PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : " Rock'N Rolla " The END

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9

Yasin CCK
22-12-2012, 10:41
:(

2 sene önce aynı şekilde muayeneden geçen aslanım, aynı muayene istasyonun bu yıl geçemedi! :bam3:kafa

Bir dünya hafif kusurun yanında, uyumsuz jant lastik, yay, egzoz gibi ağır kusurlar nedeniyle muayeneden geçemedik. Kara kara düşünmekteyim...

Can ÖNEL
22-12-2012, 10:44

2 sene önce aynı şekilde muayeneden geçen aslanım, aynı muayene istasyonun bu yıl geçemedi! :bam3:kafa

Bir dünya hafif kusurun yanında, uyumsuz jant lastik, yay, egzoz gibi ağır kusurlar nedeniyle muayeneden geçemedik. Kara kara düşünmekteyim...

Geçmiş olsun hocam. Bulunur bir çaresi. Şu şahinler toroslar muayeneden geçiyor da bizim aslanlar geçemiyor ya şaşıyorum...

Yasin CCK
22-12-2012, 10:48
Geçmiş olsun hocam. Bulunur bir çaresi. Şu şahinler toroslar muayeneden geçiyor da bizim aslanlar geçemiyor ya şaşıyorum...

Sorma ya. Halbuki bizim eksiğimiz yok fazlamız var :gül4:

mimit
22-12-2012, 11:48
Yay ve egzoz hani belki tamam derimde hani belli bir yükseklik kriterleri var ses kriterleri var da jant lastik :S garip geldi doğrusu 18 inç markanın orijinal jantı bile var yani, en kısa ve kolay yoldan sorunlarınız çözülür umarım.

birde katalizör ve egzoz emisyonu için birşey dediler mi? yanlış hatırlamıyorsam rock'n rollanın katalizörüde sökülmüştü.

sessizgece
22-12-2012, 11:50
geçmiş olsun Yasin. Gerçekten önce geçtiğin muayeden sonra geçememek insanı üzer. Kolay gelsin. Maddiyat ile birlik de zaman ve uğraşını alacak gibi gözüküyor.

Yasin CCK
22-12-2012, 11:52
Yay ve egzoz hani belki tamam derimde hani belli bir yükseklik kriterleri var ses kriterleri var da jant lastik :S garip geldi doğrusu 18 inç markanın orijinal jantı bile var yani, en kısa ve kolay yoldan sorunlarınız çözülür umarım.

birde katalizör ve egzoz emisyonu için birşey dediler mi? yanlış hatırlamıyorsam rock'n rollanın katalizörüde sökülmüştü.

İşin daha garibi 2 yıl önce üzerinde aynı jant lastikle geçtim. Evet kat. iptali var, ona da bir şey dememişlerdi daha önce ama bu sene daha sıra ona gelmedi heralde :D

geçmiş olsun Yasin. Gerçekten önce geçtiğin muayeden sonra geçememek insanı üzer. Kolay gelsin. Maddiyat ile birlik de zaman ve uğraşını alacak gibi gözüküyor.

Teşekkürler. Evet öyle gözüküyor.

orhun57
22-12-2012, 12:02
Yasin abi geçmiş olsun. En yakın arkadaşımın arabası geçen hafta muayene istasyonunda bozuldu :) iterek çıkarttık :) beterin beteri var abi. Ben hiç duymamıştım bu uyumsuz jant lastik neyin nesi yani neye göre uyumsuz neye göre uyumlu :kafa Deseydin ya abi bence çok uyumlu rengi falan iyi oldu siz nesini beğenmediniz diye :)

mimit
22-12-2012, 12:10
Anlamıyorum bu adamların yaptıkları işten bir şey, yakın çevremden bir kaç arkadaşımda sizin yaşadıklarınıza benzer sorunlar yaşadı. Bu olanlardan sonra burası Türkiye demekten başka bir şey gelmiyor insanın aklına.

Yasin CCK
22-12-2012, 12:19
Yasin abi geçmiş olsun. En yakın arkadaşımın arabası geçen hafta muayene istasyonunda bozuldu :) iterek çıkarttık :) beterin beteri var abi. Ben hiç duymamıştım bu uyumsuz jant lastik neyin nesi yani neye göre uyumsuz neye göre uyumlu :kafa Deseydin ya abi bence çok uyumlu rengi falan iyi oldu siz nesini beğenmediniz diye :)

Sağol kardeşim. Arabayı çok beğenmişler canım orası ayrı :D Heralde bir daha görmek için bıraktılar :cilgin

Anlamıyorum bu adamların yaptıkları işten bir şey, yakın çevremden bir kaç arkadaşımda sizin yaşadıklarınıza benzer sorunlar yaşadı. Bu olanlardan sonra burası Türkiye demekten başka bir şey gelmiyor insanın aklına.

Aklıma neler geliyor da demek için burası yeri değil :D

parkmen
22-12-2012, 12:30

Deseydin ya ! Vallahi ANKARA SİGORTA ile çalışmıyorum.

Yasin CCK
22-12-2012, 12:38
Deseydin ya ! Vallahi ANKARA SİGORTA ile çalışmıyorum.

Senin yazını henüz okumamıştım. Yoksa derdim hocam :)

eyup_31
22-12-2012, 12:46
Toprağım geçmiş olsun, daha önce aynı şekilde muayeneden geçip şimdi geçememesi çok garip gerçekten, farklı bir muayene istasyonuna gitsen değişen bişey olur mu acep...

Yasin CCK
22-12-2012, 12:50
Toprağım geçmiş olsun, daha önce aynı şekilde muayeneden geçip şimdi geçememesi çok garip gerçekten, farklı bir muayene istasyonuna gitsen değişen bişey olur mu acep...

Sağol toprağım. Bir kez bir istasyondan ağır kusur aldın mı hangi istasyona gidersen git görünüyor. Yani bir çözüm değil, o kusurlara bir çare bulacaz artık.

mimit
22-12-2012, 12:55
sac jant spec :)

Mert Ali
22-12-2012, 13:04
Ne diyelim şimdi Yasin abi,her istasyonda aynı tantana insanı çığırdan çıkarıyorlar. Uğraşsan dert uğraşmasan ayrı dert. Egzozdan niye bıraktı ? Bende corsaya irmscher performans egzoz düşünüyorum bir sorun çıkarırmı acaba ?

Yasin CCK
22-12-2012, 13:09
Ne diyelim şimdi Yasin abi,her istasyonda aynı tantana insanı çığırdan çıkarıyorlar. Uğraşsan dert uğraşmasan ayrı dert. Egzozdan niye bıraktı ? Bende corsaya irmscher performans egzoz düşünüyorum bir sorun çıkarırmı acaba ?

Bir bilsem güzel kardeşim. Ben değil kardeşim götürdü muayeneye, o da sinirinden olay çıkmasın diye birşey demeden çıkıp gelmiş...

Mert Ali
22-12-2012, 13:14
İstasyondan içeri girerken heyecen,istasyondan çıkınca sinir ve şiddet eğilimi bürüyor insanı. Teşekkürler TüvTürk.

mimit
22-12-2012, 13:17
Egzoz olayı şöyle Türkiye de ki yasalar gereği belli bir desibelin üstünde ses çıkaran egzozlar yasak, para artı araç bağlama cezası var, ama tüv e göre(yurt dışında geçerli olan) araçta yapılan her türlü değişikli özellikle motor gücüne artı değer katan her değişiklik tespit ettirilip ruhsatta ilgili bölüme işlenmeli,işlendiği sürece kesinlikle sıkıntı yok,işlenmezse cezaları yurt dışında da büyük.çok detaylı bir konu aslında çünkü bazı ülkeler motor gücüne göre vergi alıyor bazıları araçların ağırlığına bakıyor falan filan. bizde ise tüv ün ses çıkarmadığı cam filmine polis kafayı takabiliyor,yani oturmuş bir düzen yok kurumların birbirinden haberi yok. sistem bozuk,işlemiyor.

Yasin CCK
22-12-2012, 13:26
İstasyondan içeri girerken heyecen,istasyondan çıkınca sinir ve şiddet eğilimi bürüyor insanı. Teşekkürler TüvTürk.

Bahsettiğin durumun videolu anlatımı :D Gülerim ağlanacak halimize :D

http://www.youtube.com/watch?v=Hee44JqJ97c

mygold
22-12-2012, 15:17
ben forumpeugeot'tan geliyorum demedın herhalde yasıncım.

TanerHoca
22-12-2012, 16:28
yasin öncelikle geçmiş olsun.
arkadaşlar aracın orjinal jant lastik ölçüleri kapı içlerinde yazmakta onun dışında bir ölçüyle giderseniz sorun oluyor.
nitekim abdullah da böyle bir sorun yaşamıştı.18"likleri çıkarıp tekrar gitmişti muayeneye.

şimdi yazacaklarımın tabiki yasinin aracıyla bir ilgisi yok ama yeri gelmişken de yazmadan edemedim.yasini istisna tutmamın sebebi de yasinin forum üyesi olması değil; sevgili kardeşimin bu işin ilmini yapmış olması ve sorumluluk sahibi örnek kişiliğidir. :iyi

muayeneyle ilgili benim kişisel fikrim bu muayene işini ne kadar sıkı tutarlarsa o kadar iyi olur.hatta muayene öncesi yapılan türlü şarlatanlıklara da asla göz yumulmamalı.

trafikteki bir çok araç teknik şartları sağmamadığı için tehlike oluştururken, bir çoğu da hadsiz hesapsız yapılan modifiyelerle acemi ellerde dehşet saçmakta.en basiti kaçınız gece vakti karşıdan gelen çakma zenonlu araç sürücüsüne küfretmiyor!? veya gecenin bir yarısı müzik sistemini açmış evlerin bile camlarını titreten, egzos sesiyle ortalığı inletenler için ne düşünüyoruz? vs. vs...

yani millet olarak öz denetim yeteneğimiz olmadığı için maalesef sürekli dış denetime muhtacız.yeri gelmişken içimi dökeyim dedim. :)

Taylan43
22-12-2012, 16:43
Yasinim geçmiş olsun;

Benim eski 308'in çok eksiği vardı, satacağımdan dolayı servise de götürmemiştim. Geçemeyeceğini düşündüğüm için, muayene yaptıran şirketler diye arattım internetten ve geldiler 100tl karşılığında yaptırıp geçirdiler. ;) haberin olsun kardeşim :)

TanerHoca
22-12-2012, 16:49
Yasinim geçmiş olsun;

Benim eski 308'in çok eksiği vardı, satacağımdan dolayı servise de götürmemiştim. Geçemeyeceğini düşündüğüm için, muayene yaptıran şirketler diye arattım internetten ve geldiler 100tl karşılığında yaptırıp geçirdiler. ;) haberin olsun kardeşim :)

taylan millete iş öğretme...:)

Taylan43
22-12-2012, 17:08
taylan millete iş öğretme...:)

Hocam bu ülkede neler dönüyor, benimki masumca birşey :)

Can ÖNEL
22-12-2012, 17:22
Bir ara lastiğe çivi girdi... Tamirciye girdik. Lastikçiler bile lastik kiraya veriyorlar muayeneden geçirip geliyorsun geri alıyor. :)

mygold
22-12-2012, 18:01
ben geçen eylulde 18 inç mille miglialarımla hiç bir sıkıntı olmadan geçtim..bence bunlar eksoza bozulmuş olabilirler..

converse10
22-12-2012, 18:34
TÜV-TÜRK iyi mi? kötü mü ?bilmem ama muayeneye giderken aracın üzerindeki sonradan takılan herşeyi sökmek gerek kolay kolay geçirmiyorlar.:obi-xenon farla ugraşıcağıma eminim önümüzdeki haziranda

mahmut
22-12-2012, 19:43
yasin hocam cok gecmiş olsun.

mygold
22-12-2012, 20:33
TÜV-TÜRK iyi mi? kötü mü ?bilmem ama muayeneye giderken aracın üzerindeki sonradan takılan herşeyi sökmek gerek kolay kolay geçirmiyorlar.:obi-xenon farla ugraşıcağıma eminim önümüzdeki haziranda
ismail sende far yıkama bile var. bence yukseklık ayarlarını iyi ayarlarsan hıcbır sıkıntı cıkmayacaktır...

