Ahmetim çok teşekkür ederim far karartmayı dediğim gibi o tanıdık çocuğa yaptıracağım internetten bulduğum spoilerları eklersen sevinirim en azından fikrimiz olur onun haricinde spolier için senin yaptırdığın yerle görüşebiliriz arayacağımda tam net değil o yüzden :D şimdi araştırma aşamasındayım.

GLR
20-10-2011, 16:18
aynen Ahmetim çok teşekkür ederim far karartmayı dediğim gibi o tanıdık çocuğa yaptıracağım internetten bulduğum spoilerları eklersen sevinirim en azından fikrimiz olur onun haricinde spolier için senin yaptırdığın yerle görüşebiliriz arayacağımda tam net değil o yüzden :D şimdi araştırma aşamasındayım.

Tamam öyle yap Abdullah.Orası benim spoylerin kalıbını çıkardı spoyler orjinal gt spoyler.Orda satlıan birebir aynısı yani.Sadece benimkinde spoylerle gelen stop lambası var.Orda yapılanda senin stop lamban kalacak.Maslak 2.kısımda kime sorsan gösterir.Ayarlarsak beraberde gideriz.

Abdullah
20-10-2011, 16:55

Tamam öyle yap Abdullah.Orası benim spoylerin kalıbını çıkardı spoyler orjinal gt spoyler.Orda satlıan birebir aynısı yani.Sadece benimkinde spoylerle gelen stop lambası var.Orda yapılanda senin stop lamban kalacak.Maslak 2.kısımda kime sorsan gösterir.Ayarlarsak beraberde gideriz.

eyvallah ahmetim beraber gideriz zaten gideceğimiz zaman ararım ben seni

TanerHoca
30-10-2011, 20:37
dün tropixin jant göbeklerine siyah fonlu aslan çıkarması yapıştırdık. :havali

http://i1213.photobucket.com/albums/cc477/tkhoca/Photo-0678.jpg

http://i1213.photobucket.com/albums/cc477/tkhoca/Photo-0679.jpg

http://i1213.photobucket.com/albums/cc477/tkhoca/Photo-0680.jpg

Ömer Gedik
30-10-2011, 20:50
Hocam çok eski logo olmuş :( İki-Üç kademe önceki logo.

TanerHoca
30-10-2011, 20:58

servis abdullahın eline tutuşturup yollamış. ben de neşesini bozmak istemedim. :fiuw

GLR
30-10-2011, 21:06
Nasıl alıştı mı Abdullah?

individual
30-10-2011, 21:27
siyah spoiler ile siyah dikiz aynası nasıl olur acaba?
:arkadas

Abdullah
30-10-2011, 23:22

Ömerim bu deneme amaçlı göbek için güzel bir düşüncem var.

Nasıl alıştı mı Abdullah?

Ahmetim alıştım herşey yolunda şimdilik nazar değmez inşallah.

siyah spoiler ile siyah dikiz aynası nasıl olur acaba?
:arkadas

Ergin abi servisdeki arkadaşda böyle bir fikir düşürdü aklıma ya senin dediğin gibi yapacağım yada başka bir planım daha var :D

Abdullah
14-11-2011, 14:54
arkadaşlar bugün tropix & siyah konusunu bir düzenleyeyim dedim eski resimlerimin hemen hemen hepsi uçmuş bende yeni resimlerle güncelledim. Ayrıca imzama TROPiX & SiYAH yazdım güzel bir yazı şekliyle ve linkledim tıkladığınızda konunun ilk sayfasına yönleniyorsunuz. Tüm arkadaşlar imzalarında böyle birşey yaparsa herkes bakmak istediği üyenin aracına daha kolay bir şekilde bakabilir bence.

TanerHoca
14-11-2011, 15:20
imza güzel ve anlamlı! olmuş :D

eyup_31
14-11-2011, 15:24
abdullah yazınca benim sayfaya baktımda resmim kalmamış hepsi uçmuş resimler neden uçar ki...

TanerHoca
14-11-2011, 15:26
abdullah yazınca benim sayfaya baktımda resmim kalmamış hepsi uçmuş resimler neden uçar ki...

sizin durumunuzu bilmiyorum ama herhangi bir resim yükleme sitesine üye olmadan yüklenen fotolar belli bir süre sonra siliniyor maalesef :uzgun

Abdullah
14-11-2011, 15:44

sizin durumunuzu bilmiyorum ama herhangi bir resim yükleme sitesine üye olmadan yüklenen fotolar belli bir süre sonra siliniyor maalesef :uzgun

eyup tanerhocam cevabını vermiş silinmemesi için photobucket i öneririm üye olup kolay bir şekilde resimleri yükleyebilirsin.

TanerHoca
14-11-2011, 15:54
arkadaşlar bugün tropix & siyah konusunu bir düzenleyeyim dedim eski resimlerimin hemen hemen hepsi uçmuş bende yeni resimlerle güncelledim.
...

yalnız bu iş olmamış.güncelleme yapılmadan önce tropixdeki dönüşümü görebiliyorduk. :durbunlu

Abdullah
14-11-2011, 15:56
arkadaşlar bugün tropix & siyah konusunu bir düzenleyeyim dedim eski resimlerimin hemen hemen hepsi uçmuş bende yeni resimlerle güncelledim.
...

yalnız bu iş olmamış.güncelleme yapılmadan önce tropixdeki dönüşümü görebiliyorduk. :durbunlu

hocam resimler uçmuş eski resimleri bulabilirsem yine ilk sayfaya yükleyeceğim bu arada sizin içinde imza yaptım sizin konuda :D

eyup_31
14-11-2011, 16:45

eyup tanerhocam cevabını vermiş silinmemesi için photobucket i öneririm üye olup kolay bir şekilde resimleri yükleyebilirsin.

üyelik ücretsiz değil mi :D

Abdullah
14-11-2011, 16:49

üyelik ücretsiz değil mi :D

evvettt :D aynen ;D

cmr_cihangir
14-11-2011, 17:06
Bende aynı dertten müzdaribim dostlar. Siteye yüklediğim güzel fotolarım sönüp gittiler. :uzgun Artık bende photobucket üzerinden resim atmaya çalışıyorum. :havali2

Abdullah
14-11-2011, 17:16
Bende aynı dertten müzdaribim dostlar. Siteye yüklediğim güzel fotolarım sönüp gittiler. :uzgun Artık bende photobucket üzerinden resim atmaya çalışıyorum. :havali2

abicim senin hamsinin neredeyse hiç fotografı yok hamsiyi zıplatmanın zamanı geldi de geçiyor bile :D

Yasin CCK
14-11-2011, 23:40
arkadaşlar bugün tropix & siyah konusunu bir düzenleyeyim dedim eski resimlerimin hemen hemen hepsi uçmuş bende yeni resimlerle güncelledim. Ayrıca imzama TROPiX & SiYAH yazdım güzel bir yazı şekliyle ve linkledim tıkladığınızda konunun ilk sayfasına yönleniyorsunuz. Tüm arkadaşlar imzalarında böyle birşey yaparsa herkes bakmak istediği üyenin aracına daha kolay bir şekilde bakabilir bence.

