PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Merhaba Peugeot Ailesi..

Alp17
29-04-2012, 16:22
Adım Alper İstanbul Gaziosmanpaşa'dan Katılıyorum Aranıza
Aracım 2007 Opel Astra
Şu Ana Kadar Ne Bi Peugeot Aldım Nede Almaya Niyetlendim
Bugun Geldim Aranıza Katıldım Çünki Rcz Alma Niyetine Girdim 1.6 200Hp Manuel İnci Siyah'ı Terchim Olucak
Araştırma Evresindeyim Önümüzdeki 1 Ay İçerisinde Kısmetse Aracımı Aldığım Zamanda Sizlerle Tanıştırıcam.
Rcz Sahibi Ve Bilgisi Olan Arkadaşlar Zamanı Geldiğinde Desteklerini Esirgemezlerse Sevinirim.
Herkeze Keyifli Forumlar.

Ozan
29-04-2012, 16:30
Hoşgeldiniz.
RCZ bölümünde 200 lük kullanan üyelerimizin konularını incelerseniz fikir edinmiş olup kafanızdaki soruları arkadaşlara sorabilirsiniz.

Alp17
29-04-2012, 16:50
Hoşgeldiniz.
RCZ bölümünde 200 lük kullanan üyelerimizin konularını incelerseniz fikir edinmiş olup kafanızdaki soruları arkadaşlara sorabilirsiniz.

Hoşbulduk Ozan Teşekkürler.

socrates(MeRiÇ)
29-04-2012, 16:54
Hoşgeldiniz aramıza, aradığınız tüm soruların cevaplarını forumumuzda bulacağınıza şüpheniz olmasın. Keyifli forumlar :iyi

Alp17
29-04-2012, 16:58
Hoşgeldiniz aramıza, aradığınız tüm soruların cevaplarını forumumuzda bulacağınıza şüpheniz olmasın. Keyifli forumlar :iyi

Hoşbulduk socrates Teşekkürler Hep Birlikte Keyfili Forumlara.
Ayrıca Söylemeden Geçemiyeceğim Avatara Bayıldım Aslen Çanakkale'li Biri Olarak. ;)

Ömer Gedik
29-04-2012, 17:00
Aramıza hoşgeldin keyifli forumlar

socrates(MeRiÇ)
29-04-2012, 17:06
Ayrıca Söylemeden Geçemiyeceğim Avatara Bayıldım Aslen Çanakkale'li Biri Olarak. ;)

Çanakkalelei sayısı artıyor o zaman forumumuzda desene. Aslen Çanakkale'li derken açsana biraz daha... ?

Dreamcatcher
29-04-2012, 17:08
Alper aramıza hoşgeldin..inşallah herşey gönlünce olur ve istediğin araca kavuşursun..
Keyifli forumlar..

Esat
29-04-2012, 17:10
hos geldin keyifli forumlar...

Alp17
29-04-2012, 17:29
Çanakkalelei sayısı artıyor o zaman forumumuzda desene. Aslen Çanakkale'li derken açsana biraz daha... ?

İstanbulda Yaşıyorum Memleketim Çanakkale Ama Kütük Falan :) Biga Sığırcık Köyü Her Yıl Gelirim Geliboluda Vakit Geçiririm Genelde Ordada Ev Var. ;)

Aramıza hoşgeldin keyifli forumlar

Alper aramıza hoşgeldin..inşallah herşey gönlünce olur ve istediğin araca kavuşursun..
Keyifli forumlar..

hos geldin keyifli forumlar...

