PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nevşehir'den Selamlar

rugger35
22-06-2012, 18:27
Merhabalar ben Bülent..20 gün önce 2004 model olan uzun zamandır hayaliyle yaşadığım Deniz Yeşili 307 SW aracıma kavuştum ve ondan çok önceden beri takip ettiğim forumunuza katılmaktan dolayı çok mutluyum..Aslen İzmir'liyim..Sayenizde tam bir Peugeotseverim..

http://img269.imageshack.us/img269/1742/117182844.jpg

Ad : Bülent
Soyad : KILIÇ
Meslek : İngilizce Konferansçı

İş adresi : Avanos / Nevşehir
E-mail : rugger35@gmail.com

MSN : rugger_35@hotmail.com

BahadırALTUN
22-06-2012, 18:35
Hosgeldiniz , aracınız hayırlı olsun . Kazasiz belasiz kullanın inşallah .

eyup_31
22-06-2012, 18:58
Hosgeldiniz keyifli forumlar Buda Aslan için:nazar

baturalpm
22-06-2012, 18:58
hoşgeldiniz kazasız belasız kullanırsınız inşallah :)

rugger35
22-06-2012, 20:21
Çok teşekkür ederim, mutlu sürüşler dilerim...

tAKreS
22-06-2012, 20:53
Hoşgeldiniz...Keyifli Forumlar...

EmRaH.
22-06-2012, 22:19
hoş geldınız aramıza

rugger35
23-06-2012, 09:14
Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için...

Yasin CCK
23-06-2012, 09:51
Hoşgeldiniz aramıza, güzel araç :iyi

Keyifli forumlar...

Ömer Gedik
23-06-2012, 10:00
Aramıza hosgeldiniz keyifli sürüşler keyifli forumlar

socrates(MeRiÇ)
23-06-2012, 10:10
Hoşgeldiniz aramıza, keyifli forumlar dilerim. Girizgahınızdan gayet aktif ve bilinçli bir forumdaş daha kazanacakmışız gibi bir hissiyat oluşturdunuz üzerimde. :iyi

tatoo
23-06-2012, 10:23
Hoşgeldiniz aramıza, keyifli forumlar dilerim. Girizgahınızdan gayet aktif ve bilinçli bir forumdaş daha kazanacakmışız gibi bir hissiyat oluşturdunuz üzerimde. :iyi

benden önce yazmışsın Meriç abim :)

öncelikle bu hoş girişiniz için teşekkürü ayrıca edeyim,teşekkür ederim.
Sonrasında aramıza hoşgeldiniz keyifli forumlar aktif paylaşımlar.
307 beğendiğim bir araç ve sizin aracınız cidden çok güzel ve alımlı duruyor.Maşallah :nazar

rugger35
23-06-2012, 12:18
Elimden geldiğince içimdeki sosyalliği yansıtmayı ve seviyeli kalabildiği sürece içinde bulunduğum her ortamı severek yaşamayı tercih ediyorum ve günlerdir sessiz bir gölgede izlediğim sizler, güzel ülkemin dört tarafında ne kadar değerli ve paylaşımcı insanlar olduğunu bir kez daha görmemi sağladınız..Bende nacizane sofranızın bir kenarına kıvrılıp bu sıcacık lezzetli çorbanızı tatmak istedim..Umarım bu dostluklar sanal pencerelerimizden gerçek dünyaya açılan bir yol bulur da yüz yüze, el ele bir can alır..Forumlar çok eğitici ve bir o kadar da kaynaştırıcı bir görev taşıyorlar hayatımızda..Öyle güzel olsun ki şöyle bir bakan evinde hissetsin, yada çocukken mahalleye çıkıp arkadaşlarıyla bir araya geldiğinde hissettiği o güven ve eğlence dürtüsü sarsın içini, o zaman katılım da artar, paylaşımda..Düşünsenize bir "Pejo" lafı bunca insanı bir araya getirmiş, ben hiç alakam olmadığı halde merakla, bir roman okur gibi 407'nin yol bilgisayarıyla ilgili bir konuyu okuyorum sayfalarca..:) Bunun sebebi konuya değil orda yazışan arkadaşların uslubuna duyduğum merak..Allah sizden razı olsun..İyi ki varsınız..