Hayırlı olsun Apocan, arada bir el atmak lazım sayfaya ;)

Bu arada bu link olayını ben aylar önce yapmıştım :bee

Ama şöyle spor bir Tauranga Mavi - Sarı Rock'N Rolla logosu fena olmaz hani :fiuw

Abdullah
15-11-2011, 00:40

Ama şöyle spor bir Tauranga Mavi - Sarı Rock'N Rolla logosu fena olmaz hani :fiuw

Yasinim mesaj alınmıştır birkaç çalışma yaptım ama bence en güzel RockNRolla ya bu gider

http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/rocknrolla.png
ikinci rengi maalesef ben ayarlayamıyorum otomatik :(

linkleme olayını sen biliyorsun zaten yasinim :D

huseyinturk
15-11-2011, 00:48
jantlar hoşta o logo peugeot j9 minibüslerde var ya nerden buldunuz onu :D

Abdullah
15-11-2011, 00:53
jantlar hoşta o logo peugeot j9 minibüslerde var ya nerden buldunuz onu :D

o idareten yapılan birşeydi nasıl görüneceğini görmek için en yakın zamanda RCZ göbeği takacağız inşallah :D

Yasin CCK
15-11-2011, 17:14
Apocan eline sağlık, şekli geliştirene kadar kullanacağım, sağol ;)

Abdullah
15-11-2011, 17:21

Yasinim güle güle kullan ama link vermemişsin direk resme link versene yukardaki yazıya gerek kalmasın

Yasin CCK
15-11-2011, 17:50

Yasinim güle güle kullan ama link vermemişsin direk resme link versene yukardaki yazıya gerek kalmasın

Lİnk üstteki yazıda :)

Bilgi içersin diye kaldırmadım yazıyı ;)

TanerHoca
15-11-2011, 17:53
çocuk ruhlusunuz çocuk :fiuw :gul5

Yasin CCK
15-11-2011, 17:55

:b

Abdullah
15-11-2011, 17:57

tabi yaş ilerleyince :D neyse hocam derin mevzulara girmiyorum :gul5 arabada fosil zaten :D

TanerHoca
15-11-2011, 18:00
abdullah bu çarşamba sana çoktan seçmeli bir menü hazırladım...:keyifli

:bam3 :bam :bam2 :dayak :boks

Ahmet Ç.
15-11-2011, 21:55

tabi yaş ilerleyince :D neyse hocam derin mevzulara girmiyorum :gul5 arabada fosil zaten :D

Arabada "fosil" derken :kizgin

Abdullah
15-11-2011, 23:32

Arabada "fosil" derken :kizgin

ohooo Ahmet abi sizin araç tedavülden kalkalı çok oldu :gul5

abdullah bu çarşamba sana çoktan seçmeli bir menü hazırladım...:keyifli
:bam3 :bam :bam2 :dayak :boks

hocam ara sıcaklardan başlarız ana yemeğe doğru :D

slaey
20-11-2011, 16:37
renk çok hoşuma gittide jant kapakları boya mı anlamadım :D

Abdullah
20-11-2011, 16:49

onur jant kapakları derken ??? benim araçta kapak sadece ilk aldığımda 15" lik saç jantlarda oldu oda 3 ay gibi kısa bir süre kaldı ondan sonra 16" çelik şimdide 18" kullanıyorum göbeklerden mi bahsediyorsun yoksa :D

slaey
20-11-2011, 16:51

onur jant kapakları derken ??? benim araçta kapak sadece ilk aldığımda 15" lik saç jantlarda oldu oda 3 ay gibi kısa bir süre kaldı ondan sonra 16" çelik şimdide 18" kullanıyorum göbeklerden mi bahsediyorsun yoksa :D

abi toyluğuma ver :D jantlar siyah ya ondan bahsedıyorum :D

Abdullah
20-11-2011, 16:57

abi toyluğuma ver :D jantlar siyah ya ondan bahsedıyorum :D

estagfurallah onur jantları siyah 18" yeni taktık 1 ay oldu güzel bir uyum yakaldık abilerim sağolsunlar çok emekleri var :D

slaey
20-11-2011, 16:59
hayırlı olsun :)

TanerHoca
20-11-2011, 17:36

onur naptın sen ya!!!
18 likleri de farketmedin ya ne diyim ben :durbunlu

Ahmet Ç.
20-11-2011, 22:05

???

cmr_cihangir
20-11-2011, 22:09
Bugün Kadıköy'e giderken Tropix yanımdan geçti. Bu yeni jantlar ve aslanın güneş gözlükleri trafikteki tüm dikkati kendinde topluyor. Allah nazarlardan korusun..... :nazar :nazar :nazar

gokhancpt
20-11-2011, 22:48
Bugün Kadıköy'e giderken Tropix yanımdan geçti. Bu yeni jantlar ve aslanın güneş gözlükleri trafikteki tüm dikkati kendinde topluyor. Allah nazarlardan korusun..... :nazar :nazar :nazar

cihanım, güneş gözlükleri kirli olduğundan seni görememiştir sanırım :D

Abdullah
21-11-2011, 01:23

cihanım, güneş gözlükleri kirli olduğundan seni görememiştir sanırım :D

sende mi gördün yoksa abi :D

erener
18-12-2011, 18:22
Abdullah Praktiker'in otoparkında gördüm ve senin için çektim resmi.

http://i1108.photobucket.com/albums/h406/erener62/IMG-20111218-00013.jpg
http://i1108.photobucket.com/albums/h406/erener62/IMG-20111218-00012.jpg

Yasin CCK
18-12-2011, 19:19
Kötü bir jant, Tropix daha güzel...

Dreamcatcher
18-12-2011, 20:15
Gerçekten de çok zevksiz bir jant seçimi ...

cmr_cihangir
18-12-2011, 20:37
Jantlar değil ama tropix rengi her zaman her yerde kendini belli ediyor. :)

Ömer Gedik
18-12-2011, 23:13
Jantlar Felaket, fotoğraftaki araçta ilk gelen araçalardan.

Abdullah
19-12-2011, 00:41
erenim teşekkür ederim. Ama tüm arkadaşlar gibi jantlar gerçekten çok kötü ya bu arabayı sahibinin elinden almak lazım :D

socrates(MeRiÇ)
19-12-2011, 00:49
bu arabayı sahibinin elinden almak lazım :D

Di mi yaa... Bazen banada geliyo bu düşünce, yolda görüyorum bi araba, içindeki eleman arabayı güzelleştiriyorum die palyaçoya çevirmiş. Direksiyonu önüne kırıp, " in len arabadan, sana araba fazla tabanvay devam et" diyesim geliyo :D

Abdullah
19-12-2011, 01:53
aynen abi mahvetmiş ya

gokhancpt
19-12-2011, 09:19
Arkadaşlar, görsellik olarak hakkaten çok kötü olduğunu söyleyebilirim, tropix e hiç yakışmamış. fakat yinede sahibi memnun ise güle güle kullansın demek lazım

cmr_cihangir
19-12-2011, 09:47
Bu jantları bugün bir focus'un üstünde gördüm. Onda çok sırıtmıyordu. Ama 308'e pek yakışmadığı bir gerçek. :p

TanerHoca
19-12-2011, 13:10
Arkadaşlar, görsellik olarak hakkaten çok kötü olduğunu söyleyebilirim, tropix e hiç yakışmamış. fakat yinede sahibi memnun ise güle güle kullansın demek lazım

jantları ben de beğenmedim ama gökhanın dediği gibi. :iyi
aracın rengi ise kim ne derse desin bence 10 numara. :havali