Selim Sümer
22-12-2012, 20:57
Yasin Bey,geçmiş olsun. Umarım kısa zamanda halledersiniz.

converse10
22-12-2012, 21:07
bi-xenon farlarda adaktif özelliğine dikkat ediyorlar diye biliyorum ve %99 muayeneden bu özellik olmadığı için geçmeyecek

tolgabşkn
22-12-2012, 21:27

far yıkama isteyecekeler adaptif istiyecekler ve deneyecekler yukarı aşağı ya da merceksiz normal sarı far

vala yasincim demekki her şehirde farklı ölçüleri var bu işin benim araç yerle birken girdim muayeneye

tüm camalrda 4 num ön camda 2 num film
17 bbs 40 yanak lastik
spor amortisör
spor yay
kat iptal
komple boru
otto son susturucu
30.000k far sis

ne bilim aklıma gelenler bunlar bu şekilde girdim fren testinin olduğu yere gırerken 3 kısı camurluklarda tuta tuta soktular marşbiyel surtmesın dıe sonra kanaldan gecmedı adam arkadan dolastı gerı gerı ön taraftan geldı egsoz emısyon pulum yoktu söledim gerek yok dediler çapraz askıya aldılar lastıkler çamurluga değdi müdürü çağırdıalr gördü gaz verin dedi araba nasıl ötüyo performans susturucu var dedim ön cam filmi? dedi, çok açık dedim baktı baktı gitti, dedim komple kaldı bu araç adam imzalattı elime kagıdı verdı hersey hafıf kusur yazıo tek ağır kusur kısa hüzmeli farlar yanlış renk yazıo :) dedim bı yanlıslık olmasın yok beyfendı farlarınızı deişip gelin dediler sarıları taktım girdim aldım onayı garip bi durum yani

tolgabşkn
22-12-2012, 21:38
evet 307 de guzel durmaz zaten fevzi :D
http://img7.imageshack.us/img7/8121/307gt.jpg

bu araçla çok karşılaştım bizim mahallenin aracı ama sanki ben siyaha kaplatıldı die hatırlıyorum yanlışımda olabilir led stop otto egsoz falan var çok hoşuma gidio 307ler makyajlı kasa alacan 2008 yapacan böle verecen hatuna kullansın seneye düşüncelerim o yönde ayrıca bizim lincanlar 35 yanak lastikler on numara oluyo bunlara lipde çok ii laguna lip yaz gelsinde takacam satmazsam aslanı

Yasin CCK
24-12-2012, 09:36
Teşekkürler arkadaşlar.

Taner hocam söylemlerine tamamen katılıyorum.
Tolga ve Mücahit hocam, önceki mesajda da yazdığım üzere bende iki yıl önce jant, lastik, film, egzoz, kat iptali ile geçtim ama ne hikmetse bu sene geçemedim. Belirli bir standardı yok herhalde bu işin..

Bilmeyenler için; 1 ay süre veriyorlar, bu süre içinde eksiklikleri tamamlarsanız geçiyorsunuz, tekrar bir kusur bulurlarsa bir kez daha muayene ücreti ödüyorsunuz.

Selim Sümer
24-12-2012, 09:54
Teşekkürler arkadaşlar.

Taner hocam söylemlerine tamamen katılıyorum.
Tolga ve Mücahit hocam, önceki mesajda da yazdığım üzere bende iki yıl önce jant, lastik, film, egzoz, kat iptali ile geçtim ama ne hikmetse bu sene geçemedim. Belirli bir standardı yok herhalde bu işin..

Bilmeyenler için; 1 ay süre veriyorlar, bu süre içinde eksiklikleri tamamlarsanız geçiyorsunuz, tekrar bir kusur bulurlarsa bir kez daha muayene ücreti ödüyorsunuz.

Peki ne yapmayı düşünüyorsunuz Yasin bey?

Yasin CCK
24-12-2012, 09:58
Peki ne yapmayı düşünüyorsunuz Yasin bey?

Orjinal yay, jant, egzoz duruyor. Kısa bir süreliğine orjinale dönebilirim :)

fexzi
24-12-2012, 10:16
Benzer durum burada da yaşandı,araçta jant lastik ne isterseniz var modifiye unsuruna yönelik,araç 2009 muayene de sıkıntısız geçiyor,şimdi aynı adam jant,egzoz ve ledli stoptan geçirmiyor..

Anladığım kadarıyla.. TÜV TÜRK PERSONELİNİN RUH HALİNE GÖRE BİR İŞLEYİŞ VAR

ve emimin ki benzer durum onların başına gelse yok arkadaş ben parayı yolda mı buldum bu nebiçim adalet diye bir ton mavra bağırıp dururlar..

serkan719
24-12-2012, 11:09
2 Gün önce Muayene istasyonlarından sorumlu bir bakanın eşiyle görüştüm. Adam ben bile fardan geçemiyorum dedi :)

eşine söylemiş ne yapmak lazım diye. Oda makinaya bağlı demiş :) :)

yani far mevzusu tamamen makinaya bağlı ama diğer kusurlar ordaki adamın o anki durumuna bağlı.

Şöyleki 2 Sene önce Katalizörsüz muayeneden geçiyorum. Bu Sene Katalizör nerde diyor :)
2 Arabam var. Bu Trafik setimi araba koyup gidiyorum muayeneden geçiyorum.
diğer arabama koyunca eskik diyor. :)

Yasin CCK
18-01-2013, 10:16
İşte böyle...

http://d1301.hizliresim.com/15/l/j1z0s.jpg

Sabah kapının önününde ezik ezik bana bakıyordu. Ne hale soktun beni der gibi, yaklaştım yanına dedim ki " Üzülme bende istemedim böyle olmasını. Böyle de güzelsin kapaklarınla şeritlerin uyum içinde. Yine de en kısa zamanda seni eski formuna kavuşturacağım..." Biraz sevindirik oldu, sonra ayrıldık.

Yayım yok yükseğim, jantım yok çirkinim, flanşım yok içerdeyim :(
http://d1301.hizliresim.com/15/l/j1z28.jpg

Bir egzozum bile yok anlıyormusun, hadi gülümse :'(
http://d1301.hizliresim.com/15/l/j1z2s.jpg

Abdullah
18-01-2013, 10:20
anammmm öleydimmm de görmeyeydim Rock ı bu hallerdee oyyy oyyy oyyy oyyyy :'(

Yasin CCK
18-01-2013, 10:21
Yapacak bir şey yok Apocan, el mahkum.. Ayrıca eskinin kıymetini daha iyi anlıyor insan :)

Abdullah
18-01-2013, 10:25
Yapacak bir şey yok Apocan, el mahkum.. Ayrıca eskinin kıymetini daha iyi anlıyor insan :)

oyyyy oyyy oyyy oyyy :kafa2::'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(

mygold
18-01-2013, 10:28
hadi geçmiş olsun yasıncım.... sonuçta geçici bir durum olması sevındırıcı ..bu bahaneyle malzemeleri kontrol etmiş olursun..selamlar..

Yasin CCK
18-01-2013, 10:30
hadi geçmiş olsun yasıncım.... sonuçta geçici bir durum olması sevındırıcı ..bu bahaneyle malzemeleri kontrol etmiş olursun..selamlar..

Sağolun hocam. Aynen öyle oldu. Bu vesileyle amortisörleri de değiştirdik.

EmRaH.
18-01-2013, 10:31
geçmiş olsun :)

Önümüzdeki ay bende gireceğim bakalım ne olacak .

Ömer Gedik
18-01-2013, 11:05
Bu haliyle çok güzel olmuş Yasin abi :) Hazır sökülme işlemi yapılmışken değişiklik iyidir diyerek birşeyler yapmayı planlıyor musun?

Can ÖNEL
18-01-2013, 11:06
Geçmiş olsun. Valla ne diyeyim makyajsız Hadise gibi görünüyor böyle araç. :) :) Ne kadar gözümüz alışmış halbuki bu araç sıfır böyle satılıyor. Muayeneyi atlattığına sevindim. Güzel günler bekliyor Rock'ı.

Yasin CCK
18-01-2013, 11:17
geçmiş olsun :)

Önümüzdeki ay bende gireceğim bakalım ne olacak .

Şimdiden ya adam ya usta aramaya başla :D

Bu haliyle çok güzel olmuş Yasin abi :) Hazır sökülme işlemi yapılmışken değişiklik iyidir diyerek birşeyler yapmayı planlıyor musun?

Sağol Ömer :) Dediğim gibi yollar Rock'ın amortisörünü çok yormuş, hazır sökmüşken değiştirdik. Bunun dışında aklımda bir şey yok, belki jantlara el atarım.

Geçmiş olsun. Valla ne diyeyim makyajsız Hadise gibi görünüyor böyle araç. :) :) Ne kadar gözümüz alışmış halbuki bu araç sıfır böyle satılıyor. Muayeneyi atlattığına sevindim. Güzel günler bekliyor Rock'ı.

Makyajsız zayıflamış Hadise :gül5: Güzel günler göreceğiz güneşli günler ;)

serkan719
18-01-2013, 11:18
Bunnla Geçmiş Olsun..

Selim Sümer
18-01-2013, 11:21
Geçmiş olsun Yasin Bey.Sizi memlekette tanımayanlar(!) aracın üzerindeki değişiklik/eklentiler ile jantların uyumsuzluğuna şaşkın şaşkın bakmışlardır.Selametler dilerim.

orhun57
18-01-2013, 11:24
Havaaarrr dostlar havaaaarrr :korku Abi ne ettin arabaya tüyleri yolunmuş kaza dönmüş. Bu arada yazdıkların duygulandırdı beni.

Yasin CCK
18-01-2013, 11:26
Bunnla Geçmiş Olsun..

Teşekkürler.

Geçmiş olsun Yasin Bey.Sizi memlekette tanımayanlar(!) aracın üzerindeki değişiklik/eklentiler ile jantların uyumsuzluğuna şaşkın şaşkın bakmışlardır.Selametler dilerim.

Desinler :) Teşekkürler Selim Bey...

Yasin CCK
18-01-2013, 11:30
Havaaarrr dostlar havaaaarrr :korku Abi ne ettin arabaya tüyleri yolunmuş kaza dönmüş. Bu arada yazdıkların duygulandırdı beni.

:gül4:

Çok güldüm ya tepkiye :gül5: Evet aramızda duygusal anlar yaşandı sabah...

emrexxcv
18-01-2013, 11:37
hadi geçmiş olsun yasin abi ama bu halini görünce bi garip oldum neyseki sen başındasın rock un :keyifli

mahmut
18-01-2013, 11:55
hayırlı olsun yasin hocam kurtuldun muayaneden.

