PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : merhabalar

anıl turan
28-05-2012, 10:27
Herkese merhaba... Forumdan bir kac arkadas taniyor, belki techturkey den de taniyaniniz vardir, ismim Anıl Turan BAYAR 26 yaşındayım, Gokhan Kaptan'la ayni işyerinde çalışıyorum, RCZ vs Scirocco konusunu gorunce dayanamayip uye olayim dedim :) Scirocco ve 107 sahibiyim, ayrica forumda daha once muhabbeti donen RCZ jantli 508 bizim aracimiz, hepinize hayirli forumlar dilerim :)

EmRaH.
28-05-2012, 10:30
Aramıza hoş geldin Anıl.

Keyifli ve aktif forumlar :)

cmr_cihangir
28-05-2012, 10:56
Ooo Anıl aramıza hoşgeldin. Belki sende beni hatırlarsın. Hani şu Cuma günleri yaptığınız halı saha maçlarından birinde 2. yarı oyuna girip futboluyla kendisine hayran bırakan (daha çok karşı takımın hayranlığını kazanan) kişi.:D Benim nazarımda foruma uzak bir adam sayılmazsın Gökhan Kaptanı ziyarete geldiğimizde zaman zaman muhabbetlerimiz oluyordu. Seni burada görmek beni sevindirdi. Keyifli forumlar.......

Yasin CCK
28-05-2012, 11:01
Seni gıyabında tanıyoruz zaten :)

Resmen tanışmak bugüneymiş. Farklı forum isimlerini pek kullanmıyoruz ;)

Aramıza hoşgeldin keyifli forumlar...Scirocco izlenimlerini 1.ağızdan bekliyoruz ;)

Abdullah
28-05-2012, 11:01
Herkese merhaba... Forumdan bir kac arkadas taniyor, belki techturkey den de taniyaniniz vardir, ismim Anıl Turan BAYAR 26 yaşındayım, Gokhan Kaptan'la ayni işyerinde çalışıyorum, RCZ vs Scirocco konusunu gorunce dayanamayip uye olayim dedim :) Scirocco ve 107 sahibiyim, ayrica forumda daha once muhabbeti donen RCZ jantli 508 bizim aracimiz, hepinize hayirli forumlar dilerim :)

vay vay vayyy kimleri görüyoruz burada :D senin scirocco eskidi zaten ismide kötü gel 200HP RCZ alalım sana hem daha az yaksın hemde daha çok kaçsın eee tabi karizmaya + da cabası :D

anıl turan
28-05-2012, 12:09
Aramıza hoş geldin Anıl.

Keyifli ve aktif forumlar :)

sagolun tesekkur ederim :)

Ooo Anıl aramıza hoşgeldin. Belki sende beni hatırlarsın. Hani şu Cuma günleri yaptığınız halı saha maçlarından birinde 2. yarı oyuna girip futboluyla kendisine hayran bırakan (daha çok karşı takımın hayranlığını kazanan) kişi.:D Benim nazarımda foruma uzak bir adam sayılmazsın Gökhan Kaptanı ziyarete geldiğimizde zaman zaman muhabbetlerimiz oluyordu. Seni burada görmek beni sevindirdi. Keyifli forumlar.......

sagol cok tesekkur ederim :D maclara bekleriz...

Seni gıyabında tanıyoruz zaten :)

Resmen tanışmak bugüneymiş. Farklı forum isimlerini pek kullanmıyoruz ;)

Aramıza hoşgeldin keyifli forumlar...Scirocco izlenimlerini 1.ağızdan bekliyoruz ;)

tesekkur ederim... seve seve izlenimlerimi paylasirim...

vay vay vayyy kimleri görüyoruz burada :D senin scirocco eskidi zaten ismide kötü gel 200HP RCZ alalım sana hem daha az yaksın hemde daha çok kaçsın eee tabi karizmaya + da cabası :D

RCZ scrioccodan az mi yakiyor? Yeni bi polemik başlatmak istemem ilk günden :D

reisG
28-05-2012, 12:23
Aramıza hoşgeldiniz. Gökhan ile aynı yerde çalışıyorsanız , denizcisiniz. Meslekten arkadaşların sayısı da artıyor.