Abdullah
19-12-2011, 13:12

jantları ben de beğenmedim ama gökhanın dediği gibi. :iyi
aracın rengi ise kim ne derse desin bence 10 numara. :havali

işte budur hocam yaaa :alkis

Abdullah
16-01-2012, 23:20
bugün güzel kar yağışı altında ataşehirden ataşehire (4 km lik yol) normal şartlarda 5 dakika kar altında tam 2 saat 42 dakika sürdü ve Tropix kar kalkana kadar kazasız belasız garaja hapsedildi :D karın durmadan yağmasına bakarsak en az 1 hafta özleyeceğim Tropixi :(

Esat
16-01-2012, 23:22
gec 15 liklere apocum ozlem giderin onalrda siyah :)

Abdullah
16-01-2012, 23:25

:D yok be abicim takmıcam sinir oluyorum onlara bide istanbul un karına güvenmiyorum açıkcası şimdi takıcam 2 gün sonra günlük güneşlik olacak pişman olucam.

gokhancpt
16-01-2012, 23:54

:D yok be abicim takmıcam sinir oluyorum onlara bide istanbul un karına güvenmiyorum açıkcası şimdi takıcam 2 gün sonra günlük güneşlik olacak pişman olucam.

yarın kar güzelim şehrimizden ayrılıyormuş apocan, rahatına bak :cilgin

Abdullah
17-01-2012, 01:34

yarın kar güzelim şehrimizden ayrılıyormuş apocan, rahatına bak :cilgin

:yahoo :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo

TanerHoca
17-01-2012, 09:58

kendini eve atınca böyle oluyor demek.
keşke dün akşam 6 civarı benim telefonu 911 hattı sanıp arayıp "hocam burada mahsur kalacağım" diyerek
bisküvi ve battaniye isteyen yardım çığlıklarını kaydetseydim keşke. :fiuw :gul5

Dreamcatcher
17-01-2012, 11:32
Hocam Abdullah kardeşimiz biraz tırsak mı bana mı öyle geldi yoksa :gul5

gokhancpt
17-01-2012, 11:38

:gul9 :gul9

erener
17-01-2012, 11:50

Koptum :gul5 :gul5 :gul5 :gul5

Abdullah
17-01-2012, 20:43

:gul5 :gul6 abi tırsaklıktan değilde 4 km lik yolu trafik yüzünden 2buçuk saatte gidince böyle oluyor insan :D

Birde dipnot 18" lerle ve nankang hindistan lastiklerimle Allah a şükür çoğu aracın kaydığı yerde bile kaymadım buda çok hoşuma gitti hele de sağ tarafımda 1 adet yıldız amblemli Ömerin hiç saydığı aracın AMG si vardı en son aracı kullanan arkadaşın aracı vitese takıp araçtan inip itmeye çalıştığını gördüm ben tropiximle yanından süzülürken çok keyiflendim :D

Dreamcatcher
17-01-2012, 20:44
Aslanım benim :alkis2 :alkis2 :alkis2

emax34
24-01-2012, 05:21
Apocum sen buna bayilacaksin :))) suphem yok :))

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-2009-peugeot-308-1-6-hdi-110hp-premium-21-946-km-de-orjinal-71819923/detay?source=promotion_topl

bak bakalim hakli cikacakmiyim :)

Abdullah
24-01-2012, 08:46

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-2009-peugeot-308-1-6-hdi-110hp-premium-21-946-km-de-orjinal-71819923/detay?source=promotion_topl

vayy abicim teşekkürler araç çok güzel ya bide plus olsaymış :D

erener
24-01-2012, 09:33

Apo Premium buldunda bide Plus olsaymış diyosun.. :gul5 :gul5 :gul5

Abdullah
24-01-2012, 09:51

Apo Premium buldunda bide Plus olsaymış diyosun.. :gul5 :gul5 :gul5

şimdi erenim bu aracın benimkinden pek bi farkı yok ki sadece ilk bakışta çıtalar boyalı o kadar.

Esat
24-01-2012, 10:19
olmami apocum bunun jantlari dandik 16 :)

Abdullah
24-01-2012, 10:22
olmami apocum bunun jantlari dandik 16 :)

:gul5 orayı hiç söylemedim bile abi :D

Abdullah
29-01-2012, 15:03
4 günlük kısa Roma Fethinden sonra geri döndüm arkadaşlar. Romada karşılaştığım araçların hemen hemen hepsi a yada b sınıfı araçlardı adamlar c sınıfına bile pek fazla binmiyorlar her 10 araçtan 1 i mutlaka smarttı. Birde ülkemizde olmayan peugeot 1007 ile karşılaştım buyrun fotograflar

http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/FORUMPEUGEOT%20BRUCH/roma/IMG_0944.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/FORUMPEUGEOT%20BRUCH/roma/IMG_0945.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/FORUMPEUGEOT%20BRUCH/roma/IMG_0946.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/FORUMPEUGEOT%20BRUCH/roma/IMG_0947.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/FORUMPEUGEOT%20BRUCH/roma/IMG_0948.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/FORUMPEUGEOT%20BRUCH/roma/IMG_1322.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/FORUMPEUGEOT%20BRUCH/roma/IMG_1290.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/FORUMPEUGEOT%20BRUCH/roma/IMG_1278.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/FORUMPEUGEOT%20BRUCH/roma/IMG_1253.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/FORUMPEUGEOT%20BRUCH/roma/IMG_1228.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/FORUMPEUGEOT%20BRUCH/roma/IMG_1195.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/FORUMPEUGEOT%20BRUCH/roma/IMG_1186.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/FORUMPEUGEOT%20BRUCH/roma/IMG_1179.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/FORUMPEUGEOT%20BRUCH/roma/IMG_1175.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/FORUMPEUGEOT%20BRUCH/roma/IMG_1174.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/FORUMPEUGEOT%20BRUCH/roma/IMG_1153.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/FORUMPEUGEOT%20BRUCH/roma/IMG_1127.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/FORUMPEUGEOT%20BRUCH/roma/IMG_1104.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/FORUMPEUGEOT%20BRUCH/roma/IMG_1093.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/FORUMPEUGEOT%20BRUCH/roma/IMG_1006.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/FORUMPEUGEOT%20BRUCH/roma/IMG_0982.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/FORUMPEUGEOT%20BRUCH/roma/IMG_0953.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/FORUMPEUGEOT%20BRUCH/roma/IMG_0952.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/FORUMPEUGEOT%20BRUCH/roma/IMG_0846.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/FORUMPEUGEOT%20BRUCH/roma/IMG_0814.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/FORUMPEUGEOT%20BRUCH/roma/IMG_0798.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/FORUMPEUGEOT%20BRUCH/roma/IMG_0763.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/FORUMPEUGEOT%20BRUCH/roma/IMG_0748.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/FORUMPEUGEOT%20BRUCH/roma/IMG_0736.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/FORUMPEUGEOT%20BRUCH/roma/IMG_0730.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/FORUMPEUGEOT%20BRUCH/roma/IMG_0708.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/FORUMPEUGEOT%20BRUCH/roma/IMG_0707.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/FORUMPEUGEOT%20BRUCH/roma/IMG_0657.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/FORUMPEUGEOT%20BRUCH/roma/IMG_0652.jpg