Taylan43
18-01-2013, 11:57
Valla Yasin kardeşim, fotoğrafları ilk gördüğümde valla kahkaha attım :D Ama nasılsa eski haline geleceği için üzülmedim, muayeneden geçtiğin için sevindim. tebrikler kardeşim:iyi

Yasin CCK
18-01-2013, 12:14
hadi geçmiş olsun yasin abi ama bu halini görünce bi garip oldum neyseki sen başındasın rock un :keyifli

Sağol Emrecim. Eskisi kadar başında değilim ama bakacağız bir hal çaresine ;)

hayırlı olsun yasin hocam kurtuldun muayaneden.

Eyvallah Mahmut hocam ;)

Valla Yasin kardeşim, fotoğrafları ilk gördüğümde valla kahkaha attım :D Ama nasılsa eski haline geleceği için üzülmedim, muayeneden geçtiğin için sevindim. tebrikler kardeşim:iyi

Valla dostum komik bir hali var haklısın :D Legal yolla halletmek için tek bir yol vardı, onu uyguladık ;)

sessizgece
18-01-2013, 13:15
geçmiş olsun.
her zaman dediğiniz gibi. "Arabayı gösteren jant, jantı gösteren yaylar" yaysız jant takan arkadaşlar -benim gibi- arada ki farkı daha rahat anlayacaklardır.

mimit
18-01-2013, 13:23
Hayırlı olsun,yahu bu arada bu sis farlarının yerindeki kapaklar pahalı bir parçamı acaba :) çok apaçhi bi fikir geldi aklıma :)

Yasin CCK
18-01-2013, 13:39
geçmiş olsun.
her zaman dediğiniz gibi. "Arabayı gösteren jant, jantı gösteren yaylar" yaysız jant takan arkadaşlar -benim gibi- arada ki farkı daha rahat anlayacaklardır.

Teşekkürler. Evet her zaman dediğimin görsel bir anlatımı oldu bu durum :)

Hayırlı olsun,yahu bu arada bu sis farlarının yerindeki kapaklar pahalı bir parçamı acaba :) çok apaçhi bi fikir geldi aklıma :)

Apaçhi yazılışına bittim :gül4: Maliyetini bilmiyorum. Neymiş aklında ki de bakim :) İçinde ki noktaları led ile doldurmaksa aklıma geldi daha önce :cilgin

Gökay
18-01-2013, 13:43
Hadi gözün aydın Yasin :)

Merak ediyorum avrupada da boyle mi yürüyor bu işler,yani bende muayeneye girerken trafik seti ilkyardım çantası falan arkadaştan aldım,muayeneden sonra geri verdim.O benim lastiklerimi aldı muayeneden geçti geri verdi falan filan :)

Avrupada da mı boyle yoksa biz gene Türklüğümüzü mü gösteriyoruz her konuda oldugu gibi :))

EmRaH.
18-01-2013, 13:43
Allah'tan adamımız var :P :)

mimit
18-01-2013, 13:51
Evet Yasin hocam led olayı,ama abartı değil,yani komple ledle doldurmak güzel olmaz, belki bir yuvarlak oluşturacak şekilde flux led denilen güçlü ledlerden gündüz farı için kullanıla bilir :) yazın sis farlarımı pek kullanmıyorum zaten :) söküp takmayı sevende bir insanım,parça fiyatını bir öğreneyim sonra elektronikçi arkadaşları bulayım,gerekli malzeme listesini bir oluşturayım,bütçe ve harcanacak emeğe değer mi onu kıyaslayıp hayata geçirip geçirmeme kararını vereyim :)

ledleri korumak için malzemeler falan devreye girerse çok pahalı olabilir çünkü metal yansıtıcılı korumalar led den pahalı :)

Yasin CCK
18-01-2013, 13:52
Hadi gözün aydın Yasin :)

Merak ediyorum avrupada da boyle mi yürüyor bu işler,yani bende muayeneye girerken trafik seti ilkyardım çantası falan arkadaştan aldım,muayeneden sonra geri verdim.O benim lastiklerimi aldı muayeneden geçti geri verdi falan filan :)

Avrupada da mı boyle yoksa biz gene Türklüğümüzü mü gösteriyoruz her konuda oldugu gibi :))

Teşekkürler kartalım. Hiç sanmıyorum :)

Evet Yasin hocam led olayı,ama abartı değil,yani komple ledle doldurmak güzel olmaz, belki bir yuvarlak oluşturacak şekilde flux led denilen güçlü ledlerden gündüz farı için kullanıla bilir http://www.forumpeugeot.com/images/smilies/g%C3%BCl1.gif yazın sis farlarımı pek kullanmıyorum zaten http://www.forumpeugeot.com/images/smilies/g%C3%BCl1.gif söküp takmayı sevende bir insanım,parça fiyatını bir öğreneyim sonra elektronikçi arkadaşları bulayım,gerekli malzeme listesini bir oluşturayım,bütçe ve harcanacak emeğe değer mi onu kıyaslayıp hayata geçirip geçirmeme kararını vereyim http://www.forumpeugeot.com/images/smilies/g%C3%BCl1.gif

ledleri korumak için malzemeler falan devreye girerse çok pahalı olabilir çünkü metal yansıtıcılı korumalar led den pahalı http://www.forumpeugeot.com/images/smilies/g%C3%BCl1.gif

Bir hesapla bakalım, maliyeti bildirirsen bende düşünebilirim ;)

parkmen
18-01-2013, 14:08
Uleeeeeeeeeeeeeeee bir gider bin geliriz bunun acısı çıkartılır rock'ın egzoz dumanı atmosferde kalmaz...

TanerHoca
18-01-2013, 15:07
gözün aydın yasin. :)

Yasin CCK
18-01-2013, 15:12
Uleeeeeeeeeeeeeeee bir gider bin geliriz bunun acısı çıkartılır rock'ın egzoz dumanı atmosferde kalmaz...

Yürüyün be cengaverler :vandal:vandal

gözün aydın yasin. :)

Teşekkürler hocam :)

Hasan_33
18-01-2013, 15:31
Hadi gecmis olsun hemso...2 sene sonrasina Allah büyük...

converse10
18-01-2013, 17:27
çok sevimli olmuş ya:arkadasgözüne aydın ayrıca en kısa zamanda eski haline dönmesi dileklerim le

Yasin CCK
18-01-2013, 19:08
Hadi gecmis olsun hemso...2 sene sonrasina Allah büyük...

Eyvallah hemşom. Dediğin gibi 2 seneye kim öle kim kala :)

çok sevimli olmuş ya:arkadasgözüne aydın ayrıca en kısa zamanda eski haline dönmesi dileklerim le

Dimi abisi :) Gözüme aydın :D Bende öyle diliyorum ;)

Yasin CCK
21-01-2013, 10:26
Fazla sessiz duramadık :cilgin

http://f1301.hizliresim.com/15/p/j5k53.jpg

reisG
21-01-2013, 10:30
Yasin geçmiş olsun. 2 yıl rahat edersin artık. Biran evvel eski haline döndür lütfen.

Taylan43
21-01-2013, 12:02
Fazla sessiz duramadık :cilgin

http://f1301.hizliresim.com/15/p/j5k53.jpg

Jant kapakları yakıyor valla :D

Abdullah
21-01-2013, 12:02
ya bırak sesi felan abi janta dön jantaaaa

mahmut
21-01-2013, 12:11
aslan yavas yavas kendine geliyor yasin hocam devamı gelsin artık:)

Yasin CCK
21-01-2013, 12:30
Yasin geçmiş olsun. 2 yıl rahat edersin artık. Biran evvel eski haline döndür lütfen.

Teşekkürler Reis.

Jant kapakları yakıyor valla :D

Cısss :D

ya bırak sesi felan abi janta dön jantaaaa

Kısmet bakalım. Havalar da kötüyken aracı ve jantları dinlendiriyorum :cilgin

aslana yavas yavas kendine geliyor yasin hocam devamı gelsin artık:)

Yavaş yavaş Mahmut hocam ;)

Abdullah
21-01-2013, 14:31
Kısmet bakalım. Havalar da kötüyken aracı ve jantları dinlendiriyorum :cilgin

havalar mı kötü :korku3 Mersinde mi :gül8:

eyup_31
21-01-2013, 14:57
bir süredir yoktum toprağım muayene hayırlı olsun, jantları da bir an önce tak bence koca aslan kedi gibi olmuş yav:D

Yasin CCK
23-01-2013, 09:27
havalar mı kötü :korku3 Mersinde mi :gül8:

Heralde yani. Malezya'da yaşamıyoruz ki tek mevsim olsun ;)

bir süredir yoktum toprağım muayene hayırlı olsun, jantları da bir an önce tak bence koca aslan kedi gibi olmuş yav:D

Evet yoksun toprağım özlettin kendini. Jantları illa ki takacağız... Bir de bana bu çağrışımı yaptırdın :D

http://www.youtube.com/watch?v=KeOEXBjk_94

eyup_31
23-01-2013, 11:50
1988 çekimi vay be bir an çocukluğuma döndüm cumartesiden cumartesiye çocuk proğramında her hafta çıkardı:)

Abdullah
23-01-2013, 13:35
ya bu Rock kendine gelmeden bence bu konuya yazmayalım arkadaş görüp görüp moralim bozuluyor. Yasin abiii Rock ı kendine getir bir an evvel küsecek bak benden söylemesi.

Yasin CCK
20-02-2013, 10:31
http://i1257.photobucket.com/albums/ii512/cankatan/RR.jpg

"Rock'N Rolla, işte o farklıdır. Neden mi? Çünkü gerçek bir Rock'N Rolla hepsini birden ister." (Film Repliğinden)

Grkn
20-02-2013, 10:40
Yasin hocam bi ara görüşelimde benim Aslanada biraz değişiklik yapalım olmazmı ;)

Yasin CCK
20-02-2013, 10:41
Yasin hocam bi ara görüşelimde benim Aslanada biraz değişiklik yapalım olmazmı ;)

Tabi neden olmasın ;)

Bu arada fotoğrafın yapımında emeği geçen Mücahit Hocama teşekkürlerimi sunarım :tesekkur

Grkn
20-02-2013, 10:47
Tamamdır eyvallah :)
Ben işyerindeyim fotoğrafı göremiyorum merak ettim şimdi :)

mygold
20-02-2013, 11:07
Tabi neden olmasın ;)

Bu arada fotoğrafın yapımında emeği geçen Mücahit Hocama teşekkürlerimi sunarım :tesekkur

benim için zevkti yasıncım ;)

TanerHoca
20-02-2013, 11:41
yasinciğim mücahit fotoğrafta en önemli unsuru eksik bırakmış... ;)

mygold
20-02-2013, 11:49
yasinciğim mücahit fotoğrafta en önemli unsuru eksik bırakmış... ;)
bana verilen malzeme neyse onu kullandım hocam :D hayırdır ne eksik olmuş :)..

