PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : " Rock'N Rolla " The END

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9

Bekir
14-05-2012, 21:56
Birçok insanın yapmak isteyip ama arabaya dokunmamak adına yapamadığı şeyleri yapıyorsun gerçekten tebrik ederim çalışmaların hepsi bence çok başarılı :havali

Yasin CCK
14-05-2012, 22:14
Birçok insanın yapmak isteyip ama arabaya dokunmamak adına yapamadığı şeyleri yapıyorsun gerçekten tebrik ederim çalışmaların hepsi bence çok başarılı :havali

Bekir hocam güzel sözlerin ve beğenin için teşekkür ederim :)

Esat
14-05-2012, 22:26
Tekrar pianoblack bence harika olmus Yasinim bir ara vardi sökmustun yanilmiyor isem gene yaptirmissin ki bence cok yerinde olmus sis lambalarina sakin donme(sahsi fikrim kesinlikle amacim polemik yaratmak degil) ben ce RR yi RR yapan en onemli gorsellik o sis lambalarinin gri rengidir ben bile sis lambalarimi sokup seninki gibi yapmayi dusundum bir ara bu arada arka tampon konusunda mucahit abi sanki biraz hakli be kardes seviliyorsun;):nazar

Yasin CCK
14-05-2012, 22:33
Aynen Esatım, bir dönem mat siyah kullandım şimdi tekrar döndüm ;) Dediğin gibi bende sis kapaklarımla çok mutluyum :D Ama sis farı aklımın bir köşesinde, ama yaparsamda standart bir sis farı olmayacak :melek

Mücahit hocam tabi ki haklı, hatta dediğim gibi bir projemde var ama daha zaman var ;) Eyvallah Esatım :arkadas

Ahmet Ç.
14-05-2012, 22:58
yakısıklı kardesim benim süper olmus cok hosuma gitti güle güle kullan.
dostum ben karaşimsege bindiğimde gece gündüz iki hareket yaparım;
1- kontagı ceviririm,
2- parklarla sisleri açarım, (tabiki beyaz ampullü sislerimin gücü düşük kesinlikle göze rahasızlık vermiyor)
bence sis farı bi aracda olmazsa olmazdır en kısa zamanda sis olayını çözmelisin yasincim parkların ve sislerin açık olduğu ve otobanda 120-130 refüje paralel giden bir RR gözümde canlandırıyorum ve tadından yenmez diyorum...
fakat sonucta zevkler farklı :)

eyup_31
14-05-2012, 23:52
toprağım hayırlı olsun boyası cızık olmasın...bence ön taraf tamam arkaya bir el at(rr'nin arkasına yanlış anlaşılmasın)...

Safak065
15-05-2012, 00:30
Izgara harika olmuş nazar değmesin. Tampon'u piano black'a boyatmak benimde aklımda var ama bir türlü güvenebileceğim bir usta bulamadım. Arayış içerisindeyim :)

TanerHoca
15-05-2012, 00:38
yasin güle güle, keyifle kullan.:havali
yalnız abantta değil kullanmak içine oturmak bile nasip olmadı RR'nın.:(

γuяdaeя
15-05-2012, 02:10
bence sis farı bi aracda olmazsa olmazdır en kısa zamanda sis olayını çözmelisin yasincim parkların ve sislerin açık olduğu ve otobanda 120-130 refüje paralel giden bir RR gözümde canlandırıyorum ve tadından yenmez diyorum...

Sis farlarının standart 308'lere yakıştığı aşikar.. Ama adı üstünde O bir Rock'N Rolla. Sıradışı, asi, nevi şahsına münhasır :D

mygold
15-05-2012, 07:10
Aynen Esatım, bir dönem mat siyah kullandım şimdi tekrar döndüm ;) Dediğin gibi bende sis kapaklarımla çok mutluyum :D Ama sis farı aklımın bir köşesinde, ama yaparsamda standart bir sis farı olmayacak :melek

Mücahit hocam tabi ki haklı, hatta dediğim gibi bir projemde var ama daha zaman var ;) Eyvallah Esatım :arkadas
ön tarafta sis kapakları yerınde yakısıyor dokunma derim kardeş. sis ve gunduz farları şeklinde bir led çalışması yapılabilır. ayrıca esat kardeşimde yakalamış sagolsun.. ilerde başlık olarak handmade arka tampon başlıgı beklıyoruz..selamlar yasıncım..

Abdullah
15-05-2012, 07:37
Maşallah abicim her zaman söyledim söz konusu Rock ise gerisi teferruattır :D Özellikle herşeyi el emeğinle yapman ayrıca bir güzellik helal olsun sana Allah nazarlardan korusun maşallah.

Yasin CCK
15-05-2012, 08:42
yakısıklı kardesim benim süper olmus cok hosuma gitti güle güle kullan.
dostum ben karaşimsege bindiğimde gece gündüz iki hareket yaparım;
1- kontagı ceviririm,
2- parklarla sisleri açarım, (tabiki beyaz ampullü sislerimin gücü düşük kesinlikle göze rahasızlık vermiyor)
Teşekkürler Ahmet hocam.
Sizin oraları bilmem ama bizim buralarda çok sıkı denetim var ve sis farı açık gezme yüzünden çok ceza yiyen arkadaşım var :kizgin Yemin ederim sırf Rock'N Rolla'yı incelemek için durduran polisler var :D Ama aklımın bir köşesinde, farklı bir şekilde de olsa uygulayabilirim ilerleyen zamanlarda...

toprağım hayırlı olsun boyası cızık olmasın...bence ön taraf tamam arkaya bir el at(rr'nin arkasına yanlış anlaşılmasın)...

Yanlış olmaz bizde toprağım :D Teşekkürler ;)

Izgara harika olmuş nazar değmesin. Tampon'u piano black'a boyatmak benimde aklımda var ama bir türlü güvenebileceğim bir usta bulamadım. Arayış içerisindeyim :)

Beyazda çok daha güzel duruyor :havali Teşekkürler ;)

yasin güle güle, keyifle kullan.:havali
yalnız abantta değil kullanmak içine oturmak bile nasip olmadı RR'nın.:(

Çok yoğundunuz hocam :fiuw Teşekkür ederim :)

Sis farlarının standart 308'lere yakıştığı aşikar.. Ama adı üstünde O bir Rock'N Rolla. Sıradışı, asi, nevi şahsına münhasır :D

Pek muhterem Yudaer bey. Göndermiş olduğunuz mesajınızı aldım, teşekkür ederim, teveccüh buyurmuşsunuz efendim :D

ön tarafta sis kapakları yerınde yakısıyor dokunma derim kardeş. sis ve gunduz farları şeklinde bir led çalışması yapılabilır. ayrıca esat kardeşimde yakalamış sagolsun.. ilerde başlık olarak handmade arka tampon başlıgı beklıyoruz..selamlar yasıncım..

Bir ayar çekeriz hocam hep birlikte ;)

Maşallah abicim her zaman söyledim söz konusu Rock ise gerisi teferruattır :D Özellikle herşeyi el emeğinle yapman ayrıca bir güzellik helal olsun sana Allah nazarlardan korusun maşallah.

Sağolasın Apocan :arkadas Rock'N Rolla seni özlemiş, abi sen çok sakin kullanıyorsun Apo abi gelsin diyor :cilgin

Abdullah
15-05-2012, 08:55
Sağolasın Apocan :arkadas Rock'N Rolla seni özlemiş, abi sen çok sakin kullanıyorsun Apo abi gelsin diyor :cilgin

Gelcem gelcem abi az kaldı :D beklesin beni

mygold
15-05-2012, 09:13
Gelcem gelcem abi az kaldı :D beklesin beni
abdullah kardeşim tropixi kıskandıracan bak dikkat et ...üzme aslanımı ;)...

Abdullah
15-05-2012, 09:29
abdullah kardeşim tropixi kıskandıracan bak dikkat et ...üzme aslanımı ;)...

yok abim kıskanmaz tropix ancak saygı duyar RockN abisine :D

Esat
15-05-2012, 09:30
yok abim kıskanmaz tropix ancak saygı duyar RockN abisine :D

:iyi:alkis2:alkis2:alkis2:alkis2:alkis2:alkis2 my gold uda unutmamak lazim ;)

Abdullah
15-05-2012, 09:35

kesinlikleee :D :iyi

mygold
15-05-2012, 10:20

kesinlikleee :D :iyi

esat ve abdullah kardeşlerim eyvallah varolun :alkis2..formumuzun butun araclarını sevıyoruz ve sahiplerıne selamlar yolluyoruz...

06cnk
16-05-2012, 14:52
abi arabana yaptığın her çalışmayı beğendiğim gibi bunu da çok beğendim her zamanki gibi çok başarılı Allah kaza bela vermesin

reisG
16-05-2012, 14:59
Yasin, her zaman ki gibi çok yerinde ve kararlı bir çalışma olmuş. piyano black boyalı ön tampon koruyucusunun arkasında köpekbalığı gibi derin bir ağız, ancak bu kadar şık ama agresif olurdu. yatay krom çıtalar yerinden alınıp uygun ölçüdeki petek dokulu yüzey çok ideal olmuş. Ama ince bir şıklık için çerçevede bulunan kromajı yerinde bırakmışsın. Bu da işin sanatkar edasıyla yapıldığı gösteriyor. Bence nefis olmuş.....

Yasin CCK
16-05-2012, 15:08
abi arabana yaptığın her çalışmayı beğendiğim gibi bunu da çok beğendim her zamanki gibi çok başarılı Allah kaza bela vermesin

Cenk kardeşim teşekkür ederim :arkadas Bende senin aracı çok beğeniyorum ama sen bizi bu güzellikten mahrum bırakıyorsun ona göre :) Güncel fotolar bekliyoum senden ;)

derwish
16-05-2012, 15:09
çok güzel olmuş, bende düşünüyorum bu piano black işini ama yoğunluktan değil araca birşeyler yapmak foruma bile giremiyorum doğru düzgün... Kazasız Belasız, Yasin...