TanerHoca
29-01-2012, 17:24
hoşgeldin abdullah. :)
italyaya gider gitmez hemen havaya girmişsin.giyiniş, yürüyüş, tarz tavır manken mübarek! :havali

http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/FORUMPEUGEOT%20BRUCH/roma/IMG_1253.jpg

Ozan
29-01-2012, 17:30
Çarşamba anlatılacak çok şey var desene

Yasin CCK
29-01-2012, 20:14
Farklı topraklar, farklı kültürler görmek her zaman güzeldir :alkis2

İtalya yağız delikanlı görmüş :havali

Gökseld
29-01-2012, 20:54
hoşgeldin abdullah. :)
italyaya gider gitmez hemen havaya girmişsin.giyiniş, yürüyüş, tarz tavır manken mübarek! :havali

Allahtan roma ya gitmiş, sicilya ya gittiğini düşünemiyorum :gul5

Arma finanza, la politica potrebbe sapere quando il grilletto. :gul5 :gul5 :gul5 :gul5

reisG
29-01-2012, 21:05
Birde İtalyan erkeklerine yakışıklı derler. Bunun böyle olmadığını Abdullah İtalya ziyareti sırasında kanıtlamış oldu.Resimler herşeyin kanıtı.
Sevgili kardeşim umarım güzel bir seyahat olmuştur. Çarşamba görüşmek üzere

Abdullah
30-01-2012, 00:40
arkadaşlar, abilerim hepinize çok teşekkür ederim herşey çok güzeldi ama sizleri çok özledim çarşamba görüşmek üzere Reis abi tekrar hoşgeldin sevindirdin bizleri...

gokhancpt
30-01-2012, 10:03
apocan aşk çeşmesine de gitmişsin :fiuw

Dreamcatcher
30-01-2012, 10:12
apocan aşk çeşmesine de gitmişsin :fiuw

Gitmese olay olurdu zaten kaptanım :gul9

Esat
30-01-2012, 10:14
Hos geldin kardes ozledik seni apocum Gokhan abiyle kulaklarini cok cinlattik

cmr_cihangir
30-01-2012, 12:12
Abdullah, Roma fatihi hoşgeldin. Resimlere diyecek laf bulamıyorum. Her zaman ki gibi farkını koymuşsun. :havali

http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/FORUMPEUGEOT%20BRUCH/roma/IMG_0846.jpg
Benim favorim de bu olsun :D

Ahmet Ç.
30-01-2012, 12:19
oooooo apocum yakısır.
süper eğlenmişe benziyosun :)

gokhancpt
30-01-2012, 13:00
apocan, roma dan dönünce avrupalı oldu, hala foruma girmedi :fiuw

Abdullah
30-01-2012, 13:18

yok be abi 4 günün acısını çıkartıyorlar sağolsunlar herşey birikmiş temizlemeye çalışıyorum.

Abilerim hepinize çok teşekkür ederim. Bu arada gökhan abi sabah aramışsındır açmayınca kızmışsındır telefon evde kaldı tropixide evde bıraktım bugün :D

gokhancpt
30-01-2012, 13:37

yok be abi 4 günün acısını çıkartıyorlar sağolsunlar herşey birikmiş temizlemeye çalışıyorum.

Abilerim hepinize çok teşekkür ederim. Bu arada gökhan abi sabah aramışsındır açmayınca kızmışsındır telefon evde kaldı tropixide evde bıraktım bugün :D

:bam3 :bam3 :bam3

Abdullah
30-01-2012, 13:37

:bam3 :bam3 :bam3

abi özelden iş yerinin telini atıyorum.

erener
30-01-2012, 20:13
Apo kilomu aldın sen,,,

Abdullah
31-01-2012, 01:05
Apo kilomu aldın sen,,,

yok öle bişiiiyyy :fiuw kalın giyindim kalın :D

TanerHoca
02-02-2012, 20:11
abdullah ne oldu uzun süredir sesi çıkmıyor tropix'in. sakın hem hareketsizlikten
hem de soğuktan donup kalmış olmasın. :D

Abdullah
03-02-2012, 00:00
abdullah ne oldu uzun süredir sesi çıkmıyor tropix'in. sakın hem hareketsizlikten
hem de soğuktan donup kalmış olmasın. :D

hocam sormayın ya akşamları eve girerken garaja kafamı uzatıp bakıyorum mahsun mahsun bakıyor çıkar beni artık yeter der gibi çok özledim ben tropixi malum hava şartları :( sanırım az kaldı bu ayrılığın bitmesine :D

TanerHoca
03-02-2012, 14:52
tropix bugün burnunu dışarı çıkardı galiba.özledik keratayı... :D

Abdullah
03-02-2012, 14:54
tropix bugün burnunu dışarı çıkardı galiba.özledik keratayı... :D

hocam bende özlemişim onu oda özlemiş beni büyük keyif aldık bugün birbirimizden :D

Şuan migros kapalı otoparkta hocam :D

Abdullah
10-02-2012, 17:43
yine hapsettim garaja tropixi ama şimdi bakıyorumda kar yağışı durdu keşke getirseymişim :(

TanerHoca
10-02-2012, 17:47
yine hapsettim garaja tropixi ama şimdi bakıyorumda kar yağışı durdu keşke getirseymişim :(

başlık "roma fethi" ama daha ataşehirde araba sürmeye tırsıyorsun :gul5

ÇΔĞLΔΨΔ∏
10-02-2012, 17:50

:D

Abdullah
10-02-2012, 17:55

hocam Roma da insanlar var Ataşehirdeki gibi kazmalar yok ki ama :D bu arada bekliyorum çıkışa hocam 10dk sonra çıkıyorum

TanerHoca
13-02-2012, 14:12
...bu arada bekliyorum çıkışa hocam 10dk sonra çıkıyorum...

abdullah biz öyle her "çıkışta görüşelim" diyene takılsaydık evin yolunu bulamazdık...:cool:

Abdullah
13-02-2012, 15:04
abdullah biz öyle her "çıkışta görüşelim" diyene takılsaydık evin yolunu bulamazdık...:cool:

hocam ev mi? o ne ola ki :D

gokhancpt
13-02-2012, 15:13
hocam ev mi? o ne ola ki :D

ömer e söylemek lazım şu sandalyeleri bir an önce eklesin, abdullahın sandalye zamanı gelmiş

Abdullah
13-02-2012, 15:15
ömer e söylemek lazım şu sandalyeleri bir an önce eklesin, abdullahın sandalye zamanı gelmiş

kaptanım canım nerelerdesin sen yahuuu :D

Esat
14-02-2012, 16:37
kaptanım canım nerelerdesin sen yahuuu :D

apoç kaptanımı sandalye yimi özledin....

Abdullah
15-02-2012, 08:35
apoç kaptanımı sandalye yimi özledin....

abimmm ikiside vazgeçilmezim biliyorsun :D

Abdullah
15-03-2012, 01:45
uzun zaman oldu kıyıda köşede kalan birkaç fotograf tropixin güzelliği ışığa göre değişen rengi :D
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/IMG_7948.jpg

http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/IMG_7951-1.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/IMG_7953.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/IMG_7955.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/IMG_7956.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/IMG_7958.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/IMG_7960.jpg

γuяdaeя
15-03-2012, 02:20
:nazar :nazar :nazar

mahmut
15-03-2012, 02:32
abdullah adresı ver gelıyorum boyacıyı da ayarladım:)

TanerHoca
15-03-2012, 07:50
abdullah ön jantın sanki hafif bir rötuşa ihtiyacı var gibi.

ben yine de nazar boncuğunu ekleyeyim:nazar

http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/IMG_7948.jpg

Dreamcatcher
15-03-2012, 08:13
Aslan da sahibi gibi yakışıklı :)

Yasin CCK
15-03-2012, 09:22
Maşallah maşallah :nazar

mygold
15-03-2012, 09:31
havalar ısınmaya başlamış ..tropix yakıyor abdullah ;)..