Hoşbulduk Arkadaşlar Hep Birlikte Keyifli Forumlar..

socrates(MeRiÇ)
29-04-2012, 17:34
İstanbulda Yaşıyorum Memleketim Çanakkale Ama Kütük Falan :) Biga Sığırcık Köyü Her Yıl Gelirim Geliboluda Vakit Geçiririm Genelde Ordada Ev Var. ;)

Kütük mütük fark etmez dostum, sonuçta kanda dolanıyor Çanakkale havası suyu. Yeter de artar bile beaa http://www.forumpeugeot.com/images/smilies/g%C3%BCl2.gif

Ahmet Ç.
29-04-2012, 19:18

Neeee biri Çanakkalemi dedi :)
hemserim hoşgeldin keyifli forumlar aslanı alda gel aramıza bir an evvel.
meriç kardesimin dediği gibi canakkale havası yeter :)

Yasin CCK
29-04-2012, 19:57
Aramıza hoşgeldiniz, insanın istediği araca sahip olması kadar güzeli yok :iyi

Keyifli forumlar...

Alper90
29-04-2012, 21:07
Hoşgeldin adaş keyifli forumlar bir rcz kullanıcısı daha kazanacağız demek çok iyi umarım aktifliğin hep devam eder :)

Esat
29-04-2012, 21:29
Ahmet abi canakkale bulsuamalarini carsambaya sabitlersiniz yakinda :)

Alper90
29-04-2012, 21:31
güzel yakaladın esat abi yapsalar hani olmaz değil :)

TanerHoca
29-04-2012, 21:36

arkadaş istanbulda;)
bizim buluşmalara bekleriz.

Esat
29-04-2012, 21:38
arkadaş istanbulda;)

carsamba bulusmalarina gelsin o zaman :) atasehire heheheheh

Alp17
29-04-2012, 21:59
Kütük mütük fark etmez dostum, sonuçta kanda dolanıyor Çanakkale havası suyu. Yeter de artar bile beaa http://www.forumpeugeot.com/images/smilies/g%C3%BCl2.gif

Olmamı Beaaa Toprağımız Orasıııı Havası Suyu Her Daim Var Özümüzde. ::)

Neeee biri Çanakkalemi dedi :)
hemserim hoşgeldin keyifli forumlar aslanı alda gel aramıza bir an evvel.
meriç kardesimin dediği gibi canakkale havası yeter :)

Hoşbulduk hemşerim :) inş inş aslanıda yanıma alıpte gelicem kısa zamanda

Aramıza hoşgeldiniz, insanın istediği araca sahip olması kadar güzeli yok :iyi

Keyifli forumlar...

Hoşbulduk . Kesinlikle Öyle.. İnsanın Sevgilisi Gibi oluyor.

Hoşgeldin adaş keyifli forumlar bir rcz kullanıcısı daha kazanacağız demek çok iyi umarım aktifliğin hep devam eder :)

Hoşbulduk adaş inş kısa zamanda kendisiyle tanıştırıcam sizleri. ayrıca adaşımın rcz sahibi olması oldukça hoşuma gitti plakarı alp yapalım derimmm :))))

arkadaş istanbulda;)

İnş Katılıcam Aranıza Tabiki Gelmek Sizlerle Tanışmak Keyifli Vakit Geçirmek İsterim Hele Bi Canavarı Alıyımda Aileden Olıyım :)

carsamba bulusmalarina gelsin o zaman :) atasehire heheheheh

Forum rcz leri ataşehirdemi bulunuyor ?? orayada gelürük

Esat
29-04-2012, 22:02
Forum sadece RCZ den ibaret degil hocam biz genelde dostluk arkadaslik icin gidip geliriz araclarin marka ve modeline gore degil. yoksa her plazada bir rcz var;)

Alp17
29-04-2012, 22:04
Forum sadece RCZ den ibaret degil hocam biz genelde dostluk arkadaslik icin gidip geliriz araclarin marka ve modeline gore degil. yoksa her plazada bir rcz var;)

Tabiki değil özellikle ataşehir yazdıgınızı gorunce acaba ondanmı söyledinizi diye söyledim. ona bakarsak bende sımdı bi opel kullanıcısıyım :) yanlış anlaşılmasın sözüm kesinlikle bir ayrımdan bahsetmek ıstemedım.