Yasin CCK
16-05-2012, 15:14
Yasin, her zaman ki gibi çok yerinde ve kararlı bir çalışma olmuş. piyano black boyalı ön tampon koruyucusunun arkasında köpekbalığı gibi derin bir ağız, ancak bu kadar şık ama agresif olurdu. yatay krom çıtalar yerinden alınıp uygun ölçüdeki petek dokulu yüzey çok ideal olmuş. Ama ince bir şıklık için çerçevede bulunan kromajı yerinde bırakmışsın. Bu da işin sanatkar edasıyla yapıldığı gösteriyor. Bence nefis olmuş.....

İnsanlar bazen parçayı aldın taktın gibi düşünüyor fakat bu proje hayata geçene kadar hangi parça kullanılacağına karar verilmesi, parçanın tedariği, kaportacı ile oturup nasıl yapılacağı konusunda kartondan kalıp çıkartılması, altta kalan parçalarında bütünlük açısından siyaha boyatılması, mat kalan tamponun piano black boyanması gibi birçok görünmeyen birçok detay var. Siz bunları görmüş ve çok güzel yorumlamışsınız. Detaylı yorumunuz ve beğeniniz için çok teşekkür ederim :)

parkmen
16-05-2012, 15:43
İnsanlar bazen parçayı aldın taktın gibi düşünüyor fakat bu proje hayata geçene kadar hangi parça kullanılacağına karar verilmesi, parçanın tedariği, kaportacı ile oturup nasıl yapılacağı konusunda kartondan kalıp çıkartılması, altta kalan parçalarında bütünlük açısından siyaha boyatılması, mat kalan tamponun piano black boyanması gibi birçok görünmeyen birçok detay var. Siz bunları görmüş ve çok güzel yorumlamışsınız. Detaylı yorumunuz ve beğeniniz için çok teşekkür ederim :)
Çok güzel olmuş her santiminde emek olması ayrıca güzelleştirmiş ellerine aklına fikrine sağlık. Söylediklerine sonuna kadar katılıyorum tunning al tak taktır değildir. Hazır piyasadan malzeme alıp takmakta zevk sahipliği değildir, yakın tanışmıyoruz ama hakkında 308cilere farklı bir bakış açısı getirdiğini yol açtığını düşünüyorum.

Yasin CCK
16-05-2012, 15:49
çok güzel olmuş, bende düşünüyorum bu piano black işini ama yoğunluktan değil araca birşeyler yapmak foruma bile giremiyorum doğru düzgün... Kazasız Belasız, Yasin...

Teşekkür ederim hocam, beklediğin kabahat, beyaza çok daha fazla yakışıyor ;)

Yasin CCK
16-05-2012, 15:51
Çok güzel olmuş her santiminde emek olması ayrıca güzelleştirmiş ellerine aklına fikrine sağlık. Söylediklerine sonuna kadar katılıyorum tunning al tak taktır değildir. Hazır piyasadan malzeme alıp takmakta zevk sahipliği değildir, yakın tanışmıyoruz ama hakkında 308cilere farklı bir bakış açısı getirdiğini yol açtığını düşünüyorum.

Aynı fikirleri paylaşmamız güzel :) Güzel sözleriniz ve beğeniniz için teşekkür ederim ;)

Esat
16-05-2012, 15:53
[QUOTE=Yasin CCK;95040]Teşekkür ederim hocam, beklediğin kabahat, beyaza çok daha fazla yakışıyor. ;)/QUOTE]

:kalp:havali

Ahmet Ç.
18-05-2012, 15:35

reis benimde bu modifiyeyi yapasımı getirdin abi, (buda nasıl bir Ahmet Ç. yorumu ise :) :)
ne yorum yazmısın bravo diyorum bi RR ye birde sana tekrar bravo :)

mmutlu
19-05-2012, 23:29
Yasin abi gerçekten harika olmuş yeni tampon güle güle kullan :)

Yasin CCK
20-05-2012, 09:59
reis benimde bu modifiyeyi yapasımı getirdin abi, (buda nasıl bir Ahmet Ç. yorumu ise :) :)
ne yorum yazmısın bravo diyorum bi RR ye birde sana tekrar bravo :)

Teşekkürler Ahmet hocam :)

Yasin abi gerçekten harika olmuş yeni tampon güle güle kullan :)

Teşekkürler dostum ;)

Safak065
22-05-2012, 00:36
Bügün sanayiden çıkarken gördüğüm bir kaportacı-aksesuarcı karışımı bir dükkanın önünde durdum ve piano black kaplama için fiyat alayım dedim. İçeri girip ön tampona piano black parlak siyah renk kaplama yapıyormusunuz? Yapıyorsanız kaça yapıyorsunuz? diye sordum. Adam dönüp bana 'Piyano siyahı bizde bulunmaz sen ilerden 2. reklamcıya sor o bulur sana' dedi. Sadece tamam deyip çıktım. İşte bilmedigim yerde kaplama yaptırmaya kalkarsam böyle olur :D Daha da sanayiye gitmem :)

tatoo
22-05-2012, 00:39
Bügün sanayiden çıkarken gördüğüm bir kaportacı-aksesuarcı karışımı bir dükkanın önünde durdum ve piano black kaplama için fiyat alayım dedim. İçeri girip ön tampona piano black parlak siyah renk kaplama yapıyormusunuz? Yapıyorsanız kaça yapıyorsunuz? diye sordum. Adam dönüp bana 'Piyano siyahı bizde bulunmaz sen ilerden 2. reklamcıya sor o bulur sana' dedi. Sadece tamam deyip çıktım. İşte bilmedigim yerde kaplama yaptırmaya kalkarsam böyle olur :D Daha da sanayiye gitmem :)

bidaha da Davosa gitmeyin bencede işin ehli yerlere gidin :D

Safak065
22-05-2012, 00:45
Ders oldu bana gerçekten :) Bildiğim yer olsada hemen gidip yaptırsam. İzmir'de piano black kaplama yaptıracağım güvenli yer bilen abilerim varsa sizlere sesleniyorum mağdurum :D

tatoo
22-05-2012, 00:51
Ders oldu bana gerçekten :) Bildiğim yer olsada hemen gidip yaptırsam. İzmir'de piano black kaplama yaptıracağım güvenli yer bilen abilerim varsa sizlere sesleniyorum mağdurum :D

İzmir'den üyemiz olduğunu bile şimdi gördüm kusuruma bakma valla :) ben bilmiyorum ama birileri biliyordur diye düşünüyorum.yoksa da internetten veya dükkanların önündeki araç sayısı ve araçların kalitesine göre kendin yorumlayacaksın demektir artık :D

Safak065
22-05-2012, 00:59
Yok estağfurullah kusurumu var ben bile kendimle dalga geçer oldum bu durumlarda :D Demek ki araştırma şart :)

tatoo
22-05-2012, 14:16
evet ne demişler 10 kere bak 1 kere yap :D

Yasin CCK
22-05-2012, 19:42
Rock'N Rolla güzel bir banyo sonrası, yeni tamponuyla, Akdeniz sahillerinde güzel pozlar verdi :)

http://i1257.photobucket.com/albums/ii512/cankatan/12052012335.jpg
http://i1257.photobucket.com/albums/ii512/cankatan/12052012336.jpg
http://i1257.photobucket.com/albums/ii512/cankatan/12052012337.jpg
http://i1257.photobucket.com/albums/ii512/cankatan/12052012334.jpg
http://i1257.photobucket.com/albums/ii512/cankatan/12052012338.jpg
http://i1257.photobucket.com/albums/ii512/cankatan/12052012339.jpg
http://i1257.photobucket.com/albums/ii512/cankatan/12052012340.jpg
http://i1257.photobucket.com/albums/ii512/cankatan/12052012342.jpg
http://i1257.photobucket.com/albums/ii512/cankatan/12052012343.jpg
http://i1257.photobucket.com/albums/ii512/cankatan/12052012344.jpg
http://i1257.photobucket.com/albums/ii512/cankatan/12052012348.jpg

gokhancpt
22-05-2012, 20:22
RR ya saatler olsun,ayrıca da kocaman maşallah :nazar
bu arada Yasinim bizim aslanların banyo yapmadığı gün yok gibi:D

Esat
22-05-2012, 20:24
Abannta bana ve bircok kisiye rengi solgun gelmisti mersin yariyor galiba RR ya ;)

Yasin CCK
22-05-2012, 20:29
RR ya saatler olsun,ayrıca da kocaman maşallah :nazar
bu arada Yasinim bizim aslanların banyo yapmadığı gün yok gibi:D

Sağolasın Kaptan :)

Ne banyosuymuş bu :D

Yasin CCK
22-05-2012, 20:30
Abannta bana ve bircok kisiye rengi solgun gelmisti mersin yariyor galiba RR ya ;)

Esatım çok kötü bir yoldan ve yağmurdan geldiğimi anlatmıştım. Benim bile rengim solgundu :D

gokhancpt
22-05-2012, 20:30
Sağolasın Kaptan :)

Ne banyosuymuş bu :D

Dogal yağmur :cilgin

eyup_31
22-05-2012, 20:31
Yine yakıyor RR maşallah....