Esat
15-03-2012, 09:57
Haketten bu araba degisik bi renge sahip gecen carsamba deklansore basmadan once baska renk tam basarken baska renk foto bitisi baska renk cikti cok sasirmistim tek gercek yakisikli sahibi ve yakisikli arabasi

Dreamcatcher
15-03-2012, 10:13
Haketten bu araba degisik bi renge sahip gecen carsamba deklansore basmadan once baska renk tam basarken baska renk foto bitisi baska renk cikti cok sasirmistim tek gercek yakisikli sahibi ve yakisikli arabasi
Ya Esat niye "değişik" diyon ki sabah sabah şimdi:)

Esat
15-03-2012, 10:43
Abi adam Degisik bi adam yani ahirinde oyle canimiz kanimiz ama her yol oraya cikiyor:)

Dreamcatcher
15-03-2012, 11:17
Abi adam Degisik bi adam yani ahirinde oyle canimiz kanimiz ama her yol oraya cikiyor:)
:gül8:

reisG
15-03-2012, 11:31
keşke tropik sarıyı getirmeye devam etseler. her zaman farklı ve çekici olmaya devam edecek tıpkı sahibi gibi.

Abdullah
15-03-2012, 14:02
abilerim hepinize çok teşekkür ederim yaz geliyor burnumuzu yavaştan çıkartıyoruz dışarı bu arada benim çekiciliğim sizler sayesinde abilerim seviyorum sizi

mahmut
15-03-2012, 14:04
abdullah dunku 207 nın 6 parca boyası var arastırdım.

Alper90
15-03-2012, 14:17
abdullah benim arabayı bu renge kaplatalım en sevdiğim renk olarak başı çekiyor peugeot'da :) maşallah aslana nazar değmesin :) mahmut abi özelden sana birşey soracağım pm atıyorum satılık aracımız var.

Abdullah
15-03-2012, 14:50
abdullah dunku 207 nın 6 parca boyası var arastırdım.

oha diyorum abi başka birşey demiyorum yuh millet resmen düzenbaz olmuş ya

Abdullah
15-03-2012, 14:50
abdullah benim arabayı bu renge kaplatalım en sevdiğim renk olarak başı çekiyor peugeot'da :) maşallah aslana nazar değmesin :) mahmut abi özelden sana birşey soracağım pm atıyorum satılık aracımız var.

ALperim RCZ ye de süper yakışır hani :D

Esat
15-03-2012, 17:28
abilerim hepinize çok teşekkür ederim yaz geliyor burnumuzu yavaştan çıkartıyoruz dışarı bu arada benim çekiciliğim sizler sayesinde abilerim seviyorum sizi

Yaz mi geliyor Martin 15 inde kar yagdirdin beee

Abdullah
15-03-2012, 23:46
Yaz mi geliyor Martin 15 inde kar yagdirdin beee

yağsın abim sıkıntı yok son yağışlar bunlar :D

Ahmet Ç.
16-03-2012, 00:26
Masallaahhhhhhhhhhhhhhh!
Abdullah kardesim on numara araban :)
yanlız hakikaten çok iddalı bir rengi var ve cok farklı.

bişi dikkatimi çekti gercekten su forumdaki dostlarda arabalarının rengi gibi renga renk herkesin kendine has rengi ve farkı var ve bu renklilik ufuk gibi baktıkça bakası gelir insanın ...
:)

Abdullah
16-03-2012, 01:16
Ahmet abicim çok teşekkür ederim

Abdullah
27-03-2012, 09:57
Tropiximi uzun bir aradan sonra Gökhan abimin yardımı ve telkinleriyle YILDIRIM Peugeot servis sahibi Engin Bey in yardımlarıyla 90.000 bakımına soktuk :D KM yüksek olunca (85.000) Bakımda ağır oluyor haliyle.

Hava Filtresi,
Yağ Filtresi,
Polen Filtresi,
Mazot Filtresi,
Komple Yağ sistemi Temizliği (Özel Kimyasallarla Tüm yağ dolaşım sisteminin temizlenmesi),
Yağ (Total ineo 5-30 Tam sentetik),
Turbo Hortumu,Kelepçesi,Keçesi,
Turbo Isı Kalkanı,
Rot-Balans

Derken bir baktım Tropix Showroomdan ilk çıkarttığım günki gibi olmuş :D tadından yenmiyor. Yıldırım Otomotiv çalışanlara gösterdikleri ilgiden,çabadan ve temiz çalışmadan dolayı, Yıldırım Otomotiv sahibi Engin Bey e gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı ve Gökhan Abime herşey ama herşey için çok teşekkür ederim. Şimdi Tropix daha bir keyif verici insanın inesi gelmiyor.
Tabi bu işlemlerin maliyetini merak edenler için birkaç servisten almış olduğum 800-1000 lira arası fiyatlardan sonra Yıldırım Otomotivde 542 TL ye hallettik işlerimizi. Neden bu kadar pahalı diye soran arkadaşlar olursa Turbo Isı Kalkanı değişimini hatırlatayım 3 parçanın 3 de değişti.

Esat
27-03-2012, 10:03
kardesim benim hadi hayirli ugurlu olsun guzel gunlerde kullanirsin insallah aslanini

reisG
27-03-2012, 10:04
Abdullah tropix sıfır km olmuş...Bu arada hdi araç kullanan arkadaşların hepsine bir soru motorinin bıraktığı kurumun motordan temizlenebilmesi için her 40.000 km.de bir carbon clean'i nerdeyse şart koşuyorlar. Eğer 80.000 km.ye kadar bu işlemi hiç yapmadıysanız bundan sonra da faydası olmaz deniyor.İşin aslı astarı nedri?

Dreamcatcher
27-03-2012, 10:04
Güle güle bin kardeşim..turbo kalkanını neden değiştirdinki?

Abdullah
27-03-2012, 10:10
Esat abi çok teşekkür ederim Allah razı olsun.
Teşekkür ederim hepinize. Reis abi 40.000 de dediğin gibi ilk mazor filtresi değişiminde yine yapılmıştı. İkincide tekrar yaptırdım. İlk yaptırdığımda pek bir fark görememiş ve hissetmemiştim hatta TanerHoca yaptırayım mı diye sorduğunda ben yaptırmıştım hiç faydasını görmedim diye TanerHocama da belirtmiştim ama bu ikinci yapılan işlem gerçekten çok ama çok fark ettirdi faydasını gördüm açıkcası. Hüsmen abi İstanbulda bu seneki kış şartlarından benim ısı kalkanı soğuk sıcak derken ayakları çatlayıp kırılmış araç çalışırken Traktörden daha sesli çalışıyordu.

cmr_cihangir
27-03-2012, 10:17
Dün Gökhan'la telefonda konuştuk. Tropix siyahı Yıldırım Oto dan kendisi almış. "Nasıl araç, bu motor bu kasayı kaldırmakta zorluk çekiyor mu?" diye sordum. "Servis sonrası aracın karakteri tamamen değişmiş" cevabını aldım. Buradan zamanında yapılan doğru müdahalelerin ne kadar önemli olduğunu anlıyor insan.
Abdullah can, aracını İnşallah uzun bir süre sorunsuz sıkıntısız kullanmaya devam edersin.