Esat
28-05-2012, 12:31
sadece sirocco degil chip li sirocco cuma gunu beni aldi sagolsun hos geldin takimdas bu hafta gökhan abi oynamadigi icin yendik karsi takimi hehhehe
turan burdaki arkadaslarda bizim gibi senin gibidirler...

Ömer Gedik
28-05-2012, 12:44
Abi aramıza hoşgeldin. Araç hala temiz mi :P

anıl turan
28-05-2012, 12:51
Aramıza hoşgeldiniz. Gökhan ile aynı yerde çalışıyorsanız , denizcisiniz. Meslekten arkadaşların sayısı da artıyor.

teşekkür ederim sağolun :)

sadece sirocco degil chip li sirocco cuma gunu beni aldi sagolsun hos geldin takimdas bu hafta gökhan abi oynamadigi icin yendik karsi takimi hehhehe
turan burdaki arkadaslarda bizim gibi senin gibidirler...

coşkunun kaleye geçmesini ikna edebilirsek her hafta yeneriz biz onları :)

Abi aramıza hoşgeldin. Araç hala temiz mi :P

aman aman onca saat uğraştık ertesi gun kar yağdı 2 hafta yerinden kımıldamadı arabaya, bir daha temizlik yaparsak sel götürür yeminlen :D

eyup_31
28-05-2012, 12:57
[QUOTE= RCZ vs Scirocco konusunu gorunce dayanamayip uye olayim dedim :)[/QUOTE]

hoşgeldin keyifli forumlar...156 lık rcz bile 160 lık scirocco yu rahat geçer:bomb:kac

anıl turan
28-05-2012, 12:58
hoşgeldin keyifli forumlar...156 lık rcz bile 160 lık scirocco yu rahat geçer:bomb:kac

hahaha dogrudur, sirokkoda araba mı ya :D

Ömer Gedik
28-05-2012, 13:33
O amortisör kulelerini gördükten sonra doğru soru evet Scirocco araba mı :D Birde elde kalan koltuk ayar kolu ile fışkıran koltuk döşemeleri var :S

Yalnız ben hiç havaya dikkat etmemiştim hakkaten öyle mi oldu yahu :D Umarım çalışmadan memnun kalmışsındır.

gokhancpt
28-05-2012, 14:00
oooo, kimler buradaymış, bende diyorum bu kim:)
aramıza hoş geldin turancan, sende araba olarak çeşit bol olduğundan hepsi hakkında yorumlarını alalım ama önce northern in işlerini bitirelim:p

anıl turan
28-05-2012, 23:00
sagol abey :D

gokhancpt
28-05-2012, 23:11
Vay arkadas arac, vw , modeli 107:fiuw
turanim hürremi de al gel bir carsamba buluşmasına, ferhan abi de gelir, iki minik Aslan'ı aynı kareye koy,us oluruz:)

Esat
28-05-2012, 23:16
Turan önemlisi cuma günu bence sen onu anladin;)

anıl turan
29-05-2012, 09:47
Vay arkadas arac, vw , modeli 107:fiuw
turanim hürremi de al gel bir carsamba buluşmasına, ferhan abi de gelir, iki minik Aslan'ı aynı kareye koy,us oluruz:)

hurrem is my girl :) gelemez o oyle heryere ürker :)

Turan önemlisi cuma günu bence sen onu anladin;)

esat başgan valla anlamadım :) sarışınlığım tutu zahar :D

Can
30-05-2012, 16:28
Aramızda ajan mı var ne? :fiuw
Ben de gidip onlarınkine üye olayım. Güzel polemikler olur eminim :gül4:

Hoşgeldiniz.

orhun57
15-06-2012, 18:21
San plakalı 508 mi sizinki? hoşgeldiniz bu arada ;)

Yasin CCK
15-06-2012, 22:37
Hoşgeleli çok oldu ama... :D

orhun57
16-06-2012, 00:22
Evet baya olmuş :) yazdıktan sonra fark etmemde geç oldu :)