TanerHoca
20-02-2013, 11:54
bana verilen malzeme neyse onu kullandım hocam :D hayırdır ne eksik olmuş :)..

sorman hata.madem ki replik "Rock'N Rolla, işte o farklıdır. Neden mi? Çünkü gerçek bir Rock'N Rolla hepsini birden ister." o haldenerede bizim yakışıklı :)

Yasin CCK
20-02-2013, 13:04
Ben de anlamadım hocam :anlamadim2

Yakışlıklı derken? Ben mi :D

TanerHoca
20-02-2013, 23:58
Ben de anlamadım hocam :anlamadim2

Yakışlıklı derken? Ben mi :D

başka kim olabilir ki :havali

Yasin CCK
21-02-2013, 09:35
başka kim olabilir ki :havali

Teveccühünüz hocam :utan1:

Madem öyle hadi bende olayım :D

http://img96.imageshack.us/img96/175/p1000173s.jpg

http://i1257.photobucket.com/albums/ii512/cankatan/RR.jpg

sessizgece
21-02-2013, 10:26
maşallah her zaman ki gibi güzel duruyor. Acaba biraz cila mı istiyor Rock'N Rolla:)

Yasin CCK
21-02-2013, 10:37
maşallah her zaman ki gibi güzel duruyor. Acaba biraz cila mı istiyor Rock'N Rolla:)

Benim olduğum foto yaklaşık 1 yıllık bir foto, sonrasında Meguiars'ta komple boya koruma ve cila işlemi gördü ;)

TanerHoca
21-02-2013, 10:43
rockn rolla mat sever. ;)
ilk günleri hatırla yasin.:D

Yasin CCK
21-02-2013, 10:44
rockn rolla mat sever. ;)
ilk günleri hatırla yasin.:D

:D

İnce gördün hocam ;)

Yasin CCK
06-03-2013, 10:05
Geçen hafta sonu İstanbul'da yaşanan olaylardan sonra Türkiye genelinde farklı otomobil grupları protesto amaçlı organizasyonlar düzenlediler.
Bunları araştırırken "Modifiye Açılımı" yazdığımda ortaya çıkan sonuç şu şekilde :

http://b1303.hizliresim.com/17/6/ksvtq.jpg

Bizim araç modifiye açılımına önder olmuşta haberimiz yokmuş :D
Mutlu oldum.
http://www.itusozluk.com/image/erkan-serce_194021.jpg

mygold
06-03-2013, 11:23
Geçen hafta sonu İstanbul'da yaşanan olaylardan sonra Türkiye genelinde farklı otomobil grupları protesto amaçlı organizasyonlar düzenlediler.
Bunları araştırırken "Modifiye Açılımı" yazdığımda ortaya çıkan sonuç şu şekilde :

Bizim araç modifiye açılımına önder olmuşta haberimiz yokmuş :D
Mutlu oldum.

sensiz olmazdı yasıncım :iyi..

omeraydin
06-03-2013, 11:54
araca bayıldım gerçekten yerinde bir modifiye olmuş özellikle şeride içim gitti :ask keşke bende yapabilsem... direksiyonu GTI yapsan bence harika olur

hakan308
06-03-2013, 11:57
Yasinnn Yasiiinnn modifiye değilde o rakı şalgam çiğköfteler için sana güzel bir açılım yapmayı planlıyorum :D

TanerHoca
06-03-2013, 12:11
yani.olması gereken :havali

Yasin CCK
06-03-2013, 12:16
sensiz olmazdı yasıncım :iyi..

Eyvallah Mücahit hocam :)

araca bayıldım gerçekten yerinde bir modifiye olmuş özellikle şeride içim gitti :ask keşke bende yapabilsem... direksiyonu GTI yapsan bence harika olur

Teşekkürler. Araç renklerimiz aynı sanırım, size de güzel bir şerit yapabiliriz :D Uzun bir süre araca başka bir ekleme yapmayı düşünmüyorum.

Yasinnn Yasiiinnn modifiye değilde o rakı şalgam çiğköfteler için sana güzel bir açılım yapmayı planlıyorum :D

Sen nerden gördün onları ya :fiuw Buyur gel Hakancım, birlikte açılalım :cilgin

yani.olması gereken :havali

Teveccühün Taner hocam.

omeraydin
06-03-2013, 12:39
bana kalsa neler yapıcamda iznim yok maalesef göze batmayan oynamalar yapabiliyorum anca :(

Can ÖNEL
06-03-2013, 13:21
Modifiye denince akla.... Hemen onun adı gelir... :):):)

Yasin hocam gerçekten hoş birşey ancak yarın öbür gün elebaşı diye götürmesinler. Sonra örgüt lideri buymuş derler. :)

Yasin CCK
06-03-2013, 14:53
Modifiye denince akla.... Hemen onun adı gelir... :):):)

Yasin hocam gerçekten hoş birşey ancak yarın öbür gün elebaşı diye götürmesinler. Sonra örgüt lideri buymuş derler. :)

Olur mu olur, ergenekondan bile alabilirler, burası Türkiye...

hakan308
06-03-2013, 15:10
Eyvallah Mücahit hocam :)

Teşekkürler. Araç renklerimiz aynı sanırım, size de güzel bir şerit yapabiliriz :D Uzun bir süre araca başka bir ekleme yapmayı düşünmüyorum.

Sen nerden gördün onları ya :fiuw Buyur gel Hakancım, birlikte açılalım :cilgin

Teveccühün Taner hocam.

Her canım rakı çektiğinde faceyi açıyorum Yasin ve arkadaşları mangalla çiğköfteyle peynirle 2-3 büyük devirmiş oluyorlar nası haberim olmasın :D

Yasin CCK
06-03-2013, 16:07
Her canım rakı çektiğinde faceyi açıyorum Yasin ve arkadaşları mangalla çiğköfteyle peynirle 2-3 büyük devirmiş oluyorlar nası haberim olmasın :D

Hakaaan daha fazla ifşa etme bizi :D

TanerHoca
06-03-2013, 16:13

umarım sonrasında eve arabayla dönmüyorlardır.

Yasin CCK
06-03-2013, 16:17

O konuda kesin kurallarım var hocam. Ölümcül bir durum olmadıkça alkollü araba kullanmam.

TanerHoca
06-03-2013, 16:20
O konuda kesin kurallarım var hocam. Ölümcül bir durum olmadıkça alkollü araba kullanmam.

bunun böyle olduğuna eminim.sadece okuyanlar bilsin istedim. ;) :iyi

hakan308
06-03-2013, 17:13

Yok Tanerhocam adamlar birde nispet yapar gibi Mart ayında evlerinin terasında içiyolar hava sıcak burda siz Ankarada donun dercesine ;)

Yasin CCK
06-03-2013, 17:23
Yok Tanerhocam adamlar birde nispet yapar gibi Mart ayında evlerinin terasında içiyolar hava sıcak burda siz Ankarada donun dercesine ;)

Bak yaa :gül4: Küçük bir düzeltme terasta olduğumuz gün 20 Ocak'tı :fiuw

Hakanın dediği gibi evimizde veya yürüme mesafesinde en olmadı taksi mesafesinde gerçekleştiriyoruz işlemi :D

mimit
06-03-2013, 22:26
İşte tamda bu videodaki organizasyon yüzünden bu ülkede modifiye adına hiç bir resmi ilerleme olmaz,Yanlış anlaşılmasın lütfen kesinlikle karşı değilim modifiye ye doğaya olan saygımızı yitirmediğimiz sürece sonuna kadar desteklerim ama video daki görüntülerin benzerlerni Ankara da da görüyorum,resmi bir izin yok,bir güvenlik hattı yok, Hak verilmez alınır sözü burada geçerli biz tuning severler bu kısıtlı imkanlar altında çok daha profesyonel işler yapmalıyız ki bakın biz bu işi kitabına göre yapmaya çalışıyoruz,sizde bize yardımcı olun diyebilelim,bir çoğu için hobi büyük bir kalabalık kitle için de tutku olan bu işin önü bu şekilde açılabilir gibime geliyor.

Abdullah
07-03-2013, 01:33
Her zaman her yerde 1 numara tabiki ROCKKKK!!!

parkmen
07-03-2013, 08:42
Zaten alkolle direksiyona geçersen ölümcül olacaktır netice ;) sen genede geçmeki ölümcül vaka ihtimali artmasın

İşte tamda bu videodaki organizasyon yüzünden bu ülkede modifiye adına hiç bir resmi ilerleme olmaz,Yanlış anlaşılmasın lütfen kesinlikle karşı değilim modifiye ye doğaya olan saygımızı yitirmediğimiz sürece sonuna kadar desteklerim ama video daki görüntülerin benzerlerni Ankara da da görüyorum,resmi bir izin yok,bir güvenlik hattı yok, Hak verilmez alınır sözü burada geçerli biz tuning severler bu kısıtlı imkanlar altında çok daha profesyonel işler yapmalıyız ki bakın biz bu işi kitabına göre yapmaya çalışıyoruz,sizde bize yardımcı olun diyebilelim,bir çoğu için hobi büyük bir kalabalık kitle için de tutku olan bu işin önü bu şekilde açılabilir gibime geliyor.

Sonuna kadar katılıyorum sana dostum. Usulsüzlükle hak elde edilemez.

Yasin CCK
07-03-2013, 09:20

Mehmet söylediklerine tamamen katılıyorum. Bir iki ufak düzeltme yapayım, o gösteri için gerekli izinler alınmıştı, videonun bir sahnesinde polis aracının gelip gittiğini görebilirsiniz. İkincisi ise benim bu kafada olmadığımı en iyi forum ailesi bilir, bütün video da en yavaş ve sakin giden benim sanırım :) Yakın arkadaş çevresinin ısrarı ve daveti nedeniyle katıldım. Güvenli ve profesyonel modifiye açılımını sonuna kadar desteklerim ama yan vererek değil!

Her zaman her yerde 1 numara tabiki ROCKKKK!!!

Apocaaaan. Nerelerdesin sen? Rock'ta ben de çok özledik seni, fazla özletme kendini ;)

Zaten alkolle direksiyona geçersen ölümcül olacaktır netice ;) sen genede geçmeki ölümcül vaka ihtimali artmasın

Orada ki mesaj o zaten Selim hocam ;)

mimit
07-03-2013, 09:36
Yasin hocam yanlış anlaşılmadım umarım,benim söylediğim kişisel bir şey değil,hele size karşı hiç değil, genel anlamda bir öz eleştiri, dediğim gibi Ankara da da bu tarz buluşmalar çok olur,zaman zaman bende giderim bakarım çünkü bazen ciddi anlamda emek harcanmış araçlar oluyor,değişik uygulamalar teknolojiler bunları sadece fuarlarda değil cadde araçlarında da görmek sevindirici oluyor.Biz sadece yanlış yolda ilerliyoruz gibime geliyor,yani karşı tarafı kışkırtmak yerine destek sağlamalarına çalışmak hepimiz için tüm otomobil sevenler için daha iyi olacaktır.Yani düşünün muayene gidiyoruz,egzoz yay film geçiyoruz, çıkışta yolda polis çeviriyor aracı bağlıyor yada ceza yazıp filmlere kafayı takıyor.Bana çok ama çok saçma geliyor bu durum,resmi bir destekçi bulup Otomobil sporları federasyonu gibi bu işlerle ciddi anlamda ilgilenilmesi gerekiyor.