Abdullah
27-03-2012, 10:31
Dün Gökhan'la telefonda konuştuk. Tropix siyahı Yıldırım Oto dan kendisi almış. "Nasıl araç, bu motor bu kasayı kaldırmakta zorluk çekiyor mu?" diye sordum. "Servis sonrası aracın karakteri tamamen değişmiş" cevabını aldım. Buradan zamanında yapılan doğru müdahalelerin ne kadar önemli olduğunu anlıyor insan.
Abdullah can, aracını İnşallah uzun bir süre sorunsuz sıkıntısız kullanmaya devam edersin.

Sağol Cihan abi.Evet Gökhan abim sağolsun gitti aracı aldı test etti sonrada bana teslim etti :D Allah razı olsun tekrar çok teşekkür ederim yardımların için Gökhan abi. Valla artık sorun çıkartmasın Cihan abi çıkartacağı kadar çıkarttı kendime gelemiyorum zaten :D Kesinlikle doğru yapılan müdahale aracın herşeyi için çok önemli 3 kuruştan kaçıp 5 kuruş zarara giriyoruz haberimiz yok. Açıkcası ben bu bakımı çok geciktirdim maddi nedenlerden dolayı fakat şunun da çok iyi farkındaydım ben bakımı geciktirdikçe aracın sorunları çoğaldı ve ek olarak yakıtı son zamanlarda inanılmaz artmıştı tüm bunların sebebi bakımsızlık olduğunun çok iyi farkındaydım. Şimdi herşey yolunda sıkıntı yok kısacası bence araçlarımız sorunlu değil benim gibi sahipleri sorunlu. Biz bu araçları zamanında bakımına götürürsek tabiki uzman ellere teslim etmek şartıyla araçlarımızda en ufak sorun çıkmıyor kronikler hariç :D

reisG
27-03-2012, 10:32
Bilgiler için teşekkürler,demek ki dizel motorlu araçlar için gerekli bir işlemmiş.

Abdullah
27-03-2012, 10:34
Bilgiler için teşekkürler,demek ki dizel motorlu araçlar için gerekli bir işlemmiş.

Kesinlikle Reis abi. İlk yapıldığında birşey anlaşılmıyor fakat ikincide iyi ki ilkini yaptırmışım diyor insan.

TanerHoca
27-03-2012, 10:42
hadi bakalım güle güle kullan abdullah.

bu arada biraz da nostalji yapalım.
tropix henüz duygularıyla ve bedeniyle oynanmamış, tamamen masum haliyle...:havali

http://i46.tinypic.com/5l9jt3.jpg

tatoo
27-03-2012, 10:49
hadi bakalım hayırlısıyla kazasız belasız neşeli günlerde kullanman dileğimle :)

Abdullah
27-03-2012, 10:54
hadi bakalım güle güle kullan abdullah.

bu arada biraz da nostalji yapalım.
tropix henüz duygularıyla ve bedeniyle oynanmamış, tamamen masum haliyle...:havali

http://i46.tinypic.com/5l9jt3.jpg

İlahi hocam heyttt be ne günlerdi duygulandım şimdi :(

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

gokhancpt
27-03-2012, 11:04
apocan, güzel günlerde kullan. araçtaki değişiklik beni dahi şaşırttı, inşallah sorunsuz binersin. fakat araba muhteşem diye sürat yapmak yok yoksa kaç sandalye yersin ben bile bilmiyorum:bam3

Abdullah
27-03-2012, 11:09
apocan, güzel günlerde kullan. araçtaki değişiklik beni dahi şaşırttı, inşallah sorunsuz binersin. fakat araba muhteşem diye sürat yapmak yok yoksa kaç sandalye yersin ben bile bilmiyorum:bam3

Vallahi abi dün kavacık - ataşehir arası saat 21:08 de Paşabehçeden çıktım 21:19 da ablamdaydım sürat yapmadım aracı iyi yapmışlar mı diye bi kontrol ettim sadece bir ara 1 ile 8 i yanyana gezerken gördüm sonra bir baktım yanlarına 0 da katılmış hep beraber 9 a doğru gidiyorlardı yol bitti :D

gokhancpt
27-03-2012, 11:17
ama sen daha büyüğünü hakettin:cilgin
http://i1087.photobucket.com/albums/j478/gokhancpt/DSC_0715.jpg

Esat
27-03-2012, 11:28
aslinda bu foto smile olmali bence

gokhancpt
27-03-2012, 11:30
aslinda bu foto smile olmali bence
+1 :havali

p.s: sevgili adminimizden böyle bir çalışmayı dört gözle bekliyoruz:cilgin

Dreamcatcher
27-03-2012, 11:47
+1 :havali

p.s: sevgili adminimizden böyle bir çalışmayı dört gözle bekliyoruz:cilgin

:gül6:

Yasin CCK
27-03-2012, 11:56
Hayırlı olsun Apocan, güzel günlerde eskit yağını ;)

Selami
27-03-2012, 12:15
Tropix kendine gelmiş desene :) kazasız belasız sürüşler Abdullah ;)

:nazar

Abdullah
27-03-2012, 12:35
teşekkürler yasinim
teşekkürler selami abi amin hepimiz için inşallah

Ahmet Ç.
27-03-2012, 16:51
sonunda uzun zamandır bu sayfaya yorum yazmak nasip olacak.
nerdesin beee sen kardesim,bu forum sensiz olurmu hayret bişisinnnnn... :)
Kardesim güle güle kullan arabanı,
allah kaza bela nazar vermesin nice km lere insallah :)

TanerHoca
27-03-2012, 17:55
...
nerdesin beee sen kardesim,bu forum sensiz olurmu hayret bişisinnnnn... :)
...

olur, niye olmasın ki...:havali

mahmut
27-03-2012, 18:31
abdullah yıkmada yoktun carsamba bulusmasında da yoktun nerelerdesın kardesım özlettin kendini.bu arada tropıxı elden gecırmısın kazasız belasız eskit kardesım.

Abdullah
27-03-2012, 21:39
olur, niye olmasın ki...:havali
Mahmut abi buralardayım teşekkür ederim.
Ahmet abi iyi dileklerin için teşekkür ederim fakat Taner Hocam çok doğru söylemiş. Kişilerin bir önemi yok kesinlikle. Ben varım yada a kişi, b kişi var diye bu forum var değil. Ben olmadığım zaman sadece, yenilen yemeğin şekli değişir. Ne tadı bozulur, nede yemek yemekliğinden birşey kaybeder. Önemli olan, burada yakaladığımız dostluğu, abiliği, kardeşliği bozmadan, fazla dağıtmadan, tadını kaçırmadan sürdürebilmek. Bazı şeyleri uzatırsak ve cırkını çıkartırsak o zaman herşeyin tadı bozulur.