Esat
22-05-2012, 20:31
Esatım çok kötü bir yoldan ve yağmurdan geldiğimi anlatmıştım. Benim bile rengim solgundu :D

Valla RR cok degerli bir araba ama inan benim icin o arabada ilk once sen olmak uzere sonra hasanim nazimim birde kardesim onemliydiniz;)
RR nin disi rengi beni o kadarda baglamadi acikcasi zaten o bir efsane ...

Yasin CCK
22-05-2012, 20:35
Dogal yağmur :cilgin

:cilgin

Yine yakıyor RR maşallah....

Eyvallah toprağım :arkadas

Valla RR cok degerli bir araba ama inan benim icin o arabada ilk once sen olmak uzere sonra hasanim nazimim birde kardesim onemliydiniz;)
RR nin disi rengi beni o kadarda baglamadi acikcasi zaten o bir efsane ...

Adamım yaa :) Güzel insan duygular karşılıklı olmasa bu kadar yolu gelip emek harcamak akıl işi değil ;)

Hasan_33
22-05-2012, 20:44
Yasinim fotograflari görünce nedense icim cizladi :(
Senin Rock'N Rolla da yine isil isil olmus :nazar

Yasin CCK
22-05-2012, 20:52
Yasinim fotograflari görünce nedense icim cizladi :(
Senin Rock'N Rolla da yine isil isil olmus :nazar

Memleket hasretindendir hemşo :)

mygold
22-05-2012, 21:07
yasıncım aslan yıkanmış bırazda guneşlenmiş baya yakısıklı olmuş.. bronzlaşmış mı ne ...paylaşım için teşekkürler ..

Yasin CCK
22-05-2012, 23:13
yasıncım aslan yıkanmış bırazda guneşlenmiş baya yakısıklı olmuş.. bronzlaşmış mı ne ...paylaşım için teşekkürler ..

Sağol Mücahit hocam. Mersin güneşinde bronzlaşmamak mümkün değil :D

Alper90
22-05-2012, 23:24
yasin abi araç her zamanki gibi mükemmel ya canlıda gördüm aslanı ama temiz göremedik şans artık o kadar yol gelince temiz kalmaması doğaldır zaten :)

Yasin CCK
23-05-2012, 08:25
yasin abi araç her zamanki gibi mükemmel ya canlıda gördüm aslanı ama temiz göremedik şans artık o kadar yol gelince temiz kalmaması doğaldır zaten :)

Teşkkürler Alperim ;)

EmRaH.
23-05-2012, 08:28
Valla çok tatlı gözukuyor nazar degmesin :)

Yasin CCK
23-05-2012, 08:34
Valla çok tatlı gözukuyor nazar degmesin :)

Teşekkürler Emrah :)

Abdullah
23-05-2012, 08:44
yok yok sen beni Mersine getirtmek için yapıyorsun bunları değil mi anladım ben

Allah nazardan korusun abi. Çok güzel görünüyor her zaman ki gibi ROCK.

huseyinturk
23-05-2012, 12:45
Aracın resimlerini görünce kendi kendime subaru b.k yemiş dedim :)

Allah kaza bela vermesin araç şahane , jantlar çok çok şahane

TanerHoca
23-05-2012, 14:17
valla bence de RR memleketinde bir başka güzel :nazar:havali

Ahmet Ç.
23-05-2012, 14:50
RR = görsel show :)

Yasin CCK
23-05-2012, 16:16
yok yok sen beni Mersine getirtmek için yapıyorsun bunları değil mi anladım ben

Allah nazardan korusun abi. Çok güzel görünüyor her zaman ki gibi ROCK.

Buyur gel Apocan :D Biliyorsun her zaman baştacısın ;)

valla bence de RR memleketinde bir başka güzel :nazar:havali

Her horoz kendi çöplüğünde hocam ;)

Aracın resimlerini görünce kendi kendime subaru b.k yemiş dedim :)

Allah kaza bela vermesin araç şahane , jantlar çok çok şahane

:) Subaruyu çok severim ama aracım estetiğiyle beni fazlasıyla tatmin ediyor ;) Teşekkürler...

RR = görsel show :)

Kendi tescilli kısaltması bile oldu Rock'N Rolla'nın :D Teşekkürler Ahmet hocam...

Yasin CCK
26-05-2012, 16:20
Çok güzel bir gün geçirdik ;) Detaylar ilerleyen zamanda...

http://b1205.hizliresim.com/x/u/6tubv.jpg

mygold
26-05-2012, 16:47
aslanlar birarada ..detayları bekliyoruz yasıncım..

emrexxcv
26-05-2012, 16:53
bu üçlü çok tehlikeli geldi bana :tehlikeli hadi bakalım hayırlısı...

tAKreS
26-05-2012, 17:40
güzel fotoğraf...
bu arada e92 şahaneymiş :)

Esat
26-05-2012, 17:58
e93 tutkumu biliyorsun kardesss ama o turuncu beniii öldurdü.....

Ahmet Ç.
26-05-2012, 19:29
yok canım daha neler ben oynamıyorum yasin :(

socrates(MeRiÇ)
26-05-2012, 19:36
Valla birbirinden güzeller :)

Yasin CCK
26-05-2012, 22:54
Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar :)

Çok eğlenceli ve yoğun bir gün geçirdik...Trafiğe kapalı alanda yanlama semineri verdik :D

Sonra hızımızı alamadık, neden Konya'ya gitmiyoruz dedik :D Sanırım hızımızı yarın Konya Drag yarışlarında alacağız :cilgin Sabah erken yola çıkıyoruz, bir iki foto ekleyip ben kaçar :uyku

http://i1257.photobucket.com/albums/ii512/cankatan/DSCN1597.jpg
http://i1257.photobucket.com/albums/ii512/cankatan/DSCN1618.jpg
http://i1257.photobucket.com/albums/ii512/cankatan/DSCN1628.jpg
http://i1257.photobucket.com/albums/ii512/cankatan/DSCN1634.jpg
http://i1257.photobucket.com/albums/ii512/cankatan/DSCN1642.jpg
http://i1257.photobucket.com/albums/ii512/cankatan/DSCN1644.jpg

Esat
26-05-2012, 22:56
Yasinim mersinin moda bmw jantida bu herhalde bizim galaxie ler gibi birsey :)

TanerHoca
26-05-2012, 22:59
oldukça keyifli bir gün geçirmişsin.:havali
hayırlı yolculuklar ...

Yasin CCK
26-05-2012, 23:00
Yasinim mersinin moda bmw jantida bu herhalde bizim galaxie ler gibi birsey :)

Gibi :) Ofseti çok güzel, genişlik 9"-10" jant boyutu 19" :korku3

Ömer Gedik
Jantlar E92 de güzel durmuş ama E90 ve E60 a yakıştıramadım.

E92 çok güzel görünüyor. ;)

Yasin CCK
oldukça keyifli bir gün geçirmişsin.:havali
hayırlı yolculuklar ...

Teşekkürler hocam :)

Bekir
26-05-2012, 23:01
BMW :kalp Yasin bunlar mundardır yaa :D

Yasin CCK
26-05-2012, 23:01
Jantlar E92 de güzel durmuş ama E90 ve E60 a yakıştıramadım.

E92 çok güzel görünüyor. ;)

Her çeşitinden koyduk, hangisini beğenirsen artık Ömer :cilgin

Yasin CCK
26-05-2012, 23:02
BMW :kalp Yasin bunlar mundardır yaa :D

:cilgin

mygold
27-05-2012, 06:45
yasin bmw sevgimizi pekiştirdin sagol..

tAKreS
27-05-2012, 10:31
Jantlar e92 de şahane olmuş e90 idare eder ama e60 a yakışmamış abi :) birde bu canavarların hepsi dizel mi? yoksa e92 benzinli mi?
Hayırlı yolculuklar bu arada :)

socrates(MeRiÇ)
27-05-2012, 10:51
Sanırım hızımızı yarın Konya Drag yarışlarında alacağız :cilgin

Yasinim, gene büyük beklentiyle gidip, apaçilerle karşılaşmayasınız :gül9:

emrexxcv
27-05-2012, 15:53
ya bunlar araba falan değil :halter2 en iyisi gene Rock'N Rolla:kral

Ahmet Ç.
27-05-2012, 17:59
kesin oynamıyorum :)

ILoveMyPUG
27-05-2012, 18:33
Maşallah çok muhteşem gözüküyo Allah kaza bela vermesin

Esat
27-05-2012, 22:47
Yasinimmmm yokmu resim falan :)

Selami
27-05-2012, 22:59
Yasinimmmm yokmu resim falan :)

fotoğraflar fevzide ama hala yüklememiş :) sanırım tarama işiyle meşgul :)

Esat
27-05-2012, 23:07
fevziiiiii nerde resimlerrrr:)

ErgunK
28-05-2012, 09:38
AŞK=BMW :kalp

Abdullah
28-05-2012, 11:14
yok yok arkadaş bu RockN Rolla nasıl bir araçsa hangi araç olursa olsun yanında ben buradayım diyor yaa maşallah. Rock dan sonrada turuncu iyiymiş ;)

Yasin CCK
28-05-2012, 12:09
Çok teşekkürler arkadaşlar :)

BMW apayrı bir dünya... Kırmızı ve Beyaz E92, kırmızı olan Coupe..Her ikiside 3.20d...Turuncu ise 5.30d :kac

Güç olarak onlar kadar olmasa da estetik olarak beni fazlasıyla tatmin ediyor aracım :kalp Teveccühünüz, beğenileriniz için tekrar teşekkürler...

mygold
28-05-2012, 13:45
yasincim böyle uzakta tek kaldıgın zaman beni çağır millet aslanları görsün..yanlara aslan stickerlerini takar gelirim.

http://i1257.photobucket.com/albums/ii512/cankatan/DSCN1644.jpg

fexzi
28-05-2012, 14:01
Bitirim 3lü çok fena ama :)

gokhancpt
28-05-2012, 14:05
Fevzi,onlar her nekadar BMW olsada, Rock'N Rolla da bir EFSANEdir:nazar

TFSI
28-05-2012, 14:14
araç her şeyiyle on numara,
Maşallah.
Özellikle jant :D,
o jant a öyle bi takıntılık varki jettayada bisiklete de o jantı takasım var. Adventure mi satmasaydım sırada o vardı 205 50 16. olark( orj. 195 65 15)

Yasin CCK
28-05-2012, 16:09
yasincim böyle uzakta tek kaldıgın zaman beni çağır millet aslanları görsün..yanlara aslan stickerlerini takar gelirim.