Yasin CCK
07-03-2013, 09:40
Yasin hocam yanlış anlaşılmadım umarım,benim söylediğim kişisel bir şey değil,hele size karşı hiç değil, genel anlamda bir öz eleştiri, dediğim gibi Ankara da da bu tarz buluşmalar çok olur,zaman zaman bende giderim bakarım çünkü bazen ciddi anlamda emek harcanmış araçlar oluyor,değişik uygulamalar teknolojiler bunları sadece fuarlarda değil cadde araçlarında da görmek sevindirici oluyor.Biz sadece yanlış yolda ilerliyoruz gibime geliyor,yani karşı tarafı kışkırtmak yerine destek sağlamalarına çalışmak hepimiz için tüm otomobil sevenler için daha iyi olacaktır.Yani düşünün muayene gidiyoruz,egzoz yay film geçiyoruz, çıkışta yolda polis çeviriyor aracı bağlıyor yada ceza yazıp filmlere kafayı takıyor.Bana çok ama çok saçma geliyor bu durum,resmi bir destekçi bulup Otomobil sporları federasyonu gibi bu işlerle ciddi anlamda ilgilenilmesi gerekiyor.

Söylediklerinin hepsinin altına imzamı atarım. Muayeneden "camlar filmli : hafif kusur" diye geçip bir hafta sonra cam filminden ceza yazmaya çalışan polise bu resmi evrağı gösterip derdimi anlatmaya çalışan biri olarak seni gayet iyi anladım, merak etme ;)

Ömer Gedik
21-04-2013, 21:53
Hayırdır??? Bizden kaçmaz

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-2008-peugeot-1.6-hdi-comfort...136-hp-122446249/detay

Yasin CCK
21-04-2013, 22:25
Hayırdır??? Bizden kaçmaz

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-2008-peugeot-1.6-hdi-comfort...136-hp-122446249/detay

Tam anlamıyla hayırlı bir iş için Ömer :)

http://www.forumpeugeot.com/showthread.php?737-quot-Rock-N-Rolla-quot-sat%FDl%FDk-(&p=133704#post133704

Gerekli açıklamayı 1 ay kadar önce yapmıştım, gözden kaçmış demek ki :D

Ömer Gedik
22-04-2013, 14:06
Benim içinde yakındır Hayırlı İş zamanı :D

Hayırlısı olsun

Yasin CCK
26-04-2013, 23:10
Eveeet, büyük gün geldi çattı :)

Daha önce de ufaktan haberini çıtlatmıştım. Bugün nişanlanıyorum. İyi mi kötü mü bilmiyorum ama bindik bir alamete gedeyoz kıyamete :gül4:

Bu mutlu günümü siz değerli dostlarımla paylaşmak istedim. Uzun ve stresli bir gün beni bekliyor, bana şans dileyin ;)

mahmut
26-04-2013, 23:12
yasin hocam tebrik ederim allah tamamına erdirsin insallah.

mygold
26-04-2013, 23:20
hayırlı olsun kardeş ..tebrikler :alkis2

emrexxcv
26-04-2013, 23:37
hayırlı olsun Yasin abicim allah utandırmasın :)

Yasin CCK
26-04-2013, 23:46
yasin hocam tebrik ederim allah tamamına erdirsin insallah.

hayırlı olsun kardeş ..tebrikler :alkis2

hayırlı olsun Yasin abicim allah utandırmasın :)

Amin diyelim :) Teşekkürler dostlar...

ZorTTranS
27-04-2013, 00:04
Hayırlı olsun.

γuяdaeя
27-04-2013, 02:22
Hayırlı olsun Yasin'cim.. Allah tamamına erdirsin :)

Hasan_33
27-04-2013, 02:39
hadi hayirli ugurlu olsun hemso...Allah tamamina erdirsin...sende her erkegin kacinilmaz sonunu yasayacaksin, kurtulusun yok :bye2
;)

301gti
27-04-2013, 04:32
Hayirli olsun, Allah tamamina erdirsin ...

Yasin CCK
27-04-2013, 08:18
Hayırlı olsun.

Hayırlı olsun Yasin'cim.. Allah tamamına erdirsin :)

hadi hayirli ugurlu olsun hemso...Allah tamamina erdirsin...sende her erkegin kacinilmaz sonunu yasayacaksin, kurtulusun yok :bye2
;)

Hayirli olsun, Allah tamamina erdirsin ...

Tesekkurleeeer :)

Hemşo, dönülmez akşamın ufkundayım vakit çok geç :D

sessizgece
27-04-2013, 08:50
allah tamamına erdirsin. Hayırlı olsun.

Ömer Gedik
27-04-2013, 09:26
Allah tamamına erdirsin. Hayırlı olsun Yasin abi.

Ghost Hunter
27-04-2013, 09:38
Allah tamamına erdirsin. Hayırlı olsun Yasin abi.

Yasin hayirli ugurlu olsun Allah bir yastikta kocatsin

06cnk
27-04-2013, 11:34
abi hayırlı uğurlu olsun Allah tamamını erdirsin inşallah

omeraydin
27-04-2013, 12:54
Eveeet, büyük gün geldi çattı :)

Daha önce de ufaktan haberini çıtlatmıştım. Bugün nişanlanıyorum. İyi mi kötü mü bilmiyorum ama bindik bir alamete gedeyoz kıyamete :gül4:

Bu mutlu günümü siz değerli dostlarımla paylaşmak istedim. Uzun ve stresli bir gün beni bekliyor, bana şans dileyin ;)

Allah tamamına erdirsin mutlu mesut yaşayın :nazar

converse10
27-04-2013, 13:01
allah devamına erdinsin

TanerHoca
27-04-2013, 13:44
yasinciğim tebrik ederim. :alkis
darısı düğününe inşallah.şimdiden mutluluklar diliyorum.

sohbet23
27-04-2013, 14:56
Yasin kardeş Allah hayırlı etsin tamamına erdirsin....

ssgti
27-04-2013, 16:42
Allah tamamına erdirsin.

orhun57
27-04-2013, 18:39
Yasin abim Allah tamamına erdirsin derken bir genci daha bu uğurda kaybetmenin üzüntüsü içindeyim. Allah biz geride kalan gençlerin yardımcısı olsun :)

GAME OVER...

parkmen
28-04-2013, 08:05
Yasin abim Allah tamamına erdirsin derken bir genci daha bu uğurda kaybetmenin üzüntüsü içindeyim. Allah biz geride kalan gençlerin yardımcısı olsun :)

GAME OVER...
Kimine göre GAME OVER kimine göre LEVEL ATLAMAK Allah gölünden geçenleri, dilediklerini hakkında hayırlı eylesin kardeşim

Yasin CCK
28-04-2013, 11:11
Tüm iyi dileklerini farklı söylemlerle dile getiren tüm dostlara çok teşekkürler :D

Özkan
28-04-2013, 11:17
Yasin abi hayırlı uğurlu olsun Allah tamamını erdirsin inşallah ...

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XQHGBl66HwU

individual
28-04-2013, 11:20
Yasin , Allah bir yastıkta kocatsın . Vatana millete hayırlı evlatlarınız olsun.

Can ÖNEL
28-04-2013, 14:32
Yasin hocam Allah mutlu, mesut, bahtiyar etsin. Bir yastıkta kocayın inşallah.

Yasin CCK
28-04-2013, 23:30
Yasin abi hayırlı uğurlu olsun Allah tamamını erdirsin inşallah ...

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XQHGBl66HwU

Teşekkürler Özkan :) Çok sevdiğim bir klip ve şarkı, nikahta çalmayı düşünüyorum :D

Yasin , Allah bir yastıkta kocatsın . Vatana millete hayırlı evlatlarınız olsun.

Yasin hocam Allah mutlu, mesut, bahtiyar etsin. Bir yastıkta kocayın inşallah.

Çok teşekkür ederim.

Grkn
30-04-2013, 07:23
Yasin hocam hayırlı uğurlu olsun. Allah utandırmasın. Seni nişan günü sahilde gördüm ama gelemedim yanına :)

Yasin CCK
30-04-2013, 10:53
Yasin hocam hayırlı uğurlu olsun. Allah utandırmasın. Seni nişan günü sahilde gördüm ama gelemedim yanına :)

Teşekkürler Gürkan. Gelseydin keşke, bir hatıra fotoğrafı çekilirdik :)

Çok güzel fotolar çekildik sevdiklerimle (Rock'N Rolla dahil :D ) Fotolar elime ulaşsın paylaşırım ;)

06cnk
30-04-2013, 11:35
yasin abi nişan olayına çok sevindim ama şu Rock'N Rolla'yı dünya gözüyle bi göremeden satılırsa çok üzülücem

Grkn
30-04-2013, 13:10
Fotoları bekliyoruz :)

Yasin CCK
30-04-2013, 14:13
yasin abi nişan olayına çok sevindim ama şu Rock'N Rolla'yı dünya gözüyle bi göremeden satılırsa çok üzülücem

:D Geçen sene Abanta gelseydin :) Ama yok ben Mersin'e gelirim diyorsan buyur gel kardeşim, başım üstüne...

Fotoları bekliyoruz :)

Buyrunn sıcak sıcak :)

"Arabanla çekilmesen şaşardım" diye inceden bir fırça yesemde hakikaten bu mutlu gün Rock'sız olmazdı :) Üzülürdü sonra :D

http://i1257.photobucket.com/albums/ii512/cankatan/DSCF4932.jpg (http://s1257.photobucket.com/user/cankatan/media/DSCF4932.jpg.html)

http://i1257.photobucket.com/albums/ii512/cankatan/DSCF4934.jpg (http://s1257.photobucket.com/user/cankatan/media/DSCF4934.jpg.html)
Fon'a dikkat :gül4:
http://i1257.photobucket.com/albums/ii512/cankatan/DSCF4940.jpg (http://s1257.photobucket.com/user/cankatan/media/DSCF4940.jpg.html)

http://i1257.photobucket.com/albums/ii512/cankatan/DSCF4924.jpg (http://s1257.photobucket.com/user/cankatan/media/DSCF4924.jpg.html)
Sevdiklerim; Rock'N Rolla & forumpeugeot & eşim :)
http://i1257.photobucket.com/albums/ii512/cankatan/DSCF4930.jpg (http://s1257.photobucket.com/user/cankatan/media/DSCF4930.jpg.html)

http://i1257.photobucket.com/albums/ii512/cankatan/DSCF4941.jpg (http://s1257.photobucket.com/user/cankatan/media/DSCF4941.jpg.html)

http://i1257.photobucket.com/albums/ii512/cankatan/DSCF4943.jpg (http://s1257.photobucket.com/user/cankatan/media/DSCF4943.jpg.html)

http://i1257.photobucket.com/albums/ii512/cankatan/DSCF4946.jpg (http://s1257.photobucket.com/user/cankatan/media/DSCF4946.jpg.html)

stormhan
30-04-2013, 15:01
Abicim Allah mesud, mutlu, bahtiyar etsin. Bir ömür mutluluklar, sevinçler hep sizinle olsun. Fonda ki an ise çok manidar olmuş :gül4:

301gti
30-04-2013, 15:04
Maaşallah üçünüzede maviş style olmuşsunuz... Ömür boyu mutlu mesut olun . . .

06cnk
30-04-2013, 15:11
allah mesud etsin, ah abi gelemedim pişmanlığını hala yaşıyorum

Can ÖNEL
30-04-2013, 15:13
Maşallah mavileri giymişsiniz. :nazar

Yasin CCK
30-04-2013, 15:15
Abicim Allah mesud, mutlu, bahtiyar etsin. Bir ömür mutluluklar, sevinçler hep sizinle olsun. Fonda ki an ise çok manidar olmuş :gül4:

Teşekkürler. Kesinlikle manidar. Before & After diye de anlatılabilir :gül4:

Maşallah mavileri giymişsiniz. :nazar

Maaşallah üçünüzede maviş style olmuşsunuz... Ömür boyu mutlu mesut olun . . .

