PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2005 1.6 307xs

ersin025
24-04-2012, 22:27
arkadaşlar ben arabayı yeni aldım tam olarak tanımıyorum arabayı donanımı hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

gokhancpt
24-04-2012, 22:39
Ersin, tam yerindesin. Merak ettigin tüm soruları buradan sorabilirsin. Özellikle ergin, Fevzi, adımınız ömer ve daha bir cok arkadasımız sorularınıza cevap verebilir. Ancak çoğunluğumuz işlerimiz nedeniyle sorularına hemen cevap veremeyebiliriz. Sakın aklına, bu forumda kimse yokum diye bir şey aklına gelmesin:arkadas

ersin025
24-04-2012, 22:55
teşekkür ederim ben ilk baştada dediğim gibi bu arabayı pek tanımıyorum aslında hiç aklımda yokken birden alıverdim bu yüzden aracın donanımı hakkında detaylı bilgi verirseniz sevinirim mesela ilk aklıma gelen sanırım soğutuculu torpidosu var bu özelliğini nasıl kullanabilirim birde bana bu arabalara lpg pek gitmiyo dendi bunun gerçeklik payı nedir

Ufuk
24-04-2012, 22:59
Aracınız Hayırlı olsun. aramıza hoş geldiniz. Klima açıkken soğutuculu torpido devrede oluyor. Torpido gözünde yuvarlak bir şey var onu döndürünce açılıyor. Eğer klimayı sıcak üflemeye aldıysanız soğuk değil sıcak üflüyor. Gaz taktırmayın derim.
Benim 307'de gaz üzmüştü beni.

ersin025
24-04-2012, 23:06
aslında ben çok fazla km yapacağımı sanmıyorum şimdilik gözlemlediğim kadarıylada yakıtı çok fazla değil o yüzeden pek taktırmayı düşünmüyordum ama yinede sizinde fikrinizi almak istemiştim teşekkür ederim