Esat
29-04-2012, 22:21
Tabiki değil özellikle ataşehir yazdıgınızı gorunce acaba ondanmı söyledinizi diye söyledim. ona bakarsak bende sımdı bi opel kullanıcısıyım :) yanlış anlaşılmasın sözüm kesinlikle bir ayrımdan bahsetmek ıstemedım.

yok bulusmalar genelde atasehirde oluyor buyuk cogunluk orda zaten katilan tek bir rcz var oda alper oda atasehirde oturuyor yaz gelmesi ile insallah gene bir hafta avrupa bir hafta anadolu yakasi yapabiliriz bulusmalari ama yeterli cogunlugu saglamamiz lazim;)

Alp17
29-04-2012, 22:34
yok bulusmalar genelde atasehirde oluyor buyuk cogunluk orda zaten katilan tek bir rcz var oda alper oda atasehirde oturuyor yaz gelmesi ile insallah gene bir hafta avrupa bir hafta anadolu yakasi yapabiliriz bulusmalari ama yeterli cogunlugu saglamamiz lazim;)

Forumda Yeniyim Bilmiyorum Yavaş Yavaş Öğrenicem Hemen Kızmayın Ya ::) Daha Bugun Giriş Yaptım Siteye :) Ksmet Olursa İlerleyen Zamanda Bende Katılmak İsterim Tabikide Tanışmak İsterim Sizlerle..

Alper90
29-04-2012, 22:36
aslında ben taşdelen çekmeköy tarafındayım ama 20dk falan ancak sürüyor gelmem yani yakınım esat abi :D forumda bizim amacımız dostluktur daha çok ama araçlarıda araya sıkıştırıyoruz çarşamba buluşmalarına gel derim rcz yi al yada alma katıl derim ben sonuçta bizim amacımız dost edinmek ben birkez katılayım şu buluşmanın tadını alayım dedim o gün bugündür giderim buluşmalara ve her seferinde farklı bir tad veriyor :) plaka meselesine gelince ise ben alp yapacaktım ama adımın çarpıtılmasını istemedim sonuçta benim adım alper ve malesef plakaya sığmıyor :kafa ama nasip olurda başka araç alırsam birgün onun plakası soyadım olabilir :) esat abi birgün karşıya geçersem yanına damlamayı düşünüyorum maslakta kuzen var belki bu hafta yada haftaya ona aracı götürcem balans yapılması lazım oradan müsait olursan birde yolu bulursam gelirim yanına :)

Esat
29-04-2012, 22:41
Forumda Yeniyim Bilmiyorum Yavaş Yavaş Öğrenicem Hemen Kızmayın Ya ::) Daha Bugun Giriş Yaptım Siteye :) Ksmet Olursa İlerleyen Zamanda Bende Katılmak İsterim Tabikide Tanışmak İsterim Sizlerle..

Kullandigim smile lerden de anlasildigi uzre kizmadigimi anlarsin belkide klavye yazma dili ile anlatma dili farkli anlatimlara farkli anlasilmalara sebep olabiliyordur;)
bu arada alperim ne zaman istersen gel tabi:arkadas

tatoo
30-04-2012, 01:03
aramıza hoşgeldiniz keyifli forumlar bol paylaşımlar dilerim :)

cmr_cihangir
30-04-2012, 09:14
Şöyle mesajlara göz gezdirdim. Yeni gelen arkadaşın bize hemen adapte olduğunu görüyorum. :iyi Alper, aramıza hoşgeldin. Öncelikle farklı marka ve model araç kullanmış biri olarak burası sadece Peugeot marka araç sahiplerinin üye olduğu bir form değil diyebilirim: Otomobilleri, -eğer varsa- aracına ait bilgi ve tecrübelerini paylaşmayı seven insanların bir araya geldiği bir platform burası. Evet aracımı seviyorum, kullanmaktan zevk duyuyorum ama yeri geldiğinde artılarından yeri geldimi başka markalarla kıyaslayıp eksik taraflarından bahsediyor hiç çekinmeden acımasızca eleştiriyorum. Diğer arkadaşlarımda bu yönde pekçok fikir beyan ediyor. Zaten bizi istikrarlı bir şekilde takip edersen buna sende şahit olacaksın. Hülasa, hep dediğimiz gibi Peugeot bahane muhabbetimiz bize yetiyor. Sana da keyifli paylaşımlar diliyorum....