Teşekkürler. Evet deniz dahil mavi ve tonları şeklinde bir gün geçirdik :)

allah mesud etsin, ah abi gelemedim pişmanlığını hala yaşıyorum

Sağol kardeşim. Gönüller bir olsun ;)

sessizgece
30-04-2013, 15:26
allah tamamına erdirsin. Hayırlı olsun

emrexxcv
30-04-2013, 18:07
hep mutlu olun abicim inşallah :D

erener
30-04-2013, 18:44
Tebrikler Yasin. Allah tamamına erdirsin...

sohbet23
30-04-2013, 19:04
Allah bir ömür boyu yüzünüzü hep güldürsün mutluluklar......

Selim Sümer
30-04-2013, 19:35
Allah tamamına erdirsin Yasin Bey.Mutluluklar dilerim.

ssgti
30-04-2013, 19:42
Allah tatamına erdirsin. Bir ömür boyu mutlulklar...

İlkay
30-04-2013, 20:02
Ömür boyu mutluluklar. Allah tamamını erdirsin.

mahmut
30-04-2013, 20:17
yasin hocam insallah satmazsında gelin arabasınıda Rockn Rollayı yaparsın.

Taylan43
30-04-2013, 20:52
Allah tamamına erdirsin kardeşim

mygold
30-04-2013, 20:58
mutluluklar dilerim yasıncim...

Yasin CCK
30-04-2013, 20:58
yasin hocam insallah satmazsında gelin arabasınıda Rockn Rollayı yaparsın.

Kısmet Mahmut hocam, bende isterim. Teşekkürler ;)

Allah tamamına erdirsin kardeşim

Sağolasın Taylancım :)

hep mutlu olun abicim inşallah :D

Çok sağol Emrecim, darısı başına :D

allah tamamına erdirsin. Hayırlı olsun

Tebrikler Yasin. Allah tamamına erdirsin...

Allah bir ömür boyu yüzünüzü hep güldürsün mutluluklar......

Allah tamamına erdirsin Yasin Bey.Mutluluklar dilerim.

Allah tatamına erdirsin. Bir ömür boyu mutlulklar...

Ömür boyu mutluluklar. Allah tamamını erdirsin.

mutluluklar dilerim yasıncim...

Çok teşekkür ederim dostlar. Darısı forumumuzun diğer yakışıklı bekarlarının başına :)

Ömer Gedik
30-04-2013, 21:53
Süpersiniz :iyi Pöjolarımıza değer veriyoruz onlarda bizim her özel anımızda yanımızda oluyorlar. Bir fotoğraf çekilmek şarttı. :D

Furkann
30-04-2013, 23:02
Allah tamamına erdirsin , mutluluklar dilerim bir yastıkta kocayın .

TanerHoca
01-05-2013, 09:59
bu çifte ancak maşallah denir. :iyi :nazar

converse10
01-05-2013, 10:27
hocam allah devamını erdirsin mutluluklar

Yasin CCK
02-05-2013, 08:05
Süpersiniz :iyi Pöjolarımıza değer veriyoruz onlarda bizim her özel anımızda yanımızda oluyorlar. Bir fotoğraf çekilmek şarttı. :D

Teşekkürler Ömer. Senin de montebello ile çekilmiş fotolarını bekliyoruz yakın zamanda ;)

bu çifte ancak maşallah denir. :iyi :nazar

Teşekkürler hocam. Darısı çocuklarınızın başına :)

Allah tamamına erdirsin , mutluluklar dilerim bir yastıkta kocayın .

hocam allah devamını erdirsin mutluluklar

Çok teşekkürler dostlar :)

TanerHoca
02-05-2013, 09:58
Teşekkürler hocam. Darısı çocuklarınızın başına :)

eyvallah yasin. şaka maka oğlum 18 yaşına girdi.:) yavaş yavaş "dedelik" sıfatına doğru ilerliyoruz.:p

eyup_31
18-05-2013, 09:25
Toprağım hayırlı uğurlu olsun allah tez zamanda tamamına erdirsin

Yasin CCK
18-05-2013, 09:46
Toprağım hayırlı uğurlu olsun allah tez zamanda tamamına erdirsin

Çok sağol toprağım. Sende evladının mürvetini görürsün inşallah :)

reisG
18-05-2013, 10:03
Sevgili Yasin, tebrik ederim.Çok sevindim. Allah tamamına erdirsin.

Eren
22-05-2013, 22:31
Kardeşim, tebrik ederim. Allah tamamına erdirsin. Araç da sizler de çok şıksınız. :)

Emrah_06
22-05-2013, 22:37
Şefim yastığınız tek ömrünüz bol olsun

Yasin CCK
23-05-2013, 09:29
Sevgili Yasin, tebrik ederim.Çok sevindim. Allah tamamına erdirsin.

Kardeşim, tebrik ederim. Allah tamamına erdirsin. Araç da sizler de çok şıksınız. :)

Şefim yastığınız tek ömrünüz bol olsun

Çok teşekkürler dostlar :)

Bekir
23-05-2013, 12:57
Ben nasıl olduda tebrik etmemişim ve kaçırmışım kendime çok kızdım şimdi :( Allah tamamına erdirsin canı gönülden kutlarım. :nazar

Birde resmin üzerine yazdığın yazı dikkatimi çekti ( Sevdiklerim; Rock'N Rolla & forumpeugeot & eşim http://www.forumpeugeot.com/images/smilies/g%C3%BCl1.gif ) sıralama böylemi yoksa öylesinemi yazıldı tehlikeli olmasın sakın :)

ilker22
20-07-2013, 21:37
Biraz geç oluyor belki ama ömür boyu mutluluklar.
Böyle güzel bir çifti ancak böyle güzel bir 308 tamamlardı :)
Rock'N Rolla'yı severek izliyoruz :)))

Yasin CCK
21-07-2013, 11:07
Ben nasıl olduda tebrik etmemişim ve kaçırmışım kendime çok kızdım şimdi :( Allah tamamına erdirsin canı gönülden kutlarım. :nazar

Birde resmin üzerine yazdığın yazı dikkatimi çekti ( Sevdiklerim; Rock'N Rolla & forumpeugeot & eşim http://www.forumpeugeot.com/images/smilies/g%C3%BCl1.gif ) sıralama böylemi yoksa öylesinemi yazıldı tehlikeli olmasın sakın :)

Benimde bu mesaj gözümden kaçmış, o yüzden hiç kızma Bekir hocam :) çok teşekkürler...
Soruya ise cevap vermeme hakkımı kullanmak istiyorum :D

Biraz geç oluyor belki ama ömür boyu mutluluklar.
Böyle güzel bir çifti ancak böyle güzel bir 308 tamamlardı :)
Rock'N Rolla'yı severek izliyoruz :)))

Geç olsun güç olmasın :) Güzel gören gözlerin güzelliğidir ;) Çok teşekkürler...

Yasin CCK
13-10-2013, 01:13
Uzun bir aranın ardından Rock'N Rolla serinin devam filmiyle karşınıza çıkmaya hazırlanıyor.

http://clipstonevillage.co.uk/wp-content/uploads/2012/01/comingsoon.jpg

mygold
13-10-2013, 06:20
guzel haber :havalisabırsızlıkla beklıyoruz yasın kardeşim....

gokeri06
13-10-2013, 10:11
maşallah denir daha da başka bişey denmez...

emrexxcv
13-10-2013, 10:25
Heyecanla beklemekteyiz

ÖMÜR
14-10-2013, 10:07
aracın zaten güzeldi . şimdi daha da güzel olacaktır sabırsızlıkla bekliyoruz :))

emrexxcv
14-10-2013, 10:10
Yasin Abi'den bi ses gelmediğine göre iş büyük anlaşılan :dans3

reisG
14-10-2013, 10:21
Benim anladığım Rock'N Rolla filiminin ikincisi vizyona girecek ; Yasin onu konu etmiş sanırım. Ancak ikinci bir araç ise muhteşem olacağı kesin.

Yasin CCK
14-10-2013, 10:44
SSes veriyorumm :D

Reis konunun filmle alakası yok, başka bir araçla da... Tamamen bizim Rock ile alakalı ;)

Büyük değişiklikler var. Son bir kaç rötuş kaldı, tamamlayıp güzel fotoğraflarla huzurlarınızda olacağız...

Gökay
14-10-2013, 10:50
Öncesi-> Sonrası-> Daha Sonrası

diye konuşacağız bundan sonra galiba :)

sessizgece
14-10-2013, 16:41
merakla bekliyorum

orhun57
20-10-2013, 19:59
Bekliyoruz hala. Hatırlatayım dedim :) :)

Yasin CCK
21-10-2013, 09:02
Valla bende fotoğrafçı arkadaşı bekliyorum :D Profesyonel fotolar çekmek istiyorum ;) Malum araya bayram girince süreç biraz uzadı, gecikme için kusura bakmayın...

erener
21-10-2013, 14:20
Bekletme dostum bizi daha fazla.. Yetti gari..

mygold
21-10-2013, 15:01
Valla bende fotoğrafçı arkadaşı bekliyorum :D Profesyonel fotolar çekmek istiyorum ;) Malum araya bayram girince süreç biraz uzadı, gecikme için kusura bakmayın...
RR katalog çekimleri demek ciddi iş demek şakası yok:iyi ..forumpeugeot'un modifiye temsilcisi :f1..bekliyoruz yasincim..

İlkay
22-10-2013, 00:13
Merak ile bekliyoruz.

emrexxcv
22-10-2013, 17:38
Yasin abi hadi ama beklemekteyiz :havali2

sohbet23
22-10-2013, 19:56
Arkadaşlar Yasinin arabasını canlı olarak görmedim ama güzel bir revizyondan geçtiği haberini aldım :) Haydi Yasin kardeş fotoları bekliyoruz merakla

Yasin CCK
24-10-2013, 21:35
Eveeet, biraz gecikmeli şekilde karşınızdayız. Son olarak fotoğrafçı arkadaşım beni ektiği için biraz daha gecikti baktım olmayacak iş başa düştü çektim fotoları :)

Rock'N Rolla da köklü değişikliklere gittik ; Farlar değiştirildi, tampon değiştirldi, şeritler ve sticker söküldü, jant rengi değiştirildi. Peki neden? Çünkü hayvanın biri araba evin önünde park halindeyken vurdu :kizgin Amca zil zurna sarhoş! Önce kaçtı, sonra mahalleli yakaladı getirdi. Şikayetçiyiz, hukuki işlemlerimiz sürüyor.