Esat
27-03-2012, 22:38
Mahmut abi buralardayım teşekkür ederim.
Ahmet abi iyi dileklerin için teşekkür ederim fakat Taner Hocam çok doğru söylemiş. Kişilerin bir önemi yok kesinlikle. Ben varım yada a kişi, b kişi var diye bu forum var değil. Ben olmadığım zaman sadece, yenilen yemeğin şekli değişir. Ne tadı bozulur, nede yemek yemekliğinden birşey kaybeder. Önemli olan, burada yakaladığımız dostluğu, abiliği, kardeşliği bozmadan, fazla dağıtmadan, tadını kaçırmadan sürdürebilmek. Bazı şeyleri uzatırsak ve cırkını çıkartırsak o zaman herşeyin tadı bozulur.

Apoçum sensiz o yemeginde tuzu olmaz be kardesimmmmmm

Abdullah
27-03-2012, 22:47
Apoçum sensiz o yemeginde tuzu olmaz be kardesimmmmmm

sağolasın abi dışarda olmazda burda olur abi olur yada olmalı :)) dışarısı için konuşuruz başbaşa :)))

mygold
27-03-2012, 22:57
abdullah tropix gene cok etkileyici:havali

Abdullah
27-03-2012, 23:06
abdullah tropix gene cok etkileyici:havali

teşekkürler abi

γuяdaeя
28-03-2012, 03:21
Tropixin nefes yollarını açmışsınız.. güle güle kullan Abdullah'ım ;) :nazar

Abdullah
28-03-2012, 07:44
Tropixin nefes yollarını açmışsınız.. güle güle kullan Abdullah'ım ;) :nazar

Teşekkürler Yurdaer abi.

Abdullah
08-04-2012, 00:27
evettt forumun güzel insanları günlerdir çirkin 407 leri göre göre içiniz karardı biliyorum içinizi açmayı bir borç bilerek baharın gelmesiyle beraber Tropixe Bahar temizliği yaptık bakalım beğenecek misiniz :) Maşallah ı unutmayalım :D

temizlikten önceki hali
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/308/IMG_8231.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/308/IMG_8232.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/308/IMG_8233.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/308/IMG_8234.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/308/IMG_8235.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/308/IMG_8236.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/308/IMG_8237.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/308/IMG_8238.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/308/IMG_8239.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/308/IMG_8240.jpg

Sigara Sağlığa zararlıdır :D
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/308/IMG_8244.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/308/IMG_8245.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/308/IMG_8246.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/308/IMG_8248.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/308/IMG_8250.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/308/IMG_8251.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/308/IMG_8254.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/308/IMG_8255.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/308/IMG_8256.jpg

Yıkamacıya Mahmut abi ve Erolun gelmesiyle beraber hazır araçlar temizlenmişken fotograf çekmeden olmaz
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/308/IMG_8259.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/308/IMG_8261.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/308/IMG_8262.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/308/IMG_8263.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/308/IMG_8265.jpg

http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/308/IMG_8277.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/308/IMG_8282.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/308/IMG_8283.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/308/IMG_8285.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/308/IMG_8287.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/308/IMG_8291.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/308/IMG_8292.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/308/IMG_8294.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/308/IMG_8296.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/308/IMG_8299.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/308/IMG_8304.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/308/IMG_8310.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/308/IMG_8313.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/308/IMG_8315.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/308/IMG_8267.jpg

tabi bu kadar yorgunluktan sonra keyfini sürmek gerekir Taner Hocamla beraber çay keyfi sağanağın güzel bahçesinde
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/308/IMG_8274.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/308/IMG_8270.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/308/IMG_8271.jpg
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/308/IMG_8273.jpg

Yasin CCK
08-04-2012, 00:33
Apocum göbekler 10 numara olmuş :alkis

Bu renge seçilebilcek en güzel renk jantı kullanıyorsun.. Kocaman bir maşallah :nazar

Abdullah
08-04-2012, 00:35
çok teşekkürler abicim aklımda çok şey var da çok da engel var bakalım yavaş yavaş RockNRollanın yolunda ilerliyoruz :D biraz benzetebilirsek ne mutlu bana :D

Yasin CCK
08-04-2012, 00:37
Tropix'in rengi yeter be Apocum ;)

mygold
08-04-2012, 00:38
abdullah formumuzda teksin... ayrıca unutmadan hemen :nazar

Abdullah
08-04-2012, 00:39
abi bu forumda sizin gibi değerli abilerim olduğu sürece insan bir başka mutlu oluyor ya Allah razı olsun abi hepinizden. Çok teşekkürler

mahmut
08-04-2012, 08:51
apocum masalllah aslana prıl prıl olmus ferit abinin eline saglık resimler harika aslan harika sahibi harika.( her ne kadar ben bu resimlerin icinde bir tane aslan görsemde:))
allah kaza bela vermesin kardesim.

eyup_31
08-04-2012, 10:49
yakmışsın ortalığı abdullah kazasız belasız:nazar

Dreamcatcher
08-04-2012, 10:54
Forumun en yakışıklı kardeşime yakışır :)
ama tropix in kapı ve tampon çıtalarını gövde rengi yap be abdulahcan ..

cmr_cihangir
08-04-2012, 11:06
Abdullahcan, tropix siyahın deniz kenarındaki görüntüleri jeneriklik olmuş:)

Abdullah
08-04-2012, 11:11
hepinize çok teşekkürler.

Aracın Mahmut abinin tanıdığı bir yerde temizlettik özellikle koltukları tavanı ve kapı döşemelerini öyle bir temizlediki hemde o kadar uğraştı ki gerçekten helal olsun hemde çok uygun bir fiyata.
Hüsmen abi benim araçtaki siyah olan hiçbir yer artık boyanmaz çünkü aracın konsepti artık TROPİX&SİYAH camlar siyah jantlar siyah çıtaları boyatırsam resmen yakaladığım uyumun içine etmiş olurum.

Dreamcatcher
08-04-2012, 11:30
Ben sadece benim göz zevkimi belirrtim yakışıklı kardeşim benim :)
elbette ki bu hali de güzel..
tekerine taş değmesin..özellikle şöfor mahalliinde yolcun(!) varkene :gül6:

Esat
08-04-2012, 12:15
Artisssstttttt kardesim benimmmm yakisir sana herseyin en guzeli aslan parcasi tum fotolar cok guzel senle araba baska bir guzelsiniz :)

TanerHoca
08-04-2012, 13:58
rengiyle, jantlarıyla ve özellikle de sürücüsüyle çok farklı bir 308.
tam anlamıyla "şehrin stil ikonu" ...:alkis2

http://i1213.photobucket.com/albums/cc477/tkhoca/IMG_8285.jpg

gokhancpt
08-04-2012, 18:38
Kocaman maşallah kardeşime ve aslanına :nazar
Allah kaza bela göstermesin,güzel günlerde kullan apocan...

gokhancpt
08-04-2012, 18:40
rengiyle, jantlarıyla ve özellikle de sürücüsüyle çok farklı bir 308.
tam anlamıyla "şehrin stil ikonu" ...:alkis2

http://i1213.photobucket.com/albums/cc477/tkhoca/IMG_8285.jpg

Hey maşallah...