Alp17
01-05-2012, 02:28
aslında ben taşdelen çekmeköy tarafındayım ama 20dk falan ancak sürüyor gelmem yani yakınım esat abi :D forumda bizim amacımız dostluktur daha çok ama araçlarıda araya sıkıştırıyoruz çarşamba buluşmalarına gel derim rcz yi al yada alma katıl derim ben sonuçta bizim amacımız dost edinmek ben birkez katılayım şu buluşmanın tadını alayım dedim o gün bugündür giderim buluşmalara ve her seferinde farklı bir tad veriyor :) plaka meselesine gelince ise ben alp yapacaktım ama adımın çarpıtılmasını istemedim sonuçta benim adım alper ve malesef plakaya sığmıyor :kafa ama nasip olurda başka araç alırsam birgün onun plakası soyadım olabilir :) esat abi birgün karşıya geçersem yanına damlamayı düşünüyorum maslakta kuzen var belki bu hafta yada haftaya ona aracı götürcem balans yapılması lazım oradan müsait olursan birde yolu bulursam gelirim yanına :)

en yakın zamandakı bi çarşamba'da aranıza katılıcam inş. ya evet çarpıtılma durumu var belkıde ama en azından bı cok ısme gore daha ıyı oturdugunu dusunuorum tabı ayarlamak almak o plakayı bi hayli maliyetli oluyor ufak çaplı araştırmıstım.. :S

Kullandigim smile lerden de anlasildigi uzre kizmadigimi anlarsin belkide klavye yazma dili ile anlatma dili farkli anlatimlara farkli anlasilmalara sebep olabiliyordur;)
bu arada alperim ne zaman istersen gel tabi:arkadas

:iyi:iyi

aramıza hoşgeldiniz keyifli forumlar bol paylaşımlar dilerim :)

Hoşbulduk Teşekkurler..

Şöyle mesajlara göz gezdirdim. Yeni gelen arkadaşın bize hemen adapte olduğunu görüyorum. :iyi Alper, aramıza hoşgeldin. Öncelikle farklı marka ve model araç kullanmış biri olarak burası sadece Peugeot marka araç sahiplerinin üye olduğu bir form değil diyebilirim: Otomobilleri, -eğer varsa- aracına ait bilgi ve tecrübelerini paylaşmayı seven insanların bir araya geldiği bir platform burası. Evet aracımı seviyorum, kullanmaktan zevk duyuyorum ama yeri geldiğinde artılarından yeri geldimi başka markalarla kıyaslayıp eksik taraflarından bahsediyor hiç çekinmeden acımasızca eleştiriyorum. Diğer arkadaşlarımda bu yönde pekçok fikir beyan ediyor. Zaten bizi istikrarlı bir şekilde takip edersen buna sende şahit olacaksın. Hülasa, hep dediğimiz gibi Peugeot bahane muhabbetimiz bize yetiyor. Sana da keyifli paylaşımlar diliyorum....

Hoşbulduk cmr_cihangir sıcak kanlı dost canlısı arkdaslarsınız saolun bende bıraz öyle oldugumdan cabuk kaynasabılıoruz sanırım. yani tabiki dediğiniz gibi çeçitli bilgi alışverişi ve akabinde oluşan dostluk pahabiçilemezdir. hep birlikte keyıifli paylasımlar.. Sizleri Tanımak Güzel..

socrates(MeRiÇ)
01-05-2012, 09:16
İnş Katılıcam Aranıza Tabiki Gelmek Sizlerle Tanışmak Keyifli Vakit Geçirmek İsterim Hele Bi Canavarı Alıyımda Aileden Olıyım :)