Biz her zaman iç içeyiz hocam. Gün konusu BMW olduğu için ben dahil olmadım uzaktan izledim :)

Ama gelecekseniz çook yalnızım çook :cilgin

Bitirim 3lü çok fena ama :)

Değil mi :D Bir de yol yorgunu durgun halleri, sen oları birde enerjikken gör :D

Fevzi,onlar her nekadar BMW olsada, Rock'N Rolla da bir EFSANEdir:nazar

Teveccühün kaptan. Hep birlikte bu günlere getirdik Rock'ı ;)

araç her şeyiyle on numara,
Maşallah.
Özellikle jant :D,
o jant a öyle bi takıntılık varki jettayada bisiklete de o jantı takasım var. Adventure mi satmasaydım sırada o vardı 205 50 16. olark( orj. 195 65 15)

Teşekkürler :) Benim jantlar mı BMW'nin mi :D

Dünya'ya geldik bir kere, çok istiyorsan yapmak gerek ;)

Ahmet Ç.
28-05-2012, 16:22
yasincim,
5.20D almayı başarabilirsem o gün en mutlu günlerimden biri olacak :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-bmw-5-20d-2007-isik-paket-69312581/detay#

Yasin CCK
28-05-2012, 16:23
yasincim,

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-bmw-5-20d-2007-isik-paket-69312581/detay#

Neden olmasın hocam ;)

TFSI
28-05-2012, 16:25
sizin araçtaki jantlar yasin bey,
Çok hoşuma gidiyor.

Esat
28-05-2012, 16:26
yasincim,

Ahmet abi yolladigin link tam bir facia km dusurulmus hasar kaydi var ve arabanin albenisi yok :)
sen daha guzel bir 520 ye layiksin bence:)

Yasin CCK
28-05-2012, 16:30
sizin araçtaki jantlar yasin bey,
Çok hoşuma gidiyor.

Benimde çok hoşuma gidiyor :)

Ama bildiğim kadarıyla 17-18-19'u var benim jantların (Miglia olarak)

TFSI
28-05-2012, 16:34
kıyabılsem 18 ideal :) jetta ya 45 yanakla ama konfor dan kaçmamak gerek fazlada.

Ahmet Ç.
28-05-2012, 16:37
Ahmet abi yolladigin link tam bir facia km dusurulmus hasar kaydi var ve arabanin albenisi yok :)
sen daha guzel bir 520 ye layiksin bence:)

esatcım yani o kasa demek istedim ve kasaya örnek vermek istedim o araba değil tabiki,
ama beni düşünen dostlar varken zaten alamam o arabayı :)

Yasin CCK
20-07-2012, 09:15
Çok mu sessiz kaldık ne :fiuw

http://hizliresimyukle.com/view-pic-img.html?img=281751&w=720

http://hizliresimyukle.com/view-pic-img.html?img=281750&w=720

http://hizliresimyukle.com/view-pic-img.html?img=281752&w=720

Abdullah
20-07-2012, 09:16
evet bu aralar çok sessiz kaldı ROCK ama son resimleri beğenmedim ROCK tam belli olmuyor.

Yasin CCK
20-07-2012, 09:25
evet bu aralar çok sessiz kaldı ROCK ama son resimleri beğenmedim ROCK tam belli olmuyor.

Nedense ben çok beğendim :D Baksana şunun güzelliğine ayna ayna maşallah :nazar

http://hizliresimyukle.com/view-pic-img.html?img=281750&w=720

http://hizliresimyukle.com/view-pic-img.html?img=281752&w=720

Abdullah
20-07-2012, 09:25
cıx Rock ın fotograflarına müdahale etmeye hiç gerek yok o zaten hep ışıl ışıl dikkat çekiyor...

Yasin CCK
20-07-2012, 09:28
cıx Rock ın fotograflarına müdahale etmeye hiç gerek yok o zaten hep ışıl ışıl dikkat çekiyor...

Bu seferde böyle olsun Apocan ;)

Abdullah
20-07-2012, 09:44
Bu seferde böyle olsun Apocan ;)

Peki :D

bylal666
20-07-2012, 09:52
istisnasız forumda dış görünüşünü en beğendim araca sahipsin dostum. (Hele o 18" likler yok mu :D ). Şakasız Rock'n Rola'nın dış görünüşünü RCZ'ye tercih ederim. Ah birde THP motor olacaktı bu...

Yasin CCK
20-07-2012, 09:56
istisnasız forumda dış görünüşünü en beğendim araca sahipsin dostum. (Hele o 18" likler yok mu :D ). Şakasız Rock'n Rola'nın dış görünüşünü RCZ'ye tercih ederim. Ah birde THP motor olacaktı bu...

Çok sağol Bilal :arkadas

Bu forumda meşhur bir 18'lik virüsü vardır, sende kaparsın yakında merak etme :D Chipli Turbo Dizeli, Benzinli Turboya tercih ederim ;) Zaten performansı başka seçenekleri aratmıyor, forumda şahitlerim var :cilgin

Abdullah
20-07-2012, 09:57
Kim acaba o şahitler ??? :D

Yasin CCK
20-07-2012, 10:00
Kim acaba o şahitler ??? :D

Bilmem kim acaba :D

Yanarım yanarım, Rock'ı ilk sürüşünde yüz ifadeni ve tepkilerini videoya çekmediğime yanarım :D :D

Abdullah
20-07-2012, 10:15

Yanarım yanarım, Rock'ı ilk sürüşünde yüz ifadeni ve tepkilerini videoya çekmediğime yanarım :D :D

Vallahiii kaçırdın yapacak birşey yok o nasıl bir zevkti o nasıl bir tepkiydi oyyy oyyyy hadi onu çekmedin abanta vızzzzz diye geçmemi çekseydin bari :bambam1:

bylal666
20-07-2012, 10:26
Birşey sormak istiyorum, gümüş renk çizgiler ruhsata işlenmediğinde hakkaniyetli sorunlar yaratıyor mu?

Yasin CCK
20-07-2012, 10:38
Birşey sormak istiyorum, gümüş renk çizgiler ruhsata işlenmediğinde hakkaniyetli sorunlar yaratıyor mu?

Araç bağlamaya bağlamaya kadar gider. Tabi ki belirli bir standardı olmayan memurların anlayışının da etkisi var ;)

eyup_31
20-07-2012, 10:49

RR yine yakıyor toprağım:nazar benim yüz ifade mi çekersin Rock'ı kullanırken diyecektim ama bu yıl tatil yok, ama bir gün ansızın gelebilirim

Yasin CCK
20-07-2012, 10:52
RR yine yakıyor toprağım:nazar benim yüz ifade mi çekersin Rock'ı kullanırken diyecektim ama bu yıl tatil yok, ama bir gün ansızın gelebilirim

Eyvallah toprağım :arkadas İstediğin zaman buyur gel, baştacı...

mygold
20-07-2012, 15:10
yasin kardeşim mersin güneşinde bronzlaşmış gibi duruyor RR..hemen şöyle koyalım :nazar

Yasin CCK
21-07-2012, 08:56
yasin kardeşim mersin güneşinde bronzlaşmış gibi duruyor RR..hemen şöyle koyalım :nazar

Biz tatile çıkamadık ama Rock her gün güneşleniyor :cilgin

Teşekkürler hocam...

Abdullah
23-07-2012, 15:34
Nerde yahu bu Rock ın yeni sticker uygulamalı fotoları :D

TanerHoca
23-07-2012, 16:14
bence bu foto favori fotolar başlığında olmalı :nazar

Yasin CCK
24-07-2012, 08:29
Nerde yahu bu Rock ın yeni sticker uygulamalı fotoları :D

Bıcı bıcı yapmasını bekliyorum Apocan, yeni stickerlı fotoğraflar gelecek ;)

bence bu foto favori fotolar başlığında olmalı :nazar

Teşekkürler Taner hocam, teveccühün :)

Yasin CCK
03-08-2012, 14:43
:gunesli :yuzucu :keyifli

http://i1257.photobucket.com/albums/ii512/cankatan/fotoraf2.jpg

Mersin - Susankent
http://i1257.photobucket.com/albums/ii512/cankatan/fotoraf.jpg?t=1343997446

eyup_31
03-08-2012, 14:50
iyi tatiller, havuzu doldurmayı unutmuşlar ama

Yasin CCK
03-08-2012, 14:55
Gözünden bişey kaçmıyor toprağım :D

Bakım için boşaltmışlar, geri doldurdular, zaten benim tercihim genelde deniz ;)

eyup_31
03-08-2012, 15:03
burnumuzun dibinde arsuz 15 dk ama daha 1 defa gidebildim denize, peynir gibi bembeyaz duruyorum

Yasin CCK
03-08-2012, 15:08
burnumuzun dibinde arsuz 15 dk ama daha 1 defa gidebildim denize, peynir gibi bembeyaz duruyorum

O da senin ayıbın toprağım :)

Buralar Hatay, Kilis, Antep, Maraş, Adana lı dolu :D

mygold
03-08-2012, 15:14
iyi tatiller yasıncım...:yuzucu

eyup_31
03-08-2012, 15:18
O da senin ayıbın toprağım :)

Buralar Hatay, Kilis, Antep, Maraş, Adana lı dolu :D
doğru söylüyosun toprağım, her yıl anamura (hanımköye) giderdik bu yıl bebek olunca o da kısmet olmadı, ama büyük çocuğu götürmem şart gibi denizi güneşi ne kadar görürse kışın o kadar rahat oluyor hasta olmuyor hem kendi hem biz rahat ediyoruz...