Her işte vardır bir hayır dedik, çok şükür cana bir şey olmadı dedik.
Daha önce de bu ve benzeri bir çok olay başımıza geldiğinden göze nazara inanmayan ben inanmaya başlıyorum.
Aracımızı biraz daha sadeleştirmeye, daha az dikkat çekici hale getirmeye çalıştık ama sanırım başaramadık :fiuw Bu haliyle de çok güzelll :kalp
Ne dersiniz?

http://i1257.photobucket.com/albums/ii512/cankatan/1.jpg (http://s1257.photobucket.com/user/cankatan/media/1.jpg.html)

http://i1257.photobucket.com/albums/ii512/cankatan/2.jpg (http://s1257.photobucket.com/user/cankatan/media/2.jpg.html)

http://i1257.photobucket.com/albums/ii512/cankatan/3.jpg (http://s1257.photobucket.com/user/cankatan/media/3.jpg.html)

http://i1257.photobucket.com/albums/ii512/cankatan/4.jpg (http://s1257.photobucket.com/user/cankatan/media/4.jpg.html)

http://i1257.photobucket.com/albums/ii512/cankatan/5.jpg (http://s1257.photobucket.com/user/cankatan/media/5.jpg.html)

http://i1257.photobucket.com/albums/ii512/cankatan/6.jpg (http://s1257.photobucket.com/user/cankatan/media/6.jpg.html)

http://i1257.photobucket.com/albums/ii512/cankatan/7.jpg (http://s1257.photobucket.com/user/cankatan/media/7.jpg.html)

http://i1257.photobucket.com/albums/ii512/cankatan/8.jpg (http://s1257.photobucket.com/user/cankatan/media/8.jpg.html)

http://i1257.photobucket.com/albums/ii512/cankatan/9.jpg (http://s1257.photobucket.com/user/cankatan/media/9.jpg.html)

http://i1257.photobucket.com/albums/ii512/cankatan/10.jpg (http://s1257.photobucket.com/user/cankatan/media/10.jpg.html)

http://i1257.photobucket.com/albums/ii512/cankatan/11.jpg (http://s1257.photobucket.com/user/cankatan/media/11.jpg.html)

http://i1257.photobucket.com/albums/ii512/cankatan/12.jpg (http://s1257.photobucket.com/user/cankatan/media/12.jpg.html)

http://i1257.photobucket.com/albums/ii512/cankatan/13.jpg (http://s1257.photobucket.com/user/cankatan/media/13.jpg.html)

http://i1257.photobucket.com/albums/ii512/cankatan/14.jpg (http://s1257.photobucket.com/user/cankatan/media/14.jpg.html)

http://i1257.photobucket.com/albums/ii512/cankatan/15.jpg (http://s1257.photobucket.com/user/cankatan/media/15.jpg.html)

http://i1257.photobucket.com/albums/ii512/cankatan/16.jpg (http://s1257.photobucket.com/user/cankatan/media/16.jpg.html)

http://i1257.photobucket.com/albums/ii512/cankatan/17.jpg (http://s1257.photobucket.com/user/cankatan/media/17.jpg.html)

http://i1257.photobucket.com/albums/ii512/cankatan/18.jpg (http://s1257.photobucket.com/user/cankatan/media/18.jpg.html)

http://i1257.photobucket.com/albums/ii512/cankatan/19.jpg (http://s1257.photobucket.com/user/cankatan/media/19.jpg.html)

http://i1257.photobucket.com/albums/ii512/cankatan/20.jpg (http://s1257.photobucket.com/user/cankatan/media/20.jpg.html)

http://i1257.photobucket.com/albums/ii512/cankatan/21.jpg (http://s1257.photobucket.com/user/cankatan/media/21.jpg.html)

http://i1257.photobucket.com/albums/ii512/cankatan/22.jpg (http://s1257.photobucket.com/user/cankatan/media/22.jpg.html)

http://i1257.photobucket.com/albums/ii512/cankatan/23.jpg (http://s1257.photobucket.com/user/cankatan/media/23.jpg.html)

kvnc35
24-10-2013, 21:58
10 numara 5 yıldız olmuş..

Güle güle kullan nazarsız kazasız günlerde, çok şık olmuş değişimlerle..

Yasin CCK
24-10-2013, 22:01
10 numara 5 yıldız olmuş..

Güle güle kullan nazarsız kazasız günlerde, çok şık olmuş değişimlerle..

Eyvallah dostum, beğeni için teşekkürler...

orhun57
24-10-2013, 22:03
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAA

Yasin abi RR böylede güzel ama şimdi insan yadırgamıyor değil hani :) Sade ve çok şık olmuş açıkçası. AHH şu spoiler AHH :nazar:nazar:nazar:nazar:nazar Sırıtmayacak olsa da bende bizimkine taksam. Abim güle güle güzel günlerde nice kilometrelere :)

BahadırALTUN
24-10-2013, 22:05
Her haliyle güzel. Allah kaza bela vermesin.
Maşallah.

Yasin CCK
24-10-2013, 22:07
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAA

Yasin abi RR böylede güzel ama şimdi insan yadırgamıyor değil hani :) Sade ve çok şık olmuş açıkçası. AHH şu spoiler AHH :nazar:nazar:nazar:nazar:nazar Sırıtmayacak olsa da bende bizimkine taksam. Abim güle güle güzel günlerde nice kilometrelere :)

Sağol Orhunum. Tabi tabi bende yadırgıyorum, inceden kafamda şerit projeleri çizmeye başladım :cilgin
Ama en azından bir süre böyle binelim göze nazara gelmeden ;)

Her haliyle güzel. Allah kaza bela vermesin.
Maşallah.

Çok teşekkürler Bahadır Hocam. Bir ///M değil ama buna da şükür :)

HamzaHakkı
24-10-2013, 22:21
İşte bu abi ya MAŞALLAH:nazar. Ben sade modifiye sevdiğimden mi bilmiyorum ama şimdiki hali benim çook hoşuma gitti. Allah bir daha kaza bela vermesin. Güzel günlerde kullanman dileğiyle.. :nazar

mahmut
24-10-2013, 22:40
yasin hocam ben cok begendim sade hoş olmuş:iyi:nazar

Yasin CCK
24-10-2013, 22:49
İşte bu abi ya MAŞALLAH:nazar. Ben sade modifiye sevdiğimden mi bilmiyorum ama şimdiki hali benim çook hoşuma gitti. Allah bir daha kaza bela vermesin. Güzel günlerde kullanman dileğiyle.. :nazar

yasin hocam ben cok begendim sade hoş olmuş:iyi:nazar

Beğenmenize sevindim :) Alıştıkça gözüme daha güzel görünüyor :cicek2

sessizgece
24-10-2013, 23:32
maşallah:nazar maşallah:nazar maşallah:nazar
öncelikle geçmiş olsun. Bu hali de güzel olmuş. Gözümüz önceki hali ne alışkın olduğundan şimdi daha sade geldi. Kazasız sürüşler. Değişikliği bu şekilde yapmanda evliliğinde etkisi var galiba:nargile
Özellikle jantlar daha bir çekici olmuş. Mygold un jantları kaçırdığıma şimdi daha fazla üzülmeye başladım:kafa

Hasan_33
24-10-2013, 23:51
hemso birak simdi kaza bahane!!! nisanlandin böyle oldu, evlenince artik sac janta dönersin :gül5:

ben yazarken sessizgece de yazmis, o da anlamis mevzuyu :iyi

O degil de nazar degmesin sade ve sik olmus :nazar

İlkay
25-10-2013, 00:12
nisanlandin böyle oldu, evlenince artik sac janta dönersin :gül5:

Hasan abi güzel özetlemiş. İşin şakası çok çok geçmiş olsun. " Rock'N Rolla " her hali ile ayrı bir makina. Güle güle keyif ile kullanın.

Yasin CCK
25-10-2013, 07:55
maşallah:nazar maşallah:nazar maşallah:nazar
öncelikle geçmiş olsun. Bu hali de güzel olmuş. Gözümüz önceki hali ne alışkın olduğundan şimdi daha sade geldi. Kazasız sürüşler. Değişikliği bu şekilde yapmanda evliliğinde etkisi var galiba:nargile
Özellikle jantlar daha bir çekici olmuş. Mygold un jantları kaçırdığıma şimdi daha fazla üzülmeye başladım:kafa

hemso birak simdi kaza bahane!!! nisanlandin böyle oldu, evlenince artik sac janta dönersin :gül5:

ben yazarken sessizgece de yazmis, o da anlamis mevzuyu :iyi

O degil de nazar degmesin sade ve sik olmus :nazar

Hasan abi güzel özetlemiş. İşin şakası çok çok geçmiş olsun. " Rock'N Rolla " her hali ile ayrı bir makina. Güle güle keyif ile kullanın.

:gül4:

Çok fenasınız yaa... Hemşo kimse bilmese senin bilmen lazım bizim topraklarda kepekli değil taş fırın ekmeği sevilir :keyifli

Geçmiş olsun dilekleri ve begeniniz için teşekkürler...

reisG
25-10-2013, 08:24
Yasin, zaten en beğendiğim modifiye edilmiş 308 olan RR şimdi de tüm sadeliği üzerinde barındıran ancak içindeki gücü her an göstermeye hazır nefis bir 308 örneği olmuş. Allah kaza bela vermesin.

Yasin CCK
25-10-2013, 08:38
Yasin, zaten en beğendiğim modifiye edilmiş 308 olan RR şimdi de tüm sadeliği üzerinde barındıran ancak içindeki gücü her an göstermeye hazır nefis bir 308 örneği olmuş. Allah kaza bela vermesin.

Güzel sözlerin için teşekkürler Reis :)

emrexxcv
25-10-2013, 08:43
Ne kadar da değişse o "RR" başımızın tacı :kral bu kıyafetlerinin içinde de gayet yakışıklı gayet karizmatik :D Güle güle kullanmaya devam et Yasin abim :havali2

erener
25-10-2013, 08:52
Wowww beklediğmize değmiş Yasin hocam.

Allah nazarlardan korusun, 10 Numara 10 yıldız olmuş. Çok sade Çok şık....

Yasin CCK
25-10-2013, 09:00
Ne kadar da değişse o "RR" başımızın tacı :kral bu kıyafetlerinin içinde de gayet yakışıklı gayet karizmatik :D Güle güle kullanmaya devam et Yasin abim :havali2

Sağolasın Emrecim :arkadas

Wowww beklediğmize değmiş Yasin hocam.

Allah nazarlardan korusun, 10 Numara 10 yıldız olmuş. Çok sade Çok şık....

Çok teşekkür ederim dostum ;)

TanerHoca
25-10-2013, 16:47
yasinciğim hayırlı uğurlu olsun.sonuç gayet iyi :iyi
RR'nin de senin de bahtınız açık olsun.kazasız belasız kullanmam dileklerimle.

mygold
25-10-2013, 17:17
ağır makyajdan hafif makyaja geçmişin yasincim ama yakışmış güzel olmuş :iyi.. bu haliyle RR değilde yeni bir isme ihtiyaç var gibi ;) ...güle güle kullan kardeş..

Emrah_06
25-10-2013, 19:36
Abi istemsizce ıslık çaldım o derece tatlı olmuş kazasız belasız ...

Yasin CCK
25-10-2013, 19:53
yasinciğim hayırlı uğurlu olsun.sonuç gayet iyi :iyi
RR'nin de senin de bahtınız açık olsun.kazasız belasız kullanmam dileklerimle.

Çok teşekkürler Taner hocam. Yaşanan sıkıntılı süreçten haberdarsınız. Allah bir daha yaşatmasın :nazar

ağır makyajdan hafif makyaja geçmişin yasincim ama yakışmış güzel olmuş :iyi.. bu haliyle RR değilde yeni bir isme ihtiyaç var gibi ;) ...güle güle kullan kardeş..

Beğendiğine sevindim Mücahit hocam. Yeni isim işte "Rock'N Rolla 2"... Sinemalarda :gül4:

Abi istemsizce ıslık çaldım o derece tatlı olmuş kazasız belasız ...