Sen bu yaklaşımın ve sıcak kanlılığınla çoktan aileden biri oldun be Alperim, Aslanlarımız bahane muhabbetimiz şahane, tekrar hoşgeldin, belli ki vurdu kaçtı değil seninki temelli bir birliktelik olacak :arkadas:dans4

Alper90
01-05-2012, 13:15
Hacım ben ats plaka istemiştim bana 5000tl bağış istediler dedim normal plaka versinler o zaman :D bu bağış işi çok acayip yani birde arabayı biliyorlar ona göre fiyat çekiyorlar sinir oluyorum :) okulda corolloda falan rcz plaka vardı her gördüğümde içimden kötü şeyler geçiriyorum :D

Ahmet Ç.
01-05-2012, 16:29
Sıkıntı olmazzzzzzz,
o bir "Çınakkkaleee cucuuuğuuu" :)))

ErgunK
01-05-2012, 22:12
Alp hoşgeldin, keyifli forumlar.
Burada aradığın herşeyi bulacağına eminim. Forumdaki dostların çok faydasını görürsün yarın buluşmaya gelirsen tanışmış oluruz. Kafana takılan şeyler varsa seve seve herkes yardımcı olur. E tabi forumun tecrübeli RCZ si Alper :D
Ama 1 tanede rcz asphalt fena olmaz hani ;)

Alp17
02-05-2012, 17:38
Sen bu yaklaşımın ve sıcak kanlılığınla çoktan aileden biri oldun be Alperim, Aslanlarımız bahane muhabbetimiz şahane, tekrar hoşgeldin, belli ki vurdu kaçtı değil seninki temelli bir birliktelik olacak :arkadas:dans4

Saolasın toprakk sizlerele olmak gercekten guzel yok vuru kactı olmaz ortam gayet guzell.. :)

Hacım ben ats plaka istemiştim bana 5000tl bağış istediler dedim normal plaka versinler o zaman :D bu bağış işi çok acayip yani birde arabayı biliyorlar ona göre fiyat çekiyorlar sinir oluyorum :) okulda corolloda falan rcz plaka vardı her gördüğümde içimden kötü şeyler geçiriyorum :D

Evet ya 8000 bağış istemişlerdi benden alp için. plkayaı o parayı vercegıme arabanın uzerınde oyanrım daha ıyı. gece bi operasyon yapalım takım taklavatı alıtorum ben :)

Alp hoşgeldin, keyifli forumlar.
Burada aradığın herşeyi bulacağına eminim. Forumdaki dostların çok faydasını görürsün yarın buluşmaya gelirsen tanışmış oluruz. Kafana takılan şeyler varsa seve seve herkes yardımcı olur. E tabi forumun tecrübeli RCZ si Alper :D
Ama 1 tanede rcz asphalt fena olmaz hani ;)

hoşbulduk ergun malesef bugunkı bulusmada olamıyacagım lakın önumuzdekı bulusmalara engelımız yok musaıt bır bulsuma gununde katılıp sızlere tanısacagım inş.
asphalt ı cok ekstralı gormedıgım ıcın dusunmuorum valla fuzulı geldı bıraz bana ıstedıgımı 200 lukten alabılırım dıe dusunuorum..

Alper90
02-05-2012, 19:58
haklısın asphalt tamamen gereksiz zaten 18 jant var rcz'de olabilecek en kötü jant kanımca neyse bakalım hayırlısı neyse o olsun :)

Ömer Gedik
02-05-2012, 21:01
haklısın asphalt tamamen gereksiz zaten 18 jant var rcz'de olabilecek en kötü jant kanımca neyse bakalım hayırlısı neyse o olsun :)

Yapmayın yahu, RCZ Asphalt :iyi

Abdullah
03-05-2012, 09:25
en yakın zamandakı bi çarşamba'da aranıza katılıcam inş.

Çarşamba yerine seni Abanta alalım ALp :D

SuL3yM4n
03-05-2012, 19:02
hoşgeldin alp