PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Otto Zenith ' e Giden yada Uygulama Yaptıran Var mı ?

dirtyharry
25-08-2012, 10:53
Aracıma park halinde sürtmeden dolayı oluşan sag tarafındaki çizik ve ufak göçmeleri tompan altı cizikleri yaptırmak için Auto King 'e gitmiştim ama burayla koskomun anlaşması bittiği için yaptıramadım.Kasko beni OTTO ZENİTH diye aynı auto king gibi bir uygulamacıya yönlendirdi bu uygulamacıyı ilk kez duydum Otto zenith i bilen yada aracını yaptıran varmı dır?

http://i1050.photobucket.com/albums/s402/dirtyharry34/20120825_114156_084.jpg
http://i1050.photobucket.com/albums/s402/dirtyharry34/20120825_114154_704.jpghttp://i1050.photobucket.com/albums/s402/dirtyharry34/20120825_114153_314.jpg
http://i1050.photobucket.com/albums/s402/dirtyharry34/20120825_114157_377.jpg

Abdullah
25-08-2012, 10:57
Oncelikle gecmis olsun. Oto zenithi ben duymadim ama oto kinge bir alternatif olmasi cok iyi olmus.

sohbet23
25-08-2012, 10:59
otto zenith var fakat dikkat edin mini onarım adına ilk önce fatura tutarını düşük gösterip kaskonuzun delinmemesini sağlarız diye söyleyip daha sonra faturayı normal göstererek kaskonuzun delinmesine sebep olabiliyorlar bu konuda dikkatli olmanızı öneririm, geçen yıl abimin lineayı otto zenitte yaptırırken böyle bir uygulamaya maruz kaldı bilginiz olsun.

dirtyharry
25-08-2012, 11:10
otto zenith var fakat dikkat edin mini onarım adına ilk önce fatura tutarını düşük gösterip kaskonuzun delinmemesini sağlarız diye söyleyip daha sonra faturayı normal göstererek kaskonuzun delinmesine sebep olabiliyorlar bu konuda dikkatli olmanızı öneririm, geçen yıl abimin lineayı otto zenitte yaptırırken böyle bir uygulamaya maruz kaldı bilginiz olsun.

bunu soylediğin cok iyi oldu dikkat ederim bunun haricinde yaptırdıgınız işlem benımkı gibi bir işlemmiydi hasarlı bölgedeki çalışması nasıldı

dirtyharry
25-08-2012, 11:12
Oncelikle gecmis olsun. Oto zenithi ben duymadim ama oto kinge bir alternatif olmasi cok iyi olmus.

tesekkur ederim.Alternatif olmasına olmuş çogu yerde de şubesi var ama kimse duymamıs :anlamadim

mygold
25-08-2012, 11:38
axa nın anlaşması autokingle yokmuş. bende axa oldugu için sormuştum...
anlaşması oldugu firma ottozenith var dediler. ankarada ostimde gittim yerlerini gordum .autokıng kadar buyuk degıller yaptıgı işleri pek inceleyemedım ama autoking kadar iyi izlenim vermedi bana

dirtyharry
25-08-2012, 11:53
benimde axa oyak..
bende kararsız kaldım ınternettekı yorumlar da pek iç açıcı değil gidip bakıcam bende bostancıya

bylal666
25-08-2012, 13:53
Geçmiş olsun dostum; merakımdan soruyorum o delikler nasıl oluştu acaba?

dirtyharry
25-08-2012, 16:01
bende bilmiyorum enteresan bir durum :) yurt dışında olduğum zaman aracı kullanmadım otoparkta yattı baya. resimde görünenlerin hepsi durdugu yerde oldu bende çözemedim.

parkmen
25-08-2012, 19:53
Ben Bostancı sanayideki şubelerine gittim Rizeli bir adamcağiz karşıladı gayet güler yüzlü ilgili alakalı ama Ankara Sigorta'nın mini onarımı tamen aldatmaca olduğu için işlem yaptırmamadım autoking kadar uzman değiller maalesef

bylal666
26-08-2012, 21:44
bende bilmiyorum enteresan bir durum :) yurt dışında olduğum zaman aracı kullanmadım otoparkta yattı baya. resimde görünenlerin hepsi durdugu yerde oldu bende çözemedim.

Sanki biri eline almış tornavidayı tövbe tövbe, geçmiş olsun diyelim, ama doğal yollarla oluştuğunu düşünemiyorum o sebep sual etmiştim.

dirtyharry
27-08-2012, 08:00
axa nın anlaşması autokingle yokmuş. bende axa oldugu için sormuştum...
anlaşması oldugu firma ottozenith var dediler. ankarada ostimde gittim yerlerini gordum .autokıng kadar buyuk degıller yaptıgı işleri pek inceleyemedım ama autoking kadar iyi izlenim vermedi bana

anlaşıldı o zaman oto zenith gidilmeyecek ne yapalım paralı olarak autoking de yaptıracaz gibi görünüyor hem bilindik hemde içim rahat eder

dirtyharry
27-08-2012, 08:02
Sanki biri eline almış tornavidayı tövbe tövbe, geçmiş olsun diyelim, ama doğal yollarla oluştuğunu düşünemiyorum o sebep sual etmiştim.

tesekkurler dostum.Kasıtlamı yapıldı yoksa doğal yollarla mı yapıldı bilmiyorum ama Aracın iki tarafında aynı bölgede olması da bir tuhaf

Erdem06
12-09-2012, 11:08
öncelikle geçmiş olsun ismim Erdem foruma yeni katıldım,ben otto zenith çalışanıyım,yapılan yorumları okudum,bir kaçı hakkında sizi bilgilendiriyim.ilk öncelikle mini onarımlar sigorta şirketlerinin size vermiş olduğu yıllık poliçenizden kaskonuzu bozmadan vermiş olduğu haklardır,mini onarımlarda eğer sigorta şirketinin firma ile yapmış olduğu kapsama giriyorsa sorun yok zaten girmiyorsa size hasarınızın beyan ile yapılacağı ve kaskonuzdan dosya açılacağı bilgisi verilir,ayrıca AXA sigortada kaskonuzu tam bozmuyor,hasarsızlık indirimizi 1 kademe düsürüyor.
gelelim sizin bu hasara resimde görülen hasarı mini onarım kapsamı içersinde yaptıramazsınız.bulunduğunuz ili bilmiyorum eğer beni bilgilendirirseniz sizi yönlendiriyim ve daha net bir bilgiye sahip olursunuz.

byhakan
12-09-2012, 23:00
Autoking 1 parçadaki 10 cm kadar olan ciziğe 168 lira fiyat verdi. aracım corolla tamponda cizik vardı sürtmeden kaynaklanan. fiyata karşı çok şaşırdım. fiyatın neden bukadar olduğunu sorduğumda yetkili, bizim boyalarımız farklı dedi :) haliyle fiyat karşısında vazgeçtim. bence hiç ugramayın bile autokinge.

byhakan
12-09-2012, 23:04
ön çamurluğunuzda tampon gibi plastikse serviste boyatın. tamponu autoking gibi yerlerde yaptırmanıza hiç gerek yok bence. zaten boyanacak. boyasız bi şekilde halledilecek bir işlem deil. plastik parçadada boya önemli deil.servisinizde yada güvendiğiniz bir ustada boyatın.