Yasin CCK
13-08-2012, 08:44
Teşekkürler Mücahit hocam ama her güzel şey gibi tatilde çabuk bitti :)

Toprağım getir tabi çocuğu, güneş-deniz iyidir, güneş girmeyen eve doktor girer Allah korusun ;)

TanerHoca
13-08-2012, 10:34
Teşekkürler Mücahit hocam ama her güzel şey gibi tatilde çabuk bitti :)

hadi bakalım.iyi mesailer. :)

Yasin CCK
13-08-2012, 10:37
hadi bakalım.iyi mesailer. :)

Teşekkürler hocam, size de :D

Selim Sümer
13-08-2012, 12:25
yasin bey,ben modifiyeli araçlari pek sevmem.hep yalın halinin daha iyi olduğunu düşünmüşümdür.ama sizin araciniza yaptığınız dokunuşlar çok yerinde ve güzel olmuş.uzun yıllar binmenizi dilerim.

Yasin CCK
22-08-2012, 08:44
yasin bey,ben modifiyeli araçlari pek sevmem.hep yalın halinin daha iyi olduğunu düşünmüşümdür.ama sizin araciniza yaptığınız dokunuşlar çok yerinde ve güzel olmuş.uzun yıllar binmenizi dilerim.

Selim hocam çok teşekkür ederim. Kusura bakmayın bayram telaşı girince geç farkettim mesajı :)

Uzun yıllardır birlikteliğimiz devam ediyor ve aracımı çok seviyorum :kalp

gokhancpt
22-08-2012, 10:04
hani güzel bir söz vardır; efsaneler ölmez diye, işte yasinim sen ve RR efsanesiniz:nazar

Abdullah
22-08-2012, 10:09
ahhh ahhh özledim RR yi çok hemde çok :(

gokhancpt
22-08-2012, 10:10
ahhh ahhh özledim RR yi çok hemde çok :(
apocan, hiç boşuna duygu sömürüsü yapıpta kanıma girme, bu aralar bir yere gidemem:)

Yasin CCK
22-08-2012, 10:20
Kaptan çok teşekkür ederim, teveccühün :utan1:
Apocan demek ki benimle görüşme nedenin Rock haa, bende çocuk beni seviyor da geliyor diyordum, baksana bizi hiç özlediğin yok :bam3

Abdullah
22-08-2012, 10:21
Kaptan çok teşekkür ederim, teveccühün :utan1:
Apocan demek ki benimle görüşme nedenin Rock haa, bende çocuk beni seviyor da geliyor diyordum, baksana bizi hiç özlediğin yok :bam3

:D cıx cıx cıx hiçbir savunma yapmayacağım aramızdaki aşkı biliyorsun diye söyleme gereği duymadım abi açık etmeyelim nazar değmesin ;) ama ROCK sevdasıda her zaman bir başkadır ;)

gokhancpt
22-08-2012, 10:27
:D cıx cıx cıx hiçbir savunma yapmayacağım aramızdaki aşkı biliyorsun diye söyleme gereği duymadım abi açık etmeyelim nazar değmesin ;) ama ROCK sevdasıda her zaman bir başkadır ;)

yasinim, sen bu apocanın kusuruna bakma, garibim dün güneşte yandı, birde 10 km lik yolları 1 saatte alınca ne yazıp söylediğini bilmiyor:D

Yasin CCK
22-08-2012, 10:27

Hadi öyle olsun :) Seviliyorsun :arkadas

Yasin CCK
22-08-2012, 10:28
yasinim, sen bu apocanın kusuruna bakma, garibim dün güneşte yandı, birde 10 km lik yolları 1 saatte alınca ne yazıp söylediğini bilmiyor:D

Sorun değil kaptan, idare ediyoruz işte :cilgin

Abdullah
22-08-2012, 10:31
Hadi öyle olsun :) Seviliyorsun :arkadas

sende seviliyorsunda kaptanla senin canın biraz uğraşılmak istiyor galiba abi :D ben karışmam uğraşırım bakkk :D

mygold
22-08-2012, 11:59
gokhan kaptanım ne diyorsa dogrudur :havali..
abdullah güneştemi yandın dikkat kardeş ..dun yasınle konuştum o sıcaklardan sıkıldıkca yaylaya cıkıyormuş RR'la bizim oyle bir durumumuz yok yani..

Abdullah
22-08-2012, 12:01
aynen abicim yandık vallaaa :D

Yasin CCK
27-08-2012, 10:32
Bizim evin önünde yıllardır aradığım kardeşimi buldum :cilgin Plakayı ayarlasan bu kadar benzerlik olmaz :) Ön tamponun beyaza boyanması haricinde beğendim ;)
Sahibini bulursam foruma davet edeceğim :)

http://hizliresimyukle.com/view-pic-img.html?img=311108&w=720

http://hizliresimyukle.com/view-pic-img.html?img=311110&w=720

http://hizliresimyukle.com/view-pic-img.html?img=311109&w=720

gokhancpt
27-08-2012, 10:38
yasin, çok güzel olmuş ama truncu yerine başka bir renk yada desen olsa sanki daha bir ayrı hava katardı diye düşünüyorum. sahibini bulursan söyle;)

Yasin CCK
27-08-2012, 10:40
yasin, çok güzel olmuş ama truncu yerine başka bir renk yada desen olsa sanki daha bir ayrı hava katardı diye düşünüyorum. sahibini bulursan söyle;)

Açıkçası ben yakıştırdım kaptan. Zıt bir renk olmalı şerit. Sen olsan ne renk yapardın :)

Abdullah
27-08-2012, 10:41
jant harici benimde çok hoşuma gitti bravooo :iyi

Yasin CCK
27-08-2012, 10:44
Jant son dönemin en meşhur jantlarından, Brock deniliyor. Birçok araç bunu kullanıyor, şahin doğan dahil ;) Çok güzel olmasa da fena durmamış :iyi

gokhancpt
Açıkçası ben yakıştırdım kaptan. Zıt bir renk olmalı şerit. Sen olsan ne renk yapardın :)

siyah:D

Abdullah
Jant son dönemin en meşhur jantlarından, Brock deniliyor. Birçok araç bunu kullanıyor, şahin doğan dahil ;) Çok güzel olmasa da fena durmamış :iyi

Zaten şahin, doğan kullandığı için olmamış abi :D

Yasin CCK
27-08-2012, 10:45
siyah:D

Düşünülebilir :) Sahibine söylerim :D

gokhancpt
27-08-2012, 10:46
Zaten şahin, doğan kullandığı için olmamış abi :D
apocan, bence güzel olmuş, sen şahin/doğan ları hafife alıyorsun ama bursa yokuşunda ki hacı muratı unutma:D

Abdullah
27-08-2012, 10:49
apocan, bence güzel olmuş, sen şahin/doğan ları hafife alıyorsun ama bursa yokuşunda ki hacı muratı unutma:D

abi hacı murat iyiydi ama bence bu araca yasin abinin jantları yada dark lincancabur daha çok yakışır ;)

mygold
27-08-2012, 10:58
guzel duruyor, yapan arkadaş yakıştırmış.. şerit rengi guzel ama bitim uçları daha guzel sonlandırılabılırdı ..özellıkle farda yaptıgı turuncu renklendirmeyi begendim. acaba farlar acıkken nasıl durur..

Yasin CCK
27-08-2012, 11:11
guzel duruyor, yapan arkadaş yakıştırmış.. şerit rengi guzel ama bitim uçları daha guzel sonlandırılabılırdı ..özellıkle farda yaptıgı turuncu renklendirmeyi begendim. acaba farlar acıkken nasıl durur..

Amerikan park şeklinde yapılırsa sinyaller çok güzel oluyor :iyi

Ghost Hunter
27-08-2012, 11:32

yasin merhaba ilgili konuyu okıuyunca benimde aklımın kıyısında beklemeye aldıgım şerit olayı gün ışıgına çıktı
senin zevkine ve fikirlerine güvenerek soruyorum benim aracıma nasıl bir şerit ve renk uygulanması dogru olur benim aklımda aracın sag ve sol yanına istanbul resmi yaptırmak var ama maliyeti ve yasal olup olmaması konusunda tereddütlerim var o yüzden durgun su misali beklemedeyim.ya sence şeritmi istanbul resmimi? şeritse fikrini resimli olarak sunabilirmisin?

Yasin CCK
27-08-2012, 11:51
Selam Mesut. Beyaz bir aracım olsaydı ilk şerit rengi tercihim Kırmızı olurdu :)

İstanbul çizimi gayet orjinal olur. Hatta şu şekilde bir önerimde olur ;)

http://www.dogostore.com/product_thumb.php?img=images/wall_sticker/trq99214.jpg&w=414px&h=575

Şerit konusunu zamanında çok araştırmış ve konu içinde dostlarla paylaşmıştım. Şerit fikrinin fotoğraflı örneklerine buradan ulaşabilirsin:

http://www.forumpeugeot.com/showthread.php?347-quot-Rock-N-Rolla-quot-(Modifiye-ve-Plaka-Karde%FEli%F0i)/page14&highlight=%FEerit

TanerHoca
27-08-2012, 13:21
beyaz araç ve uygun şerit rengi...
http://i1213.photobucket.com/albums/cc477/tkhoca/01-porsche-911-gt3-rs-40.jpg

Ghost Hunter
27-08-2012, 13:30
yasinim tşk ederim bencede istanbul resmi daha uygun.