BARBAROS61
08-04-2012, 19:25
çok yakışıklı maşallah temizlenincece ayrı güzel olmuş.yanlız sigaradan tavan nasıl o hale gelmiş şaşırdım .ne sigarası içiyon dostum uzun samsun filanmı:)
bu arada tamponun içindeki o siyah plastik yeri piano black yapsan nasıl durur acaba

Yasin CCK
08-04-2012, 20:22
http://i1186.photobucket.com/albums/z377/abdullahdanis/308/IMG_8274.jpg

Artist kardeşim, film mi çeviriyon burda :cilgin :p :gül9:

http://www.sinemadafilmizle.com/afis/duvarakarsi.jpg

mahmut
08-04-2012, 20:24
tam aşcı bahcıvan söför olmus:)

Abdullah
08-04-2012, 20:40
abilerim herşey sizlerle ve sizin sayenizde güzel çok teşekkür ederim. Barbaros yok ya Camel Black te 3 yılın dumanı yani :D Piano black konusunda katılıyorum böyle bir proje var aklımda çıtalar jantlar bıyık ayna altları kapıların birleştiği yer piano black olursa çok güzel olacak ama bakalım işte

Yasinim bu duvara karşıların diğer sahneleri daha güzeldi sankii :D :D :cilgin

tatoo
08-04-2012, 20:55
aman Allah'ım o 407 ne güzel çıkmış diğer araçların yanında :P 41 kere maşallah Allah kaza bela vermesin renk güzel uyum güzel araç güzel sahibi güzel mod güzel daha ne olsun :) :nazar

Abdullah
08-04-2012, 21:07
aman Allah'ım o 407 ne güzel çıkmış diğer araçların yanında :P 41 kere maşallah Allah kaza bela vermesin renk güzel uyum güzel araç güzel sahibi güzel mod güzel daha ne olsun :) :nazar

hadi tatoo burası TROPİX mekanı seni başka konuya alalım :D

tatoo
08-04-2012, 21:09
aaa orda dil çıkarıp devam ettim ama..yiğidi öldürsem de Tropix'in hakkını yemem bea :arkadas

Abdullah
08-04-2012, 21:14
aaa orda dil çıkarıp devam ettim ama..yiğidi öldürsem de Tropix'in hakkını yemem bea :arkadas

:D eyvallah kardeşim sağolasın.

Yasin CCK
08-04-2012, 21:16
Apocan benden sana bir tavsiye;

Ayna kapaklarını siyah kaplatmayı denemelisin ;)

Abdullah
08-04-2012, 21:21
Apocan benden sana bir tavsiye;

Ayna kapaklarını siyah kaplatmayı denemelisin ;)

abicim oda var planlar arasında ama far karartma planıda var far işi olursa aynalar olmayacak çok boğmak istemiyorum :D

Yasin CCK
08-04-2012, 21:27
Çok boğmaz merak etme ;)

mahmut
08-04-2012, 22:25
oguzalp supersın kardesim nasılda yakalamıssın kareyi :alkis:alkis:alkis

Abdullah
08-04-2012, 22:44
diğer iğrenç aracın sahibide geldi :D

tatoo
09-04-2012, 00:15
oguzalp supersın kardesim nasılda yakalamıssın kareyi :alkis:alkis:alkis
her ne kadar henuz 407 miz olmasada o yolda ilerledigimiz icin yakalarim tabi abi :):):tesekkur

TanerHoca
11-04-2012, 10:52
abdullah taklit etmeye çalışıyorlar haberin olsun.:nargile

http://i1213.photobucket.com/albums/cc477/tkhoca/2013-Porsche-Cayenne-GTS-202.jpg

Abdullah
11-04-2012, 12:31
hocam zaten Ford,Seat şimdide Porşş devamlı deniyor ama nafile TROPİX&SiYAH tan başkasına yakışmaz bu renkk :D söylüyorum anlamıyorlar...

mygold
11-04-2012, 19:21
hocam zaten Ford,Seat şimdide Porşş devamlı deniyor ama nafile TROPİX&SiYAH tan başkasına yakışmaz bu renkk :D söylüyorum anlamıyorlar...
haklısın kardeşim.. varsa yoksa tropix&siyah :iyi

Alper90
11-04-2012, 22:54
apocan aracın maşallahı var yine allah kaza bela vermesin :) valla 2 renk bu kadar yakışır birbirine birde o tavanı artık öyle kirletme bugün gayet güzel görünüyordu aman diyeyim :D bir arada benim araca böyle temizlik yaptıralım beraber sizin yıkamacıda bizim aslanda bir temizlik yüzü görsün :D

Abdullah
12-04-2012, 08:41
apocan aracın maşallahı var yine allah kaza bela vermesin :) valla 2 renk bu kadar yakışır birbirine birde o tavanı artık öyle kirletme bugün gayet güzel görünüyordu aman diyeyim :D bir arada benim araca böyle temizlik yaptıralım beraber sizin yıkamacıda bizim aslanda bir temizlik yüzü görsün :D

Alperim senin araç zaten cıncık :gül4: gibim ama sen yeterki iste götürür temizletiriz vallahi sigara içmiyorum artık içerde bakalım ne kadar dayanacağım. Amaann en iyisi cam tavan valla yok tavan kirlendi yok sigara içme derdi yok çekeceksin yaz akşamında karanlık kuytu bir köşeye açacaksın tavanı yıldızların altında sonra malum :keyifli

Yasin CCK
12-04-2012, 08:58
Alperim senin araç zaten cıncık :gül4: gibim ama sen yeterki iste götürür temizletiriz vallahi sigara içmiyorum artık içerde bakalım ne kadar dayanacağım. Amaann en iyisi cam tavan valla yok tavan kirlendi yok sigara içme derdi yok çekeceksin yaz akşamında karanlık kuytu bir köşeye açacaksın tavanı yıldızların altında sonra malum :keyifli

Cam tavan açılmıyor Apocan, açılanı sunroof :p

Kardeşim içmeyiver şu zıkkımı, en azından arabanın içinde, bu kadar mı bağımlısın yahu :bam3

Abdullah
12-04-2012, 09:02
Cam tavan açılmıyor Apocan, açılanı sunroof :p

Kardeşim içmeyiver şu zıkkımı, en azından arabanın içinde, bu kadar mı bağımlısın yahu :bam3
abim döşemeeesi açılıyor ya :D :D ama abi tenha kuytu gece karanlık yıldızlar derken sonrasında içmeden olmas kiiii :keyifli:gül6:

Yasin CCK
12-04-2012, 09:09
Apocannn ben ne diyorum sen ne diyorsun :D

Gelecek bak sandelyaler benden söylemesi :cilgin

Dreamcatcher
12-04-2012, 09:11
... .. çekeceksin yaz akşamında karanlık kuytu bir köşeye açacaksın tavanı yıldızların altında sonra malum :keyifli

malum derken ? :)

Abdullah
12-04-2012, 09:17
cigaretteee abi yani :D başka birşey yok yaniii :fiuw:cilgin

Dreamcatcher
12-04-2012, 09:26
cigaretteee abi yani :D başka birşey yok yaniii :fiuw:cilgin
haaa..tamam o zaman :gül6:

TanerHoca
12-04-2012, 11:57
malum derken ? :)

bulunduğu bölgeye göre ya polis ya da jandarma...

Dreamcatcher
12-04-2012, 12:05
bulunduğu bölgeye göre ya polis ya da jandarma...

:gül5::gül5:

Abdullah
12-04-2012, 13:23
:korku3:dur:dil2:kac

gokhancpt
12-04-2012, 13:27
yok yok, sen özlemişsin sandalyeleri belli:cilgin

Abdullah
12-04-2012, 13:32
yok yok, sen özlemişsin sandalyeleri belli:cilgin

özlemem mi abicim yeter ki sandalyeyi vuran abim olsun :D