PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 207 yi aldım artık aranızdayım

deepbluese
18-06-2012, 22:25
Arkadaşlar 207 Trendy 1.4 90BG 68.000 km de servis bakımlı 2007 model ön tampon değişmiş başka değişen boya yok 20.750 ye aldım.Çarşamba arabayı kısmetse üstüme alacağım.2.tercihim olan 2004 model 307 XT Premium full sun rooflu servis bakımlı 73000 km.de olan ile bu araba arasında çok kararsız kaldım fiyatları hemen hemen aynıydı 307 nin donanımı çok daha lüks biliyorsunuz ama bunlada arasında 3 yıl fark vardı model olarak ben 207 yi aldım umarım doğru bir karar vermişimdir.Aldığım araç aşağıdaki linkte si<e soracağım çok şey olacaktır başınızı ağırtsamda umarım desteklerinizi esirgemezsiniz sevgiyle kalın.

Safak065
19-06-2012, 00:03
Bence 207'yi seçmekle iyi yapmışsınız. Çünkü ilerde aracınızı değiştirmek istediginizde 307'ye göre daha az zarar etmiş olacaksınız.

Aracınız hayırlı uğurlu olsun. Aramıza hoşgeldiniz.

.:. 307'nin kilometresi yaş olarak 207'ye göre iyimiş. Arasında çok bişi yok. 207 iyi kullanılmış sonradan gördüm :)

socrates(MeRiÇ)
19-06-2012, 00:16
Aracınız hayırlı olsun, önceki sahibi motorunda oynama mı yapmış ? 1.4 207 ler 90bg değil çünkü...

γuяdaeя
19-06-2012, 00:24
Aracınız hayırlı olsun, önceki sahibi motorunda oynama mı yapmış ? 1.4 207 ler 90bg değil çünkü...

Araç benzinli Meriç ;)

Yeni aracınız hayırlı olsun, güle güle kullanın :nazar

orhun57
19-06-2012, 00:46
Hayırlı olsun aracınız. Sizin adınıza sevindim bence mantıklı bir karar almışsınız. Kazasız belasız kullanın.

deepbluese
19-06-2012, 02:56
arkadaşlar 207 airbag kilidini bizmi kapatabiliyoruz yoksa servis mi birde bu trndy lere sis farı takılıyormu biraz intewrnette araştırdım çok yüksek rakamlardan bahsediyorlar 500-600 tl gibi hiç taktıran varmı acaba

tatoo
19-06-2012, 08:39
hayırlı uğurlu olsun.Yolcu kısmı airbag'i bizim araçta olduğu gibiyse kapıyı açtığınızda torpidonun yan kısmından aracın anahtarıyla kapatılıp açılabiliyor olması lazım.Sis farı takma işlemi de o kadar tutacağını sanmıyorum.

Ömer Gedik
19-06-2012, 11:50
Aracınız hayırlı olsun.

1.4 16V 90 Hp lik araç hem çekişi hemde sessizliğiyle güzel.

Sis farı maalesef Sizin tampon için olmuyor. Tamponu değişmeniz gerekir ki buna da değmez.

Airbag için Anahtarınızla On/Off yapabilirsiniz.

htasay
19-06-2012, 22:37
hayırlıı olsun arkadaşım güle güle bin inşallah

Dreamcatcher
19-06-2012, 23:21
Hayırlı olsun deniz bey güle güle binin

socrates(MeRiÇ)
19-06-2012, 23:43
Araç benzinli Meriç ;)

Hehehe, o kadar alışmışım ki dizel olayına, direkt dizel olarak algıladım yahuu :D

deepbluese
20-06-2012, 12:05
teşekkür ederim arkadaşlar şimdi notere gidiyorum inşşalh hayırlısı olur memnun kalırım araba çok içime sindi inşallah sıkıntı çıkartmaz mutlu mesut biner giderim kullanma kitapçığınıda siteden indirdim artık okuya okuya bakacağız sis farı olayı öylemiş ömür bey ya tampon değişecekmiş yada deliyorlarmış tamponu ki onuda ben istemem zaten dediğiniz gibi değmez

eyup_31
20-06-2012, 13:55
hayırlı olsun güle güle kullanın...

deepbluese
20-06-2012, 18:52
Arkadaşlar ileriyi bilmiyorum ama şu an diyorum ki iyiki bu arabayı almışım o var dediğim motor sesi sanki yok oldu diteksiyon tüy gibi 100 km nin üzerine çıktığınızda sanki yola yapışmış gibi her tepkinize anında cevap veriyor donanımı rahatlığı herşeyiyle mükemmel ama bi dostumun dedği gibi arabada burun falan göremiyorsun benim boy 1,67 acaba kısada benmi göremiyorum dedim ama yok uznda olsan görünmüyor.Birde yan aynalara alışamadım bir acayipler yani güzel anlamda hiç eleştirdikleri gibi ses mese gelmiyor iç döşemelerden yaylarda gıcırdamıyor klimasını denemdim daha birde göstergelere alışamadım daha arabanın her yerinden bir yazılar geçip duruyor kitapçığını okumadığım için biraz tırstım yani iyiki almışım arkadaşlar umarım ilerdede aynısını söylerim sizin arabanın iyi kullanımı veya özel önerleriniz uyarılarınız tecrübeleriniz varsa paylaşırsanız sevinirim sevgilerle

γuяdaeя
20-06-2012, 23:37
Kullandıkça daha da seveceksiniz, güzel araba. Tekrar hayırlı olsun :nazar

socrates(MeRiÇ)
21-06-2012, 00:02
drteksiyon tüy gibi - arabada burun falan göremiyorsun benim boy 1,67 acaba kısada benmi göremiyorum dedim ama yok uznda olsan görünmüyor.Birde yan aynalara alışamadım bir acayipler yani güzel anlamda hiç eleştirdikleri gibi ses mese gelmiyor
Direksiyon gerçekten çok hafiftir, bende aracıomı teslim aldığımda yüzümde bir tebessüm oluşmuştu direksiyonu çevirdiğimde, benim boy 1,90 ama bende göremiyorum aracın burnunu sorun yok yani :D, yan aynalarla ilgili eleştiri ses konusunda değil, yağmur yağdığında aynadan seken yada aynada biriken suyun cama gelmesi ve yan camda birikinti bırakması, ne yazık ki bunu düzeltebilmenin yolu yok :(

deepbluese
22-06-2012, 08:24
sevgili sokrates sorun park ederken:) arabayı sokacaksın burun yokki arabada mesafe ayarlayasın:) bende ortlama 1,5 m olan yerlere anca giriyorum acemiler gibi ben hep sedan araba kullandığım için onlarında burunları en eğik olanın bile görünüyordu alışırız nasılsa.Ben ses konusunu diğer formlarda bazı eleştriler görmüştüm kasislerden tümseklerden geçerken arka taraftan ses geliyor diye böyle birşeyle karşılaşmadım onu demiştim birde ben güzel bir kılıf taktırmak istiyorum iç döşemeye belli bir tavsiyeniz olabilir mi