PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ingilice - türkçe çeviri gerekirse

rugger35
23-06-2012, 12:19
Arkadaşlar ana dil seviyesinde ingilizce konuşabiliyorum..Olaki ihtiyacınız olursa, konu ne olursa olsun anlayamadığınız, merak ettiğiniz, çözümünü yabancı sitelerdeki ingilizce metinlerde bulduğunuz konularda size o metinleri Türkçe'ye çevirebilirim..Mümkün mertebe fırsat buldukça ki akşamları genelde müsait oluyorum bu konuda sizlere seve seve yardımcı olurum..Asla bir ücret talep etmiyorum, aman aklınıza bir şey gelmesin http://forum.peugeotturkey.com/smileys/smiley1.gif..Bana rugger35@gmail.com mail adresimden de ulaşabilirsiniz başlık olarak Peugeot çeviri hakkında yazarsanız karışmaz hem..

Bu forumda insanların birbirlerine nasıl el verdiklerini gördüğümden benimde kendimce bir katkım olsun istedim..Sağlıkcakla kalın ve kazasız, keyifli sürüşler dilerim..

Bülent KILIÇ

tatoo
23-06-2012, 12:23
Bu anlayışlı ve ince düşüncenizden dolayı çok teşekkür ederiz.Sizin gibi yeni bir üyemizin üzerinde bu denli bir etki bırakmamız zannedersem buradaki insanların birbirine olan samimiyeti ve buradaki ortamdan kaynaklanıyor.Tekrar dan teşekkür ederiz..

eyup_31
23-06-2012, 12:34
bu hareketinizi:alkis2

rugger35
23-06-2012, 13:12
Estağfurullah, rica ederim..

Dreamcatcher
23-06-2012, 14:33
Bülent bey bu şık jestiniz için ben de teşekkür ediyorum..
Mutlaka ihtiyacı olacaktır birimizin..

tAKreS
23-06-2012, 15:20
Teşekkürler...ama benim ihtiyacım ingilizce sınavım için çalışabileceğim bir kitap vs web sitesi :) tüm sene boyunca derse girmeyince büte kaldım :)
bir bilginiz var mı ?

mygold
23-06-2012, 16:09
çok güzel bir paylaşım ve yardımlaşma teşekkürler..

rugger35
23-06-2012, 16:35
Teşekkürler...ama benim ihtiyacım ingilizce sınavım için çalışabileceğim bir kitap vs web sitesi :) tüm sene boyunca derse girmeyince büte kaldım :)
bir bilginiz var mı ?

Sevgili tAKreS sana tavsiye edebileceğim en başarılı site http://livemocha.com buraya üye ol ve en basitten en advance (ileri) derecede sınıflardan istediğine kaydolup kendi seviyendeki kişilerle beraber istediğin saatlerde online dersler alabilirsin..Boş saatlerinde orda edindiğin arkadaşlarınla pratik konuşma derslerinede katılabilirsin..Ücretsiz alabileceğin
dersler eminim senin için oldukça yeterli olacaktır..Keşke yakın olsaydık da sana bende yardım edebilseydim..Umarım fayda göreceksin..

Dreamcatcher - Rica ederim, zevk benim için boşa harcanacak bir kaç saati eminim çok değecek insanlar için kullanmak..

Sevgiyle...:)

tAKreS
23-06-2012, 17:12
Sevgili tAKreS sana tavsiye edebileceğim en başarılı site http://livemocha.com buraya üye ol ve en basitten en advance (ileri) derecede sınıflardan istediğine kaydolup kendi seviyendeki kişilerle beraber istediğin saatlerde online dersler alabilirsin..Boş saatlerinde orda edindiğin arkadaşlarınla pratik konuşma derslerinede katılabilirsin..Ücretsiz alabileceğin
dersler eminim senin için oldukça yeterli olacaktır..Keşke yakın olsaydık da sana bende yardım edebilseydim..Umarım fayda göreceksin..

Dreamcatcher - Rica ederim, zevk benim için boşa harcanacak bir kaç saati eminim çok değecek insanlar için kullanmak..

Sevgiyle...:)

İlginiz için teşekkürler...

rugger35
23-06-2012, 18:11
Rica ederim..Başarılar dilerim..

mygold
23-06-2012, 20:13
siteye uye oldum cok faydalı tesekkurler rugger35

rugger35
23-06-2012, 21:19
bol çalışmalar, başarılar..:havali2

Ömer Gedik
24-06-2012, 21:48
Bülent bey güzel bir yaklaşım sergilemişsiniz teşekkürler

rugger35
25-06-2012, 00:10
Sizler sağolun Ömer Bey, saygılar...

γuяdaeя
25-06-2012, 02:01
Bülent Bey sayenizde İspanyolca öğrenmek için ilk adımı atmış bulunuyorum, teşekkür ederim :)
Bu bize verilen 200 adet bedava jeton tükenince kursa devam etmek için kendimiz mi satın alıyoruz?
Yoksa başarı durumuna göre herhangi bir bonus vs veriyorlar mı? Anladığım kadarıyla jeton kazanmanın bir diğer yolu da başka kursiyerlere yardım etmek (örneğin Türkçe öğrenenlere).

rugger35
26-06-2012, 17:51
Bülent Bey sayenizde İspanyolca öğrenmek için ilk adımı atmış bulunuyorum, teşekkür ederim :)
Bu bize verilen 200 adet bedava jeton tükenince kursa devam etmek için kendimiz mi satın alıyoruz?
Yoksa başarı durumuna göre herhangi bir bonus vs veriyorlar mı? Anladığım kadarıyla jeton kazanmanın bir diğer yolu da başka kursiyerlere yardım etmek (örneğin Türkçe öğrenenlere).

evt yurdaer Bey aynen dediğiniz gibi yardım ederek kredi kazanabiliyorsunuz ve kredi satın alma yoluyla ileri dersleride alabilirsiniz..benim kişisel çalışarak dil öğrenme konusunda en başarılı bulduğum site..

tatoo
26-06-2012, 18:07
Bende üye oldum hem öğretiyorum hemde yabancı dilimi geliştiriyor.teşekkürler bizimle paylaştığınız için.

rugger35
26-06-2012, 18:55
Rica ederim ne güzel dile bu kadar meraklı insanlar görmek :)

tatoo
26-06-2012, 19:12
Rica ederim ne güzel dile bu kadar meraklı insanlar görmek :)

Hazırlıktan aldığım yabancı dil eğitimi ile çabalıyoruz.burda kelime dağırcığımızı geliştirebiliyoruz ne güzel.
Ayrıca 1 dil 1 insan :)

rugger35
26-06-2012, 20:14
Elbette ben bakın 21 yıldır Allah'a şükür hayatımı dilimle kazanıyorum ve gül gibi geçiniyoruz..