Yasin CCK
25-06-2012, 09:32
Elimden geldiğince içimdeki sosyalliği yansıtmayı ve seviyeli kalabildiği sürece içinde bulunduğum her ortamı severek yaşamayı tercih ediyorum ve günlerdir sessiz bir gölgede izlediğim sizler, güzel ülkemin dört tarafında ne kadar değerli ve paylaşımcı insanlar olduğunu bir kez daha görmemi sağladınız..Bende nacizane sofranızın bir kenarına kıvrılıp bu sıcacık lezzetli çorbanızı tatmak istedim..Umarım bu dostluklar sanal pencerelerimizden gerçek dünyaya açılan bir yol bulur da yüz yüze, el ele bir can alır..Forumlar çok eğitici ve bir o kadar da kaynaştırıcı bir görev taşıyorlar hayatımızda..Öyle güzel olsun ki şöyle bir bakan evinde hissetsin, yada çocukken mahalleye çıkıp arkadaşlarıyla bir araya geldiğinde hissettiği o güven ve eğlence dürtüsü sarsın içini, o zaman katılım da artar, paylaşımda..Düşünsenize bir "Pejo" lafı bunca insanı bir araya getirmiş, ben hiç alakam olmadığı halde merakla, bir roman okur gibi 407'nin yol bilgisayarıyla ilgili bir konuyu okuyorum sayfalarca..:) Bunun sebebi konuya değil orda yazışan arkadaşların uslubuna duyduğum merak..Allah sizden razı olsun..İyi ki varsınız..

Bunun üzerine söylenecek bir şey kalmamış :alkis2

İyi ki geldiniz, tekrar hoşgeldiniz...

mygold
25-06-2012, 09:41

gonlunuze saglık tesekkurler :tesekkur, dusunceler bu kadar guzel ifade edilebilirdi. formumuzu farklı kılanda bu samimiyet ve seviyeli sohbet zaten. muhabbet devam ;)

Bekir
25-06-2012, 16:16
Hoşgeldiniz keyifli forumlar yıllar önce Nevşehire arkadaşımın düğünü için gitmiştim kaleden şehrin görüntüsü muhteşemdi.

tatoo
25-06-2012, 18:06
Bu yorumun üstüne ne denebilir ki?

İyiki gelmişsiniz,Keyifli forumlar :tesekkur

TanerHoca
25-06-2012, 19:51
istanbuldan da nevşehire selamlar.hoşgeldiniz.keyifli forumlar.

rugger35
25-06-2012, 19:59
Hazır sizi yakalamışken sorayım bari :) profil resmimi nasıl ekleyebilirim acaba? profilimi organize ettiğim sayfada maalesef bulamadım bu detayı..ayrıca tekrar teşekkür ederim sıcacık mesajlarınıza..

TanerHoca
25-06-2012, 20:04
Hazır sizi yakalamışken sorayım bari :) profil resmimi nasıl ekleyebilirim acaba? profilimi organize ettiğim sayfada maalesef bulamadım bu detayı..ayrıca tekrar teşekkür ederim sıcacık mesajlarınıza..

yukarıdaki seçeneklerden eylemler/profilini düzenle seçeneği sonrasında çıkan sayfada solda ayarlar/profil resmini değiştir. :havali

rugger35
25-06-2012, 20:18
T@NeR (http://www.forumpeugeot.com/member.php?37-T-NeR) çok teşekkür ederim, cevabınız ışık hızıyla geldi...:tesekkur

eyup_31
25-06-2012, 20:53
Avatariniz jean reno mu ona benzettim.

tatoo
25-06-2012, 20:54
Avatariniz jean reno mu ona benzettim.

aynen bende abi.hatta direk aklıma Leon geldi :)

eyup_31
25-06-2012, 21:05
aynen bende abi.hatta direk aklıma Leon geldi :)
+ mathilda

rugger35
25-06-2012, 22:23
Aracım Peugeot olunca Jean Reno'da en favori oyuncum olduğundan evet tahminleriniz doğrudur..:tesekkur