Ghost Hunter
27-08-2012, 13:35
beyaz araç ve uygun şerit rengi...
http://i1213.photobucket.com/albums/cc477/tkhoca/01-porsche-911-gt3-rs-40.jpg

vay vay vay Taner agbi gayet şık ve sade on numara yakışmış

Yasin CCK
28-08-2012, 08:29
Rica ederim Mesut, renk seçeneği sana kalmış artık ;) Verdiğim linke göz attın mı? M3, GT-R, Mustang gibi klasikleşmiş şerit örnekleri var.

Taner hocamın örneğini daha önce yorumlayıp beğenmiştik, kıvrımlar ve geçişler nedeniyle kaliteli bir işçilik gerektiriyor...

BahadırALTUN
28-08-2012, 08:51
Ben beğendim hem jantı hemde şeritleri. Ancak ben olsam şeritleri ön sinyal renginden (turuncu) arka stopların rengine doğru (kırımızı) yapardım. :havali2

Abdullah
28-08-2012, 09:04
Ben beğendim hem jantı hemde şeritleri. Ancak ben olsam şeritleri ön sinyal renginden (turuncu) arka stopların rengine doğru (kırımızı) yapardım. :havali2

Modifiyede Tecrübe demek böyle birşey abi işte süper bir fikir ben olsam hemen değiştirirdim.

Yasin CCK
28-08-2012, 09:11

Yaratıcılık işte :D Burası Mersin :cilgin

Farkettiniz mi bilmiyorum, jantın etrafını da şerit rengine kaplamış :iyi

TanerHoca
03-09-2012, 14:39
http://hizliresimyukle.com/view-pic-img.html?img=311110&w=720

bu da başka bir deneme...
http://3.bp.blogspot.com/-_7yx4pADC7U/UEIfYaV1EeI/AAAAAAAI0WU/lHeLleEHJ0A/s800/G%253DPower-01.jpg

bylal666
03-09-2012, 16:53
Valla ne yalan söyleyeyim ben beğenmedim, zevk meselesi tabi, herkesin bakış açısı farklıdır. Lakin kırmızı incelikler kullansaydı kesinlikle beyaz üzerinde daha iyi bir etki bırakırdı. Turuncu kullanımda kesinlikle kalın çizgiler tercih edilmeli.

Yasin CCK
04-09-2012, 08:40
Taner hocam BMW hatları itibariyle daha farklı şerit çalışmalarına müsait. Ama bu tam sizlik olmuş: Sade :iyi

Valla ne yalan söyleyeyim ben beğenmedim, zevk meselesi tabi, herkesin bakış açısı farklıdır. Lakin kırmızı incelikler kullansaydı kesinlikle beyaz üzerinde daha iyi bir etki bırakırdı. Turuncu kullanımda kesinlikle kalın çizgiler tercih edilmeli.

Bilal sana bir önceki sayfadan bir mesajımla seslenmek istiyorum :)

Beyaz bir aracım olsaydı ilk şerit rengi tercihim Kırmızı olurdu :)

Yasin CCK
13-09-2012, 08:37
Aslanin resimlerde baya kukruyo gibi duruyo, kat iptali yapilmaya degermi bilmiyorum, soyle katdan once ve kat iptalinden sonraki egzos sesi olan bir video olsa ona gore yola cikardim:anlamadim

Hakan kat. iptalinden önceki durumunu zaten biliyorsun, kat. iptalinden sonra ki durumu ise budur. Resimden ses pek anlaşılmaz belki videolar yardımcı olabilir ;)

http://www.youtube.com/watch?v=lQj3sDxk4bE

http://www.izlesene.com/video/rockn-rolla-vs-yeni-focus/4999861

Abdullah
13-09-2012, 08:50
yapma bunu yapma bunuuuu ahhh Rockkkkk ahhhh ömrümü yedin ömrümüüü

EmRaH.
13-09-2012, 08:57
Kat iptalini bende düşünüyorum . hatta ilk başta temızleteyım dedım ama sonradan ıptal etmek daha mı mantıklı geldı ne anlıyamadım ?

Zarar ve yararları kullanan kısı olarak bı yorum ıstıyroum pls :)

Yasin CCK
13-09-2012, 09:11
yapma bunu yapma bunuuuu ahhh Rockkkkk ahhhh ömrümü yedin ömrümüüü

:) Deme deme öyle deme :arkadas

Kat iptalini bende düşünüyorum . hatta ilk başta temızleteyım dedım ama sonradan ıptal etmek daha mı mantıklı geldı ne anlıyamadım ?

Zarar ve yararları kullanan kısı olarak bı yorum ıstıyroum pls :)

Tabi özetliyeyim sizler için:

+ Performans katkısı.
+ Egzoz sesi artısı. (Özellikle dizel araçta ses almak için neredeyse şart)

- Doğaya olumsuz etkisi.
- Gaza gelip fazla gazlama ile cebe olumsuz etkisi :)

Ahmet Semiz
13-09-2012, 09:20
masallah kazasız belasız surusler

EmRaH.
13-09-2012, 09:36
:) Deme deme öyle deme :arkadas

Tabi özetliyeyim sizler için:

+ Performans katkısı.
+ Egzoz sesi artısı. (Özellikle dizel araçta ses almak için neredeyse şart)

- Doğaya olumsuz etkisi.
- Gaza gelip fazla gazlama ile cebe olumsuz etkisi :)

benimde yaptırmam gerek sanki biraz çekişten düştü gibi araba :)

işlem çok uzun suruyor mu acaba

Abdullah
13-09-2012, 09:38
benimde yaptırmam gerek sanki biraz çekişten düştü gibi araba :)

işlem çok uzun suruyor mu acaba

ya bırak sen ne yaptırıyorsun daha sat o arabayı quick alalım sana

EmRaH.
13-09-2012, 09:40
ya bırak sen ne yaptırıyorsun daha sat o arabayı quick alalım sana

yaf yok 307 dizele usta :D 106'yı satışta zaten quık için beklemedeyim :D

HakanSam.
13-09-2012, 15:19
Yasin eger bos bir zamanin olursa sadece senin aslaninin kukreme sesini videoya cekebilirmisin, biraz karisiyo o videoyu izlerken sesler ama sonlara dogru bir ses geliyor ve senin egzosdan duman cikiyo o ses sendenmi geldi 14-17 sn aralarinda

Abdullah
13-09-2012, 15:23
Yasin eger bos bir zamanin olursa sadece senin aslaninin kukreme sesini videoya cekebilirmisin, biraz karisiyo o videoyu izlerken sesler ama sonlara dogru bir ses geliyor ve senin egzosdan duman cikiyo o ses sendenmi geldi 14-17 sn aralarinda

Rock ı canlı gören ve kullanan biri olarak ben cevaplayayım evet o ses Rock ın kükreme sesi ;)

HakanSam.
13-09-2012, 15:26
abdullah atasehirde gorunmuyosun artik :) o zaman 14 ve 17sn arasindaki sesi almak icin susturucu iptali ve kat iptali yapip boru cekmek ve sonunada bir egzos koymak yeterli oluyor

Abdullah
13-09-2012, 15:29
abdullah atasehirde gorunmuyosun artik :) o zaman 14 ve 17sn arasindaki sesi almak icin susturucu iptali ve kat iptali yapip boru cekmek ve sonunada bir egzos koymak yeterli oluyor

aynen öyle bu işlemleri yapman yeterli ben hep ataşehirdeyim ama seninle bir tanışamadık geçen geldin yazdın bana sen neredesin dedim cevap gelmedi kayboldun ortadan. Şuan bile benim araç migrosun orada ;) işim ataşehirde olduğundan mutlaka görürsün sabah 8 akşam 18 ataşehirdeyim ;)

HakanSam.
13-09-2012, 15:38
ankarada okuyorum alttan dersler icin ankaraya gitmistim bilgisayar olmadigi icin koptum forumdan yoksa cevap vermemek ne demek :korku3 az once migrosun karsisindaki duragin yanindaki bufedeydim bende :)

Yasin CCK
13-09-2012, 15:43
Apocan vermiş cevabı :) Aşağıda verdiğim linkte Rock'ın tek başına sesini duyabilirsin, ona bakmadın mı?

http://www.izlesene.com/video/rockn-rolla-vs-yeni-focus/4999861

HakanSam.
13-09-2012, 16:01
kesinlikle kattan sonra daha belirgin bir ses veriyor artik kat iptali yapip yapmamak bize kalmis..

Abdullah
13-09-2012, 16:03
ankarada okuyorum alttan dersler icin ankaraya gitmistim bilgisayar olmadigi icin koptum forumdan yoksa cevap vermemek ne demek :korku3 az once migrosun karsisindaki duragin yanindaki bufedeydim bende :)

muhtemelen bende HSBC nin önünde sigara içiyorumdur :D tanışalım bir ara bir sigara ısmarlarım eğer içiyorsan ;)

HakanSam.
14-09-2012, 01:57
o bufeden ne aldigimi saniyorsun? :p

HakanSam.
14-09-2012, 01:59
kati iptal ettikden sonra ayni kat takilabiliyormu, satarken sorun olur yoksa(oyle bi dusuncem tabiki yok;)) yeni bir kat almakda 2000 lira kadar tutuyomus cunku duyduguma gore

Yasin CCK
14-09-2012, 08:46
kati iptal ettikden sonra ayni kat takilabiliyormu, satarken sorun olur yoksa(oyle bi dusuncem tabiki yok;)) yeni bir kat almakda 2000 lira kadar tutuyomus cunku duyduguma gore

Evet takılabilir.