:D :D :D

İstemsizce güldüm yorumu okuyunca :D Çok içten olmuş, teşekkürler yorum için :arkadas

Furkann
25-10-2013, 19:54
Maşallah bu halı daha guzel olmus bence :) yanliz hala premium tampon istiyor ;)

Yasin CCK
25-10-2013, 20:00
Maşallah bu halı daha guzel olmus bence :) yanliz hala premium tampon istiyor ;)

İster kardeş isterrr...Bu aslan doymaz, tampon ister, sis farı ister, body kit ister :D Beğeni için teşekkürler ;)

Ömer Gedik
25-10-2013, 20:58
Maşallah :nazar

Sade ve şık olmuş :iyi Güle güle kullan Yasin abi :) :arkadas

Cem B
25-10-2013, 22:18
Kardeşim çok geçmiş olsun.Malesef nerede ne olacağını bilemiyorsun. Park halinde olması en azından içinde sen olmadıgın için bir nebze hafifletir durumu.

Araba bence eskisinden çok daha şık olmuş.Önceden havalı görünüyordu daha sportif görünüyordu fakat şuan tamamen şık bir araç olmuş. Güle güle iyi günlerde kullan yeni arabanı :)

converse10
25-10-2013, 23:00
Arabanız gayet sade ve başarılı duruyor allah kaza ve bela vermesin

Mustafa_03
25-10-2013, 23:32
Abi sen yapmışsın, bizede MAŞAALLAH demek düşer. :nazar:nazar:nazar

Yasin CCK
26-10-2013, 08:38
Maşallah :nazar

Sade ve şık olmuş :iyi Güle güle kullan Yasin abi :) :arkadas

Teşekkür ederim Ömercim :arkadas

Kardeşim çok geçmiş olsun.Malesef nerede ne olacağını bilemiyorsun. Park halinde olması en azından içinde sen olmadıgın için bir nebze hafifletir durumu.

Araba bence eskisinden çok daha şık olmuş.Önceden havalı görünüyordu daha sportif görünüyordu fakat şuan tamamen şık bir araç olmuş. Güle güle iyi günlerde kullan yeni arabanı :)

Başkan çok sağol. Aynen katılıyorum. Bir aile ziyaretindeydik ve 10 dk sonra 10 kişi ard arda duran araçlarımıza binmeye gidecektik. Çok şükür...

Arabanız gayet sade ve başarılı duruyor allah kaza ve bela vermesin

Çok resmi olmuş :) Teşekkürler İsmailcim :)

Abi sen yapmışsın, bizede MAŞAALLAH demek düşer. :nazar:nazar:nazar

Sağolasın Mustafa ;)

emax34
26-10-2013, 09:49
Yasin kardesim,

oncelikle cok gecmis olsun , ama her iste vardir bir hayir demek de lazim , bu hali de oldukca guzel olmus aracinin, ama ben derim ki mercek uygulamasi lazim :) mille miglia lar daha once gozume fazla carpmamisti ama sayende begenmeye basladim :) iyi gunlerde kullan kardesim.

06cnk
26-10-2013, 11:02
Abi sanki saçı sakalı uzun genç bir delikanlı;saç sakal tıraşı olmuş takım elbise giymiş gibi olmuş:)
Kocaman maşşallahhh

γuяdaeя
26-10-2013, 15:15
Superman, Clark Kent olarak kamufle olmuş :)
Bu hali de çok güzel Yasin'cim. Maşaallah :nazar

sohbet23
26-10-2013, 16:09
İmaj hiçbirşey karizma herşey, RR ı yeni haliyle sağlıklı, mutlu, güzel kazasız belasız nice günlerde kullanman dileğiyle...

Cinque
26-10-2013, 17:11
Yasin yeni halini çok beğendim maşallah, kazasız belasız kardeşim...

aliço
26-10-2013, 20:05
süper olmuş yasin maşallah...ufak bi öneri ön logo altı çerçeve siyah olsa birde ayna kapakları mat gri olsa benim araçta olduğu gibi tadından yenmezmiş gibi mi olur :))

sessizgece
26-10-2013, 22:54
Dönüp dönüp tekrar bakıyorum. :nazar:nazar:nazar:nazar
Yaylar 3,5 mu olmuş ??? ilk resimlerde özellikle daha hava da duruyor. (sanki benim aslan çok yere yakınmış gibi yorum yaptım :fiuw)

Yasin CCK
28-10-2013, 09:30
Yasin kardesim,

oncelikle cok gecmis olsun , ama her iste vardir bir hayir demek de lazim , bu hali de oldukca guzel olmus aracinin, ama ben derim ki mercek uygulamasi lazim :) mille miglia lar daha once gozume fazla carpmamisti ama sayende begenmeye basladim :) iyi gunlerde kullan kardesim.

Teşekkür ederim dostum. Belli bir süre masraf yapmamaya çalışacağım. Aracı elden çıkarabilirim... Miglia candır :kalp

Abi sanki saçı sakalı uzun genç bir delikanlı;saç sakal tıraşı olmuş takım elbise giymiş gibi olmuş:)
Kocaman maşşallahhh

Ne yaptın Cenk :D Camiye gidip tövbe etmiş gibi olmuş:gül5: Eyvallah kardeşim :arkadas

Superman, Clark Kent olarak kamufle olmuş :)
Bu hali de çok güzel Yasin'cim. Maşaallah :nazar

Haha süper benzetme Yurdaer hocam :superman Teşekkürler ;)

İmaj hiçbirşey karizma herşey, RR ı yeni haliyle sağlıklı, mutlu, güzel kazasız belasız nice günlerde kullanman dileğiyle...

Güzel slogan :D Teşekkürler Mücahit hocam ;)

Yasin yeni halini çok beğendim maşallah, kazasız belasız kardeşim...

Teşekkür ederim dostum :arkadas

süper olmuş yasin maşallah...ufak bi öneri ön logo altı çerçeve siyah olsa birde ayna kapakları mat gri olsa benim araçta olduğu gibi tadından yenmezmiş gibi mi olur :))

Teşekkürler Aliço. Kardeş ben orayı direk boyatacaktım vazgeçtim. Şimdi oradan girersem şerit falan devamı gelir :D Şimdilik böyle efendi dursun bakalım :akilli

Dönüp dönüp tekrar bakıyorum. :nazar:nazar:nazar:nazar
Yaylar 3,5 mu olmuş ??? ilk resimlerde özellikle daha hava da duruyor. (sanki benim aslan çok yere yakınmış gibi yorum yaptım :fiuw)

Teşekkür ederim :)

Hayır yaylarda bir değişiklik yok. Açıdan kaynaklanan göz yanılması olabilir ;)

Abdullah
09-11-2013, 23:20
maşallah maşallah Allah bir daha göstermesin böyle tatsız bir olayıda abi ama ama ama ROCKKK :korku3:'(:'(:'(:'(:'(

orhun57
10-11-2013, 03:17
maşallah maşallah Allah bir daha göstermesin böyle tatsız bir olayıda abi ama ama ama ROCKKK :korku3:'(:'(:'(:'(:'(

Arkadaş arabanı satıyorsun madem hemen kilitlemesen konunu da bir saysak sana içimizden geçenleri :tehlikeli tamam rengi falan bir acayipti ama 407 mi bu satıyorsun???

Yasin CCK
11-11-2013, 08:55

Sağol Apocan :arkadas Yeni halini beğenmedin mi ???

Taylan43
11-11-2013, 09:20
Kardeşim kaç gündür giremiyordum foruma şimdi gördüm. Bence aracın yeni hali sade güzellik olmuş ve çok güzel olmuş, bakma sen apoya, o dansöz gibi kıvırtıyo :gül4:

Yasin CCK
12-11-2013, 09:47
Kardeşim kaç gündür giremiyordum foruma şimdi gördüm. Bence aracın yeni hali sade güzellik olmuş ve çok güzel olmuş, bakma sen apoya, o dansöz gibi kıvırtıyo :gül4:

Teşekkürler Taylanım :arkadas Öyle deme ya Apoya :)

Abdullah
16-11-2013, 09:20
Abi ama Rock dı o 308 in her hali güzeldir ama efsaneye sadelik olmadı bence :(

iPhone 'den Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1) aracılığı ile gönderildi

Yasin CCK
29-11-2013, 09:48
Eskileri karıştırırken bakın ne buldum :)
İzlerken o gün ki gibi keyif aldım :nargile Uzun zamandır aramız da olmayan Murat ve Göksel abinin kulakları çınlasın...
Videolar bomba :bomb Sesine kurban Rock :kalp Dizel arabadan böyle ses mi çıkar arkadaş :fiuw

İzlemeyenler ve yeniden izlemek isteyenler için :

Ankara ve İstanbul buluşurda Mersin boş dururmu :D

Perşembe günü tanımadığım bir numaradan gelen haberle başladı herşey :arkadas Murat gaziantepte olduklarını ve müsait olursam akşama Mersine uğrayacaklarını söyledi bende seve seve kabul ettim tabi ki :) Misafirlerle Rock'N Rollayı kirli tanıştırmak olmazdı, kardeşim aracı yıkatıp geldikten sonra koyu bir muhabbet eşliğinde Rock'N Rollayı incelemeye başladık :kral Ses sistemi, egzoz ve ledler yerinde incelendikten sonra sıra geldi pratiğe ve Mersin sokaklarında başladık turumuza :)

Buyrun keyifli test sürüşüne :dans

Rock'n rolla deneyim göksel 1 | İzlesene.com Video (http://www.izlesene.com/video/rockn-rolla-deneyim-goksel-1/4820941)

Rock'n rolla deneyim göksel 2 | İzlesene.com Video (http://www.izlesene.com/video/rockn-rolla-deneyim-goksel-2/4821515)

Rock'n rolla deneyim murat 1 | İzlesene.com Video (http://www.izlesene.com/video/rockn-rolla-deneyim-murat-1/4821255)

Rock'n rolla deneyim murat 2 | İzlesene.com Video (http://www.izlesene.com/video/rockn-rolla-deneyim-murat-2/4821313)

Asıl eğlence fotoğraf çekimlerindeydi :D Onlarda Göksel hocam ve Muratta ;)

Kendi adıma kısa ama çok keyifli bir buluşmaydı, sizleri tanıdığıma çok sevindim :) Bu forumdaki tüm arkadaşlarım gibi çok samimi, sıcak ve seviyeli insanlarsınız. Tekrar görüşmek üzere, tüm ForumPeugeot'a sevgilerimle...

GLR
12-12-2013, 22:45
Bu halide güzel olmuş Yasin:)

Yasin CCK
13-12-2013, 08:27
Bu halide güzel olmuş Yasin:)

Teşekkürler Ahmet :)

Yasin CCK
10-01-2014, 16:19
Abi & Kardeş takılıyorlar :) :nazar

http://i1257.photobucket.com/albums/ii512/cankatan/1003061_10151977407253439_698014240_n.jpg

sessizgece
10-01-2014, 16:46
ikisine de maşallah.

ayı_boğan
10-01-2014, 18:15
Maşallah 308 gerçekten harika gözüküyor Yasin bey.bu kasanın sona ermesine üzülüyorum. opel'deki gibi, yeni astra çıktığında eski astra'ları astra classic adı altında satıyorlar keşke 308'lerde devam etse.

Yasin CCK
10-01-2014, 18:42
ikisine de maşallah.

Teşekkür ediyorum.

Maşallah 308 gerçekten harika gözüküyor Yasin bey.bu kasanın sona ermesine üzülüyorum. opel'deki gibi, yeni astra çıktığında eski astra'ları astra classic adı altında satıyorlar keşke 308'lerde devam etse.

Teşekkürler. Güzel fikir aslında :) Makyajlı 308e pek ısınamayanlardanım ama yeni kasaya laf yok ;)