EmRaH.
14-09-2012, 08:51
Katalizör'ün tıkanma,pislenme ve bı tıkanıklık sonucu arabanın çekiş düşüklüğüne sebep olurmu dizelde ?

Yasin CCK
14-09-2012, 08:57
Katalizör'ün tıkanma,pislenme ve bı tıkanıklık sonucu arabanın çekiş düşüklüğüne sebep olurmu dizelde ?

Kesinlikle olur.

Yasin CCK
16-09-2012, 20:01
şeritlerin forumpeugeot 'un modifiye canavarı RR ve sürücüsü Yasin kardeşimizin aracındaki görüntüsü

Teşekkürler Mücahit hocam jestin için...

Kullanılabilir aslında, ben kullansam daha geniş kullanırdım ;)

mygold
16-09-2012, 20:30
Teşekkürler Mücahit hocam jestin için...

Kullanılabilir aslında, ben kullansam daha geniş kullanırdım ;)

bıraz kalını ve 308'in yanlarındaki cizgiyi aşmadan yerleşimi..
http://imageshack.us/a/img12/5940/yasinyanserit1.jpg

Abdullah
17-09-2012, 10:34
bence Rock a süper olmuş yahuuu çok beğendim yasin abi bir değişiklik mi yapsak ne Rock a. Type R5 gelmeden biz yapalım şaşsın kalsın Peugeot. :D

Yasin CCK
17-09-2012, 10:40
bence Rock a süper olmuş yahuuu çok beğendim yasin abi bir değişiklik mi yapsak ne Rock a. Type R5 gelmeden biz yapalım şaşsın kalsın Peugeot. :D

Neden olmasın ;)

orhun57
17-09-2012, 16:00
bıraz kalını ve 308'in yanlarındaki cizgiyi aşmadan yerleşimi..
http://imageshack.us/a/img12/5940/yasinyanserit1.jpg

Şeritlerin renginden dolayı pek belli etmemiş yani arabanın renginin içinde kaybolmuş bence şu hali daha iyi tabi en iyisini binecek olan bilir :)

Yasin CCK
17-09-2012, 17:51
Şeritlerin renginden dolayı pek belli etmemiş yani arabanın renginin içinde kaybolmuş bence şu hali daha iyi tabi en iyisini binecek olan bilir :)

Teşekkürler Orhun :)

Bende şeritlerimi ve rengini çok seviyorum ama yeniliklere de açığım ;)

mygold
17-09-2012, 18:06
yandaki aslanı bozma yasıncim rakiplerinin moralini bozmak için birebir...

fexzi
21-09-2012, 15:15
şeritlerin forumpeugeot 'un modifiye canavarı RR ve sürücüsü Yasin kardeşimizin aracındaki görüntüsü

http://imageshack.us/a/img853/884/yasinyanserit.jpg

wohohohohooowwwwwwwww müthiş duruo valla yaaa :) dibin düştü sersemledim birden :utan1:

Selim Sümer
21-09-2012, 15:35
Teşekkürler Orhun :)

Bende şeritlerimi ve rengini çok seviyorum ama yeniliklere de açığım ;)

Yasin Bey bu sanal bir çalışmamı?Yoksa aracınızın yanında böyle bir şekil varmı?

Yasin CCK
21-09-2012, 16:03
wohohohohooowwwwwwwww müthiş duruo valla yaaa :) dibin düştü sersemledim birden :utan1:

:) Bende beğendim fevzi fakat benim Aslan kadar değil ;) Ama bellide olmaz :fiuw

Yasin Bey bu sanal bir çalışmamı?Yoksa aracınızın yanında böyle bir şekil varmı?

Selim hocam tamamen gerçek bir calismadir :) Detaylı fotograflar aracımın konusunda mevcut ;)

http://www.forumpeugeot.com/showthread.php?347-quot-Rock-N-Rolla-quot

orhun57
25-09-2012, 23:44
Yasin abi senin bende aynı senin yaptığın gibi ön ızgarayı bal peteği yapmak gibi bir düşüncem vardı uzun zamandır. Bir kaç sorum olacak. Abi aracın üzerindeki ızgarayı söküp mü taktın yoksa üzerine mi yaptın? Ve nasıl tutturdun :) Ben farklı bir renk düşünüyorum malum araç siyah olunca çok boğulsun istemiyorum.

Yasin CCK
26-09-2012, 09:08
Yasin abi senin bende aynı senin yaptığın gibi ön ızgarayı bal peteği yapmak gibi bir düşüncem vardı uzun zamandır. Bir kaç sorum olacak. Abi aracın üzerindeki ızgarayı söküp mü taktın yoksa üzerine mi yaptın? Ve nasıl tutturdun :) Ben farklı bir renk düşünüyorum malum araç siyah olunca çok boğulsun istemiyorum.

Orhuncum detaylı anlatayım;

Yatay olan çıtalar tamamen söküldü, çerçeve kaldı. Bizim tamponun hemen altında çelik koruma barı var metal renkte, ayrıca ızgaraları destekleyen plastik körükler var. Bunların hepsi sırıtmasın diye siyaha boyandı. Tutturma işi ise kaportacı marifeti, teller ile delinerek sabitlendi, gayette sağlam oldu.

Renk olarak bende aracımın geneline hakim olan şerit ve sticker rengi gri düşündüm başta.. Fakat bizim tampon kısmı gerçekten çok büyük, çok sırıtır diye vazgeçtim. Tabi karar senin, olmaz diye bir şey yok ;)

http://a1209.hizliresim.com/11/u/ddhtb.jpg

orhun57
26-09-2012, 10:12
Teşekkür ederim abi ben bir kaportacı bulup yapıyım tabi sıra ona gelene kadar başka şeylerde var. Benim istediğim renk aşağıdaki gibi.

http://i1170.photobucket.com/albums/r529/orhun57/IMG_1780.jpg

Nasıl sence? Siyaha siyah olursa hiç belli olmaz diye düşünüyorum.

Yasin CCK
26-09-2012, 10:36
Fotoğrafta kullanılan malzeme krom sanırım, renk malzemenin kendi rengi olduğundan çok güzel uyum sağlamış, bu rengi tutturabilirsen ne ala :)

orhun57
26-09-2012, 10:38
Fotoğrafta kullanılan malzeme krom sanırım, renk malzemenin kendi rengi olduğundan çok güzel uyum sağlamış, bu rengi tutturabilirsen ne ala :)

Bundan sonrası bakıp göreceğiz artık abi :)

Yasin CCK
20-11-2012, 09:18
Çok mu sessiz kaldık ne :fiuw

http://i1257.photobucket.com/albums/ii512/cankatan/RockNRolla.jpg

http://i1257.photobucket.com/albums/ii512/cankatan/2012-04-15170802.jpg

http://i1257.photobucket.com/albums/ii512/cankatan/2012-04-15173156.jpg

http://i1257.photobucket.com/albums/ii512/cankatan/2012-04-15172806.jpg

Abdullah
20-11-2012, 10:01
ohhh aman haaa satıldı mı yazıldı diye yüreğim ağzıma geldi. Evet bu aralar çok sessiz ROCK :(

mahmut
20-11-2012, 10:48
masallah aslana sahibi gibi karizma:):nazar:nazar:nazar:nazar

Taylan43
20-11-2012, 11:03
maşallah, türünün tek örneği..

Yasin CCK
20-11-2012, 11:03
ohhh aman haaa satıldı mı yazıldı diye yüreğim ağzıma geldi. Evet bu aralar çok sessiz ROCK :(

Senden ötürü satılmadı :D Rock'ı hiç kullanamıyorum ki, hafta da bir belki :( Bu yüzden sessiz...

masallah aslana sahibi gibi karizma:):nazar:nazar:nazar:nazar

Teveccühün Mahmut hocam :)

Yasin CCK
20-11-2012, 11:05
maşallah, türünün tek örneği..

Sağolasın Taylan hocam, sizlerin dost bakışları sayesinde güzelleşiyor :)

Abdullah
20-11-2012, 11:39
Kimden ötürü? aaaa benden ötürü mü?? o ilanı silceesin sahibindenden :D

http://youtu.be/snGrtiyYcIY

EmRaH.
20-11-2012, 11:44
hahahahaha :D :D Noktayı koymuş :D

Yasin CCK
20-11-2012, 12:33
Apocan ağzımı burnumu kırdın hee :)

Ama güzel çağrışım :iyi

Abdullah
20-11-2012, 13:00
Apocan ağzımı burnumu kırdın hee :)

Ama güzel çağrışım :iyi

:gül9:

gokhancpt
20-11-2012, 15:30
efsaneye nokta konmaz ama yinede apocan noktayı koymaya çalışmış:)

şaka bir tarafa yasinim allah kaza bela vermesin, efsane RR herzaman farklı duruyor...

sessizgece
20-11-2012, 15:32
tekrar maşallah.
böyle bakımlı, harikulede aslanları görünce, gönlüm kayıyor. aslanımın görüntüsü ile fazla uğraşamıyorum. benden çok eşim kullanıyor.
büyük oğlan şimdi 14, küçük 6 yaşında ve sizin aracı görünce bayılıyorlar. sanırım en geç 3 seneye kadar onların baskılara dayanamayarak, sizin aslanı model alarak farklı bir değişime gireceğim gibi.

eyup_31
20-11-2012, 16:16
havaların soğuduğu şu günler içimizi ısıttın toprağım:nazar

Yasin CCK
20-11-2012, 18:04
efsaneye nokta konmaz ama yinede apocan noktayı koymaya çalışmış:)

şaka bir tarafa yasinim allah kaza bela vermesin, efsane RR herzaman farklı duruyor...

Eyvallah kaptanım. Ama abartmayalım, VW Golf varken efsanelik bizim neyimize :cilgin

tekrar maşallah.
böyle bakımlı, harikulede aslanları görünce, gönlüm kayıyor. aslanımın görüntüsü ile fazla uğraşamıyorum. benden çok eşim kullanıyor.
büyük oğlan şimdi 14, küçük 6 yaşında ve sizin aracı görünce bayılıyorlar. sanırım en geç 3 seneye kadar onların baskılara dayanamayarak, sizin aslanı model alarak farklı bir değişime gireceğim gibi.

:)

Maşallah kardeşlerime. Büyük olan 18 olsun ehliyetini cebine koysun siz o zaman görün :) Şimdiden kolay gelsin, selamlar sevgiler...

havaların soğuduğu şu günler içimizi ısıttın toprağım:nazar

Sağolasın toprağım. Biliyorsun buralarda havalar hala sıcak :) Ama havalar nasıl olursa olsun bizim havamız güzel olsun :D ;)

orhun57
20-11-2012, 21:08
Maşallah Yasin abi ışıl ışıl RR. Bu arada senin arabada en çok beğendiğim şey spoiler arabayı iyi tamamlıyor gerçekten. Bu arada eğer ihtiyacın yoksa keyfi bir satışsa inşallah satamazsın :) :) :) :) :)

mygold
21-11-2012, 10:16
yasincim bu guzel fotolar için teşekkürler..formumuzun güzide aracını seviyoruz...mersıne selamlar...

Yasin CCK
21-11-2012, 13:57
Maşallah Yasin abi ışıl ışıl RR. Bu arada senin arabada en çok beğendiğim şey spoiler arabayı iyi tamamlıyor gerçekten. Bu arada eğer ihtiyacın yoksa keyfi bir satışsa inşallah satamazsın :) :) :) :) :)

Eyvallah Orhunum. Bende spoilerimi seviyorum bazıları kaba olmuş diyor ama ben GT veya GTI spoilerin benim araçta küçük kalacağına inanıyorum. Zaten sizlerin dualarıyla satılmayacak heralde :)

yasincim bu guzel fotolar için teşekkürler..formumuzun güzide aracını seviyoruz...mersıne selamlar...

Ben teşekkür ederim Mücahit hocam. Ankara'ya sevgiler...

Selim Sümer
21-11-2012, 19:01
Kazasız belasız seyirler dilerim Yasin Bey.Üzerinde oynanmış en güzel Peugeot bence.Allah kem gözlerden korusun.

Yasin CCK
22-11-2012, 08:47
Kazasız belasız seyirler dilerim Yasin Bey.Üzerinde oynanmış en güzel Peugeot bence.Allah kem gözlerden korusun.

Teveccühünüz Selim hocam. Duanız ve güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim :tesekkur

orhun57
22-11-2012, 10:02
[QUOTE=Yasin CCK;118139]Eyvallah Orhunum. Bende spoilerimi seviyorum bazıları kaba olmuş diyor ama ben GT veya GTI spoilerin benim araçta küçük kalacağına inanıyorum. Zaten sizlerin dualarıyla satılmayacak heralde :)

Yasin abi gti veya gt spoileri senin arabaya olmaz dediğin gibi az gelir en güzelini yapmışsın.

Yasin CCK
07-12-2012, 23:37
Facebook sayfamıza eklediğimiz son fotoğrafları burada da paylaşalım, içimiz ısınsın :)

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/307175_10150392397568439_489472387_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/385471_10150369682958439_490031910_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/383356_10150369682703439_1245365433_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/319142_10150369682228439_1324734815_n.jpg

emrem308
08-12-2012, 01:25
yasin parklar 50000k mı =) pek bi pembe görünüyor.. bu arada son resim müthiş ya maşallah tekra tekrar

mygold
08-12-2012, 08:38
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/383356_10150369682703439_1245365433_n.jpg
Efsane 308 burda. ..
mersıne selamlar yasıncım...

sessizgece
08-12-2012, 09:29
tekrar maşallah :nazar

Yasin CCK
08-12-2012, 10:16
yasin parklar 50000k mı =) pek bi pembe görünüyor.. bu arada son resim müthiş ya maşallah tekra tekrar

Emre gündüz farlarım kırmızı led ;) Beğeni için teşekkürler...

Efsane 308 burda. ..
mersıne selamlar yasıncım...

Teveccühün hocam. Sizin Migliaları çok az gördük hocam yaa, bir kaç foto koyasanızda şu güzelim jantları seyre dursak :)

tekrar maşallah :nazar

Teşekkürler Tolga hocam...

Can ÖNEL
08-12-2012, 11:27
Aracınız çok güzel maşallah. Dergilere kapak olacak fotoğraflar bunlar harika. Allah kaza bela yaşatmasın. :nazar

Yasin CCK
08-12-2012, 12:00
Aracınız çok güzel maşallah. Dergilere kapak olacak fotoğraflar bunlar harika. Allah kaza bela yaşatmasın. :nazar

Çok teşekkürler. Sizin sportuim daha güzel olacak inşallah :)

Bugün aracımı satsam bir 308 sportium almak isterdim ;)

mygold
08-12-2012, 15:53
Teveccühün hocam. Sizin Migliaları çok az gördük hocam yaa, bir kaç foto koyasanızda şu güzelim jantları seyre dursak :)

jantları cıkardık şimdi dinleniyor yasıncım. ama madem seyirlik isteniyor senimi kıracagım kardeşim... buyrun...

http://img838.imageshack.us/img838/4889/mille1.jpg

http://img341.imageshack.us/img341/9624/mille2n.jpg

sessizgece
08-12-2012, 16:49
maşallah:nazar
çok tatlı duruyor. bu jantlar benim beyaz araçta nasıl durur ki? :cilgin
az kaldı kıracağım kafayı. sizlerin bu güzellikte ki arabalarınızı gördükçe bende body ile uğraşayım diyorum ama zor tutuyorum kendimi:bilmem

mygold
08-12-2012, 17:00
maşallah:nazar
çok tatlı duruyor. bu jantlar benim beyaz araçta nasıl durur ki? :cilgin
az kaldı kıracağım kafayı. sizlerin bu güzellikte ki arabalarınızı gördükçe bende body ile uğraşayım diyorum ama zor tutuyorum kendimi:bilmem

kardeş durdugun kabahat.. bu çalışmamda beyaz aracınıza armagan olsun..

http://imageshack.us/a/img442/3996/308millemiglia.jpg

sessizgece
08-12-2012, 17:05
ellerine sağlık teşekkür ederim.çok beğendim. tabiri caiz ise cuk diye oturmuş:havali
biraz tembellik yaparak jant bilgilerini sorsam ayıp etmiş olur muyum???? ilk defa fazla düşünmeden ve aramadan bir jant buldum.:yahoo

mygold
08-12-2012, 17:06
ellerine sağlık teşekkür ederim.çok beğendim. tabiri caiz ise cuk diye oturmuş:havali
biraz tembellik yaparak jant bilgilerini sorsam ayıp etmiş olur muyum???? ilk defa fazla düşünmeden ve aramadan bir jant buldum.:yahoo
ne demek.. jantlar 18" mille miglia italyan jantı..

fexzi
08-12-2012, 17:35
çok çirkin resimler hiçte olmamış :)

mygold
08-12-2012, 17:44
çok çirkin resimler hiçte olmamış :)
evet 307 de guzel durmaz zaten fevzi :D
http://img7.imageshack.us/img7/8121/307gt.jpg

γuяdaeя
08-12-2012, 17:55

Sen varya seeen :D

mygold
08-12-2012, 18:04
Sen varya seeen :D
yurdaer abi ozletiyorsun kendini yapma boyle ;)

γuяdaeя
08-12-2012, 18:11
yurdaer abi ozletiyorsun kendini yapma boyle ;)

Mücahit'im abartı olacak belki ama inan bazen ben bile kendimi özlüyorum. Hayırlısıyla toparlayacağım inşaallah.

Yasin CCK
08-12-2012, 18:39
Muhabbetiniz bol olsun dostlar :)

mucahit hocam çok az foto çektin miglialarla, seneye daha iyi performans bekliyorum senden ;)

Bu arada gördüğüm en güzel 307 :cilgin

mygold
08-12-2012, 19:16
Muhabbetiniz bol olsun dostlar :)

buyur kardeş beraber olsun..
yasın eger 308 i satmazsam, gelecek sene bak gor neler yapacam photoshopta calışmaları hazırlıyorum..... Hayırlısı bakalım...

γuяdaeя
08-12-2012, 19:20
Bu arada gördüğüm en güzel 307 :cilgin

+307. Jantlar altın rengi olsa tam süper olacakmış hatta :cilgin

mahmut
08-12-2012, 20:21
yapmayın böyle sonunda aldıracaksınız bana fındıgı:cilgin

mygold
08-12-2012, 20:24
yapmayın böyle sonunda aldıracaksınız bana fındıgı:cilgin
artık kanına gırmış kurtulamazsın mahmut kardesım..

fexzi
09-12-2012, 20:12
http://img7.imageshack.us/img7/8121/307gt.jpg

Sen yok musun abi sen mahvettin beni bee :gül6:

Yasin CCK
09-12-2012, 20:26
Sen yok musun abi sen mahvettin beni bee :gül6:

Renginde aynı, yapan yapıyor, sende tık yok :D

Projeler ne oldu?

sessizgece
09-12-2012, 20:38